ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2019 23:55

Salah bëhet lojtari i katërt në histori të Ligës Premier që shënon më shpejt 50 gola

Salah bëhet lojtari i katërt në histori të Ligës Premier që shënon më shpejt 50 gola
Mohamed Salah vazhdon të seleksionojë rekorde individuale me fanellën e Liverpoolit. Liverpooli ka fituar me rezultat të ngushtë 4-3 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të Ligës Premier. Në këtë ...
Telegrafi | 19-Jan-2019 23:02
Mohamed Salah vazhdon të seleksionojë rekorde individuale me fanellën e Liverpoolit. Liverpooli ka fituar me rezultat të ngushtë 4-3 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të Ligës Premier. Në këtë ...

Arsenali thyen Chelsean, Sarri lë jashtë Moratën
Arsenali fiton derbin londinez me Chelsean dhe i afrohet akoma më shumë zonës Champions në Premier League, pasi diferenca me blutë tashmë është 3 pikë.
Top Channel | 19-Jan-2019 20:37
Arsenali fiton derbin londinez me Chelsean dhe i afrohet akoma më shumë zonës Champions në Premier League, pasi diferenca me blutë tashmë është 3 pikë.

Xhaka: Ju thashë se ishim gati, krenar me ekipin
Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka reaguar në rrjetet sociale pas fitores së Arsenalit ndaj Chelseat. Arsenali ka fituar në derbin londinez ndaj Chelseat me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të ...
Telegrafi | 19-Jan-2019 21:32
Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka reaguar në rrjetet sociale pas fitores së Arsenalit ndaj Chelseat. Arsenali ka fituar në derbin londinez ndaj Chelseat me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të ...

Derbi i Londrës, Arsenali fiton bindshëm ndaj Çelsit
Arsenali doli fitimtar nga derbi i Londrës, duke mposhtur pastër Çelsin me shifrat 2-0, duke dominuar edhe në rastet e krijuara para portës. Që në minutën e 14-të, ishte Aleksandër Lakazet, që me një goditje në një kënd ...
GazetaTema | 19-Jan-2019 20:32
Arsenali doli fitimtar nga derbi i Londrës, duke mposhtur pastër Çelsin me shifrat 2-0, duke dominuar edhe në rastet e krijuara para portës. Që në minutën e 14-të, ishte Aleksandër Lakazet, që me një goditje në një kënd ...

Salah bëhet lojtari i katërt në histori të Ligës Premier që shënon më shpejt 50 gola
Mohamed Salah vazhdon të seleksionojë rekorde individuale me fanellën e Liverpoolit. Liverpooli ka fituar me rezultat të ngushtë 4-3 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të Ligës Premier. Në këtë ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2019 23:40
Mohamed Salah vazhdon të seleksionojë rekorde individuale me fanellën e Liverpoolit. Liverpooli ka fituar me rezultat të ngushtë 4-3 ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të Ligës Premier. Në këtë ...

Arsenal 2-0 Chelsea, nota e Xhakës dhe të tjerëve
Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Topçinjtë e Unai Emeryt i janë kthyer fitores në kampionat pikërisht në një ndeshje derbi ...
Telegrafi | 19-Jan-2019 20:47
Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Topçinjtë e Unai Emeryt i janë kthyer fitores në kampionat pikërisht në një ndeshje derbi ...

Mesazhi impresiv i Granit Xhakës pas fitores në derbi
Arsenali ka regjistruar fitore jashtëzakonisht të rëndësishme në pasditën e sotme. Në "Emirates Stadium'', skuadra e Unai Emeryt ia doli ta mposhtë Chelsean me rezultat solid, 2-0. Mesfushori prishtinas, Granit Xhaka ...
Zeri | 19-Jan-2019 21:47
Arsenali ka regjistruar fitore jashtëzakonisht të rëndësishme në pasditën e sotme. Në "Emirates Stadium'', skuadra e Unai Emeryt ia doli ta mposhtë Chelsean me rezultat solid, 2-0. Mesfushori prishtinas, Granit Xhaka ...

Arsenal 2-0 Chelsea, nota e Xhakës dhe të tjerëve
Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Topçinjtë e Unai Emeryt i janë kthyer fitores në kampionat pikërisht në një ndeshje derbi ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2019 21:40
Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Topçinjtë e Unai Emeryt i janë kthyer fitores në kampionat pikërisht në një ndeshje derbi ...

Xhaka: Ju thashë se ishim gati, krenar me ekipin
Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka reaguar në rrjetet sociale pas fitores së Arsenalit ndaj Chelseat. Arsenali ka fituar në derbin londinez ndaj Chelseat me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2019 21:40
Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka reaguar në rrjetet sociale pas fitores së Arsenalit ndaj Chelseat. Arsenali ka fituar në derbin londinez ndaj Chelseat me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të ...

Xhaka një lider i vërtetë
Arsenali ka triumfuar në derbin londinez kundër Chelseat në pasditën e sotme. Në ndeshjen e zhvilluar në “Emirates Stadium”, skuadra e Unai Emery shkëlqeu duke e mposhtur Chelsean me rezultat, 2-0. Nga minuta e parë, ...
Shenja | 19-Jan-2019 21:15
Arsenali ka triumfuar në derbin londinez kundër Chelseat në pasditën e sotme. Në ndeshjen e zhvilluar në “Emirates Stadium”, skuadra e Unai Emery shkëlqeu duke e mposhtur Chelsean me rezultat, 2-0. Nga minuta e parë, ...

Arsenali i jep dy “shuplaka” Chelsea-t, ndizet gara për vendin e katërt (VIDEO)
Arsenali ka rrëmbyer një fitore të madhe ndaj Chelsea-t në super ndeshjen e javës së 23-të në Premier League. Në “Emirates” skuadra e Unai Emery triumfoi 2-0 me me gol të dy lojtarëve francezë, Lacazzette dhe Koscielny. ...
Koha Jone | 19-Jan-2019 21:04
Arsenali ka rrëmbyer një fitore të madhe ndaj Chelsea-t në super ndeshjen e javës së 23-të në Premier League. Në “Emirates” skuadra e Unai Emery triumfoi 2-0 me me gol të dy lojtarëve francezë, Lacazzette dhe Koscielny. ...

Arsenali mundi Çelzin, lufta për pozitën e katërt bëhet shumë interesante
Arsenali ka shënuar fitore 2:0 ndaj Çelzit në derbi ndeshjen e javës së 23-të në Premierligë, duke iu hakmarrë kështu ‘bluve’ të Londrës për disfatën në ndeshjen e parë të këtij sezoni, kur në ‘Stemford Brixh’, kishte ...
InfoSport.mk | 19-Jan-2019 21:02
Arsenali ka shënuar fitore 2:0 ndaj Çelzit në derbi ndeshjen e javës së 23-të në Premierligë, duke iu hakmarrë kështu ‘bluve’ të Londrës për disfatën në ndeshjen e parë të këtij sezoni, kur në ‘Stemford Brixh’, kishte ...

Arsenali fiton bindshëm ndaj Çelsit, barazon United me pikë
Arsenali doli fitimtar nga derbi i Londrës, duke mposhtur pastër Çelsin me shifrat 2-0, duke dominuar edhe në rastet e krijuara para portës. Që në minutën e 14-të, ishte Aleksandër Lakazet, që me një goditje në një kënd ...
Java News | 19-Jan-2019 21:01
Arsenali doli fitimtar nga derbi i Londrës, duke mposhtur pastër Çelsin me shifrat 2-0, duke dominuar edhe në rastet e krijuara para portës. Që në minutën e 14-të, ishte Aleksandër Lakazet, që me një goditje në një kënd ...

Arsenal 2:0 Chelsea, notat e lojtarëve
Derbi londinez i takoi skuadrës së Arsenal, të cilët triumfuan me rezultatin 2:0, shkruan . Ishte fillimisht Alexandre Lacazette i cili i dhuroi epërsinë skuadrës së udhëhequr nga Unai Emery, në minutën e 14’. Golin e ...
Lajminet | 19-Jan-2019 20:53
Derbi londinez i takoi skuadrës së Arsenal, të cilët triumfuan me rezultatin 2:0, shkruan . Ishte fillimisht Alexandre Lacazette i cili i dhuroi epërsinë skuadrës së udhëhequr nga Unai Emery, në minutën e 14’. Golin e ...

Arsenali fiton derbin londinez ndaj Chelseat
Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Pas humbjes ndaj West Hamit, skuadra e Unai Emeryt i është kthyer fitores në kampionat ...
Telegrafi | 19-Jan-2019 20:26
Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Pas humbjes ndaj West Hamit, skuadra e Unai Emeryt i është kthyer fitores në kampionat ...

Xhaka një lider i vërtetë, e pabesueshme me çfarë note është vlerësuar
Arsenali ka triumfuar në derbin londinez kundër Chelseat në pasditën e sotme. Në ndeshjen e zhvilluar në "Emirates Stadium'', skuadra e Unai Emery shkëlqeu duke e mposhtur Chelsean me rezultat, 2-0. Nga minuta e parë, ...
Zeri | 19-Jan-2019 20:47
Arsenali ka triumfuar në derbin londinez kundër Chelseat në pasditën e sotme. Në ndeshjen e zhvilluar në "Emirates Stadium'', skuadra e Unai Emery shkëlqeu duke e mposhtur Chelsean me rezultat, 2-0. Nga minuta e parë, ...

Arsenal fiton derbin e Londrës, Chelsea të pafuqishëm
“Gunners” kanë triumfuar me rezultatin 2:0 në përballjen kundër Chelsea, shkruan . Golin e parë në këtë takim e realizoi sulmuesi francez, Alexandre Lacazzete, i cili pas asistimit të Hector Bellerin, tundi rrejtën e ...
Lajminet | 19-Jan-2019 20:46
“Gunners” kanë triumfuar me rezultatin 2:0 në përballjen kundër Chelsea, shkruan . Golin e parë në këtë takim e realizoi sulmuesi francez, Alexandre Lacazzete, i cili pas asistimit të Hector Bellerin, tundi rrejtën e ...

Arsenali fiton derbin londinez ndaj Chelseat
Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Pas humbjes ndaj West Hamit, skuadra e Unai Emeryt i është kthyer fitores në kampionat ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2019 20:46
Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Pas humbjes ndaj West Hamit, skuadra e Unai Emeryt i është kthyer fitores në kampionat ...

Xhaka me shokë fitojnë derbin e Londrës në "Emirates Stadium''
Ka përfunduar derbi londinez mes Arsenalit dhe Chelseat, i zhvilluar në pasditën e sotme. Në ndeshjen e zhvilluar në "Emirates Stadium'', vendasit e kanë fituar ndeshjen me rezultat solid, 2-0. Granit Xhaka ishte ...
Zeri | 19-Jan-2019 20:30
Ka përfunduar derbi londinez mes Arsenalit dhe Chelseat, i zhvilluar në pasditën e sotme. Në ndeshjen e zhvilluar në "Emirates Stadium'', vendasit e kanë fituar ndeshjen me rezultat solid, 2-0. Granit Xhaka ishte ...

Arsenali triumfon në derbi, çfarë lufte për Champions
Arsenali është rikthyer te fitorja në kampionatin anglez, teksa ka mundur Çelsin me rezultatin 2 – 0. Dyshja franceze Aleksandër Lakazet dhe Loront Kosielni vendosën fatin e takimit me golat e tyre në minutën e 14-të ...
Shprehja | 19-Jan-2019 20:29
Arsenali është rikthyer te fitorja në kampionatin anglez, teksa ka mundur Çelsin me rezultatin 2 – 0. Dyshja franceze Aleksandër Lakazet dhe Loront Kosielni vendosën fatin e takimit me golat e tyre në minutën e 14-të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved