ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:38

Rrëfehet Majko: Studentët na trembën, për ndarjen e Kosovës vendos Prishtina

Rrëfehet Majko: Studentët na trembën, për ndarjen e Kosovës vendos Prishtina
Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka dhënë sot një intervistë për “Zërin e Amerikës” në Uashington, duke folur për disa çështje të nxehta në Shqipëri dhe në rajon. Majko u pyet nga gazetarja për riformatimin që Edi ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 19:59
Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka dhënë sot një intervistë për “Zërin e Amerikës” në Uashington, duke folur për disa çështje të nxehta në Shqipëri dhe në rajon. Majko u pyet nga gazetarja për riformatimin që Edi ...

Majko i fut kunja Ramës nga studio e “Zërit të Amerikës”
Pandeli Majko njihet si i vetmi ministër që ia thotë troç Edi Ramës atë që mendon. E bëri këtë publikisht përpara votimit për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar. Në studion e “Zërit të Amerikës”, ministri për ...
Lapsi | 11-Feb-2019 21:21
Pandeli Majko njihet si i vetmi ministër që ia thotë troç Edi Ramës atë që mendon. E bëri këtë publikisht përpara votimit për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar. Në studion e “Zërit të Amerikës”, ministri për ...

Mediat “kazan”, Majko deliron për VOA: Edi Rama penë e gazetarisë shqiptare
Kryeministri Edi Rama e nisi muajin shkurt duke hyrë në një “Luftë të Ftohtë” me Zërin e Amerikës, televizionin që zbuloi skandalin e qeverisë me emërimin e militantëve në burgje dhe blerjen e votave në disa qarqe, ku ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 19:59
Kryeministri Edi Rama e nisi muajin shkurt duke hyrë në një “Luftë të Ftohtë” me Zërin e Amerikës, televizionin që zbuloi skandalin e qeverisë me emërimin e militantëve në burgje dhe blerjen e votave në disa qarqe, ku ...

Majko: Protestat e studentëve, reagim ndaj sistemit politik
Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka deklaruar se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese, pasi ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 19:35
Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka deklaruar se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese, pasi ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ...

“Zeri Amerikës”/Majko: Protestat e studentëve, reagim ndaj sistemit politik në Shqipëri
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko thotë se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ...
24 Ore | 11-Feb-2019 21:44
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko thotë se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ...

INTERVISTA/ Majko: ç’më shqetësoi nga protestat studentore dhe si duhet kuptuar “kazani” i Ramës
Ish-kryeministri i Shqipërisë Majko, njëherësh ministër i Diasporës në qeverinë Rama, tha se e kishte përjetuar me shqetësim protestën e pazakontë studentore në fund të dhjetorit. Në një intervistë në VOA, Majko tha se ...
Tesheshi | 11-Feb-2019 21:19
Ish-kryeministri i Shqipërisë Majko, njëherësh ministër i Diasporës në qeverinë Rama, tha se e kishte përjetuar me shqetësim protestën e pazakontë studentore në fund të dhjetorit. Në një intervistë në VOA, Majko tha se ...

Ish-kryeministri Majko flet për shkëmbimin e territoreve
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka folur rreth një zgjidhje të mundshme në mes të Kosovës dhe Serbisë brenda këtij viti. “Lexova me kujdes një editorial të dy ambasadorëve të respektuar të Shteteve të ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 19:59
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka folur rreth një zgjidhje të mundshme në mes të Kosovës dhe Serbisë brenda këtij viti. “Lexova me kujdes një editorial të dy ambasadorëve të respektuar të Shteteve të ...

Kriza në qeveri dhe protesta e studentëve në Shqipëri
Protesta e studentëve e futi në një krizë të thellë qeverinë e kësisoj Rama u detyrua të ndryshojë thuajse të gjithë kabinetin qeveritar, një fakt që vetë Ministri për Diasporën Pandeli Majko e përcjell duke treguar se ...
Arbresh | 11-Feb-2019 19:59
Protesta e studentëve e futi në një krizë të thellë qeverinë e kësisoj Rama u detyrua të ndryshojë thuajse të gjithë kabinetin qeveritar, një fakt që vetë Ministri për Diasporën Pandeli Majko e përcjell duke treguar se ...

Ministri i Ramës e pranon hapur: Protesta e studentëve më bëri të ndjehem i pasigurt!
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka deklaruar se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese dhe e bënë qeverinë të ndjehej e pasigurt. Kjo është ndoshta hera e parë që dikush nga qeveria Rama guxon ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 19:51
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka deklaruar se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese dhe e bënë qeverinë të ndjehej e pasigurt. Kjo është ndoshta hera e parë që dikush nga qeveria Rama guxon ...

INTERVISTA/ Pandeli Majko: Rama gaboi me “Zërin e Amerikës”, por 90% të gazetarëve që tall në Tiranë ai i ka pasur shokë. Protesta e studentëve më trembi
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko thotë se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:58
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko thotë se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ...

Quajti ‘kazan’ Zërin e Amerikës, Majko kundër Ramës: Kam rezerva për mënyrën si u shpreh kryeministri
Ministri për Diasporën, Pandeli Majko tha në studion e Zërit të Amerikës, se kishte rezervat e tij për mënyrën se si kryeministri Edi Rama iu përgjigj këtij televizioni në lidhje me investigimin për blerjen e ...
Lapsi | 11-Feb-2019 19:17
Ministri për Diasporën, Pandeli Majko tha në studion e Zërit të Amerikës, se kishte rezervat e tij për mënyrën se si kryeministri Edi Rama iu përgjigj këtij televizioni në lidhje me investigimin për blerjen e ...

Negociatat Serbi-Kosovë, Majko: Pres marrëveshje të zbatueshme
SHBA Ish-kryeministri i Shqipërisë, njëkohësisht ministër për Diasporën Pandeli Majko në një intervistë për ‘Zërin e Amerikës’ ka komentuar edhe negociatat mes Beogradit dhe Prishtinës. Ministri për Diasporën u shpreh ...
Medial | 11-Feb-2019 19:32
SHBA Ish-kryeministri i Shqipërisë, njëkohësisht ministër për Diasporën Pandeli Majko në një intervistë për ‘Zërin e Amerikës’ ka komentuar edhe negociatat mes Beogradit dhe Prishtinës. Ministri për Diasporën u shpreh ...

Kriza në qeveri dhe protesta e studentëve, Majko: Për herë të parë u shqetësova seriozisht!
Protesta e studentëve e futi në një krizë të thellë qeverinë e kësisoj Rama u detyrua të ndryshojë thuajse të gjithë kabinetin qeveritar, një fakt që vetë Ministri për Diasporën Pandeli Majko e përcjell duke treguar se ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 19:31
Protesta e studentëve e futi në një krizë të thellë qeverinë e kësisoj Rama u detyrua të ndryshojë thuajse të gjithë kabinetin qeveritar, një fakt që vetë Ministri për Diasporën Pandeli Majko e përcjell duke treguar se ...

Ish-kryeministri Majko flet për shkëmbimin e territoreve
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka folur rreth një zgjidhje të mundshme në mes të Kosovës dhe Serbisë brenda këtij viti. “Lexova me kujdes një editorial të dy ambasadorëve të respektuar të Shteteve të ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 19:25
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka folur rreth një zgjidhje të mundshme në mes të Kosovës dhe Serbisë brenda këtij viti. “Lexova me kujdes një editorial të dy ambasadorëve të respektuar të Shteteve të ...

Negociatat Serbi-Kosovë, Majko: Pres marrëveshje të zbatueshme
SHBA Ish-kryeministri i Shqipërisë, njëkohësisht ministër për Diasporën Pandeli Majko në një intervistë për ‘Zërin e Amerikës’ ka komentuar edhe negociatat mes Beogradit dhe Prishtinës. Ministri për Diasporën u shpreh ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 18:51
SHBA Ish-kryeministri i Shqipërisë, njëkohësisht ministër për Diasporën Pandeli Majko në një intervistë për ‘Zërin e Amerikës’ ka komentuar edhe negociatat mes Beogradit dhe Prishtinës. Ministri për Diasporën u shpreh ...

Kriza në qeveri dhe protesta e studentëve, Majko: Për herë të parë u shqetësova seriozisht!
Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Majko është pyetur në lidhje me protestën dhe ndryshimet drastike në qeveri. Sipas ish kryeministrit shqiptar, ai vetë është ndjerë i pasigurt për atë që po ndodhte dhe se ...
Medial | 11-Feb-2019 19:15
Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Majko është pyetur në lidhje me protestën dhe ndryshimet drastike në qeveri. Sipas ish kryeministrit shqiptar, ai vetë është ndjerë i pasigurt për atë që po ndodhte dhe se ...

Majko: Rama gaboi me “VOA”, 90% e gazetarëve që tall në Tiranë i ka pasur shokë!
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko thotë se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ...
Java News | 11-Feb-2019 19:02
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko thotë se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe pasqyronte opinionin publik ...

Ish-kryeministri Majko flet për shkëmbimin e territoreve
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka folur rreth një zgjidhje të mundshme në mes të Kosovës dhe Serbisë brenda këtij viti. “Lexova me kujdes një editorial të dy ambasadorëve të respektuar të Shteteve të ...
Arbresh | 11-Feb-2019 18:58
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka folur rreth një zgjidhje të mundshme në mes të Kosovës dhe Serbisë brenda këtij viti. “Lexova me kujdes një editorial të dy ambasadorëve të respektuar të Shteteve të ...

“Rama u nxitua me VOA-n, 90 % e atyre që kritikon i ka patur shokë”
Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe aktualisht ministri për Diasporën, Pandeli Majko në një intervistë për Zërin e Amerikës thotë se protestat e studentëve ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 18:55
Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe aktualisht ministri për Diasporën, Pandeli Majko në një intervistë për Zërin e Amerikës thotë se protestat e studentëve ishin shqetësuese sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që ...

Majko: Protestat e studentëve, reagim ndaj sistemit politik në Shqipëri
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, tha se protestat e studentëve të universiteteve punlike në Shqipëri ishin shqetësuese, sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 18:55
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, tha se protestat e studentëve të universiteteve punlike në Shqipëri ishin shqetësuese, sepse ishin një reagim ndaj sistemit politik që është ndërtuar që nga vitet ’90 dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved