ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:58

Shpëtim Gjika, ish-kryebashkiaku vlonjat poston foton me Saimir Tahirin: Miq të mirë, edhe në kohë të vështirë

Shpëtim Gjika, ish-kryebashkiaku vlonjat poston foton me Saimir Tahirin: Miq të mirë, edhe në kohë të vështirë
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ‘shfaqet’ i qeshur përkrah ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, në një foto të publikuar sot në profilin e tij në Facebook. Megjithëse fotografia është e vjetër, kjo ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 22:00
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ‘shfaqet’ i qeshur përkrah ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, në një foto të publikuar sot në profilin e tij në Facebook. Megjithëse fotografia është e vjetër, kjo ...

Felaj: PD “sabotoi” komisionin “Tahiri”, kishte frikë për disa të vërteta të hidhura për ta!
Kryetarja e Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Ermonela Felaj foli në “Top Talk” të gazetarit Denis Dyrnjaja, këtë të hënë, për dy komisionet hetimore të ngritura me kërkesë të opozitës, për Tahirin dhe ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:38
Kryetarja e Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Ermonela Felaj foli në “Top Talk” të gazetarit Denis Dyrnjaja, këtë të hënë, për dy komisionet hetimore të ngritura me kërkesë të opozitës, për Tahirin dhe ...

Vendimi për Tahirin, PD: I shërbeu skenarit
TIRANE Pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të mos zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, ka reaguar edhe PD. Përmes deputetit demokrat Flamur Noka, PD shprehet se ky vendim ishte i ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 18:03
TIRANE Pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të mos zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, ka reaguar edhe PD. Përmes deputetit demokrat Flamur Noka, PD shprehet se ky vendim ishte i ...

FOTOLAJM/ “Miq të mirë në kohë të vështira”, Saimir Tahiri dhe…
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mori një lajm të gëzueshëm ditën e sotme, teksa Gjykata për Krimet e Rënda i kërkoi Prokurorisë që të mbyllë hetimet për të deri në 10 mars. Tahiri në një prononcim për mediat e ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 23:54
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mori një lajm të gëzueshëm ditën e sotme, teksa Gjykata për Krimet e Rënda i kërkoi Prokurorisë që të mbyllë hetimet për të deri në 10 mars. Tahiri në një prononcim për mediat e ...

Lirohet baza e fundit e revoltës studentore, merr fund ngujimi te “Juridiku”
Fakulteti i Drejtësisë në Tiranë ishte baza e fundit e “revoltës” studentore, pasi ndryshe nga institucionet e tjera të arsimit të lartë u mbajt për mëse dy muaj i bllokuar nga studentët. Por edhe bojkoti e ngujimi në ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 20:56
Fakulteti i Drejtësisë në Tiranë ishte baza e fundit e “revoltës” studentore, pasi ndryshe nga institucionet e tjera të arsimit të lartë u mbajt për mëse dy muaj i bllokuar nga studentët. Por edhe bojkoti e ngujimi në ...

Noka: Rama bëri gjithçka për të mbrojtur ish-ministrin e Brendshëm
Opozita e konsideron vendimin per te mos zgjatur hetimin ndaj Saimir Tahirit, një goditje ndaj reformës në drejtësi. Përmes një deklarate për mediat deputetii PD-së Flamur Noka ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 18:38
Opozita e konsideron vendimin per te mos zgjatur hetimin ndaj Saimir Tahirit, një goditje ndaj reformës në drejtësi. Përmes një deklarate për mediat deputetii PD-së Flamur Noka ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka ...

Gjykata pranon ankimin dhe i vendos afat Prokurorisë, Tahiri: Filloi numërimi mbrapsht
Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Saimir Tahirit për të mos u zgjatur hetimet ndaj tij. Në një prononcim për media, Tahiri u shpreh se kjo maratonë po shkon drejt fundit dhe se prokurorët do të kenë kohë ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 15:50
Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Saimir Tahirit për të mos u zgjatur hetimet ndaj tij. Në një prononcim për media, Tahiri u shpreh se kjo maratonë po shkon drejt fundit dhe se prokurorët do të kenë kohë ...

Abuzoi me tenderat, kapet ish-zyrtari “aventurier” i ministrisë së Drejtësisë
Akuzohej për abuzime me tenderat, pranga pas 5 ditëve në arrati ish-drejtorit të IT në Ministrinë e Drejtësisë Lysien Ali, i njohur si ish-drejtori i IT-së në Ministrinë e Drejtësisë që është pjesë e grupit të zyrtarëve ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 19:22
Akuzohej për abuzime me tenderat, pranga pas 5 ditëve në arrati ish-drejtorit të IT në Ministrinë e Drejtësisë Lysien Ali, i njohur si ish-drejtori i IT-së në Ministrinë e Drejtësisë që është pjesë e grupit të zyrtarëve ...

Vendimi për Tahirin, PD: Tjetër goditje e reformës në drejtësi
PD e quan këtë vendim të gjykatës si një vendim për ndërprerjen e hetimeve nga prokuroria për Saimir Tahirin. Sipas deputetit Flamur Noka, ky vendim është një tjetër goditje e Reformës në Drejtësi. “Sa herë që Saimir ...
ABCNews | 11-Feb-2019 20:02
PD e quan këtë vendim të gjykatës si një vendim për ndërprerjen e hetimeve nga prokuroria për Saimir Tahirin. Sipas deputetit Flamur Noka, ky vendim është një tjetër goditje e Reformës në Drejtësi. “Sa herë që Saimir ...

PD: Rama po pengon hetimin ndaj Tahirit
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të mos zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Nëpërmjet një deklarate për mediat, deputeti i opozitës Flamur Noka, tha ...
TV Klan | 11-Feb-2019 19:31
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të mos zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Nëpërmjet një deklarate për mediat, deputeti i opozitës Flamur Noka, tha ...

Do rikthehesh në politikë? Ja çfarë tha Tahiri
Sot gjykata pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, pasi ankimoi vendimin për shtyrjen e hetimeve. Tahiri nënvizoi se do i shkojë deri në fund kësaj historie, teksa shtoi se ndaj tij janë hedhur ...
Telegraf | 11-Feb-2019 16:06
Sot gjykata pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, pasi ankimoi vendimin për shtyrjen e hetimeve. Tahiri nënvizoi se do i shkojë deri në fund kësaj historie, teksa shtoi se ndaj tij janë hedhur ...

FOTOT/ Prapaskenat: Seanca për ish-ministrin e Brendshëm, fanset e Saimir Tahirit në gjykatë me bluza të stampuara
Sot u zhvillua seanca për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Kjo seancë u shty gjatë javës së kaluar dhe ka të njëjtin objekt: kundërshtimin e ish-ministrit, i cili refuzon zgjatjen e afateve hetimore, pasi sipas ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 15:07
Sot u zhvillua seanca për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Kjo seancë u shty gjatë javës së kaluar dhe ka të njëjtin objekt: kundërshtimin e ish-ministrit, i cili refuzon zgjatjen e afateve hetimore, pasi sipas ...

A do t’i riktheheni politikës? Si përgjigjet Saimir Tahiri
TIRANE Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, i cili kundërshtoi zgjatjen e hetimeve ndaj tij me 3 muaj. Pas përfundimit të seancës dhe vendimit, Tahiri ka thënë ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 14:56
TIRANE Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, i cili kundërshtoi zgjatjen e hetimeve ndaj tij me 3 muaj. Pas përfundimit të seancës dhe vendimit, Tahiri ka thënë ...

Shpëtim Gjika publikon foton krah Saimir Tahirit: Miq të mirë, edhe në kohë të vështirë
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ka publikuar ka publikuar ditën e sotme në “Facebook” një foto ku shfaqet i qeshur së bashku ish-ministrin e Brendshmë Saimir Tahiri. Fotoja e publikuar nga ish-kryebashkiaku i ...
Java News | 11-Feb-2019 22:25
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ka publikuar ka publikuar ditën e sotme në “Facebook” një foto ku shfaqet i qeshur së bashku ish-ministrin e Brendshmë Saimir Tahiri. Fotoja e publikuar nga ish-kryebashkiaku i ...

Studentët i japin fund ngujimit te Juridiku, heqin barrikadat me karrige (Foto+Video)
Sikundër edhe kishin lajmëruar, studentët që qëndruan për më shumë se një muaj të ngujuar në ambjentet e Fakultetit të Juridikut kanë liruar godinën. Studentët madje janë treguar edhe bashkëpunëtorë, duke rikthyer në ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 20:49
Sikundër edhe kishin lajmëruar, studentët që qëndruan për më shumë se një muaj të ngujuar në ambjentet e Fakultetit të Juridikut kanë liruar godinën. Studentët madje janë treguar edhe bashkëpunëtorë, duke rikthyer në ...

“Tahiri”, hetimet nuk zgjaten
Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Ajo i ka vendosur kohë prokurorisë deri më 10 mars për të vendosur përfundimisht nëse do kalojë në gjykim, apo do të mbyllen ...
Flaka | 11-Feb-2019 20:17
Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Ajo i ka vendosur kohë prokurorisë deri më 10 mars për të vendosur përfundimisht nëse do kalojë në gjykim, apo do të mbyllen ...

Flora dhe Miranda, njihuni me fanset e zjarrta të Sajmir Tahirit (FOTO)
Fanset e ish-ministrit, Flora Lino (djathtas) dhe Miranda Muça Pak para se Sajmir Tahiri t’i drejtohej Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku zhvilloi një seancë për çështjen hetimore në ngarkim të tij, kamerat dhe aparatet ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 17:01
Fanset e ish-ministrit, Flora Lino (djathtas) dhe Miranda Muça Pak para se Sajmir Tahiri t’i drejtohej Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku zhvilloi një seancë për çështjen hetimore në ngarkim të tij, kamerat dhe aparatet ...

Çfarë e bashkon Shpëtim Gjikën me Saimir Tahirin?
Ish-kreu i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka postuar një foto në Facebook me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. “Miq të mirë, edhe ne kohë të vështirë !”,- shkruan Gjika në postimin e tij. Duket se Gjika dhe ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 19:59
Ish-kreu i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka postuar një foto në Facebook me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. “Miq të mirë, edhe ne kohë të vështirë !”,- shkruan Gjika në postimin e tij. Duket se Gjika dhe ...

Fanset e Saimir Tahirit në Gjykatë me bluze të stampuara: Je gjigant! (FOTO)
Përpara se të zhvillohej seanca për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dy përkrahëse janë paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda me bluza të stampuara me portretin e tij. Sikurse shihet edhe nga fotot e ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 19:44
Përpara se të zhvillohej seanca për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dy përkrahëse janë paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda me bluza të stampuara me portretin e tij. Sikurse shihet edhe nga fotot e ...

A do të riktheheni në politikë? Përgjigjet Samir Tahiri
Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e ish-ministrit Saimir Tahiri, duke i vendosur kohë Prokurorisë deri më 10 mars për të vendosur përfundimisht nëse do kalojë në gjykim, apo do mbyllen hetimet ndaj tij. Duke iu ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 14:49
Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e ish-ministrit Saimir Tahiri, duke i vendosur kohë Prokurorisë deri më 10 mars për të vendosur përfundimisht nëse do kalojë në gjykim, apo do mbyllen hetimet ndaj tij. Duke iu ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved