ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2019 23:44

Shkarkohet kreu i ARRSH-së, Afrim Qëndro. Ja kush e zëvendëson

Shkarkohet kreu i ARRSH-së, Afrim Qëndro. Ja kush e zëvendëson
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkarkuar sot nga detyra.
Top Channel | 22-Jan-2019 11:08
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkarkuar sot nga detyra.

Shkarkohet kreu i ARRSH, Afrim Qendro. E zëvendëson ish- ministrja Sonila Qato
Kreu i ARRSH, Afrim Qendro është shkruar sot nga detyra. Në vend të tij do të jetë Sonila Qato, e cila deri para disa ditesh ka drejtuar ministinë e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes. Shkarkimi i Qendros vjen pasi ...
GazetaTema | 22-Jan-2019 11:12
Kreu i ARRSH, Afrim Qendro është shkruar sot nga detyra. Në vend të tij do të jetë Sonila Qato, e cila deri para disa ditesh ka drejtuar ministinë e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes. Shkarkimi i Qendros vjen pasi ...

Shkarkohet kreu i ARRSH Afrim Qëndro, ja kush e zëvendëson
TIRANË Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime për News24 bënë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 10:59
TIRANË Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime për News24 bënë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka ...

Shkarkohet kreu i ARRS, Afrim Qëndro. E zëvendëson ish ministrja Sonila Qato
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkruar sot nga detyra. Në vend të tij do të jetë Sonila Qato, e cila deri para disa ditesh ka drejtuar ministrine e Sipermarrjes. Vijon..
GazetaTema | 22-Jan-2019 11:01
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkruar sot nga detyra. Në vend të tij do të jetë Sonila Qato, e cila deri para disa ditesh ka drejtuar ministrine e Sipermarrjes. Vijon..

Skandali i “DH Albania” ha “koka” drejtorësh, shkarkohet edhe kreu i ARRSH
Shkarkohet nga detyra, drejtori i ARRSH, Afrim Qëndro Burime pranë Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transporteve konfirmuan largimin nga detyra të Afrim Qëndros dhe emërimin në këtë post të Sonila Qatos. Kjo e fundit ...
VizionPlus | 22-Jan-2019 11:32
Shkarkohet nga detyra, drejtori i ARRSH, Afrim Qëndro Burime pranë Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transporteve konfirmuan largimin nga detyra të Afrim Qëndros dhe emërimin në këtë post të Sonila Qatos. Kjo e fundit ...

Anulimi Thumanë-Kashar, Tabaku: Zero lekë për Universitetin
Pas njoftimit të bërë sot nga ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë për anulimin e projektit të rrugës Thumanë-Kashar, ka ardhur një tjetër reagim nga ana e Partisë Demokratike. Deputetja Jorida Tabaku përmes një ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 20:49
Pas njoftimit të bërë sot nga ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë për anulimin e projektit të rrugës Thumanë-Kashar, ka ardhur një tjetër reagim nga ana e Partisë Demokratike. Deputetja Jorida Tabaku përmes një ...

Tabaku: Fondi për rrugën Thumanë-Kashar është 0 Lekë. Sa kalojnë për paktin për universitetin këtë vit?!
Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputetja e PD, Jorida Tabaku ngre një pikëpyetje se çfarë parash do të kalojnë për paktin për universitetin këtë vit.
Top Channel | 21-Jan-2019 20:29
Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputetja e PD, Jorida Tabaku ngre një pikëpyetje se çfarë parash do të kalojnë për paktin për universitetin këtë vit.

Skandali i PPP-ve/ Anulohet koncesioni Kashar – Thumanë, më i shtrenjti në Evropë, që do kushtonte 544 miliardë për 21 km
Koncesioni më i shtrenjtë në Evropë dhe më i debatuar, dhënë nga qeveria aktuale e Rilindjes Socialiste është anuluar. Kështu deklaroi ministrja e re e Transportit Belinda Balluku pa shpjeguar shkaqet e anulimit. ...
Telegraf | 22-Jan-2019 08:32
Koncesioni më i shtrenjtë në Evropë dhe më i debatuar, dhënë nga qeveria aktuale e Rilindjes Socialiste është anuluar. Kështu deklaroi ministrja e re e Transportit Belinda Balluku pa shpjeguar shkaqet e anulimit. ...

Anulimi i PPP Thumanë-Kashar, Rama ironizon opozitën: Çfarë lolosh
Kryeministri Rama ironizon opozitën e cila me deklaratat e artikuluara sot në Kuvend nuk beson që me anulimin e PPP për Thumanë- Kashar fondi do të shkojë në favor të Draft-Paktit për Universitetin. Sipas tij, ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 19:25
Kryeministri Rama ironizon opozitën e cila me deklaratat e artikuluara sot në Kuvend nuk beson që me anulimin e PPP për Thumanë- Kashar fondi do të shkojë në favor të Draft-Paktit për Universitetin. Sipas tij, ...

Anulimi i PPP-së Thumanë-Kashar, Rama për PD-LSI: Çfarë lolosh, laj e thaj
Qeveria dhe mazhoranca u përplasën sot në Kuvend edhe për rrugën Thumanë-Kashar, PPP-ja e së cilës u anulua sot nga ministrja e re e Transporteve, Belinda Balluku, me pretendimin se fondi për këtë rrugë do t’i shkojë ...
Gazeta Shqip | 21-Jan-2019 20:40
Qeveria dhe mazhoranca u përplasën sot në Kuvend edhe për rrugën Thumanë-Kashar, PPP-ja e së cilës u anulua sot nga ministrja e re e Transporteve, Belinda Balluku, me pretendimin se fondi për këtë rrugë do t’i shkojë ...

Skandali me kompaninë fantazëm që fitoi miliona euro, shkarkohet nga detyra Afrim Qendro!
Disa javë pas shpërthimit të skandalit me kompaninë fantazëm “DH Albania” e cila mori miliona euro në tendera nga qeveria shqiptare, është shkarkuar nga detyra këtë të martë drejtuesi i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim ...
Gazeta55 | 22-Jan-2019 11:19
Disa javë pas shpërthimit të skandalit me kompaninë fantazëm “DH Albania” e cila mori miliona euro në tendera nga qeveria shqiptare, është shkarkuar nga detyra këtë të martë drejtuesi i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim ...

“Thumanë-Kashar”, Rama ironizon opozitën: Çfarë lolosh laj-thaj!
Kryeministri Rama ka ironizuar opozitën në lidhje me anullimin e anulimin e PPP për Thumanë- Kashar. Përmes një statusi në Twitter shefi i qeverisë shkruan se opozitarët janë edhe për të qeshur edhe për të qarë, pasi ...
VizionPlus | 21-Jan-2019 19:38
Kryeministri Rama ka ironizuar opozitën në lidhje me anullimin e anulimin e PPP për Thumanë- Kashar. Përmes një statusi në Twitter shefi i qeverisë shkruan se opozitarët janë edhe për të qeshur edhe për të qarë, pasi ...

Shkarkohet Afrim Qendro, ish-ministrja merr drejtimin e ARRSH
Afrim Qendro është shkarkuar nga posti i drejtorit të Autoritetit Rrugor Shqiptar, ndërsa në vendin e tij është emëruar ish-ministrja për Sipërmarrjen, Sonila Qato. Qendro është shkarkuar nga detyra pas skandalit me ...
Java News | 22-Jan-2019 11:12
Afrim Qendro është shkarkuar nga posti i drejtorit të Autoritetit Rrugor Shqiptar, ndërsa në vendin e tij është emëruar ish-ministrja për Sipërmarrjen, Sonila Qato. Qendro është shkarkuar nga detyra pas skandalit me ...

Mediat: Shkarkohet kreu i ARRSH Afrim Qendro, e zëvendëson ish-ministrja
Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime për News24 bënë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka qenë një ...
Java News | 22-Jan-2019 11:01
Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime për News24 bënë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka qenë një ...

Shkarkohet kreu i ARRSH Afrim Qendro, e zëvendëson ish-ministrja
Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime nga mediat bëjnë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja për mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka qenë një nga ...
Gazeta Dita | 22-Jan-2019 10:59
Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime nga mediat bëjnë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja për mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka qenë një nga ...

Anulimi i PPP Thumanë-Kashar, LSI: Gënjeshtra e radhës e Ramës
TIRANE Përmes një deklarate për mediat, deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka komentuar vendimin e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku për ndërprerjen e PPP të aksit Kashar-Thumanë me pretendimin ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 16:05
TIRANE Përmes një deklarate për mediat, deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka komentuar vendimin e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku për ndërprerjen e PPP të aksit Kashar-Thumanë me pretendimin ...

Deputetja e PD-së nxjerr blof Ramën. Dokumentet që hedhin poshtë fondin për Universitetin
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, ka publikuar fakte, sipas të cilave duket qartë se për vitin 2019 nuk është parashikuar asnjë fond për aksin Tumanë-Kashar. ...
Standard | 22-Jan-2019 09:49
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, ka publikuar fakte, sipas të cilave duket qartë se për vitin 2019 nuk është parashikuar asnjë fond për aksin Tumanë-Kashar. ...

Skandali i PPP-ve/ Anulohet koncesioni Kashar – Thumanë, më i shtrenjti në Evropë, që do kushtonte 544 miliardë për 21 km
Koncesioni më i shtrenjtë në Evropë dhe më i debatuar, dhënë nga qeveria aktuale e Rilindjes Socialiste është anuluar. Kështu deklaroi ministrja e re e Transportit Belinda Balluku pa shpjeguar shkaqet e anulimit. ...
Ina-Online | 22-Jan-2019 09:01
Koncesioni më i shtrenjtë në Evropë dhe më i debatuar, dhënë nga qeveria aktuale e Rilindjes Socialiste është anuluar. Kështu deklaroi ministrja e re e Transportit Belinda Balluku pa shpjeguar shkaqet e anulimit. ...

Thumanë-Kashar, Tabaku: Fondi për rrugën është 0 lekë, aq do marrë dhe Universiteti!
Pas njoftimit të bërë sot nga ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë për anulimin e projektit të rrugës Thumanë-Kashar, ka ardhur një tjetër reagim nga ana e Partisë Demokratike. Deputetja Jorida Tabaku përmes një ...
Java News | 21-Jan-2019 21:18
Pas njoftimit të bërë sot nga ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë për anulimin e projektit të rrugës Thumanë-Kashar, ka ardhur një tjetër reagim nga ana e Partisë Demokratike. Deputetja Jorida Tabaku përmes një ...

Tabaku nxjerr bllof Ramën për “Paktin për Universitetin”: 0 Lekë për paktin për universitetin këtë vit?
Pas deklaratës së bërë nga Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku, se qeveria ka vendosur anulimin e autostradës Thumanë-Kashar dhe paratë e saj do të shkojnë për paktin me Universitetin, kanë ...
Gazeta55 | 21-Jan-2019 21:17
Pas deklaratës së bërë nga Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku, se qeveria ka vendosur anulimin e autostradës Thumanë-Kashar dhe paratë e saj do të shkojnë për paktin me Universitetin, kanë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved