ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 23:18

ANALIZA: Në dialog nga “pika zero”

ANALIZA: Në dialog nga “pika zero”
Nga Bekim Bislimi, Rel Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ...
GazetaTema | 22-Jan-2019 10:46
Nga Bekim Bislimi, Rel Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ...

Në dialog nga “pika zero”
Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ndërlidhet me dialogun në ...
ABCNews | 22-Jan-2019 10:05
Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ndërlidhet me dialogun në ...

Në dialog nga “pika zero”
Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ndërlidhet me dialogun në ...
Telegrafi | 22-Jan-2019 08:41
Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ndërlidhet me dialogun në ...

Në dialog nga “pika zero”
Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ndërlidhet me dialogun në ...
TV Klan | 22-Jan-2019 08:59
Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ndërlidhet me dialogun në ...

Negociatat me Serbinë, Thaçi i dorëzon raportin ekipit negociator
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka dorëzuar një raport të përgatitur nga zyra e tij rreth dialogut me Serbinë, ekipit shtetëror të Kosovës për dialogun. Shpend Ahemti, bashkëkryesues i delegacionit shtetëror për ...
TV Klan | 21-Jan-2019 20:20
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka dorëzuar një raport të përgatitur nga zyra e tij rreth dialogut me Serbinë, ekipit shtetëror të Kosovës për dialogun. Shpend Ahemti, bashkëkryesues i delegacionit shtetëror për ...

Në dialog nga “pika zero”
Gjatë ditës së djeshme, presidenti Hashim Thaçi është takuar me bashkëdrejtuesit e Ekipit negociator, Fatmir Limajn e Shpend Ahmetin. Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit ...
Ina-Online | 22-Jan-2019 09:39
Gjatë ditës së djeshme, presidenti Hashim Thaçi është takuar me bashkëdrejtuesit e Ekipit negociator, Fatmir Limajn e Shpend Ahmetin. Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit ...

Në dialog me Serbinë prej “pikës zero”
Prishtinë, 22 janar - Gjatë ditës së djeshme, presidenti Hashim Thaçi është takuar me bashkëdrejtuesit e Ekipit negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti. Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ...
Zhurnal | 22-Jan-2019 09:39
Prishtinë, 22 janar - Gjatë ditës së djeshme, presidenti Hashim Thaçi është takuar me bashkëdrejtuesit e Ekipit negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti. Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ...

Në dialog me Serbinë prej “pikës zero”
Gjatë ditës së djeshme, presidenti Hashim Thaçi është takuar me bashkëdrejtuesit e Ekipit negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti. Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit ...
Arbresh | 22-Jan-2019 09:38
Gjatë ditës së djeshme, presidenti Hashim Thaçi është takuar me bashkëdrejtuesit e Ekipit negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti. Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit ...

Në dialog nga "pika zero"
Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ndërlidhet me dialogun në ...
Radio Evropa e Lire | 22-Jan-2019 08:27
Takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe bashkëdrejtuesve të Ekipit negociator të Kosovës në dialogun me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, ditën e hënë, ka qartësuar situatën që ndërlidhet me dialogun në ...

Thaçi: Synim i Delegacionit arritja e marrëveshjes me Serbinë
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, këtë të hënë ka dhënë detaje në lidhje me dokumentin për dialogun Kosovë-Serbi. Përmes një conference për mediat presidenti Thaçi, është shprehur se në këtë dokument përfshihen edhe ...
VizionPlus | 21-Jan-2019 16:44
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, këtë të hënë ka dhënë detaje në lidhje me dokumentin për dialogun Kosovë-Serbi. Përmes një conference për mediat presidenti Thaçi, është shprehur se në këtë dokument përfshihen edhe ...

Dialogu i Thaçit në 9 pika dhe 9 faqe
Një dokument informues prej nëntë faqeve është krejt çka ka ofruar presidenti Hashim Thaçi për Delegacionin shtetëror në dialog me Serbinë. Nga katër raunde të takimeve në kuadër të dialogut për normalizim të ...
EkonomiaOnline | 22-Jan-2019 08:02
Një dokument informues prej nëntë faqeve është krejt çka ka ofruar presidenti Hashim Thaçi për Delegacionin shtetëror në dialog me Serbinë. Nga katër raunde të takimeve në kuadër të dialogut për normalizim të ...

Thaçi: Edhe Gazivoda, edhe veriu i Mitrovicës, edhe “Trepça” do të jenë pjesë të Kosovës
Prishtinë, 21 janar 2019 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të hënën në një konferencë për media se synim i Kosovës është që të arrijë një marrëveshje gjithëpërfshirëse me Serbinë, e cila do të ishte ligjërisht e ...
Illyriapress | 21-Jan-2019 21:56
Prishtinë, 21 janar 2019 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të hënën në një konferencë për media se synim i Kosovës është që të arrijë një marrëveshje gjithëpërfshirëse me Serbinë, e cila do të ishte ligjërisht e ...

Thaçi fillon koordinimin me ekipin negociator të Kosovës
Prishtinë, 21 janar 2019 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka dorëzuar Ekipit negociator të Kosovës dokumentet zyrtare që ndërlidhen me procesin negociator të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel. Thaçi ka bërë të ditur ...
Illyriapress | 21-Jan-2019 20:15
Prishtinë, 21 janar 2019 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka dorëzuar Ekipit negociator të Kosovës dokumentet zyrtare që ndërlidhen me procesin negociator të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel. Thaçi ka bërë të ditur ...

Presidenti dorëzon raportin për dialog (VIDEO)
Kryesuesit e delegacionit shtetëror për dialog me Serbinë, Shpend Ahmeti e Fatmir Limaj, shkuan sot në zyrën e presidentit Hashim Thaçi. Ky i fundit ua dorëzoj një raport për temat që janë diskutuar me serbët në ...
Klan Kosova | 21-Jan-2019 20:12
Kryesuesit e delegacionit shtetëror për dialog me Serbinë, Shpend Ahmeti e Fatmir Limaj, shkuan sot në zyrën e presidentit Hashim Thaçi. Ky i fundit ua dorëzoj një raport për temat që janë diskutuar me serbët në ...

Limaj e Ahmeti mendojnë që dialogu të nisë nga zeroja, Thaçi insiston që Lugina t’i takojë Kosovës
Ekipi shtetëror për dialogun ka arritur më në fund të marrë diçka nga dokumentacioni i procesit të dialogut nga presidenti Hashim Thaçi. Të vetëdijshëm që janë pak dokumente ato që kanë marrë nga presidenti, dy ...
Arbresh | 21-Jan-2019 19:56
Ekipi shtetëror për dialogun ka arritur më në fund të marrë diçka nga dokumentacioni i procesit të dialogut nga presidenti Hashim Thaçi. Të vetëdijshëm që janë pak dokumente ato që kanë marrë nga presidenti, dy ...

Thaçi i dorëzon raport të dialogut Ekipit Negociator, Ahmeti thotë se nuk ka asnjë marrëveshje të arritur
Publikuar E hënë, 21 Janar, 2019 15:47 Share Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka dorëzuar sot Ekipit Negociator një raport përditësues mbi fazën finale të dialogut për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës e ...
TetovaSot | 21-Jan-2019 19:02
Publikuar E hënë, 21 Janar, 2019 15:47 Share Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka dorëzuar sot Ekipit Negociator një raport përditësues mbi fazën finale të dialogut për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës e ...

Thaçi fillon koordinimin me Ekipin negociator
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka dorëzuar Ekipit negociator të Kosovës dokumentet zyrtare që ndërlidhen me procesin negociator të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel. Thaçi ka bërë të ditur se ky këtë dokument ...
Radio Evropa e Lire | 21-Jan-2019 19:01
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka dorëzuar Ekipit negociator të Kosovës dokumentet zyrtare që ndërlidhen me procesin negociator të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel. Thaçi ka bërë të ditur se ky këtë dokument ...

Thaçi: Me marrëveshjen finale, Lugina e Preshevës dhe veriu në kufijtë e Kosovës
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të hënën në një konferencë për media se synim i Kosovës është që të arrijë një marrëveshje gjithëpërfshirëse me Serbinë, e cila do të ishte ligjërisht e obligueshme në rrafshin ...
Radio Evropa e Lire | 21-Jan-2019 19:01
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të hënën në një konferencë për media se synim i Kosovës është që të arrijë një marrëveshje gjithëpërfshirëse me Serbinë, e cila do të ishte ligjërisht e obligueshme në rrafshin ...

Thaçi ia ka dorëzuar Ekipit Negociator të Kosovës raportin e dialogut në Bruksel
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot ia ka dorëzuar Ekipit Negociator të Kosovës raportin e bisedimeve të deritanishme që ka zhvilluar me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në Bruksel me ndërmjetësim të Bashkimit ...
Portalb | 21-Jan-2019 18:50
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot ia ka dorëzuar Ekipit Negociator të Kosovës raportin e bisedimeve të deritanishme që ka zhvilluar me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në Bruksel me ndërmjetësim të Bashkimit ...

Thaçi: Lugina e Preshevës dhe veriu në kufijtë e Kosovës
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të hënën në një konferencë për media se synim i Kosovës është që të arrijë një marrëveshje gjithëpërfshirëse me Serbinë, e cila do të ishte ligjërisht e obligueshme në rrafshin ...
Lajm Press | 21-Jan-2019 17:16
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të hënën në një konferencë për media se synim i Kosovës është që të arrijë një marrëveshje gjithëpërfshirëse me Serbinë, e cila do të ishte ligjërisht e obligueshme në rrafshin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved