ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:07

Evazion fiskal, mbyllet gjyqi për Ronaldon, paguan miliona euro

Evazion fiskal, mbyllet gjyqi për Ronaldon, paguan miliona euro
MADRID I qeshur dhe i kapur për dore me të fejuarën e tij Xhorxhina. Kështu, Kristiano Ronaldo u paraqit në Gjykatën e Madridit dhe në të njëjtën mënyrë, pas pak minutash doli sërish. Interesimit të madh të mediave dhe ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 11:32
MADRID I qeshur dhe i kapur për dore me të fejuarën e tij Xhorxhina. Kështu, Kristiano Ronaldo u paraqit në Gjykatën e Madridit dhe në të njëjtën mënyrë, pas pak minutash doli sërish. Interesimit të madh të mediave dhe ...

FOTO/ Akuza për mashtrimin me taksat, Ronaldo shfaqet në Gjykatë
Duke buzëqeshur, me syze dielli, i qetë dhe dorë për dore me partneren Georgina. Kështu Cristiano Ronaldo mëngjesin e sotëm u shfaq në dyert e gjykatës në Madrid për seancën dëgjimore në lidhje akuzat për evazion ...
Telegraf | 22-Jan-2019 11:35
Duke buzëqeshur, me syze dielli, i qetë dhe dorë për dore me partneren Georgina. Kështu Cristiano Ronaldo mëngjesin e sotëm u shfaq në dyert e gjykatës në Madrid për seancën dëgjimore në lidhje akuzat për evazion ...

Pas akuzave, Cristiano Ronaldo paraqitet në gjykatë
Telashet s’kanë fund për Ronaldon dhe pas akuzave për përdhunim, ndaj sulmuesit ka edhe akuza të tjera. Cristiano Ronaldo ka mbërritur në Madrid në orët e para të mëngjesit i shoqëruar dhe nga e dashura e tij Georgina ...
Lapsi | 22-Jan-2019 11:44
Telashet s’kanë fund për Ronaldon dhe pas akuzave për përdhunim, ndaj sulmuesit ka edhe akuza të tjera. Cristiano Ronaldo ka mbërritur në Madrid në orët e para të mëngjesit i shoqëruar dhe nga e dashura e tij Georgina ...

Ronaldo dënohet me dy vite burg
Cristiano Ronaldo është shpallur fajtor për shmangie të tatimit në Spanjë. Ronaldo, i cili shkoi në gjyq me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez dukej i buzëqeshur dhe në formë pavarësisht akuzave për të cilat ishte i ...
Alsat-M | 22-Jan-2019 11:44
Cristiano Ronaldo është shpallur fajtor për shmangie të tatimit në Spanjë. Ronaldo, i cili shkoi në gjyq me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez dukej i buzëqeshur dhe në formë pavarësisht akuzave për të cilat ishte i ...

Akuza për mashtrimin me taksat, Ronaldo shfaqet në Gjykatë
Duke buzëqeshur, me syze dielli, i qetë dhe dorë për dore me partneren Georgina. Kështu Cristiano Ronaldo mëngjesin e sotëm u shfaq në dyert e gjykatës në Madrid për seancën dëgjimore në lidhje akuzat për evazion ...
Shenja | 22-Jan-2019 11:44
Duke buzëqeshur, me syze dielli, i qetë dhe dorë për dore me partneren Georgina. Kështu Cristiano Ronaldo mëngjesin e sotëm u shfaq në dyert e gjykatës në Madrid për seancën dëgjimore në lidhje akuzat për evazion ...

Ronaldo mbërrin në Madrid për t'u paraqitur në gjykatë rreth shmangies së taksave
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka mbërritur në qytetin e Madridit për t’u paraqitur në gjykatë për evazion fiskal. Autoritet spanjolle të taksave e kanë akuzuar portugezin se nuk 14.7 milionë euro taksa për ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2019 11:43
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka mbërritur në qytetin e Madridit për t’u paraqitur në gjykatë për evazion fiskal. Autoritet spanjolle të taksave e kanë akuzuar portugezin se nuk 14.7 milionë euro taksa për ...

Ronaldo mbërrin në Madrid për t’u paraqitur në gjykatë rreth shmangies së taksave
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka mbërritur në qytetin e Madridit për t’u paraqitur në gjykatë për evazion fiskal. Autoritet spanjolle të taksave e kanë akuzuar portugezin se nuk 14.7 milionë euro taksa për ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 11:12
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka mbërritur në qytetin e Madridit për t’u paraqitur në gjykatë për evazion fiskal. Autoritet spanjolle të taksave e kanë akuzuar portugezin se nuk 14.7 milionë euro taksa për ...

Ronaldo pranon dënimin e Gjykatës, zbulohet arsyeja se pse ai nuk do t’i nënshtrohet burgut
Cristiano Ronaldo e ka pranuar dënimin për akuzat e fshehjes së tatimit në Spanjë. Superylli i Juventusit është akuzuar se nuk ka paguar rreth 12 milionë euro taksa për të drejtat e imazhit të tij mes viteve, 2010-2014. ...
Koha.mk | 22-Jan-2019 11:20
Cristiano Ronaldo e ka pranuar dënimin për akuzat e fshehjes së tatimit në Spanjë. Superylli i Juventusit është akuzuar se nuk ka paguar rreth 12 milionë euro taksa për të drejtat e imazhit të tij mes viteve, 2010-2014. ...

Ronaldo i shmanget burgosjes, por dënohet me para për shmangie tatimi
Ylli portugez, Cirstiano Ronaldo është shpallur fajtor për shmangie të tatimit në Spanjë. 18.8 milionë euro është dënimi i shqiptuar nga gjykata. Por futbollisti i Juventusit nuk do të paguajë dënimin me burg, shkruan ...
Klan Kosova | 22-Jan-2019 11:20
Ylli portugez, Cirstiano Ronaldo është shpallur fajtor për shmangie të tatimit në Spanjë. 18.8 milionë euro është dënimi i shqiptuar nga gjykata. Por futbollisti i Juventusit nuk do të paguajë dënimin me burg, shkruan ...

Ronaldo bashkë me Georginën paraqiten në gjykatën e Madridit
Cristiano Ronaldo ka mbërritur paraditen e sotme në Gjykatë në Madrid, në mes të një pranie të madhe të mediave, për t’u përballur me akuzat për evazion fiskal. Ronaldo u paraqit në gjykatë i shoqëruar nga e dashura e ...
Alsat-M | 22-Jan-2019 11:12
Cristiano Ronaldo ka mbërritur paraditen e sotme në Gjykatë në Madrid, në mes të një pranie të madhe të mediave, për t’u përballur me akuzat për evazion fiskal. Ronaldo u paraqit në gjykatë i shoqëruar nga e dashura e ...

Ronaldo pranon dënimin e Gjykatës, zbulohet arsyeja se pse ai nuk do t'i nënshtrohet burgut
Cristiano Ronaldo e ka pranuar dënimin për akuzat e fshehjes së tatimit në Spanjë. Superylli i Juventusit është akuzuar se nuk ka paguar rreth 12 milionë euro taksa për të drejtat e imazhit të tij mes viteve, 2010-2014. ...
Zeri | 22-Jan-2019 11:09
Cristiano Ronaldo e ka pranuar dënimin për akuzat e fshehjes së tatimit në Spanjë. Superylli i Juventusit është akuzuar se nuk ka paguar rreth 12 milionë euro taksa për të drejtat e imazhit të tij mes viteve, 2010-2014. ...

Ronaldo bashkë me Georginën paraqiten në gjykatën e Madridit
Cristiano Ronaldo ka mbërritur paraditen e sotme në Gjykatë në Madrid, në mes të një pranie të madhe të mediave, për t'u përballur me akuzat për evazion fiskal.
Kosova Press | 22-Jan-2019 11:01
Cristiano Ronaldo ka mbërritur paraditen e sotme në Gjykatë në Madrid, në mes të një pranie të madhe të mediave, për t'u përballur me akuzat për evazion fiskal.

Përfundimtare, Gjykata e Madridit shqipton dënim të rëndë për Ronaldon
Golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave te Real Madridi, Cristiano Ronaldo është paraqitur në Gjykatën e Madridit në paraditën e sotme. Sulmuesi portugez është shpallur fajtor për rastin e fshehjes së taksave për të ...
Zeri | 22-Jan-2019 10:58
Golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave te Real Madridi, Cristiano Ronaldo është paraqitur në Gjykatën e Madridit në paraditën e sotme. Sulmuesi portugez është shpallur fajtor për rastin e fshehjes së taksave për të ...

?Ronaldo i gatshëm ta pranojë fajin, rrezikon dy vjet burg dhe gjobë prej 19 milionë eurosh
Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, pritet ta pranojë fajin gjatë seancës gjyqësore në Gjykatën Provinciale të Madridit sot, ku akuzohet për evazion fiskal gjatë kohës sa ishte lojtar i Real Madridit. Portugezi do të ...
Lajm Press | 22-Jan-2019 10:52
Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, pritet ta pranojë fajin gjatë seancës gjyqësore në Gjykatën Provinciale të Madridit sot, ku akuzohet për evazion fiskal gjatë kohës sa ishte lojtar i Real Madridit. Portugezi do të ...

Vëmendja në Madrid, Ronaldo arrin në kryeqytet përkrah të 'bombës' Gigi
Cristiano Ronaldo është rikthyer në Madrid, pas ftesës që mori nga Gjykata Provinciale. Superylli i Juventusit është duke akuzuar se nuk i ka paguar mbi 12 milionë funte taksa për të drejtat e imazhit të tij mes viteve, ...
Zeri | 22-Jan-2019 10:34
Cristiano Ronaldo është rikthyer në Madrid, pas ftesës që mori nga Gjykata Provinciale. Superylli i Juventusit është duke akuzuar se nuk i ka paguar mbi 12 milionë funte taksa për të drejtat e imazhit të tij mes viteve, ...

Mbërrin në gjykatë Cristiano Ronaldo (VIDEO)
Superstari i futbollit Cristiano Ronaldo ka mbërritur në gjykatë në Madrid, në mes të një pranie të madhe të mediave, për t’u përballur me akuzat për evazion fiskal. Gjyqtari refuzoi kërkesën e lojtarit për të dalë në ...
Koha Jone | 22-Jan-2019 10:28
Superstari i futbollit Cristiano Ronaldo ka mbërritur në gjykatë në Madrid, në mes të një pranie të madhe të mediave, për t’u përballur me akuzat për evazion fiskal. Gjyqtari refuzoi kërkesën e lojtarit për të dalë në ...

Ronaldo del sot para gjykatës, pritet të dënohet me një gjobë marramendëse
Cristiano Ronaldo pritet të marrë sot pjesë në seancën dëgjimore në Madrid. Ylli i futbollit akuzohet për mashtrim tatimor. Pritet që sulmuesi portugez të dënohet me një gjobë prej 18.8 milionë euro për evazion fiskal, ...
Gazeta Dita | 22-Jan-2019 10:13
Cristiano Ronaldo pritet të marrë sot pjesë në seancën dëgjimore në Madrid. Ylli i futbollit akuzohet për mashtrim tatimor. Pritet që sulmuesi portugez të dënohet me një gjobë prej 18.8 milionë euro për evazion fiskal, ...

Ronaldo del sot para gjykatës, pritet të dënohet me një gjobë marramendëse
Cristiano Ronaldo pritet të marrë sot pjesë në seancën dëgjimore në Madrid. Ylli i futbollit akuzohet për mashtrim tatimor. Pritet që sulmuesi portugez të dënohet me një gjobë prej 18.8 milionë euro për evazion fiskal, ...
Java News | 22-Jan-2019 09:56
Cristiano Ronaldo pritet të marrë sot pjesë në seancën dëgjimore në Madrid. Ylli i futbollit akuzohet për mashtrim tatimor. Pritet që sulmuesi portugez të dënohet me një gjobë prej 18.8 milionë euro për evazion fiskal, ...

Gjykata s’ia pranon Ronaldos kërkesën për masa të veçanta të sigurisë
Publikuar E hënë, 21 Janar, 2019 21:36 Share Cristiano Ronaldo do të detyrohet të futet në objektin e gjykatës së Madridit në këmbë të martën, pasi i është refuzuar kërkesa për trajtim të veçantë, kanë thënë zyrtarët e ...
TetovaSot | 21-Jan-2019 21:36
Publikuar E hënë, 21 Janar, 2019 21:36 Share Cristiano Ronaldo do të detyrohet të futet në objektin e gjykatës së Madridit në këmbë të martën, pasi i është refuzuar kërkesa për trajtim të veçantë, kanë thënë zyrtarët e ...

Mediat italiane: Marcelo po kalon te Juventus
Juventus është shumë afër ta transferojë Marcelon nga Real Madrid. Cristiano Ronaldo ka kërkuar nga Juventus transferimin e Marcelos në këtë afat nga Real Madridi. ‘Zonja e Vjetër’ ka kohë që po e kërkon transferimin e ...
Medial | 21-Jan-2019 12:35
Juventus është shumë afër ta transferojë Marcelon nga Real Madrid. Cristiano Ronaldo ka kërkuar nga Juventus transferimin e Marcelos në këtë afat nga Real Madridi. ‘Zonja e Vjetër’ ka kohë që po e kërkon transferimin e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved