ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 19:00

Operacioni “Vjosa”, Policia jep detajet: Trafikantët braktisën mjetin dhe…

Operacioni “Vjosa”, Policia jep detajet: Trafikantët braktisën mjetin dhe…
Një gomone me 500 kg kanabis u bllokua sot në Vlorë.
Top Channel | 22-Jan-2019 12:12
Një gomone me 500 kg kanabis u bllokua sot në Vlorë.

Gomonia me 1 ton drogë, policia jep detajet e operacionit
Fier – Operacioni “Vjosa”, Policia parandalon një tentativë për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike Policia e Shtetit në bashkëpunim me partnerët e Guardia di Finanza-s kanë parandaluar një tentativë për trafik ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 12:03
Fier – Operacioni “Vjosa”, Policia parandalon një tentativë për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike Policia e Shtetit në bashkëpunim me partnerët e Guardia di Finanza-s kanë parandaluar një tentativë për trafik ...

Gjendet gomonia plot me kanabis në Vlorë, gati për t’u çuar në Itali
Një gomone me drogë është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se në gomone ishin ngarkuar rreth 500 kilogramë kanabis I amballazhuar me qëllim trafikimin drejt Italisë. Gomonia me ...
VizionPlus | 22-Jan-2019 11:32
Një gomone me drogë është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se në gomone ishin ngarkuar rreth 500 kilogramë kanabis I amballazhuar me qëllim trafikimin drejt Italisë. Gomonia me ...

Gomonia me drogë, policia: Operacioni me Guarda di Finanza-n, trafikantët u arratisen
Policia e Shtetit dhe Guarda di Finanza kanë parandaluar një rast të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike nga brigjet shqiptare drejt Italisë. Një gomone që trafikonte kanabis sativa u ndoq në det nga autoritetet ...
Java News | 22-Jan-2019 12:13
Policia e Shtetit dhe Guarda di Finanza kanë parandaluar një rast të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike nga brigjet shqiptare drejt Italisë. Një gomone që trafikonte kanabis sativa u ndoq në det nga autoritetet ...

Kapet në Vlorë gomonia 10 metra e mbushur me 500 kg drogë
Gomonia është kapur në grykëderdhjen e lumit Vjosa. Droga ishte vënë e paketuar në përmasa të mëdha në gomone dhe dukej se ishte bërë gati për t’u transportuar drejt Italisë. Policia ende nuk ak dalë me një komunikatë ...
Medial | 22-Jan-2019 12:13
Gomonia është kapur në grykëderdhjen e lumit Vjosa. Droga ishte vënë e paketuar në përmasa të mëdha në gomone dhe dukej se ishte bërë gati për t’u transportuar drejt Italisë. Policia ende nuk ak dalë me një komunikatë ...

Kapet gomonia me hashash
Policia e Shtetit në bashkëpunim me partnerët e Guardia di Finanza-s kanë parandaluar një tentativë për trafik lënde narkotike, përmes detit drejt Italisë. Operacioni nisi rreth orës 03:30 të mëngjes, kur u pikas mjeti ...
RTSH | 22-Jan-2019 12:01
Policia e Shtetit në bashkëpunim me partnerët e Guardia di Finanza-s kanë parandaluar një tentativë për trafik lënde narkotike, përmes detit drejt Italisë. Operacioni nisi rreth orës 03:30 të mëngjes, kur u pikas mjeti ...

Vlorë, gjendet gomonia me 500 kilogramë hashash
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në to ...
Medial | 22-Jan-2019 11:44
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në to ...

Vlorë, gjendet gomonja me 500 kilogramë hashash
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës. Gomonja është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në to ...
Klan Kosova | 22-Jan-2019 11:35
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës. Gomonja është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në to ...

(FOTO) Kapet gomonia me 500 kg drogë në Vlorë
Një gomone me 500 kilogramë drogë është bllokuar sot në Vlorë. Sipas informacioneve mësohet se gomonia u kap në grykëderdhjen e Vjosës. Gomonia me gjatësi 10 metra u gjet sot paradite nga Policia Kufitare e Vlorës. ...
Lapsi | 22-Jan-2019 11:20
Një gomone me 500 kilogramë drogë është bllokuar sot në Vlorë. Sipas informacioneve mësohet se gomonia u kap në grykëderdhjen e Vjosës. Gomonia me gjatësi 10 metra u gjet sot paradite nga Policia Kufitare e Vlorës. ...

Zbulohet gomonia me 500 kilogramë drogë në Vlorë. Gati të nisej drejt…
Një gomone me drogë është zbuluar pak minuta më parë në grykëderdhjen e Vjosës në Vlorë. Dyshimet janë se në gomone ishin ngarkuar rreth 500 kilogramë drogë, e llojit kanabis sativa. Gomonia ishtë bërë gati për ...
Telegraf | 22-Jan-2019 11:11
Një gomone me drogë është zbuluar pak minuta më parë në grykëderdhjen e Vjosës në Vlorë. Dyshimet janë se në gomone ishin ngarkuar rreth 500 kilogramë drogë, e llojit kanabis sativa. Gomonia ishtë bërë gati për ...

Vlorë, gjendet gomonia me  500 kg kanabis (foto)
Një gomone me rreth 500 kilogramë kanabis është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës në Vlorë. Lajmi bëhet i ditur nga burime jozyrtyare. Mësohet se gomonia, ku u gjet droga është rreth 10 metër e gjatë. Lënda narkotike u ...
ABCNews | 22-Jan-2019 11:19
Një gomone me rreth 500 kilogramë kanabis është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës në Vlorë. Lajmi bëhet i ditur nga burime jozyrtyare. Mësohet se gomonia, ku u gjet droga është rreth 10 metër e gjatë. Lënda narkotike u ...

?Vlorë, gjendet gomonia me 500 kilogramë hashash
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës në Shqipëri. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës, transmeton tch.Në mjet janë gjetur edhe pako me ...
Alsat-M | 22-Jan-2019 11:28
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës në Shqipëri. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës, transmeton tch.Në mjet janë gjetur edhe pako me ...

Gjendet gomonia me 500 kg hashash në Vlorë
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në to ...
Gazeta Dita | 22-Jan-2019 11:12
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në to ...

Bllokohet gomonia me 1 ton drogë në Fier
FIER Një gomone me 1 ton drogë është bllokuar sot në Fier. Mësohet se mjeti i lundrimit u kap në grykëderdhjen e Vjosës, hapësirë territoriale e Fierit. Burime për ‘BalkanWeb’ bënë me dije se gomonia u kap nga ‘Delta ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 10:59
FIER Një gomone me 1 ton drogë është bllokuar sot në Fier. Mësohet se mjeti i lundrimit u kap në grykëderdhjen e Vjosës, hapësirë territoriale e Fierit. Burime për ‘BalkanWeb’ bënë me dije se gomonia u kap nga ‘Delta ...

Vlorë, gjendet gomonia me 500 kg hashash
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në to ...
Koha Jone | 22-Jan-2019 11:02
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në to ...

Vlorë, gjendet gomonia me 500 kg hashash
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës.. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në ...
Lajm Press | 22-Jan-2019 11:02
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës.. Gomonia është gjetur në grykëderdhjen e Vjosës. Në mjet janë gjetur edhe pako me hashash. Mendohet që në ...

Bllokohet gomonia në Vlorë, dyshohet për 500 kg kanabis
Një gomone me një sasi të konsiderueshme drogë është bllokuar sot në Vlorë. Mësohet se mjeti i lundrimit u kap në grykëderdhjen e Vjosës. Gomonia u gjet nga Policia Kufitare e Vlorë Në gomonen me një motor dhe rreth 10 ...
Java News | 22-Jan-2019 11:01
Një gomone me një sasi të konsiderueshme drogë është bllokuar sot në Vlorë. Mësohet se mjeti i lundrimit u kap në grykëderdhjen e Vjosës. Gomonia u gjet nga Policia Kufitare e Vlorë Në gomonen me një motor dhe rreth 10 ...

Sekuestrohet drogë në grykëderdhjen e Vjosës
Është gjendur një gomone me një sasi të madhe kanabisi në grykëderdhjen e lumit Vjosa. Duket se trafiku nga zona e Vlorës vazhdon. Dyshohet se sasia e kanabisit të gjendur është rreth 500 kilogramë e gatshme për tu ...
Gazeta55 | 22-Jan-2019 10:58
Është gjendur një gomone me një sasi të madhe kanabisi në grykëderdhjen e lumit Vjosa. Duket se trafiku nga zona e Vlorës vazhdon. Dyshohet se sasia e kanabisit të gjendur është rreth 500 kilogramë e gatshme për tu ...

Gjendet një gomone me kanabis
Policia ka gjetur një gomone të braktisur në grykëderdhjen e Vjosës. Brenda mjetit lundrues mësohet se është gjetur edhe një sasi e konsiderueshme lënde narkotike. Dyshohet se kanabisi do të trafikohej drejt Italisë. ...
TV Klan | 22-Jan-2019 10:58
Policia ka gjetur një gomone të braktisur në grykëderdhjen e Vjosës. Brenda mjetit lundrues mësohet se është gjetur edhe një sasi e konsiderueshme lënde narkotike. Dyshohet se kanabisi do të trafikohej drejt Italisë. ...

Vlorë, gjendet gomonia me 500 kilogramë hashash
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës.
Kosova Press | 22-Jan-2019 10:55
Një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur sot, në orët e para të mëngjesit, nga Policia Kufitare e Vlorës.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved