ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 21:42

Sassuolo mendon ta zëvendësojë Boatengun me Balotellin

Sassuolo mendon ta zëvendësojë Boatengun me Balotellin
Sassuolo dëshiron ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund të bind sulmuesin italian t’i bashkohet atyre para ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 09:24
Sassuolo dëshiron ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund të bind sulmuesin italian t’i bashkohet atyre para ...

Lëvizja e papritur/ Boateng nga Sassuolo tek Barcelona: Dua ti shënoj Realit
Kevin Prince Boateng është blerja më e re e Barcelonës. E pabesueshme ajo që ka ndodhur në merkato brenda pak orëve, teksa lojtari ganez me shumë eksperiencë ka lëvizur nga Sassuolo drejt gjigandit spanjoll. Bëhet fjalë ...
VizionPlus | 22-Jan-2019 10:35
Kevin Prince Boateng është blerja më e re e Barcelonës. E pabesueshme ajo që ka ndodhur në merkato brenda pak orëve, teksa lojtari ganez me shumë eksperiencë ka lëvizur nga Sassuolo drejt gjigandit spanjoll. Bëhet fjalë ...

Zyrtare/ Kevin-Prince Boateng kalon te ekipi i Barcelonës
Barcelona ka arritur një marrëveshje me Sassuolën për të huazuar Kevin-Prince Boateng për pjesën e mbetur të sezonit 2018/19. Marrëveshja do të përfshijë opsionin e blerjes së kartonit për shifrën e 8 milionë ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 00:01
Barcelona ka arritur një marrëveshje me Sassuolën për të huazuar Kevin-Prince Boateng për pjesën e mbetur të sezonit 2018/19. Marrëveshja do të përfshijë opsionin e blerjes së kartonit për shifrën e 8 milionë ...

Boateng: Shpresoj të shënoj në Bernabeu në El Clasicon e ardhshme
Barcelona nënshkroi me Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në formë të huazimit me të drejt blerje. Ganezi në fjalët e para si katalunas ka thumbur Real Madridit duke thënë se do donet shumë t’i shënonte atyre në Santiago ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 10:13
Barcelona nënshkroi me Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në formë të huazimit me të drejt blerje. Ganezi në fjalët e para si katalunas ka thumbur Real Madridit duke thënë se do donet shumë t’i shënonte atyre në Santiago ...

Pas transferimit të Boatengut, Barça kërkon edhe Sensin e Sassuolos
Barcelona është duke u lidhur me mesfushorin e Sassuolos, Stefano Sensin. Katalunasit tashmë kanë blerë një lojtar të skuadrës italiane dhe pritet që edhe i dyti të shkojë drejt Spanjës. @KPBofficial Good morning Barça ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 09:41
Barcelona është duke u lidhur me mesfushorin e Sassuolos, Stefano Sensin. Katalunasit tashmë kanë blerë një lojtar të skuadrës italiane dhe pritet që edhe i dyti të shkojë drejt Spanjës. @KPBofficial Good morning Barça ...

Fjalët 'kontraverse' të Boateng kanë hutuar tifozët e Barçës
Barcelona mbrëmë kompletoi transferimin e sulmuesit të Sassuolos, Kevin-Prince Boateng. Reprezentuesi ganez u zyrtarizua si lojtar i Barcelonës në një marrëveshje huazimi, me opsionin e blerjes permanente për 8 milionë ...
Zeri | 22-Jan-2019 11:35
Barcelona mbrëmë kompletoi transferimin e sulmuesit të Sassuolos, Kevin-Prince Boateng. Reprezentuesi ganez u zyrtarizua si lojtar i Barcelonës në një marrëveshje huazimi, me opsionin e blerjes permanente për 8 milionë ...

Para dy vitesh bënte tifo për Realin, tash pjesë e Barçës
Kevin Prince Boateng do të luajë te Barcelona deri në fundin e sezonit aktual me mundësinë për të veshur fanellën katalanase edhe një vit tjetër. Ganezi do të njohë nga afër edhe Leo Mesin, me të cilin do të ndajë ...
Alsat-M | 22-Jan-2019 11:20
Kevin Prince Boateng do të luajë te Barcelona deri në fundin e sezonit aktual me mundësinë për të veshur fanellën katalanase edhe një vit tjetër. Ganezi do të njohë nga afër edhe Leo Mesin, me të cilin do të ndajë ...

Boateng: Shpresoj të shënoj në Bernabeu në El Clasicon e ardhshme
Barcelona nënshkroi me Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në formë të huazimit me të drejt blerje. Ganezi në fjalët e para si katalunas ka thumbur Real Madridit duke thënë se do donet shumë t’i shënonte atyre në Santiago ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 11:09
Barcelona nënshkroi me Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në formë të huazimit me të drejt blerje. Ganezi në fjalët e para si katalunas ka thumbur Real Madridit duke thënë se do donet shumë t’i shënonte atyre në Santiago ...

Sassuolo mendon ta zëvendësojë Boatengun me Balotellin
Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio , klubi italian beson se mund të bind sulmuesin italian t’i ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 08:47
Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio , klubi italian beson se mund të bind sulmuesin italian t’i ...

Para dy vitesh bënte tifo për Realin, tash pjesë e Barçës
Kevin Prince Boateng do të luajë te Barcelona deri në fundin e sezonit aktual me mundësinë për të veshur fanellën katalanase edhe një vit tjetër.
Kosova Press | 22-Jan-2019 10:51
Kevin Prince Boateng do të luajë te Barcelona deri në fundin e sezonit aktual me mundësinë për të veshur fanellën katalanase edhe një vit tjetër.

Boateng: Shpresoj të shënoj në Bernabeu në El Clasicon e ardhshme
Barcelona nënshkroi me Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në formë të huazimit me të drejt blerje. Ganezi në fjalët e para si katalunas ka thumbur Real Madridit duke thënë se do donet shumë t’i shënonte atyre në Santiago ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2019 10:45
Barcelona nënshkroi me Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në formë të huazimit me të drejt blerje. Ganezi në fjalët e para si katalunas ka thumbur Real Madridit duke thënë se do donet shumë t’i shënonte atyre në Santiago ...

Rrugëtimi i Boatengut: Nga Las Palmas në Frankfurt, në Sassuolo e në fund në Barcelonë
Kalimi i Kevin-Prince Boateng në Barcelonë nga Sassuolo për sa hap e mbyll sytë të hënën ka lënë shumë persona gojëhapur. Në mëngjesin e së hënës, mediat italiane raportuan për se Barcelona kishte shfaqur interesim të ...
Lajm Press | 22-Jan-2019 10:35
Kalimi i Kevin-Prince Boateng në Barcelonë nga Sassuolo për sa hap e mbyll sytë të hënën ka lënë shumë persona gojëhapur. Në mëngjesin e së hënës, mediat italiane raportuan për se Barcelona kishte shfaqur interesim të ...

Sassuolo mendon ta zëvendësojë Boatengun me Balotellin
Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund të bind sulmuesin italian t’i ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2019 09:41
Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund të bind sulmuesin italian t’i ...

Pas transferimit të Boatengut, Barça kërkon edhe Sensin e Sassuolos
Barcelona është duke u lidhur me mesfushorin e Sassuolos, Stefano Sensin. Katalunasit tashmë kanë blerë një lojtar të skuadrës italiane dhe pritet që edhe i dyti të shkojë drejt Spanjës. @KPBofficial Good morning Barça ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2019 09:41
Barcelona është duke u lidhur me mesfushorin e Sassuolos, Stefano Sensin. Katalunasit tashmë kanë blerë një lojtar të skuadrës italiane dhe pritet që edhe i dyti të shkojë drejt Spanjës. @KPBofficial Good morning Barça ...

Zyrtare: Boateng lojtar i Barcelonës
Kevin-Prince Boateng është lojtar i Barcelonës. Klubi katalanas ka konfirmuar se ka nënshkruar me ish mesfushorin e Portsmouth dhe Tottenahm me marrëveshje huazimi deri në fund të këtij sezoni, shkruan Sky, transmeton ...
Klan Kosova | 22-Jan-2019 09:41
Kevin-Prince Boateng është lojtar i Barcelonës. Klubi katalanas ka konfirmuar se ka nënshkruar me ish mesfushorin e Portsmouth dhe Tottenahm me marrëveshje huazimi deri në fund të këtij sezoni, shkruan Sky, transmeton ...

Sassuolo mendon ta zëvendësojë Boatengun me Balotellin
Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund të bind sulmuesin italian t’i ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 09:31
Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund të bind sulmuesin italian t’i ...

Pas transferimit të Boatengut, Barça kërkon edhe Sensin e Sassuolos
Barcelona është duke u lidhur me mesfushorin e Sassuolos, Stefano Sensin. Katalunasit tashmë kanë blerë një lojtar të skuadrës italiane dhe pritet që edhe i dyti të shkojë drejt Spanjës. Kampionët spanjoll gjatë ditës ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 09:31
Barcelona është duke u lidhur me mesfushorin e Sassuolos, Stefano Sensin. Katalunasit tashmë kanë blerë një lojtar të skuadrës italiane dhe pritet që edhe i dyti të shkojë drejt Spanjës. Kampionët spanjoll gjatë ditës ...

Ish-lojtari i Milanit lë Sassuolon për gjigantin e La Ligës
Transferimi më i bujshëm i merkatos së janarit në futbollin europian, deri më tani mund të quhet ai i Kevin-Prince Boateng.
Top Channel | 21-Jan-2019 20:49
Transferimi më i bujshëm i merkatos së janarit në futbollin europian, deri më tani mund të quhet ai i Kevin-Prince Boateng.

Boateng te Barça? Në internet plas gallata
Barcelona kërkonte një sulmues të aftë të bënte rezervën e luksit, por edhe të mbante nën presion titullarët e sulmit, duke nisur nga Suarez e Dembele, sepse Messi është planet tjetër. Piatek ishte emri që bënte tifozët ...
Shprehja | 22-Jan-2019 06:34
Barcelona kërkonte një sulmues të aftë të bënte rezervën e luksit, por edhe të mbante nën presion titullarët e sulmit, duke nisur nga Suarez e Dembele, sepse Messi është planet tjetër. Piatek ishte emri që bënte tifozët ...

Surprizë në transferimet e futbollistëve
Kevin Prins Boateng është zyrtarisht një futbollist i Barcelonës. Klubi katalanas njoftoi afrimin e merkatos së Janarit, një surprizë për të gjithë. Mesfushori me tipare sulmuese vjen në huazim te Barcelona me të drejtë ...
TV Klan | 21-Jan-2019 22:41
Kevin Prins Boateng është zyrtarisht një futbollist i Barcelonës. Klubi katalanas njoftoi afrimin e merkatos së Janarit, një surprizë për të gjithë. Mesfushori me tipare sulmuese vjen në huazim te Barcelona me të drejtë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved