ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:48

Meta vizitë në muzeun etnografik në Tuz: Emocione të paharruara

Meta vizitë në muzeun etnografik në Tuz: Emocione të paharruara
MAL I ZI Gjatë vizitës shtetërore në Malin e Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur dhe në muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Emocionet e kësaj vizite Kreu i Shtetit i ka ndarë me qytetarët, teksa shkruan në ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 10:06
MAL I ZI Gjatë vizitës shtetërore në Malin e Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur dhe në muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Emocionet e kësaj vizite Kreu i Shtetit i ka ndarë me qytetarët, teksa shkruan në ...

Presidenti Meta viziton muzeun etnografik shqiptar në Tuz
Presidenti Meta ndodhet, i cili ndodhet në një vizitë zyrtare në Malin e Zi, ka vizituar muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Përmes një postimi në Facebook, Kreu i Shtetit shprehet se ishte një emocion i paharruar nga ...
Telegraf | 22-Jan-2019 10:34
Presidenti Meta ndodhet, i cili ndodhet në një vizitë zyrtare në Malin e Zi, ka vizituar muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Përmes një postimi në Facebook, Kreu i Shtetit shprehet se ishte një emocion i paharruar nga ...

Meta takon kryeministrin malazez. Kërkesa e Presidentit për shqiptarët
Presidenti Ilir Meta u prit sot në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç, në vijim të vizitës shtetërore në shtetin fqinj.
Top Channel | 22-Jan-2019 08:49
Presidenti Ilir Meta u prit sot në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç, në vijim të vizitës shtetërore në shtetin fqinj.

Meta në Mal të Zi: Përfaqësim të shqiptarëve në institucione
Presidenti Ilir Meta, në vijim të vizitës së tij në Mal të Zi u prit sot në takim nga kryeministri Dushko Markoviç. Meta përgëzoi Markoviç për përparimin që ka shënuar Mali i Zi, duke u ndalur gjerësisht tek procesit të ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 08:47
Presidenti Ilir Meta, në vijim të vizitës së tij në Mal të Zi u prit sot në takim nga kryeministri Dushko Markoviç. Meta përgëzoi Markoviç për përparimin që ka shënuar Mali i Zi, duke u ndalur gjerësisht tek procesit të ...

Meta me kryeministrin malazez: Më shumë hapësira për shqiptarët në institucione
Në vijim të vizitës shtetërore në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta u prit këtë të martë në takim nga kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç. Meta përgëzoi kryeministrin Markoviç për përparimin që ka ...
VizionPlus | 22-Jan-2019 09:41
Në vijim të vizitës shtetërore në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta u prit këtë të martë në takim nga kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç. Meta përgëzoi kryeministrin Markoviç për përparimin që ka ...

Presidenti Meta u prit në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, zoti Dushko
Në vijim të vizitës shtetërore në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Sh.T.Z. Ilir Meta u prit sot në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, zoti Dushko Markoviç. Presidenti Meta përgëzoi Kryeministrin Markoviç për ...
Telegraf | 22-Jan-2019 09:23
Në vijim të vizitës shtetërore në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Sh.T.Z. Ilir Meta u prit sot në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, zoti Dushko Markoviç. Presidenti Meta përgëzoi Kryeministrin Markoviç për ...

Presidenti malazez takon Metën: Jo ndryshim kufijsh Kosovë-Serbi
PODGORICE Në kuadër të vizitës zyrtare në Mal të Zi, Presidenti Ilir Meta u prit sot me nderime të larta shtetërore nga Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç. Presidenti malazez përsëriti qëndrimin e tij kundër ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 23:07
PODGORICE Në kuadër të vizitës zyrtare në Mal të Zi, Presidenti Ilir Meta u prit sot me nderime të larta shtetërore nga Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç. Presidenti malazez përsëriti qëndrimin e tij kundër ...

Meta apel kryeministrit malazez: Përfaqësim të shqiptarëve në institucione
Presidenti Ilir Meta u prit sot në takim nga kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç në vijim të vizitës shtetërore në shtetin fqinj. Gjatë takimit, Presidenti apeloi për një përfaqësim më përfshirës dhe më të ...
Gazeta Shqip | 22-Jan-2019 10:46
Presidenti Ilir Meta u prit sot në takim nga kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç në vijim të vizitës shtetërore në shtetin fqinj. Gjatë takimit, Presidenti apeloi për një përfaqësim më përfshirës dhe më të ...

Shqiptarët janë faktor i rëndësishëm në integritetin e Malit të Zi
Zëri i Amerikës: Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta viziton Malin e Zi Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nisi të hënën një vizitë shtetërore dy ditore në Mal të Zi, me ftesë të homologut të tij malazez, ...
Telegraf | 22-Jan-2019 08:55
Zëri i Amerikës: Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta viziton Malin e Zi Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nisi të hënën një vizitë shtetërore dy ditore në Mal të Zi, me ftesë të homologut të tij malazez, ...

Meta takon kryeministrin malazez: Kërkesa e Presidentit për shqiptarët
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta u prit në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç, në vijim të vizitës shtetërore në shtetin fqinj. Gjatë takimit, Presidenti apeloi për një përfaqësim më përfshirës dhe ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 10:05
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta u prit në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç, në vijim të vizitës shtetërore në shtetin fqinj. Gjatë takimit, Presidenti apeloi për një përfaqësim më përfshirës dhe ...

Presidenti i Malit të Zi Gjukanoviç: Jo shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë
Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç ka kundërshtuar idenë e shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë. Deklarata e kreut të shtetit malazez është bërë gjatë takimit që ka zhvilluar sot në Podgoricë me ...
Telegraf | 21-Jan-2019 22:51
Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç ka kundërshtuar idenë e shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë. Deklarata e kreut të shtetit malazez është bërë gjatë takimit që ka zhvilluar sot në Podgoricë me ...

Meta me kryeministrin malazez: Më shumë hapësira për shqiptarët në institucione
Në vijim të vizitës shtetërore në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta u prit këtë të martë në takim nga kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç. Meta përgëzoi kryeministrin Markoviç për përparimin që ka ...
Shenja | 22-Jan-2019 10:59
Në vijim të vizitës shtetërore në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta u prit këtë të martë në takim nga kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç. Meta përgëzoi kryeministrin Markoviç për përparimin që ka ...

Mali i Zi, presidenti Meta pritet nga kryeministri Markoviç
Presidenti Ilir Meta vijon vizitën shtetërore në Mal të Zi, ku u prit nga Kryeministri Dushko Markoviç. Kreu i shtetit apeloi për një përfaqësim më përfshirës dhe më të drejtë të shqiptarëve në institucionet qendrore ...
RTSH | 22-Jan-2019 10:51
Presidenti Ilir Meta vijon vizitën shtetërore në Mal të Zi, ku u prit nga Kryeministri Dushko Markoviç. Kreu i shtetit apeloi për një përfaqësim më përfshirës dhe më të drejtë të shqiptarëve në institucionet qendrore ...

Presidenti Meta në muzeun etnografik në Tuz: Emocione të paharruara
Gjatë vizitës shtetërore në Malin e Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur dhe në muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Emocionet e kësaj vizite Kreu i Shtetit i ka ndarë me qytetarët, teksa shkruan në ...
Koha Jone | 22-Jan-2019 10:38
Gjatë vizitës shtetërore në Malin e Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur dhe në muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Emocionet e kësaj vizite Kreu i Shtetit i ka ndarë me qytetarët, teksa shkruan në ...

Presidenti Meta në Mal të Zi, takon kryeministrin Dushko Markoviç
Në vijim të vizitës në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta u prit sot në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, zoti Dushko Markoviç. Presidenti Meta përgëzoi Kryeministrin Markoviç për përparimin që ka shënuar ...
ABCNews | 22-Jan-2019 08:51
Në vijim të vizitës në Mal të Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta u prit sot në takim nga Kryeministri i Malit të Zi, zoti Dushko Markoviç. Presidenti Meta përgëzoi Kryeministrin Markoviç për përparimin që ka shënuar ...

Meta vizitë në muzeun etnografik në Tuz: Emocione të paharruara
Gjatë vizitës shtetërore në Malin e Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur dhe në muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Emocionet e kësaj vizite Kreu i Shtetit i ka ndarë me qytetarët, teksa shkruan në ...
Gazeta55 | 22-Jan-2019 10:34
Gjatë vizitës shtetërore në Malin e Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur dhe në muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Emocionet e kësaj vizite Kreu i Shtetit i ka ndarë me qytetarët, teksa shkruan në ...

Meta vizitë në muzeun etnografik në Tuz: Emocione të paharruara
Gjatë vizitës shtetërore në Malin e Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur dhe në muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Emocionet e kësaj vizite Kreu i Shtetit i ka ndarë me qytetarët, teksa shkruan në ...
24 Ore | 22-Jan-2019 10:27
Gjatë vizitës shtetërore në Malin e Zi, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur dhe në muzeun etnografik shqiptar në Tuz. Emocionet e kësaj vizite Kreu i Shtetit i ka ndarë me qytetarët, teksa shkruan në ...

Kryetari i KLSH, presidenti Meta propozon këshilltarin e tij
Edhe këtë 21 janar, Ilir Meta nuk ishtë në Tiranë. Këtë vit, Presidenti i Republikës udhëtoi drejt Malit të Zi, me ftesë të homologut malazez për të zhilluar një vizitë të nivelit shtetëror.
Top Channel | 21-Jan-2019 17:15
Edhe këtë 21 janar, Ilir Meta nuk ishtë në Tiranë. Këtë vit, Presidenti i Republikës udhëtoi drejt Malit të Zi, me ftesë të homologut malazez për të zhilluar një vizitë të nivelit shtetëror.

Meta në Mal të Zi: Markoviç, projekte konkrete në mbështetje të zonave ku banojnë shqiptarë
Presidenti Ilir Meta, në vijim të vizitës së tij në Mal të Zi u prit në takim nga kryeministri Dushko Markoviç. Meta përgëzoi Markoviç për përparimin që ka shënuar Mali i Zi, duke u ndalur gjerësisht tek procesit të ...
24 Ore | 22-Jan-2019 10:20
Presidenti Ilir Meta, në vijim të vizitës së tij në Mal të Zi u prit në takim nga kryeministri Dushko Markoviç. Meta përgëzoi Markoviç për përparimin që ka shënuar Mali i Zi, duke u ndalur gjerësisht tek procesit të ...

Meta takim me Kryeministrin malazez, kërkon përfshirje të shqiptarëve në institucione
Presidenti Ilir Meta, i cili prej ditës së djeshme po zhvillon vizitë në Mal të Zi, u prit nga Kryeministri i këtij vendi, Dushko Markoviç. Gjatë takimit, Presidenti Meta shprehu dëshirën që bashkëpunimi i mirë që ...
TV Klan | 22-Jan-2019 08:41
Presidenti Ilir Meta, i cili prej ditës së djeshme po zhvillon vizitë në Mal të Zi, u prit nga Kryeministri i këtij vendi, Dushko Markoviç. Gjatë takimit, Presidenti Meta shprehu dëshirën që bashkëpunimi i mirë që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved