ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 22:46

Shkarkohet kreu i ARRSH-së, Afrim Qëndro. Ja kush e zëvendëson

Shkarkohet kreu i ARRSH-së, Afrim Qëndro. Ja kush e zëvendëson
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkarkuar sot nga detyra.
Top Channel | 22-Jan-2019 11:08
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkarkuar sot nga detyra.

Shkarkohet kreu i ARRSH, Afrim Qendro. E zëvendëson ish- ministrja Sonila Qato
Kreu i ARRSH, Afrim Qendro është shkruar sot nga detyra. Në vend të tij do të jetë Sonila Qato, e cila deri para disa ditesh ka drejtuar ministinë e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes. Shkarkimi i Qendros vjen pasi ...
GazetaTema | 22-Jan-2019 11:12
Kreu i ARRSH, Afrim Qendro është shkruar sot nga detyra. Në vend të tij do të jetë Sonila Qato, e cila deri para disa ditesh ka drejtuar ministinë e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes. Shkarkimi i Qendros vjen pasi ...

Shkarkohet kreu i ARRSH Afrim Qëndro, ja kush e zëvendëson
TIRANË Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime për News24 bënë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka ...
BalkanWeb | 22-Jan-2019 10:59
TIRANË Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime për News24 bënë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka ...

Shkarkohet kreu i ARRS, Afrim Qëndro. E zëvendëson ish ministrja Sonila Qato
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkruar sot nga detyra. Në vend të tij do të jetë Sonila Qato, e cila deri para disa ditesh ka drejtuar ministrine e Sipermarrjes. Vijon..
GazetaTema | 22-Jan-2019 11:01
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkruar sot nga detyra. Në vend të tij do të jetë Sonila Qato, e cila deri para disa ditesh ka drejtuar ministrine e Sipermarrjes. Vijon..

“Fondi për Thuman-Kashar do i kalojë studentëve”, Kërpaçi: 0 lekë për plotësimin e 8 kërkesave të studentëve
Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaçi me anë të një postimi ka reaguar në lidhje me deklaratën e ministres së re të Infrastrukturës, ku kjo e fundit tha se fondet për rrugën Thuman-Kashar do i ...
Telegraf | 22-Jan-2019 11:43
Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaçi me anë të një postimi ka reaguar në lidhje me deklaratën e ministres së re të Infrastrukturës, ku kjo e fundit tha se fondet për rrugën Thuman-Kashar do i ...

Skandali i “DH Albania” ha “koka” drejtorësh, shkarkohet edhe kreu i ARRSH
Shkarkohet nga detyra, drejtori i ARRSH, Afrim Qëndro Burime pranë Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transporteve konfirmuan largimin nga detyra të Afrim Qëndros dhe emërimin në këtë post të Sonila Qatos. Kjo e fundit ...
VizionPlus | 22-Jan-2019 11:32
Shkarkohet nga detyra, drejtori i ARRSH, Afrim Qëndro Burime pranë Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transporteve konfirmuan largimin nga detyra të Afrim Qëndros dhe emërimin në këtë post të Sonila Qatos. Kjo e fundit ...

Anulimi Thumanë-Kashar, Tabaku: Zero lekë për Universitetin
Pas njoftimit të bërë sot nga ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë për anulimin e projektit të rrugës Thumanë-Kashar, ka ardhur një tjetër reagim nga ana e Partisë Demokratike. Deputetja Jorida Tabaku përmes një ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 20:49
Pas njoftimit të bërë sot nga ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë për anulimin e projektit të rrugës Thumanë-Kashar, ka ardhur një tjetër reagim nga ana e Partisë Demokratike. Deputetja Jorida Tabaku përmes një ...

“Stuhia” vazhdon! Shkarkohet nga detyra edhe kreu i ARRSH-së
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkarkuar nga detyra pas skandalit me “DH Albania”, ku ka qenë edhe në qendër të akuzave të opozitës. Burime bëjnë të ditura se në vend të tij do të emërohet Sonila Qato. Në denoncimet e ...
Gazeta Shqip | 22-Jan-2019 11:44
Kreu i ARRSH, Afrim Qëndro është shkarkuar nga detyra pas skandalit me “DH Albania”, ku ka qenë edhe në qendër të akuzave të opozitës. Burime bëjnë të ditura se në vend të tij do të emërohet Sonila Qato. Në denoncimet e ...

Tabaku: Fondi për rrugën Thumanë-Kashar është 0 Lekë. Sa kalojnë për paktin për universitetin këtë vit?!
Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputetja e PD, Jorida Tabaku ngre një pikëpyetje se çfarë parash do të kalojnë për paktin për universitetin këtë vit.
Top Channel | 21-Jan-2019 20:29
Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputetja e PD, Jorida Tabaku ngre një pikëpyetje se çfarë parash do të kalojnë për paktin për universitetin këtë vit.

Skandali i PPP-ve/ Anulohet koncesioni Kashar – Thumanë, më i shtrenjti në Evropë, që do kushtonte 544 miliardë për 21 km
Koncesioni më i shtrenjtë në Evropë dhe më i debatuar, dhënë nga qeveria aktuale e Rilindjes Socialiste është anuluar. Kështu deklaroi ministrja e re e Transportit Belinda Balluku pa shpjeguar shkaqet e anulimit. ...
Telegraf | 22-Jan-2019 08:32
Koncesioni më i shtrenjtë në Evropë dhe më i debatuar, dhënë nga qeveria aktuale e Rilindjes Socialiste është anuluar. Kështu deklaroi ministrja e re e Transportit Belinda Balluku pa shpjeguar shkaqet e anulimit. ...

Shkarkohet Afrim Qendro nga detyra e drejtuesit të Autoritetit Rrugor Shqiptar
Kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro është shkarkuar prej kësaj detyre. Në vend të tij, do të vendoset ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Sonila Qato. Pas shpërthimit të skandalit të “DH ...
Lapsi | 22-Jan-2019 11:35
Kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro është shkarkuar prej kësaj detyre. Në vend të tij, do të vendoset ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Sonila Qato. Pas shpërthimit të skandalit të “DH ...

Anulimi i PPP Thumanë-Kashar, Rama ironizon opozitën: Çfarë lolosh
Kryeministri Rama ironizon opozitën e cila me deklaratat e artikuluara sot në Kuvend nuk beson që me anulimin e PPP për Thumanë- Kashar fondi do të shkojë në favor të Draft-Paktit për Universitetin. Sipas tij, ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 19:25
Kryeministri Rama ironizon opozitën e cila me deklaratat e artikuluara sot në Kuvend nuk beson që me anulimin e PPP për Thumanë- Kashar fondi do të shkojë në favor të Draft-Paktit për Universitetin. Sipas tij, ...

ARRSH, Qato zëvendëson Qendron
Ish ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato do të drejtojë ARRSH (Autoriteti Rrugor Shtetëro) në vend të drejtorit të deritanishëm Afrim Qendro. Lajmi është dhënë nga media të ndryshme sipas të ...
RTSH | 22-Jan-2019 12:01
Ish ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato do të drejtojë ARRSH (Autoriteti Rrugor Shtetëro) në vend të drejtorit të deritanishëm Afrim Qendro. Lajmi është dhënë nga media të ndryshme sipas të ...

Shkarkohet kreu i ARRSH-së, Afrim Qëndro. Vjen ish-ministrja e Mbrojtjes së Sipërmarrjes, Sonila Qato
Drejtori i Autoritetit Shtetëror të Rrugëve (ARRSH), Afrim Qëndro është shkarkuar sot nga detyra. Vendimi është marrë nga ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku. Në vend të tij është emëruar ish-ministrja e ...
24 Ore | 22-Jan-2019 11:44
Drejtori i Autoritetit Shtetëror të Rrugëve (ARRSH), Afrim Qëndro është shkarkuar sot nga detyra. Vendimi është marrë nga ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku. Në vend të tij është emëruar ish-ministrja e ...

Anulimi i PPP-së Thumanë-Kashar, Rama për PD-LSI: Çfarë lolosh, laj e thaj
Qeveria dhe mazhoranca u përplasën sot në Kuvend edhe për rrugën Thumanë-Kashar, PPP-ja e së cilës u anulua sot nga ministrja e re e Transporteve, Belinda Balluku, me pretendimin se fondi për këtë rrugë do t’i shkojë ...
Gazeta Shqip | 21-Jan-2019 20:40
Qeveria dhe mazhoranca u përplasën sot në Kuvend edhe për rrugën Thumanë-Kashar, PPP-ja e së cilës u anulua sot nga ministrja e re e Transporteve, Belinda Balluku, me pretendimin se fondi për këtë rrugë do t’i shkojë ...

“Thumanë-Kashar”, Rama ironizon opozitën: Çfarë lolosh laj-thaj!
Kryeministri Rama ka ironizuar opozitën në lidhje me anullimin e anulimin e PPP për Thumanë- Kashar. Përmes një statusi në Twitter shefi i qeverisë shkruan se opozitarët janë edhe për të qeshur edhe për të qarë, pasi ...
VizionPlus | 21-Jan-2019 19:38
Kryeministri Rama ka ironizuar opozitën në lidhje me anullimin e anulimin e PPP për Thumanë- Kashar. Përmes një statusi në Twitter shefi i qeverisë shkruan se opozitarët janë edhe për të qeshur edhe për të qarë, pasi ...

Skandali me kompaninë fantazëm që fitoi miliona euro, shkarkohet nga detyra Afrim Qendro!
Disa javë pas shpërthimit të skandalit me kompaninë fantazëm “DH Albania” e cila mori miliona euro në tendera nga qeveria shqiptare, është shkarkuar nga detyra këtë të martë drejtuesi i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim ...
Gazeta55 | 22-Jan-2019 11:19
Disa javë pas shpërthimit të skandalit me kompaninë fantazëm “DH Albania” e cila mori miliona euro në tendera nga qeveria shqiptare, është shkarkuar nga detyra këtë të martë drejtuesi i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim ...

Shkarkohet Afrim Qendro, ish-ministrja merr drejtimin e ARRSH
Afrim Qendro është shkarkuar nga posti i drejtorit të Autoritetit Rrugor Shqiptar, ndërsa në vendin e tij është emëruar ish-ministrja për Sipërmarrjen, Sonila Qato. Qendro është shkarkuar nga detyra pas skandalit me ...
Java News | 22-Jan-2019 11:12
Afrim Qendro është shkarkuar nga posti i drejtorit të Autoritetit Rrugor Shqiptar, ndërsa në vendin e tij është emëruar ish-ministrja për Sipërmarrjen, Sonila Qato. Qendro është shkarkuar nga detyra pas skandalit me ...

Mediat: Shkarkohet kreu i ARRSH Afrim Qendro, e zëvendëson ish-ministrja
Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime për News24 bënë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka qenë një ...
Java News | 22-Jan-2019 11:01
Shkarkohet kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro. Burime për News24 bënë me dije lajmin dhe se në vend të Qendros do të jetë ish-ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato. Qendro ka qenë një ...

Anulimi i PPP Thumanë-Kashar, LSI: Gënjeshtra e radhës e Ramës
TIRANE Përmes një deklarate për mediat, deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka komentuar vendimin e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku për ndërprerjen e PPP të aksit Kashar-Thumanë me pretendimin ...
BalkanWeb | 21-Jan-2019 16:05
TIRANE Përmes një deklarate për mediat, deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka komentuar vendimin e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku për ndërprerjen e PPP të aksit Kashar-Thumanë me pretendimin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved