ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 22:43

Reshje shiu dhe dëbore në gjithë vendin

Reshje shiu dhe dëbore në gjithë vendin
Sot moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu . Në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale deri në 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i ...
Telegraf | 22-Jan-2019 08:18
Sot moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu . Në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale deri në 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i ...

Moti për ditën e martë, 22 janar 2019!
Kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme dominojnë në të gjithë vendin. Më të dukshme do të jenë në ekstremin Verior dhe rajoni Perëndimor, ku do të gjenerojnë reshje shiu e dëbore. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja ...
VizionPlus | 22-Jan-2019 07:30
Kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme dominojnë në të gjithë vendin. Më të dukshme do të jenë në ekstremin Verior dhe rajoni Perëndimor, ku do të gjenerojnë reshje shiu e dëbore. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja ...

Vranët dhe shi në Shqipëri
Shqipëria të martën do të ndikohet nga masa ajrore të paqëndrueshme. Moti do të jetë i vranët në të gjithë territorin e Shqipërisë. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do të ketë reshje shiu të vazhdueshme me ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 08:12
Shqipëria të martën do të ndikohet nga masa ajrore të paqëndrueshme. Moti do të jetë i vranët në të gjithë territorin e Shqipërisë. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do të ketë reshje shiu të vazhdueshme me ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 07:57
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...

Shiu izolon nesër shqipërinë? Ja si shprehen meteorologët
Nesër vranësirat do të bëhen bëhen dominante në territor duke sjellë reshje të dobëta deri mesatare, por sërish dëbora, edhe nesër kufizohet në zonat malore 700 m. Rajoni vijon në kushtet e kthjellimeve në pjesën më të ...
Telegraf | 21-Jan-2019 21:56
Nesër vranësirat do të bëhen bëhen dominante në territor duke sjellë reshje të dobëta deri mesatare, por sërish dëbora, edhe nesër kufizohet në zonat malore 700 m. Rajoni vijon në kushtet e kthjellimeve në pjesën më të ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...
Republika | 22-Jan-2019 11:28
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...

Moti sot, me vranësira dhe reshje të shiut
Publikuar E martë, 22 Janar, 2019 10:37 Share Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë ...
TetovaSot | 22-Jan-2019 10:46
Publikuar E martë, 22 Janar, 2019 10:37 Share Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë ...

Rinisin reshjet e dëborës. Vijojnë të jenë të bllokuara disa fshatra në Kukës dhe Shkodër
Në veri dhe verilindje të vendit reshjet e dëborës kanë rinisur, ku situata vijon të jetë problematike në disa fshatra dhe ku reshjet kanë qenë prezente gjatë orëve te mbrëmjes të hënën. Ndërkohë, ditën e sotme priten ...
Koha Jone | 22-Jan-2019 10:38
Në veri dhe verilindje të vendit reshjet e dëborës kanë rinisur, ku situata vijon të jetë problematike në disa fshatra dhe ku reshjet kanë qenë prezente gjatë orëve te mbrëmjes të hënën. Ndërkohë, ditën e sotme priten ...

Reshje shiu dhe dëbore në gjithë vendin, ja çfarë pritet të ndodh në vazhdim…
Sot moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu . Në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale deri në 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i ...
Standard | 22-Jan-2019 09:49
Sot moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu . Në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale deri në 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...
IliriaNews | 22-Jan-2019 09:23
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...
Lajm Press | 22-Jan-2019 09:17
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...

Moti sot me vranësira dhe reshje të shiut
Shkupi sot, sipas meteorologëve do të ketë, kryesisht mot me mjegulla dhe kushte për reshje të shiut gjatë paradites, ndërkaq gjatë pasdites është e mundshme të ketë mot jostabil në afat të shkurtër. Temperaturat do të ...
Alsat-M | 08-Aug-2016 08:30
Shkupi sot, sipas meteorologëve do të ketë, kryesisht mot me mjegulla dhe kushte për reshje të shiut gjatë paradites, ndërkaq gjatë pasdites është e mundshme të ketë mot jostabil në afat të shkurtër. Temperaturat do të ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...
Shenja | 22-Jan-2019 09:04
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...

Moti sot me vranësira dhe i ftohtë
Shkup, 21 janar - Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Në disa pjesë të vendit do të ketë edhe mjegull ndërsa do të fryjë edhe erë në drejtimin veri-perëndimor. Temperatura e mëngjesit do të ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 08:51
Shkup, 21 janar - Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Në disa pjesë të vendit do të ketë edhe mjegull ndërsa do të fryjë edhe erë në drejtimin veri-perëndimor. Temperatura e mëngjesit do të ...

Ngritje të temperaturave? Surprizon moti për ditën e nesërme, ja si pritet të jetë…
Ditën e nesërme do të rikthen vranësirat dhe reshjet e shiut në të gjithë territorin. Sa u përket temperaturave do të keni një ulje të lehtë në të dyja ekstremet. Ja parashikimi i motit për ditët në vijim:
Telegraf | 21-Jan-2019 16:43
Ditën e nesërme do të rikthen vranësirat dhe reshjet e shiut në të gjithë territorin. Sa u përket temperaturave do të keni një ulje të lehtë në të dyja ekstremet. Ja parashikimi i motit për ditët në vijim:

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...
Shprehja | 22-Jan-2019 08:20
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...
Arbresh | 22-Jan-2019 08:08
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe gjithashtu do të fryjë erë ...

Vranët dhe shi në bregdetin shqiptar
Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i vranët me intervale kthjellimesh.
Kosova Press | 08-Nov-2018 08:15
Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i vranët me intervale kthjellimesh.

Rritje e lehtë temperaturash, si pritet të jetë moti sot
Orët e para të ditës së sotme do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë territorin, më të dukshme në zonat Jugore-Juglindore. Në këto zona do të ketë dhe reshje të pakta shiu e dëbore. Pasditja dhe nata ...
Telegraf | 21-Jan-2019 09:42
Orët e para të ditës së sotme do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë territorin, më të dukshme në zonat Jugore-Juglindore. Në këto zona do të ketë dhe reshje të pakta shiu e dëbore. Pasditja dhe nata ...

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vazhdim
Edhe në fillim të javës vendi ynë ndodhet ndërmjet fushave të presionit të ulët me masa më të ngrohta ajrore mbi Mesdhe, dhe në lindje prej fushave të presionit të lartë me masa të ftohta ajrore. Nën këto kushte edhe në ...
Arbresh | 22-Jan-2019 07:46
Edhe në fillim të javës vendi ynë ndodhet ndërmjet fushave të presionit të ulët me masa më të ngrohta ajrore mbi Mesdhe, dhe në lindje prej fushave të presionit të lartë me masa të ftohta ajrore. Nën këto kushte edhe në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved