ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2019 00:00

Kampus të ri universitar; Rama te Qyteti Studenti: 11 godina të reja

Kampus të ri universitar; Rama te Qyteti Studenti: 11 godina të reja
Kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj prezantuan në Qytetin Studenti projektin për ndërtimin e një kampusi të ri për studentët. Bëhet fjalë për 11 godina të reja dhe një bibliotekë të madhe. Rama tha se hapësirat u ...
Top Channel | 19-Jan-2019 16:18
Kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj prezantuan në Qytetin Studenti projektin për ndërtimin e një kampusi të ri për studentët. Bëhet fjalë për 11 godina të reja dhe një bibliotekë të madhe. Rama tha se hapësirat u ...

Rama inspektime në konviktet e QS: Duhet të shkoni në mësim!
TIRANE Kryeministri Edi Rama së bashku me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj kanë zhvilluar inspektime në godinat e konvikteve në Qytet Studenti, të cilat i janë nështruar së fundi rikonstruktimit. Rama u ndal ...
BalkanWeb | 19-Jan-2019 15:37
TIRANE Kryeministri Edi Rama së bashku me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj kanë zhvilluar inspektime në godinat e konvikteve në Qytet Studenti, të cilat i janë nështruar së fundi rikonstruktimit. Rama u ndal ...

Milva Ekonomi: Kampusi, stil i ri i jetës studentore
Deputetja e PS-së Milva Ekonomi tha se Kampusi i ri Universitar, i cili do ndërtohet në “Qytetet Studneti”, do jetë një mundësi e mirë për çdo student. “Në fak Kompusi është një dimension i ri i jetës studentore. ...
ABCNews | 19-Jan-2019 22:09
Deputetja e PS-së Milva Ekonomi tha se Kampusi i ri Universitar, i cili do ndërtohet në “Qytetet Studneti”, do jetë një mundësi e mirë për çdo student. “Në fak Kompusi është një dimension i ri i jetës studentore. ...

Kampusi i ri Universitar, Mazniku: Do akomodohen 9 mijë studentë
Nënkryetari i bashkisë së Tiranës Arbi Mazniku ka qenë i ftuar në studion e “Mbrëmja ABC”. Ai ka folur për projektin e Kampusit të ri Universitar, i cili do ndërtohet në “Qytet Studenti”. “Nëntë godina do të shemben dhe ...
ABCNews | 19-Jan-2019 21:31
Nënkryetari i bashkisë së Tiranës Arbi Mazniku ka qenë i ftuar në studion e “Mbrëmja ABC”. Ai ka folur për projektin e Kampusit të ri Universitar, i cili do ndërtohet në “Qytet Studenti”. “Nëntë godina do të shemben dhe ...

‘Dil jashtë, dil jashtë, dil Jashtë tani’ Rama dëbon nga dëgjesa në Qytetin Studenti zajzën
Studentja ngritur ne kembe- kryeministri Edi Rama Kryeministri Edi Rama sapo ka dëbuar nga dëgjesa te Qyteti Studenti një studente. Ajo që e indinjoi së tepërmi Ramën, ishte fakti që studentja, teksa shefi i qeverisë po ...
Telegraf | 19-Jan-2019 15:36
Studentja ngritur ne kembe- kryeministri Edi Rama Kryeministri Edi Rama sapo ka dëbuar nga dëgjesa te Qyteti Studenti një studente. Ajo që e indinjoi së tepërmi Ramën, ishte fakti që studentja, teksa shefi i qeverisë po ...

Prapaskenat/ Kandidati i PS për bashkinë e Tiranës, Rama “driblon” Veliajn
Kur mbeten vetëm 5 muaj nga dita kur shqiptarët do t’u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur kryetarët e 61 bashkive mbeten ende të paqartë emrat e kandidatëve. Nëse në Partinë Demokratike ky proces nuk ka nisur ...
Lapsi | 19-Jan-2019 17:58
Kur mbeten vetëm 5 muaj nga dita kur shqiptarët do t’u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur kryetarët e 61 bashkive mbeten ende të paqartë emrat e kandidatëve. Nëse në Partinë Demokratike ky proces nuk ka nisur ...

Debati i Ramës me studenten, Berisha: Burracaku me antiplumb
TIRANE Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas një incidentit që ndodhi sot në takimin e kryeministrit Edi Rama me studentë teksa prezantonte projektin e Kampusit universitar, si pjesë e Paktit për Universitetin. ...
BalkanWeb | 19-Jan-2019 14:21
TIRANE Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas një incidentit që ndodhi sot në takimin e kryeministrit Edi Rama me studentë teksa prezantonte projektin e Kampusit universitar, si pjesë e Paktit për Universitetin. ...

Kampusi i ri Universitar, Rama: Kemi hyrë në një proces transformimi të arsimit të lartë
Katër vite pas shpalljes së kompanisë fituese italiane që përfaqesohet Pier Paolo Tambureli, partner i kahershëm i Bashkisë së Tiranës, kryeministri Edi Rama prezantoi projektin për kampusin universitar që do të ...
ABCNews | 19-Jan-2019 17:08
Katër vite pas shpalljes së kompanisë fituese italiane që përfaqesohet Pier Paolo Tambureli, partner i kahershëm i Bashkisë së Tiranës, kryeministri Edi Rama prezantoi projektin për kampusin universitar që do të ...

Rama në krah të Veliajt, e konfirmon për një mandat të dytë
Kryeministri Edi Rama ka rikonfirmuar kryebashkiakun Erion Veliaj për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiranës, të dy së bashku ishin të pranishëm në prezantimin e projektit për ndërtimin e Kampusit të Ri ...
Flaka | 19-Jan-2019 19:50
Kryeministri Edi Rama ka rikonfirmuar kryebashkiakun Erion Veliaj për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiranës, të dy së bashku ishin të pranishëm në prezantimin e projektit për ndërtimin e Kampusit të Ri ...

Tiranë, Rama nxjerr jashtë studenten se i ndërpreu fjalën (Video)
Teksa në ‘Qytetin Studenti’ kryeministri Edi Rama, ministrja e Arsimit, Besa Shahini dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantonin projektin për kampusin e ri universitar, fjala e kryeministrit nuk ka ...
Telegrafi | 19-Jan-2019 15:30
Teksa në ‘Qytetin Studenti’ kryeministri Edi Rama, ministrja e Arsimit, Besa Shahini dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantonin projektin për kampusin e ri universitar, fjala e kryeministrit nuk ka ...

VIDEO/ Rama “sherr” me studenten se i ndërpreu fjalën: Suksese, tani dil jashtë dhe ne të vijojmë punën
Kryeministri Edi Rama ka debatuar me një student e cili I ndërpreu fjalën shefit të qeverisë teksa ai po prezantonte projektin e Kampusit universitar, si pjesë e Paktit për Universitetin. Ndërsa kryeministri mbante ...
GazetaTema | 19-Jan-2019 13:43
Kryeministri Edi Rama ka debatuar me një student e cili I ndërpreu fjalën shefit të qeverisë teksa ai po prezantonte projektin e Kampusit universitar, si pjesë e Paktit për Universitetin. Ndërsa kryeministri mbante ...

Si e nxori Rama jashtë studenten që i ndërpreu fjalën
Në kohen kur ne Qytetin Studenti Rama, ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantonin projektin për kampusin e ri universitar, fjala e kryeministrit nuk ka kaluar pa ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2019 19:46
Në kohen kur ne Qytetin Studenti Rama, ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantonin projektin për kampusin e ri universitar, fjala e kryeministrit nuk ka kaluar pa ...

Erion Veliaj rikandidon në Tiranë
Edhe pse e kishte konfirmuar në një dalje tjetër publike, nisur nga zërat se marrëdhënia e tyre kishte marrë një krisje, Edi Rama sërish bëri të njëjtën gjë kur iu referua Erion Veliajt kur foli për angazhimin e ...
Medial | 19-Jan-2019 17:38
Edhe pse e kishte konfirmuar në një dalje tjetër publike, nisur nga zërat se marrëdhënia e tyre kishte marrë një krisje, Edi Rama sërish bëri të njëjtën gjë kur iu referua Erion Veliajt kur foli për angazhimin e ...

Rikandidimi i Erion Veliajt në Tiranë, Rama paralajmëron…
A do të rikandidojë Erion Veliaj për një mandat të dytë në krye të Bashkisë Tiranë apo jo? Edi Rama vazhdon ta mbajë pezull këtë cështje. Sot gjatë një takimi në Qytetin Studenti, kryeministri u shpreh i bindur se PS do ...
Lapsi | 19-Jan-2019 15:36
A do të rikandidojë Erion Veliaj për një mandat të dytë në krye të Bashkisë Tiranë apo jo? Edi Rama vazhdon ta mbajë pezull këtë cështje. Sot gjatë një takimi në Qytetin Studenti, kryeministri u shpreh i bindur se PS do ...

Rama e nxori jashtë sallës studenten që ia ndërpreu fjalën
Tiranë, 19 janar 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, prezantoi sot projektin e Kampusit Universitar, si pjesë e “Paktit për Universitetin”. Por, jo gjithçka shkoi siç do të dëshironte Rama. Derisa ai po u fliste ...
Illyriapress | 19-Jan-2019 17:08
Tiranë, 19 janar 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, prezantoi sot projektin e Kampusit Universitar, si pjesë e “Paktit për Universitetin”. Por, jo gjithçka shkoi siç do të dëshironte Rama. Derisa ai po u fliste ...

Shqipëri, kryeministri Rama nxjerr jashtë studenten që ia ndërpreu fjalimin (VIDEO)
Teksa në Qytetin Studenti kryeministri Edi Rama, ministrja e Arsimit, Besa Shahini dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantonin projektin për kampusin e ri universitar, fjala e kryeministrit nuk ka ...
Portalb | 19-Jan-2019 17:00
Teksa në Qytetin Studenti kryeministri Edi Rama, ministrja e Arsimit, Besa Shahini dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantonin projektin për kampusin e ri universitar, fjala e kryeministrit nuk ka ...

Kampus të ri universitar, Rama te Qyteti Studenti: 11 godina të reja
Kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj prezantuan në Qytetin Studenti projektin për ndërtimin e një kampusi të ri për studentët. Bëhet fjalë për 11 godina të reja dhe një bibliotekë të madhe. Rama tha se hapësirat u ...
Portalb | 19-Jan-2019 16:51
Kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj prezantuan në Qytetin Studenti projektin për ndërtimin e një kampusi të ri për studentët. Bëhet fjalë për 11 godina të reja dhe një bibliotekë të madhe. Rama tha se hapësirat u ...

Tiranë, Rama nxjerr jashtë studenten se i ndërpreu fjalën
Një incident ka ndodhur në Qytetin Studenti në Tiranë ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë Edi Ramës dhe një studente, ndërkohë që po prezantohej projekti i Kampusit të ri të Universitetit. Një studente i ndërpreu ...
Flaka | 19-Jan-2019 16:06
Një incident ka ndodhur në Qytetin Studenti në Tiranë ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë Edi Ramës dhe një studente, ndërkohë që po prezantohej projekti i Kampusit të ri të Universitetit. Një studente i ndërpreu ...

Rama ndërpritet nga studentja, kryeministri e nxjerr nga salla – VIDEO
Teksa në Qytetin Studenti Rama, ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantonin projektin për kampusin e ri universitar, fjala e kryeministrit nuk ka kaluar pa incidente,
Top Channel | 19-Jan-2019 12:53
Teksa në Qytetin Studenti Rama, ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prezantonin projektin për kampusin e ri universitar, fjala e kryeministrit nuk ka kaluar pa incidente,

Rama e quan të mbyllur protestën e studentëve: Do shkruaj librin “Dhjetori që nuk erdhi”
Kryeministri Edi Rama do të prezantojë paraditen e kësaj të shtune në Qytet Studenti, projektin për ndërtimin e Kampusit të ri Universitar. Gjatë fjalës së tij Kryeministri ka folur rreth projektit dhe ambjentet e ...
Koha Jone | 19-Jan-2019 14:59
Kryeministri Edi Rama do të prezantojë paraditen e kësaj të shtune në Qytet Studenti, projektin për ndërtimin e Kampusit të ri Universitar. Gjatë fjalës së tij Kryeministri ka folur rreth projektit dhe ambjentet e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved