ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 22:32

Aurela Gaçe gdhend në trup emrat e dy vajzave të saj (Foto)

Aurela Gaçe gdhend në trup emrat e dy vajzave të saj (Foto)
TIRANE Aurela Gaçe është nëne e dy fëmijëve dhe kjo është lumturia e saj më e madhe. Këngëtarja e njohur shqiptare ka dy vajza Grace dhe Abigail të cilat e mbushin me me dashuri çdo ditë të Aurelës. Për t’i pasur ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 07:47
TIRANE Aurela Gaçe është nëne e dy fëmijëve dhe kjo është lumturia e saj më e madhe. Këngëtarja e njohur shqiptare ka dy vajza Grace dhe Abigail të cilat e mbushin me me dashuri çdo ditë të Aurelës. Për t’i pasur ...

Silva Gunbardhi tregon se si veproi me foshnjën e gjetur në kazanin e plehrave
E ftuar në emisionin “Why Not” këngëtarja Silva Gunbardhi është pyetur rreth rasteve që ajo ka bërë bamirësi pasi vet nuk i ka bërë publike. Ajo tregoi dy raste që kishin të bënin me foshnja të braktisura, të cilave ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 11:12
E ftuar në emisionin “Why Not” këngëtarja Silva Gunbardhi është pyetur rreth rasteve që ajo ka bërë bamirësi pasi vet nuk i ka bërë publike. Ajo tregoi dy raste që kishin të bënin me foshnja të braktisura, të cilave ...

Sven Mislintat nuk është në planet e Bayern Munichut
Bayern Munich nuk do të bëjë ndonjë lëvizje për angazhimin e shefit të larguar të Arsenalit, Sven Mislintat. Ish-skauti i Borussia Dortmundit ka qenë i lidhur me skuadrën bavareze, por duket se për momentin nuk do të ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 10:35
Bayern Munich nuk do të bëjë ndonjë lëvizje për angazhimin e shefit të larguar të Arsenalit, Sven Mislintat. Ish-skauti i Borussia Dortmundit ka qenë i lidhur me skuadrën bavareze, por duket se për momentin nuk do të ...

Lawrence bën publike lidhjen me Paynen: E di që do të ketë komente dhe gjykime të ndryshme, por nuk më intereson
Iskra Lawrence më në fund ka konfirmuar përmes rrjeteve sociale se është në lidhje me muzikantin amerikan, Philipp Payne. Modelja amerikane 28-vjeçare ka zgjedhur që në ditën e lindjes për herë të parë për të publikoj ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 10:05
Iskra Lawrence më në fund ka konfirmuar përmes rrjeteve sociale se është në lidhje me muzikantin amerikan, Philipp Payne. Modelja amerikane 28-vjeçare ka zgjedhur që në ditën e lindjes për herë të parë për të publikoj ...

Kreatorët e modës e refuzojnë, Bebe Rexha shpërthen me kritika dhe akuza
Do të jetë një natë magjike për këngëtaren shqiptare, prandaj ajo dëshironte që ta kuronte veten në detaje. Bebe Rexhën nuk e kemi parë në ndonjë situatë teksa ankohet dhe akuzon dikë tjetër. View this post on Instagram ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 08:05
Do të jetë një natë magjike për këngëtaren shqiptare, prandaj ajo dëshironte që ta kuronte veten në detaje. Bebe Rexhën nuk e kemi parë në ndonjë situatë teksa ankohet dhe akuzon dikë tjetër. View this post on Instagram ...

VIDEO: “Momenti kur Muç Nano pranon se është gay dhe se e ka bërë për herë të parë me Mariglenin nga Kuçova”
Mustafa Nano tronditi jo pak publikun me deklaratën e tij se kishte shkuar për herë të parë me një mashkull me emrin Mariglen dhe që ishte me origjine nga Kuçova. “Deri sa e bëra për herë të parë atje e kisha mendjen, ...
GazetaTema | 21-Jan-2019 15:11
Mustafa Nano tronditi jo pak publikun me deklaratën e tij se kishte shkuar për herë të parë me një mashkull me emrin Mariglen dhe që ishte me origjine nga Kuçova. “Deri sa e bëra për herë të parë atje e kisha mendjen, ...

Sarah Jessica Parker rikthehet e freskët me projektin e ri
Sarah Jessica Parker nuk e ka në plan që të tërhiqet nga roli i Carrie Bradshaw, një figurë e dashur që i solli famën në mbarë botën dhe e ka vendosur veten si një prej ikonave më të mëdha të modës së sotme. Pavarësisht ...
Telegrafi | 21-Jan-2019 22:42
Sarah Jessica Parker nuk e ka në plan që të tërhiqet nga roli i Carrie Bradshaw, një figurë e dashur që i solli famën në mbarë botën dhe e ka vendosur veten si një prej ikonave më të mëdha të modës së sotme. Pavarësisht ...

Flor Mumajesi nuk është akoma gati...
Megjithate, ne ate prononcim, ai jepte ende nje fije shprese, se vendimi per terheqje nuk ishte pjekur ende. “Vendimi me i veshtire i jetes sime: te shkeputem nga muzika...Dhe? Me vijne shume mesazhe qe m’i mbushin syte ...
ikub.al | 21-Jan-2019 12:10
Megjithate, ne ate prononcim, ai jepte ende nje fije shprese, se vendimi per terheqje nuk ishte pjekur ende. “Vendimi me i veshtire i jetes sime: te shkeputem nga muzika...Dhe? Me vijne shume mesazhe qe m’i mbushin syte ...

Giti vjen në bashkëpunim me Fabin me këngën “Dashuri”
Giti dhe Fabi e kanë publikuar bashkëpunimin e ri muzikor, të cilin e kanë titulluar “Dashuri”. Kënga e re ka ardhur e kompletuar edhe nga ana vizuale dhe është publikuar në shërbimin më të popullarizuar të shpërndarjes ...
Telegrafi | 21-Jan-2019 19:05
Giti dhe Fabi e kanë publikuar bashkëpunimin e ri muzikor, të cilin e kanë titulluar “Dashuri”. Kënga e re ka ardhur e kompletuar edhe nga ana vizuale dhe është publikuar në shërbimin më të popullarizuar të shpërndarjes ...

Sven Mislintat nuk është në planet e Bayern Munichut
Bayern Munich nuk do të bëjë ndonjë lëvizje për angazhimin e shefit të larguar të Arsenalit, Sven Mislintat. Ish-skauti i Borussia Dortmundit ka qenë i lidhur me skuadrën bavareze, por duket se për momentin nuk do të ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 11:09
Bayern Munich nuk do të bëjë ndonjë lëvizje për angazhimin e shefit të larguar të Arsenalit, Sven Mislintat. Ish-skauti i Borussia Dortmundit ka qenë i lidhur me skuadrën bavareze, por duket se për momentin nuk do të ...

Nuk pranojnë ta veshin se është e shëndoshë, artistja shqiptare shpërthen ndaj stilistëve
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është nominuar për dy çmime Grammy këtë vit dhe krahas gjithë entuziasmit për këtë arritje të madhe të karrierës së saj, artistja është inatosur me dizajnerët e njohur. ...
Bordo | 22-Jan-2019 11:09
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është nominuar për dy çmime Grammy këtë vit dhe krahas gjithë entuziasmit për këtë arritje të madhe të karrierës së saj, artistja është inatosur me dizajnerët e njohur. ...

Naomi Campbell flirton me Liam Payne në rrjetet sociale
Njëra prej manekineve më të mira britanike, Naomi Campbell, ka flirtuar në rrjetet sociale me këngëtarin Liam Payne. 25-vjeçari duket se ka simpati për femrat më të mëdha në moshë, pasi ka qenë në lidhje me këngëtaren ...
Telegrafi | 21-Jan-2019 18:24
Njëra prej manekineve më të mira britanike, Naomi Campbell, ka flirtuar në rrjetet sociale me këngëtarin Liam Payne. 25-vjeçari duket se ka simpati për femrat më të mëdha në moshë, pasi ka qenë në lidhje me këngëtaren ...

Aurela bën gjestin më të bukur dedikuar vajzave të saj
Këngëtarja Aurela Gaçe shquhet për postimet e saj mjaft të ndjera sa i përket familjes dhe sidomos dy vogëlusheve, Grace dhe Abigail. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një gjest mjaft të bukur dhe prekës. ...
Lajm Press | 22-Jan-2019 10:59
Këngëtarja Aurela Gaçe shquhet për postimet e saj mjaft të ndjera sa i përket familjes dhe sidomos dy vogëlusheve, Grace dhe Abigail. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një gjest mjaft të bukur dhe prekës. ...

Mustafa Sandal prezanton të dashurën e re
Pas shkurorëzimit me Emina Jahoviçin, emri i Mustafa Sandal është përfol sërish për një romancë të re, por duket se kësaj radhe nuk është ndonjë spekulim. Bëhet fjalë për bukuroshen, Melis Sutsurup, e cila është modele ...
Telegrafi | 21-Jan-2019 18:24
Pas shkurorëzimit me Emina Jahoviçin, emri i Mustafa Sandal është përfol sërish për një romancë të re, por duket se kësaj radhe nuk është ndonjë spekulim. Bëhet fjalë për bukuroshen, Melis Sutsurup, e cila është modele ...

Sven Mislintat nuk është në planet e Bayern Munichut
Bayern Munich nuk do të bëjë ndonjë lëvizje për angazhimin e shefit të larguar të Arsenalit, Sven Mislintat. Ish-skauti i Borussia Dortmundit ka qenë i lidhur me skuadrën bavareze, por duket se për momentin nuk do të ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2019 10:45
Bayern Munich nuk do të bëjë ndonjë lëvizje për angazhimin e shefit të larguar të Arsenalit, Sven Mislintat. Ish-skauti i Borussia Dortmundit ka qenë i lidhur me skuadrën bavareze, por duket se për momentin nuk do të ...

Aurela Gaçe bën tatuazh emrat e vajzave (FOTO)
Këngëtarja Aurela Gace mbetet e dashur dhe e kërkuar nga publiku. Gaçe është nënë e dy vajzave dhe vazhdimisht e shfaq dashurinë që ka për vajzat e saj, por tani ka zgjedhur një mënyrë të vecantë, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 22-Jan-2019 10:35
Këngëtarja Aurela Gace mbetet e dashur dhe e kërkuar nga publiku. Gaçe është nënë e dy vajzave dhe vazhdimisht e shfaq dashurinë që ka për vajzat e saj, por tani ka zgjedhur një mënyrë të vecantë, njofton Klan Kosova. ...

Aurela Gaçe ‘gdhend’ në trup emrat e të bijave, ideja është KAQ ORIGJINALE
Aurela Gaçe ka vendosur që të ‘gdhend’ në trupin e saj emrat e dy vajzave të vogla Grace 7 vjeçe dhe Abigail 2. Deri këtu ndoshta nuk ka asgjë të veçantë sepse ky lloj tatuazhi është shpesh dëshirë e shumë nënave për të ...
Bordo | 22-Jan-2019 10:20
Aurela Gaçe ka vendosur që të ‘gdhend’ në trupin e saj emrat e dy vajzave të vogla Grace 7 vjeçe dhe Abigail 2. Deri këtu ndoshta nuk ka asgjë të veçantë sepse ky lloj tatuazhi është shpesh dëshirë e shumë nënave për të ...

“Phoenix” i Rita Orësnë Top-5 albumet më të dëgjuara
Vitin e kaluar, Rita Ora ka nxjerrë në shitje albumin më të ri muzikor të titulluar, “Phoenix”. Këngëtarja në albumin e ri ka përfshirë 12 këngë të reja dhe disa prej tyre janë shndërruar në hite ndërkombëtare.“Let You ...
Zeri | 22-Jan-2019 10:13
Vitin e kaluar, Rita Ora ka nxjerrë në shitje albumin më të ri muzikor të titulluar, “Phoenix”. Këngëtarja në albumin e ri ka përfshirë 12 këngë të reja dhe disa prej tyre janë shndërruar në hite ndërkombëtare.“Let You ...

Fotografitë e para të Golf 8? (Foto)
Kompania gjermane e veturave Volkswagen ka njoftuar se gjenerata e re e Golfit do të jetë e gatshme deri kah qershori i këtij viti, megjithatë askush nuk ka menduar se do ta ketë rastin ta shoh para kohe se si do të ...
Telegrafi | 21-Jan-2019 17:23
Kompania gjermane e veturave Volkswagen ka njoftuar se gjenerata e re e Golfit do të jetë e gatshme deri kah qershori i këtij viti, megjithatë askush nuk ka menduar se do ta ketë rastin ta shoh para kohe se si do të ...

Young Zerka zbulon pak nga projekti i ri
Young Zerka ka dhënë detaje nga kënga e re, të cilën pritet ta publikojë së shpejti, shkruan . Ky projekt mban titullin “Nesër”, ndërsa në rrjete sociale këngëtari ka sjellë disa sekuenca të klipit. “Së shpejti”, ka ...
Lajminet | 22-Jan-2019 10:13
Young Zerka ka dhënë detaje nga kënga e re, të cilën pritet ta publikojë së shpejti, shkruan . Ky projekt mban titullin “Nesër”, ndërsa në rrjete sociale këngëtari ka sjellë disa sekuenca të klipit. “Së shpejti”, ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved