ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2019 23:50

U ndaluan në Jarinjë, lirohen dy pjesëtarët serbë të FSK-së

U ndaluan në Jarinjë, lirohen dy pjesëtarët serbë të FSK-së
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), të cilët u ndaluan nga autoritetet serbe në pikën kufitare të Jarinjës. Lajmin është konfirmuar nga Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që të dy ...
BalkanWeb | 19-Jan-2019 14:25
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), të cilët u ndaluan nga autoritetet serbe në pikën kufitare të Jarinjës. Lajmin është konfirmuar nga Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që të dy ...

Lirohen pas 3 orësh ushtarakët e FSK
U rikthyen sërish sot tensionet mes Kosovës dhe Serbisë. Shkak u bë arrestimi i dy pjesëtarë serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës në pikën kufitare të Jarinjës. Reagimi i parë erdhi nga kryeministri Ramush Hardinaj, i ...
TV Klan | 19-Jan-2019 17:29
U rikthyen sërish sot tensionet mes Kosovës dhe Serbisë. Shkak u bë arrestimi i dy pjesëtarë serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës në pikën kufitare të Jarinjës. Reagimi i parë erdhi nga kryeministri Ramush Hardinaj, i ...

Reagimi i ashpër i Haradinaj, lirohen dy pjestarët serb të FSK-së qu ndaluan në Jarinjë
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), që ishin ndaluar nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë. Lajmin e konfirmoi, Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK për Radion ...
VizionPlus | 19-Jan-2019 14:12
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), që ishin ndaluar nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë. Lajmin e konfirmoi, Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK për Radion ...

Arrestimi i ushtarëve, Limaj: Serbia të ndalë provokimet
Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar në lidhje me ndalimin e dy pjesëtareve të FSK-së nga komuniteti serb në Jarinjë. Limaj deklaroi se ky veprim nga ana e Serbisë ka si qëllim frikësimin e serbëve të ...
BalkanWeb | 19-Jan-2019 13:35
Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar në lidhje me ndalimin e dy pjesëtareve të FSK-së nga komuniteti serb në Jarinjë. Limaj deklaroi se ky veprim nga ana e Serbisë ka si qëllim frikësimin e serbëve të ...

Ushtarët boshnjakë të Kosovës që u arrestuan nga Serbia, tregojnë se për çfarë u pyetën
Alen Ujkaniviq, bashkë me vëllanë e tij Anel Ujkaniviq, të dy pjesëtarë të FSK-së, po udhëtonin nga Leposaviqi për në Serbi për të vizituar familjarë këtë vikend. Por, kalimi i kësaj pike kufitare për ta ka zgjatur tri ...
Arbresh | 19-Jan-2019 21:08
Alen Ujkaniviq, bashkë me vëllanë e tij Anel Ujkaniviq, të dy pjesëtarë të FSK-së, po udhëtonin nga Leposaviqi për në Serbi për të vizituar familjarë këtë vikend. Por, kalimi i kësaj pike kufitare për ta ka zgjatur tri ...

Flasin ushtarët boshnjak që u ndaluan nga Serbia sot, tregojnë se për çfarë u pyetën
Alen Ujkaniviq, bashkë me vëllanë e tij Anel Ujkaniviq, të dy pjesëtarë të FSK-së, po udhëtonin nga Leposaviqi për në Serbi për të vizituar familjarë këtë vikend. Por, kalimi i kësaj pike kufitare për ta ka zgjatur tri ...
Zhurnal | 19-Jan-2019 21:01
Alen Ujkaniviq, bashkë me vëllanë e tij Anel Ujkaniviq, të dy pjesëtarë të FSK-së, po udhëtonin nga Leposaviqi për në Serbi për të vizituar familjarë këtë vikend. Por, kalimi i kësaj pike kufitare për ta ka zgjatur tri ...

Ushtarët boshnjakë të Kosovës, të arrestuar nga Serbia, treguan se për çfarë u pyetën
Alen Ujkaniviq, bashkë me vëllanë e tij Anel Ujkaniviq, të dy pjesëtarë të FSK-së, po udhëtonin nga Leposaviqi për në Serbi për të vizituar familjarë këtë vikend. Por, kalimi i kësaj pike kufitare për ta ka zgjatur tri ...
Portalb | 19-Jan-2019 20:35
Alen Ujkaniviq, bashkë me vëllanë e tij Anel Ujkaniviq, të dy pjesëtarë të FSK-së, po udhëtonin nga Leposaviqi për në Serbi për të vizituar familjarë këtë vikend. Por, kalimi i kësaj pike kufitare për ta ka zgjatur tri ...

Këta janë dy ushtarët e FSK-së që u ndaluan sot në Serbi
Alen dhe Anel Ujkanovic pjesëtar të Ushtrisë së Republikës së Kosovës janë ndaluar sot në pikë kalimin kufitar në Jarinje nga autoritetet serbe. Ata janë lëshuar nga aty pas tre orësh intervistim, siç ka treguar ...
Albportali | 19-Jan-2019 20:24
Alen dhe Anel Ujkanovic pjesëtar të Ushtrisë së Republikës së Kosovës janë ndaluar sot në pikë kalimin kufitar në Jarinje nga autoritetet serbe. Ata janë lëshuar nga aty pas tre orësh intervistim, siç ka treguar ...

Flasin ushtarët boshnjakë të Kosovës: Ja çka na pyetën policët serbë
Alen Ujkaniviq, bashkë me vëllanë e tij Anel Ujkaniviq, të dy pjesëtarë të FSK-së, po udhëtonin nga Leposaviqi për në Serbi për të vizituar familjarë këtë vikend. Por, kalimi i kësaj pike kufitare për ta ka zgjatur tri ...
Gazeta Monitor | 19-Jan-2019 20:12
Alen Ujkaniviq, bashkë me vëllanë e tij Anel Ujkaniviq, të dy pjesëtarë të FSK-së, po udhëtonin nga Leposaviqi për në Serbi për të vizituar familjarë këtë vikend. Por, kalimi i kësaj pike kufitare për ta ka zgjatur tri ...

Lirohen dy ushtarët e FSK-së pasi u intervistuan për tre orë nga autoritetet e sigurisë serbe
Janë liruar dy pjesëtarët serb të Ushtrisë së Kosovës të cilët ishin ndaluar herët në mëngjes nga autoritetet serbe në pikë kalimin kufitar në Jarinjë. Alen dhe Anel Ujkanovic janë intervistuar nga autoritetet serbe për ...
Albportali | 19-Jan-2019 17:26
Janë liruar dy pjesëtarët serb të Ushtrisë së Kosovës të cilët ishin ndaluar herët në mëngjes nga autoritetet serbe në pikë kalimin kufitar në Jarinjë. Alen dhe Anel Ujkanovic janë intervistuar nga autoritetet serbe për ...

Lirohen dy pjesëtarët serbë të FSK-së që u ndaluan në Jarinjë
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), që ishin ndaluar nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë. Lajmin e ka konfirmuar, Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që ...
Telegrafi | 19-Jan-2019 14:12
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), që ishin ndaluar nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë. Lajmin e ka konfirmuar, Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që ...

Këta janë dy pjesëtarët e FSK’së që u ndaluan sot nga Serbia
Alen dhe Anel Ujkanovic, pjesëtar të Ushtrisë së Republikës së Kosovës janë ndaluar sot në pikë kalimin kufitar në Jarinje nga autoritetet serbe. Ata janë lëshuar nga aty pas tre orësh intervistim, siç ka treguar ...
Gazeta Monitor | 19-Jan-2019 17:26
Alen dhe Anel Ujkanovic, pjesëtar të Ushtrisë së Republikës së Kosovës janë ndaluar sot në pikë kalimin kufitar në Jarinje nga autoritetet serbe. Ata janë lëshuar nga aty pas tre orësh intervistim, siç ka treguar ...

Lirohen dy ushtarët e FSK-së pasi u intervistuan për tre orë nga autoritetet e sigurisë serbe
Janë liruar dy pjesëtarët serb të Ushtrisë së Kosovës të cilët ishin ndaluar herët në mëngjes nga autoritetet serbe në pikë kalimin kufitar në Jarinjë. Alen dhe Anel Ujkanovic janë intervistuar nga autoritetet serbe për ...
Lajm Press | 19-Jan-2019 17:20
Janë liruar dy pjesëtarët serb të Ushtrisë së Kosovës të cilët ishin ndaluar herët në mëngjes nga autoritetet serbe në pikë kalimin kufitar në Jarinjë. Alen dhe Anel Ujkanovic janë intervistuar nga autoritetet serbe për ...

Këta janë dy ushtarët e FSK-së që u ndaluan sot në Serbi
Alen dhe Anel Ujkanovic pjesëtar të Ushtrisë së Republikës së Kosovës janë ndaluar sot në pikë kalimin kufitar në Jarinje nga autoritetet serbe. Ata janë lëshuar nga aty pas tre orësh intervistim, siç ka treguar ...
Arbresh | 19-Jan-2019 16:40
Alen dhe Anel Ujkanovic pjesëtar të Ushtrisë së Republikës së Kosovës janë ndaluar sot në pikë kalimin kufitar në Jarinje nga autoritetet serbe. Ata janë lëshuar nga aty pas tre orësh intervistim, siç ka treguar ...

Këta janë dy ushtarët e FSK-së që u ndaluan sot në Serbi
Alen dhe Anel Ujkanovic pjesëtar të Ushtrisë së Republikës së Kosovës janë ndaluar sot në pikë kalimin kufitar në Jarinje nga autoritetet serbe. Ata janë lëshuar nga aty pas tre orësh intervistim, siç ka treguar ...
Zeri | 19-Jan-2019 16:22
Alen dhe Anel Ujkanovic pjesëtar të Ushtrisë së Republikës së Kosovës janë ndaluar sot në pikë kalimin kufitar në Jarinje nga autoritetet serbe. Ata janë lëshuar nga aty pas tre orësh intervistim, siç ka treguar ...

Lirohen dy pjesëtarët serbë të FSK-së që u ndaluan në Jarinjë
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), që ishin ndaluar nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë. Lajmin e ka konfirmuar, Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që ...
Gazeta Monitor | 19-Jan-2019 15:27
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), që ishin ndaluar nga autoritetet serbe në vendkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë. Lajmin e ka konfirmuar, Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që ...

U ndaluan në Jarinjë, lirohen dy pjesëtarët serbë të FSK-së
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), të cilët u ndaluan nga autoritetet serbe në pikën kufitare të Jarinjës. Lajmin është konfirmuar nga Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që të dy ...
Java News | 19-Jan-2019 15:10
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), të cilët u ndaluan nga autoritetet serbe në pikën kufitare të Jarinjës. Lajmin është konfirmuar nga Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që të dy ...

U ndaluan në Jarinjë, lirohen dy pjesëtarët serbë të FSK-së
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), të cilët u ndaluan nga autoritetet serbe në pikën kufitare të Jarinjës.Lajmin është konfirmuar nga Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që të dy ...
24 Ore | 19-Jan-2019 14:47
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), të cilët u ndaluan nga autoritetet serbe në pikën kufitare të Jarinjës.Lajmin është konfirmuar nga Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që të dy ...

U ndaluan në Jarinjë, lirohen dy pjesëtarët serbë të FSK-së
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), të cilët u ndaluan nga autoritetet serbe në pikën kufitare të Jarinjës. Lajmin është konfirmuar nga Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që të dy ...
Koha Jone | 19-Jan-2019 14:41
Janë liruar dy pjesëtarët serbë të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), të cilët u ndaluan nga autoritetet serbe në pikën kufitare të Jarinjës. Lajmin është konfirmuar nga Ibrahim Shala, zëdhënës në FSK. “Që të dy ...

Ndalohen dy pjesëtarë të FSK
Alen dhe Anel Ujkanovic, dy pjesëtarë të forcës së sigurisë së Kosovës, janë ndaluar këtë të shtunë nga autoritetet serbe në pikën e kalimit kufitar të Jarinjës. Kjo u konfirmua nga kryeministri Ramush Haradinaj, i cili ...
RTSH | 19-Jan-2019 14:09
Alen dhe Anel Ujkanovic, dy pjesëtarë të forcës së sigurisë së Kosovës, janë ndaluar këtë të shtunë nga autoritetet serbe në pikën e kalimit kufitar të Jarinjës. Kjo u konfirmua nga kryeministri Ramush Haradinaj, i cili ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved