ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2019 00:42

PSG 9-0 Guingamp: Notat e lojtarëve, tre lojtarë me notë maksimale

PSG 9-0 Guingamp: Notat e lojtarëve, tre lojtarë me notë maksimale
Paris Saint Germaini fitoi ndaj Guingamp me rezultat 9-0 në Ligue 1. Golat në këtë takim për vendasit i shënuan Neymar (11', 68), Kylian Mbappe (37', 45', 80') dhe Edinson Cavani (59', 66', 75') dhe Thomas Meunier ...
Telegrafi | 19-Jan-2019 20:18
Paris Saint Germaini fitoi ndaj Guingamp me rezultat 9-0 në Ligue 1. Golat në këtë takim për vendasit i shënuan Neymar (11', 68), Kylian Mbappe (37', 45', 80') dhe Edinson Cavani (59', 66', 75') dhe Thomas Meunier ...

PSG 9-0 Guingamp: Notat e lojtarëve, tre lojtarë me notë maksimale
Paris Saint Germaini fitoi ndaj Guingamp me rezultat 9-0 në Ligue 1. Golat në këtë takim për vendasit i shënuan Neymar (11', 68), Kylian Mbappe (37', 45', 80') dhe Edinson Cavani (59', 66', 75') dhe Thomas Meunier ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2019 20:46
Paris Saint Germaini fitoi ndaj Guingamp me rezultat 9-0 në Ligue 1. Golat në këtë takim për vendasit i shënuan Neymar (11', 68), Kylian Mbappe (37', 45', 80') dhe Edinson Cavani (59', 66', 75') dhe Thomas Meunier ...

PSG i hakmerret Guingampit
Paris Saint-Germain ka shpartalluar Guingampin, me rezultat 9:0, duke iu hakmarrë për eliminimin befasues nga kupa e ligës dhjetë ditë më herët. Cavani dhe Mbappe shënuan nga tre gola, derisa Neymar dy gola dhe Thomas ...
Flaka | 19-Jan-2019 19:47
Paris Saint-Germain ka shpartalluar Guingampin, me rezultat 9:0, duke iu hakmarrë për eliminimin befasues nga kupa e ligës dhjetë ditë më herët. Cavani dhe Mbappe shënuan nga tre gola, derisa Neymar dy gola dhe Thomas ...

PSG i hakmerret Guingampit për eliminim në kupë, fitore prej nëntë golash
Ditë më Guingamp ia shkaktoi humbjen e parë Paris Saint Germainit në sezonin 2018/19 duke e eliminuar nga Kupa e Francës. PSG i është hakmerr në Ligue 1 duke e mposhtur me rezultat 9-0 në Ligue 1. Festivalin e golave e ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2019 19:46
Ditë më Guingamp ia shkaktoi humbjen e parë Paris Saint Germainit në sezonin 2018/19 duke e eliminuar nga Kupa e Francës. PSG i është hakmerr në Ligue 1 duke e mposhtur me rezultat 9-0 në Ligue 1. Festivalin e golave e ...

PSG-ja “shkatërron” Guingampin
“Shi” golash në “Parc des Princes” të Parisit, ku vendasit e PSG-së mposhtën me rezultatin e thellë 9-0 skuadrën e Guingampit, që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes. Skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel ...
GazetaTema | 19-Jan-2019 19:29
“Shi” golash në “Parc des Princes” të Parisit, ku vendasit e PSG-së mposhtën me rezultatin e thellë 9-0 skuadrën e Guingampit, që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes. Skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel ...

“Parc des Princes”, PSG-ja “shkatërron” Guingampin 9-0!
“Shi” golash në “Parc des Princes” të Parisit, ku vendasit e PSG-së mposhtën me rezultatin e thellë 9-0 skuadrën e Guingampit, që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes. Skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel ...
Java News | 19-Jan-2019 19:40
“Shi” golash në “Parc des Princes” të Parisit, ku vendasit e PSG-së mposhtën me rezultatin e thellë 9-0 skuadrën e Guingampit, që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes. Skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel ...

I eliminuan nga Kupa, por sot i turpërojnë me 9 gola!
10 ditë më parë, skuadra e Guingampi i dha një goditje të papritur PSG-së, duke e mposhtur 1-2 brenda në “Parc des Princes” dhe eliminuar nga Kupa e Ligës. Mirëpo skuadra pariziene u “hakmor” me të gjitha mundësitë, ...
InfoSport.mk | 19-Jan-2019 19:37
10 ditë më parë, skuadra e Guingampi i dha një goditje të papritur PSG-së, duke e mposhtur 1-2 brenda në “Parc des Princes” dhe eliminuar nga Kupa e Ligës. Mirëpo skuadra pariziene u “hakmor” me të gjitha mundësitë, ...

PSG gjunjëzon Guingampin, fiton 9-0
gDitë më parë Paris Saint Germain përjetoi humbjen e parë të sezonit 2018/2019 duke u eliminuar nga Kupa e Francës pikërisht nga Guingampingu. Por PSG mori hak sot duke e mposhtur me rezultat 9-0, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 19-Jan-2019 19:36
gDitë më parë Paris Saint Germain përjetoi humbjen e parë të sezonit 2018/2019 duke u eliminuar nga Kupa e Francës pikërisht nga Guingampingu. Por PSG mori hak sot duke e mposhtur me rezultat 9-0, njofton Klan Kosova. ...

“Shi” golash në Paris, PSG-ja “shkatërron” Guingampin
“Shi” golash në “Parc des Princes” të Parisit, ku vendasit e PSG-së mposhtën me rezultatin e thellë 9-0 skuadrën e Guingampit, që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes. Skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2019 19:36
“Shi” golash në “Parc des Princes” të Parisit, ku vendasit e PSG-së mposhtën me rezultatin e thellë 9-0 skuadrën e Guingampit, që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes. Skuadra e drejtuar nga Thomas Tuchel ...

PSG i hakmerret Guingampit për eliminim në kupë, fitore prej nëntë golash
Ditë më Guingamp ia shkaktoi humbjen e parë Paris Saint Germainit në sezonin 2018/19 duke e eliminuar nga Kupa e Francës. PSG i është hakmerr në Ligue 1 duke e mposhtur me rezultat 9-0 në Ligue 1. Festivalin e golave e ...
Telegrafi | 19-Jan-2019 19:08
Ditë më Guingamp ia shkaktoi humbjen e parë Paris Saint Germainit në sezonin 2018/19 duke e eliminuar nga Kupa e Francës. PSG i është hakmerr në Ligue 1 duke e mposhtur me rezultat 9-0 në Ligue 1. Festivalin e golave e ...

VIDEO | I eleminoi në kupë, hakmarrja e PSG për librat e historisë
PSG vijon të tregohet i pamëshirshëm në Ligën e parë franceze, pasi ka shkatërruar Guingampin me shifrat 9-0. Një fitore, që e çon diferencën me Lilën e vendit të dytë në 13 pikë, ku parizienët kanë dhe dy ndeshje më ...
Shprehja | 19-Jan-2019 19:08
PSG vijon të tregohet i pamëshirshëm në Ligën e parë franceze, pasi ka shkatërruar Guingampin me shifrat 9-0. Një fitore, që e çon diferencën me Lilën e vendit të dytë në 13 pikë, ku parizienët kanë dhe dy ndeshje më ...

“Shi” golash në Paris, PSG-ja “shkatërron” Guingampin
"Shi" golash në "Parc des Princes" të Parisit, ku vendasit e PSG-së mposhtën me rezultatin e thellë 9-0 skuadrën e Guingampit, që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes.
Top Channel | 19-Jan-2019 19:00
"Shi" golash në "Parc des Princes" të Parisit, ku vendasit e PSG-së mposhtën me rezultatin e thellë 9-0 skuadrën e Guingampit, që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes.

PSG i pamëshirshëm, hakmerret 9-0 ndaj skuadrës së vendit të fundit (VIDEO)
PSG e ka kthyer në një stërvitje kampionatin francez. Skuadra e Tuchel ka qenë e pamëshirshme sot në javën e 21-të, duke mundur 9-0 Guingamp, që mban vendin e fundit në tabelën e renditjes dhe që e eliminoi nga Kupa. ...
Koha Jone | 19-Jan-2019 19:06
PSG e ka kthyer në një stërvitje kampionatin francez. Skuadra e Tuchel ka qenë e pamëshirshme sot në javën e 21-të, duke mundur 9-0 Guingamp, që mban vendin e fundit në tabelën e renditjes dhe që e eliminoi nga Kupa. ...

Kush e shënoi golin e 100-të?
PSG është duke udhëhequr 7:0 ndaj Guingampit, ndërsa karakteristik fakti se sulmuesi uruguaian, Edinson Cavani, ka arritur ta realizojë golin e tij të 100-të (të dytin në këtë sfidë, nga tre deri tash) me fanellën e ...
Zeri | 19-Jan-2019 18:46
PSG është duke udhëhequr 7:0 ndaj Guingampit, ndërsa karakteristik fakti se sulmuesi uruguaian, Edinson Cavani, ka arritur ta realizojë golin e tij të 100-të (të dytin në këtë sfidë, nga tre deri tash) me fanellën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved