ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 16:22

Juvja e bën Ramsein britanikun më të paguar në histori!

Juvja e bën Ramsein britanikun më të paguar në histori!
Aron Ramsein është zyrtarisht një lojtar i Juventusit, teksa mesfushori i Arsenalit dhe klubi bardhezi kanë rënë dakort për një kontratë 4-vjeçare mes tyre. Ramsei do të përfitojë plot 450 mijë euro në javë, duke e ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 22:16
Aron Ramsein është zyrtarisht një lojtar i Juventusit, teksa mesfushori i Arsenalit dhe klubi bardhezi kanë rënë dakort për një kontratë 4-vjeçare mes tyre. Ramsei do të përfitojë plot 450 mijë euro në javë, duke e ...

Deklarata prekëse e Ramsey pas akordit me Juve-n
Aaron Ramsey ka falënderuar tifozët e Arsenal me një deklaratë prekëse pasi ka konfirmuar se do t’i bashkohet Juventus-it në verë. Mesfushori uellsian do të bëhet lojtari i tetë më i paguar në botë pasi do të ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 22:13
Aaron Ramsey ka falënderuar tifozët e Arsenal me një deklaratë prekëse pasi ka konfirmuar se do t’i bashkohet Juventus-it në verë. Mesfushori uellsian do të bëhet lojtari i tetë më i paguar në botë pasi do të ...

Zyrtare: Aaron Ramsey lojtari i Juventusit, kontratë deri në vitin 2023 dhe pagë 7 milion euro
Aaron Ramsey do të jetë lojtar i Juventus-it nga 1 korriku i vitit 2019. Mesfushori uellsian ka nënshkruar një kontratë që do ta mbajë të lidhur më “Zonjën e Vjetër” deri në 30 qershor të vitit 2023. Juventusi do të ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 21:13
Aaron Ramsey do të jetë lojtar i Juventus-it nga 1 korriku i vitit 2019. Mesfushori uellsian ka nënshkruar një kontratë që do ta mbajë të lidhur më “Zonjën e Vjetër” deri në 30 qershor të vitit 2023. Juventusi do të ...

Juvja e bën Ramsein britanikun më të paguar në histori!
Aron Ramsein është zyrtarisht një lojtar i Juventusit, teksa mesfushori i Arsenalit dhe klubi bardhezi kanë rënë dakort për një kontratë 4-vjeçare mes tyre. Ramsei do të përfitojë plot 450 mijë euro në javë, duke e ...
Medial | 11-Feb-2019 23:13
Aron Ramsein është zyrtarisht një lojtar i Juventusit, teksa mesfushori i Arsenalit dhe klubi bardhezi kanë rënë dakort për një kontratë 4-vjeçare mes tyre. Ramsei do të përfitojë plot 450 mijë euro në javë, duke e ...

Zbardhet rroga marramendëse që Ramsey do të marrë te Juventusi
Mesfushori uellsian në verë do t’i bashkohet Zonjës së Vjetër. Aaron Ramsey do t’i jap lamtumirën Arsenalit në fund të këtij stinori dhe si futbollist i lirë do të transferohet tek Juventusi. BBC Sport ka zbuluar sot se ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 22:59
Mesfushori uellsian në verë do t’i bashkohet Zonjës së Vjetër. Aaron Ramsey do t’i jap lamtumirën Arsenalit në fund të këtij stinori dhe si futbollist i lirë do të transferohet tek Juventusi. BBC Sport ka zbuluar sot se ...

Juventus zyrtarizon afrimin e Ramsey-it, ja letra prekëse e uellsianit për tifozët e Arsenalit
Aaron Ramsey është futbollisti më i ri i skuadrës së Juventusit. Pas shumë zërave, klubi italian ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit uellsian, duke firmosur një kontratë deri më 30 qershor të vitit 2023. Juventus ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 22:41
Aaron Ramsey është futbollisti më i ri i skuadrës së Juventusit. Pas shumë zërave, klubi italian ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit uellsian, duke firmosur një kontratë deri më 30 qershor të vitit 2023. Juventus ...

Nuk arriti marrëveshje me Arsenalin, Ramsey “firmos” me Juventusin
Aaron Ramsey ka nënshkruar sot parakontratën e tij me Juventus, duke konfirmuar kështu të ardhmen e tij në Serie A. Mesfushori nuk ka arritur që të gjejë marrëveshjen e duhur me Arsenal për vazhdimin e kontratës, kështu ...
Gazeta Dita | 11-Feb-2019 22:25
Aaron Ramsey ka nënshkruar sot parakontratën e tij me Juventus, duke konfirmuar kështu të ardhmen e tij në Serie A. Mesfushori nuk ka arritur që të gjejë marrëveshjen e duhur me Arsenal për vazhdimin e kontratës, kështu ...

Arsenal me reagim zyrtar pas konfirmimit të Ramsey tek Juventus
Mesfushori nuk ka arritur që të gjej marrëveshjen e duhur me Arsenal për vazhdimin e kontratës, kështu ai do të largohet si lojtar i lirë drejt Torinos. Pasi gjithçka është konfirmuar sot më herët, një reagim erdhi edhe ...
Lajminet | 11-Feb-2019 21:35
Mesfushori nuk ka arritur që të gjej marrëveshjen e duhur me Arsenal për vazhdimin e kontratës, kështu ai do të largohet si lojtar i lirë drejt Torinos. Pasi gjithçka është konfirmuar sot më herët, një reagim erdhi edhe ...

Nuk pagoi asnjë cent për të, por do ta ketë pagën pothuajse sa të Ronaldos
?Aaron Ramey tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi është bërë i ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 21:02
?Aaron Ramey tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi është bërë i ...

Zyrtare: Aaron Ramesy lojtar i Juventusit
Juventusi ka njoftuar se Aaron Ramsey zyrtarisht do të jetë një lojtar klubit bardhezi që nga 1 korriku 2019. Uellsiani do të bashkohet me Arsenalin në verë, pasi ka nënshkruar një kontratë katërvjeçare me kampionët ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 20:49
Juventusi ka njoftuar se Aaron Ramsey zyrtarisht do të jetë një lojtar klubit bardhezi që nga 1 korriku 2019. Uellsiani do të bashkohet me Arsenalin në verë, pasi ka nënshkruar një kontratë katërvjeçare me kampionët ...

Zyrtare: Ramsey është i Juventusit
Edhe zyrtarisht, Aaron Ramsey është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi është bërë i ditur ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 20:45
Edhe zyrtarisht, Aaron Ramsey është lojtar i Juventusit 28-vjeçari do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” në korrik të vitit 2019, menjëherë pasi t’i skadojë kontrata me Arsenalin, më 30 qershor. Lajmi është bërë i ditur ...

Zyrtare: Aaron Ramesy lojtar i Juventusit
Juventusi ka njoftuar se Aaron Ramsey zyrtarisht do të jetë një lojtar klubit bardhezi që nga 1 korriku 2019. Uellsiani do të bashkohet me Arsenalin në verë, pasi ka nënshkruar një kontratë katërvjeçare me kampionët ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 20:42
Juventusi ka njoftuar se Aaron Ramsey zyrtarisht do të jetë një lojtar klubit bardhezi që nga 1 korriku 2019. Uellsiani do të bashkohet me Arsenalin në verë, pasi ka nënshkruar një kontratë katërvjeçare me kampionët ...

Juve do ta bëjë Ramseyn britanikun më të paguar në histori
Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratë me Juventusit dhe do të bëhet futbollisti britanik më i paguar në histori me 400.000 funte (456.250 euro) në javë – shkruan BBC. Sipas gazetarit të BBC Sport, David Ornstein, ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 20:42
Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratë me Juventusit dhe do të bëhet futbollisti britanik më i paguar në histori me 400.000 funte (456.250 euro) në javë – shkruan BBC. Sipas gazetarit të BBC Sport, David Ornstein, ...

Zyrtare: Aaron Ramesy lojtar i Juventusit
Juventusi ka njoftuar se Aaron Ramsey zyrtarisht do të jetë një lojtar klubit bardhezi që nga 1 korriku 2019. Uellsiani do të bashkohet me Arsenalin në verë, pasi ka nënshkruar një kontratë katërvjeçare me kampionët ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 20:34
Juventusi ka njoftuar se Aaron Ramsey zyrtarisht do të jetë një lojtar klubit bardhezi që nga 1 korriku 2019. Uellsiani do të bashkohet me Arsenalin në verë, pasi ka nënshkruar një kontratë katërvjeçare me kampionët ...

Pas nënshkrimit me Juventus, Ramsey u drejtohet me disa fjalë tifozëve të Arsenal
Kontrata e Ramsey me Arsenal skadon në fund të këtij sezoni dhe palët nuk kanë arritur që të dakordohen për rinovimin e saj. Skuadra që shfrytëzoi më së miri këtë situatë ishte ajo e Juventus, e cila do ta transferojë ...
Lajminet | 11-Feb-2019 20:36
Kontrata e Ramsey me Arsenal skadon në fund të këtij sezoni dhe palët nuk kanë arritur që të dakordohen për rinovimin e saj. Skuadra që shfrytëzoi më së miri këtë situatë ishte ajo e Juventus, e cila do ta transferojë ...

Zyrtare: Ramsey është i Juventusit
Mesfushori uellsian i Arsenal, Aaron Ramsey, ka konfirmuar se nga sezoni tjetër do të jetë lojtar i Juventusit. Ai përmes një letre ka sqaruar se ka nënshkruar një parakontratë me kampionin Italian. “Siç mund ta keni ...
Zeri | 11-Feb-2019 20:34
Mesfushori uellsian i Arsenal, Aaron Ramsey, ka konfirmuar se nga sezoni tjetër do të jetë lojtar i Juventusit. Ai përmes një letre ka sqaruar se ka nënshkruar një parakontratë me kampionin Italian. “Siç mund ta keni ...

Juve do ta bëjë Ramseyn britanikun më të paguar në histori
Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratë me Juventusit dhe do të bëhet futbollisti britanik më i paguar në histori me 400.000 funte (456.250 euro) në javë – shkruan BBC . Sipas gazetarit të BBC Sport , David Ornstein, ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 19:57
Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratë me Juventusit dhe do të bëhet futbollisti britanik më i paguar në histori me 400.000 funte (456.250 euro) në javë – shkruan BBC . Sipas gazetarit të BBC Sport , David Ornstein, ...

Juve do ta bëjë Ramseyn britanikun më të paguar në histori
Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratë me Juventusit dhe do të bëhet futbollisti britanik më i paguar në histori me 400.000 funte në javë (456.250 euro) – shkruan BBC . Sipas gazetarit të BBC Sport , David Ornstein, ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 20:03
Aaron Ramsey ka nënshkruar parakontratë me Juventusit dhe do të bëhet futbollisti britanik më i paguar në histori me 400.000 funte në javë (456.250 euro) – shkruan BBC . Sipas gazetarit të BBC Sport , David Ornstein, ...

Ramsey te Juve verës
Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, ka nënshkruar një-para kontratë për kalim te Juventusi gjatë verës. Sipas BBC-së, 28-vjeçari ka nënshkruar kontratë katërvjeçare dhe do t’i bashkohet klubit pas 11 vjetëve të ...
Shenja | 11-Feb-2019 19:45
Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, ka nënshkruar një-para kontratë për kalim te Juventusi gjatë verës. Sipas BBC-së, 28-vjeçari ka nënshkruar kontratë katërvjeçare dhe do t’i bashkohet klubit pas 11 vjetëve të ...

Ndeshjet e futbollit në Kosovë nën monitorimin e UEFA-s
Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka nënshkruar një para-kontratë për t’u transferuar tek Juventusi në verë. Uellsiani do të fitojë mbi 400,000 funte në javë tek skuadra e madhe italiane, shkruan GazetaBlic . Ai do ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 19:35
Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey ka nënshkruar një para-kontratë për t’u transferuar tek Juventusi në verë. Uellsiani do të fitojë mbi 400,000 funte në javë tek skuadra e madhe italiane, shkruan GazetaBlic . Ai do ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved