ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 22:46

Zhduket avioni i bomberit italo-argjentinas, po shkonte të prezantohej tek ekipi i Premier League

Zhduket avioni i bomberit italo-argjentinas, po shkonte të prezantohej tek ekipi i Premier League
Zhduket nga radarët në Francë, një avion i vogël me të cilin po udhëtonte sulmuesi italo-argjentinas Emiliano Sala. Mjeti fluturues ishte nisur nga Nantes mbrëmjen e të hënës por pak minuta më vonë, përpara se të ...
VizionPlus | 22-Jan-2019 11:44
Zhduket nga radarët në Francë, një avion i vogël me të cilin po udhëtonte sulmuesi italo-argjentinas Emiliano Sala. Mjeti fluturues ishte nisur nga Nantes mbrëmjen e të hënës por pak minuta më vonë, përpara se të ...

Jepet alarmi, zhduket nga radari aeroplani ku udhëtonte futbollisti i njohur
Jepet alarmi për zhdukjen e futbollistit argjentinas, Emiliano Sala. Aeroplani ku ai ndodhej është zhdukur nga radari, teksa fluturonte nga Nantes drejt kryeqytetit të Uellsit. Policia franceze ka bërë me dije se ...
Lajmi i Fundit | 22-Jan-2019 12:27
Jepet alarmi për zhdukjen e futbollistit argjentinas, Emiliano Sala. Aeroplani ku ai ndodhej është zhdukur nga radari, teksa fluturonte nga Nantes drejt kryeqytetit të Uellsit. Policia franceze ka bërë me dije se ...

Alarm për futbollistin, zhduket nga radari avioni ku udhëtonte
Shqetësim i madh për futbollistin argjentinas Emiliano Sala. Aeroplani me të cilin fluturonte sulmuesi argjentinas me origjinë italiane i Cardiff City u zhduk nga radari ndërsa po udhëtonte nga Nantes drejt kryeqytetit ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 11:29
Shqetësim i madh për futbollistin argjentinas Emiliano Sala. Aeroplani me të cilin fluturonte sulmuesi argjentinas me origjinë italiane i Cardiff City u zhduk nga radari ndërsa po udhëtonte nga Nantes drejt kryeqytetit ...

U zhduk aeroplani që po barte blerjen më të shtrenjtë të Cardiffit, Emiliano Sala
Cardiff City është duke kërkuar sqarime mbi raportimet e fundit se futbollisti Emiliano Sala ishte në aeroplanin që u zhduk nga radari në mbrëmë në Angli. Kontrolli i Trafikut Ajror ka konfirmuar se aeroplani po ...
Portalb | 22-Jan-2019 12:14
Cardiff City është duke kërkuar sqarime mbi raportimet e fundit se futbollisti Emiliano Sala ishte në aeroplanin që u zhduk nga radari në mbrëmë në Angli. Kontrolli i Trafikut Ajror ka konfirmuar se aeroplani po ...

Zhduket avioni nga radarët, orë ankthi për futbollistin
Bota e futbollit është e shqetësuar për Emiliano Sala, sulmuesin argjentinas, i cili luajti në Nantes dhe ishte gati për të shkuar në Cardiff në merkaton e janarit. Sala hipi në një avion privat natën e kaluar dhe u ...
Gazeta Shqip | 22-Jan-2019 11:44
Bota e futbollit është e shqetësuar për Emiliano Sala, sulmuesin argjentinas, i cili luajti në Nantes dhe ishte gati për të shkuar në Cardiff në merkaton e janarit. Sala hipi në një avion privat natën e kaluar dhe u ...

Alarm për futbollistin, zhduket nga radari avioni ku udhëtonte
Shqetësim i madh për futbollistin argjentinas Emiliano Sala. Aeroplani me të cilin fluturonte sulmuesi argjentinas me origjinë italiane i Cardiff City u zhduk nga radari ndërsa po udhëtonte nga Nantes drejt kryeqytetit ...
Medial | 22-Jan-2019 12:13
Shqetësim i madh për futbollistin argjentinas Emiliano Sala. Aeroplani me të cilin fluturonte sulmuesi argjentinas me origjinë italiane i Cardiff City u zhduk nga radari ndërsa po udhëtonte nga Nantes drejt kryeqytetit ...

Shokuese/ Zhduket avioni në Francë, po udhëtonte futbollisti i njohur që sapo nënshkroi me skuadrën e re të Premier Ligë
Një operacion masiv kërkimesh ka nisur mëngjesin e sotëm pasi një avion privat që po udhëtonte nga Nata në Kardif është zhdukur në kanalin anglez. Në të ishte duke udhëtuar futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili ...
Medial | 22-Jan-2019 12:13
Një operacion masiv kërkimesh ka nisur mëngjesin e sotëm pasi një avion privat që po udhëtonte nga Nata në Kardif është zhdukur në kanalin anglez. Në të ishte duke udhëtuar futbollisti argjentinas Emiliano Sala, i cili ...

U zhduket aeroplani që po barte blerjen më të shtrenjtë të Cardiffit, Emiliano Sala
Cardiff City është duke kërkuar sqarime mbi raportimet e fundit se futbollisti Emiliano Sala ishte në aeroplanin që u zhduk nga radari në mbrëmë në Angli. Kontrolli i Trafikut Ajror ka konfirmuar se aeroplani po ...
Portalb | 22-Jan-2019 12:04
Cardiff City është duke kërkuar sqarime mbi raportimet e fundit se futbollisti Emiliano Sala ishte në aeroplanin që u zhduk nga radari në mbrëmë në Angli. Kontrolli i Trafikut Ajror ka konfirmuar se aeroplani po ...

Zhduket avioni me futbollistin Sala në bord
Lojtari i Premier Ligës, Emiliano Sala ishte në bordin e një avioni të vogël që u zhduk pranë Britanisë së Madhe. Klubi Cardiff City tha se ishte shumë i shqetësuar për sulmuesin argjentinas, që la Nantën në Francë për ...
Gazeta Dita | 22-Jan-2019 11:54
Lojtari i Premier Ligës, Emiliano Sala ishte në bordin e një avioni të vogël që u zhduk pranë Britanisë së Madhe. Klubi Cardiff City tha se ishte shumë i shqetësuar për sulmuesin argjentinas, që la Nantën në Francë për ...

Zhduket në mënyrë misterioze avioni me futbollistin argjentinas në bord
Futbollisti Emiliano Sala ishte në bordin e një avioni të vogël që u zhduk pranë Britanisë së Madhe. Klubi Cardiff City tha se ishte shumë i shqetësuar për sulmuesin argjentinas, që la Nantën në Francë për të shkuar në ...
GazetaTema | 22-Jan-2019 11:28
Futbollisti Emiliano Sala ishte në bordin e një avioni të vogël që u zhduk pranë Britanisë së Madhe. Klubi Cardiff City tha se ishte shumë i shqetësuar për sulmuesin argjentinas, që la Nantën në Francë për të shkuar në ...

Zhduket aeroplani që po barte blerjen më të shtrenjtë të Cardiffit, Emiliano Sala
Cardiff City është duke kërkuar sqarime mbi raportimet e fundit se futbollisti Emiliano Sala ishte në aeroplanin që u zhduk nga radari në mbrëmë në Angli. Kontrolli i Trafikut Ajror ka konfirmuar se aeroplani po ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2019 11:43
Cardiff City është duke kërkuar sqarime mbi raportimet e fundit se futbollisti Emiliano Sala ishte në aeroplanin që u zhduk nga radari në mbrëmë në Angli. Kontrolli i Trafikut Ajror ka konfirmuar se aeroplani po ...

Zhduket nga radarët avioni i sulmuesit argjentinas, Emiliano Sala
Një avion privat në të cilin udhëtonte sulmuesi i Argjentinës Emiliano Sala është zhdukur nga radari. Avioni që po udhëtonte nga Nante e Francës drejt Kardifit u zhduk nga radari të hënën në mbrëmje. Policia franceze ...
Koha Jone | 22-Jan-2019 11:35
Një avion privat në të cilin udhëtonte sulmuesi i Argjentinës Emiliano Sala është zhdukur nga radari. Avioni që po udhëtonte nga Nante e Francës drejt Kardifit u zhduk nga radari të hënën në mbrëmje. Policia franceze ...

Zhduket avioni me futbollistin e njohur në bord
Lojtari i Premier Ligës, Emiliano Sala ishte në bordin e një avioni të vogël që u zhduk pranë Britanisë së Madhe. Klubi Cardiff City tha se ishte shumë i shqetësuar për sulmuesin argjentinas, që la Nantën në Francë për ...
Java News | 22-Jan-2019 11:28
Lojtari i Premier Ligës, Emiliano Sala ishte në bordin e një avioni të vogël që u zhduk pranë Britanisë së Madhe. Klubi Cardiff City tha se ishte shumë i shqetësuar për sulmuesin argjentinas, që la Nantën në Francë për ...

Nis operacioni për shpëtimin e futbollistit Sala
Gazeta franceze “Equipe” shkruan se një operacion masiv shpëtimi ka nisur ndaj sulmuesi argjentinas , i përbërë nga dy helikopterë dhe anije në zonën e Guernsey-Alderney për të gjurmuar avionin, i cili kishte tre vetë ...
Alsat-M | 22-Jan-2019 11:20
Gazeta franceze “Equipe” shkruan se një operacion masiv shpëtimi ka nisur ndaj sulmuesi argjentinas , i përbërë nga dy helikopterë dhe anije në zonën e Guernsey-Alderney për të gjurmuar avionin, i cili kishte tre vetë ...

Anglia në 'shok', klubi reagon pas zhdukjes së avionit ku gjendej transferimi rekord
Cardiff City ka reaguar pas zërave të fundit në lidhje me zhdukjen e avionit, ku gjendej përforcimi rekord i klubit, duke thënë se janë të shqetësuar për sigurinë e lojtarit. Emiliano Sala (28-vjeçar) ka fluturuar nga ...
Zeri | 22-Jan-2019 11:20
Cardiff City ka reaguar pas zërave të fundit në lidhje me zhdukjen e avionit, ku gjendej përforcimi rekord i klubit, duke thënë se janë të shqetësuar për sigurinë e lojtarit. Emiliano Sala (28-vjeçar) ka fluturuar nga ...

Zhduket avioni me futbollistin e Premier Ligës
Futbollisti i sapotransferuar në Premier Ligën angleze Emiliano Sala ishte në një avion që është zhdukur pa gjurmë në Kanalin e La Manshit.
Kosova Press | 22-Jan-2019 11:19
Futbollisti i sapotransferuar në Premier Ligën angleze Emiliano Sala ishte në një avion që është zhdukur pa gjurmë në Kanalin e La Manshit.

Alaram nga Franca/ Zhduket avioni, po udhëtonte futbollisti me famë botërore
Publikuar E martë, 22 Janar, 2019 11:01 Share Alarm nga Franca. Sulmuesi i Nantes Emiliano Sala i cili u transferua nga Nanta te Cardiff në Premier Legaue angleze gjatë kësaj merkato. Avioni me të cilën udhëtonte Sala ...
TetovaSot | 22-Jan-2019 11:12
Publikuar E martë, 22 Janar, 2019 11:01 Share Alarm nga Franca. Sulmuesi i Nantes Emiliano Sala i cili u transferua nga Nanta te Cardiff në Premier Legaue angleze gjatë kësaj merkato. Avioni me të cilën udhëtonte Sala ...

Zhduket aeroplani që po barte blerjen më të shtrenjtë të Cardiffit, Emiliano Sala
Cardiff City është duke kërkuar sqarime mbi raportimet e fundit se futbollisti Emiliano Sala ishte në aeroplanin që u zhduk nga radari në mbrëmë në Angli. Kontrolli i Trafikut Ajror ka konfirmuar se aeroplani po ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 11:12
Cardiff City është duke kërkuar sqarime mbi raportimet e fundit se futbollisti Emiliano Sala ishte në aeroplanin që u zhduk nga radari në mbrëmë në Angli. Kontrolli i Trafikut Ajror ka konfirmuar se aeroplani po ...

Aeroplani i Sala, zhduket nga radarët
Golashënuesi i skuadrës franceze të Nant, Emiliano Salla, duhet të transferohej në Kardi për një shumë rekord prej 15 mln euro, por ai nuk arriti në destinacionin e duhur pasi aeroplani privat me të cilin po udhëtonte ...
Alsat-M | 22-Jan-2019 11:12
Golashënuesi i skuadrës franceze të Nant, Emiliano Salla, duhet të transferohej në Kardi për një shumë rekord prej 15 mln euro, por ai nuk arriti në destinacionin e duhur pasi aeroplani privat me të cilin po udhëtonte ...

Zhduket avioni me futbollistin Sala në bord
Lojtari i Premier Ligës, Emiliano Sala ishte në bordin e një avioni të vogël që u zhduk pranë Britanisë së Madhe. Klubi Cardiff City tha se ishte shumë i shqetësuar për sulmuesin argjentinas, që la Nantën në Francë për ...
Koha.mk | 22-Jan-2019 11:11
Lojtari i Premier Ligës, Emiliano Sala ishte në bordin e një avioni të vogël që u zhduk pranë Britanisë së Madhe. Klubi Cardiff City tha se ishte shumë i shqetësuar për sulmuesin argjentinas, që la Nantën në Francë për ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved