ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:27

Seanca e jashtëzakonshme, demokratët nesër pjesëmarrës…

Seanca e jashtëzakonshme, demokratët nesër pjesëmarrës…
Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond Spaho e ...
Mapo | 15-Jan-2019 20:28
Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond Spaho e ...

Seanca e jashtëzakonshme, zbulohet vendimi i demokratëve
TIRANË Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond ...
BalkanWeb | 15-Jan-2019 20:01
TIRANË Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond ...

Seanca e jashtëzakonshme, opozita nesër në kuvend
Parlamenti pasditen e të mërkurës ka njoftuar se do të zhvillojë një sesion të jashtëzakonshëm për të votuar ndryshimet në qeveri. Kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar të drejtën kushtetuese për të kërkuar mbledhjen e ...
VizionPlus | 15-Jan-2019 20:57
Parlamenti pasditen e të mërkurës ka njoftuar se do të zhvillojë një sesion të jashtëzakonshëm për të votuar ndryshimet në qeveri. Kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar të drejtën kushtetuese për të kërkuar mbledhjen e ...

Kuvendi mblidhet nesër. Seancë e jashtëzakonshme për dekretet e ministrave
Me kërkesë të kryeministrit Edi Rama, kryeparlamenti Gramoz Ruçi vendosi thirrjen e Kuvendit në sesion dhe seancë të jashtëzakonshme pasditen e së mërkurës, në orën 17:00, për të votuar dekretet e Presidentit Ilir Meta ...
Top Channel | 15-Jan-2019 15:34
Me kërkesë të kryeministrit Edi Rama, kryeparlamenti Gramoz Ruçi vendosi thirrjen e Kuvendit në sesion dhe seancë të jashtëzakonshme pasditen e së mërkurës, në orën 17:00, për të votuar dekretet e Presidentit Ilir Meta ...

Balla: Reforma Zgjedhore, shumë shpejt në Kuvend
Në një deklaratë për mediet, në dalje të punimeve në një nga komisionet parlamentare, kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla tha se paketa për Reformën Zgjedhore do të shkojë sa më parë në Kuvend. Edhe ...
Mapo | 15-Jan-2019 13:43
Në një deklaratë për mediet, në dalje të punimeve në një nga komisionet parlamentare, kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla tha se paketa për Reformën Zgjedhore do të shkojë sa më parë në Kuvend. Edhe ...

Balla -opozitës: Të miratojmë Reformën Zgjedhore
Diplomatët e BE dhe OSBE kanë nisur lobimin për miratimin sa më shpejt të Reformës Zgjedhore. Pas një takimi që patën dje me kreun e PD-së, Basha sot ambasadori, Luigi Soreca takoi kreun e grupit parlamentar socialist ...
TV Klan | 15-Jan-2019 20:43
Diplomatët e BE dhe OSBE kanë nisur lobimin për miratimin sa më shpejt të Reformës Zgjedhore. Pas një takimi që patën dje me kreun e PD-së, Basha sot ambasadori, Luigi Soreca takoi kreun e grupit parlamentar socialist ...

Balla: Reforma Zgjedhore, shumë shpejt në Kuvend
Në një deklaratë për mediet, në dalje të punimeve në një nga komisionet parlamentare, kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla tha se paketa për Reformën Zgjedhore do të shkojë sa më parë në Kuvend.
Top Channel | 15-Jan-2019 13:21
Në një deklaratë për mediet, në dalje të punimeve në një nga komisionet parlamentare, kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla tha se paketa për Reformën Zgjedhore do të shkojë sa më parë në Kuvend.

Parlamenti nis punimet me votimin e dekreteve “Meta” për ministrat
Parlamenti do të nisë punimet ditën e mërkurë në një seancë të jashtëzakonshme të kërkuar nga kryeministri Rama, me qëllim votimin e dekreteve të Presidentit për kabinetin qeveritar. “Sesioni i parë i punimeve të ...
ABCNews | 15-Jan-2019 16:48
Parlamenti do të nisë punimet ditën e mërkurë në një seancë të jashtëzakonshme të kërkuar nga kryeministri Rama, me qëllim votimin e dekreteve të Presidentit për kabinetin qeveritar. “Sesioni i parë i punimeve të ...

Balla-opozitës: Të miratojmë paketën për reformën zgjedhore
TIRANE Gjatë një prononcimi për mediat nga ambientet e Kuvendit, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla tha se kërkon bashkëpunimin e opozitës për të kaluar sa më parë në Kuvend paketën për reformën zgjedhore në ...
BalkanWeb | 15-Jan-2019 13:09
TIRANE Gjatë një prononcimi për mediat nga ambientet e Kuvendit, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla tha se kërkon bashkëpunimin e opozitës për të kaluar sa më parë në Kuvend paketën për reformën zgjedhore në ...

Nesër PD do të jetë në seancën plenare, priten debate
Partia Demokratike ka vendosur të jetë pjesë e seancës së ditës së nesërme ku do të votohen Ministrat e rinj të kabinetit qeveritar. Në seancën e jashtëzakonshme që do të nisë punimet në orën 17:00, priten debate për ...
Medial | 15-Jan-2019 20:53
Partia Demokratike ka vendosur të jetë pjesë e seancës së ditës së nesërme ku do të votohen Ministrat e rinj të kabinetit qeveritar. Në seancën e jashtëzakonshme që do të nisë punimet në orën 17:00, priten debate për ...

Kuvendi në seancë të jashtëzakonshme, PD: Antikushtetuese!
Opozita e ka cilësuar antikushtetuese mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme plenare ditën e nesërme. Kreu i grupit parlamentar të demokratëve, Edmond Spaho tha pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve, se Kuvendi nuk ...
TV Klan | 15-Jan-2019 15:46
Opozita e ka cilësuar antikushtetuese mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme plenare ditën e nesërme. Kreu i grupit parlamentar të demokratëve, Edmond Spaho tha pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve, se Kuvendi nuk ...

Nesër seancë e jashtëzakonshme në Parlament, PD del me një vendim
Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond Spaho e ...
Zhurnal | 15-Jan-2019 20:12
Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond Spaho e ...

Zbulohet vendimi i demokratëve për seancën e jashtëzakonshme
Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond Spaho e ...
Lajmi i Fundit | 15-Jan-2019 20:08
Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond Spaho e ...

PD heq dorë nga plani për bojkot, do jetë nesër në Kuvend në seancën e jashtëzakonshme
Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond Spaho e ...
Java News | 15-Jan-2019 20:06
Maxhoranca ka paralajmëruar seancë të jashtëzakonshme ditën e nesërme, 16 janar në orën 17:00 për miratimin e dekreteve të ministrave të rinj. Ndonëse fillimisht PD nëpërmjet kreut të grupit parlamentar Edmond Spaho e ...

Kuvendi, të mërkurën seancë të jashtëzakonshme
Parlamenti mblidhet pasditen e së mërkurës në një seancë të jashtëzakonshme për të miratuar dekretet e Presidentit Ilir Meta për shkarkimet dhe emërimet e kryeministrit Rama lidhur me ndryshimet e bëra në kabinetin ...
TV Klan | 15-Jan-2019 14:56
Parlamenti mblidhet pasditen e së mërkurës në një seancë të jashtëzakonshme për të miratuar dekretet e Presidentit Ilir Meta për shkarkimet dhe emërimet e kryeministrit Rama lidhur me ndryshimet e bëra në kabinetin ...

Emërimi i ministrave të rinj, Kuvendi i Shqipërisë nesër seancë të jashtëzakonshme
Kuvendi i Shqipërisë do të zhvillojë nesër në orën 17:00 një seancë të jashtëzakonshme ku do të votohen dekretet e Presidentit për lirim dhe emërimit të Ministrave dhe zv/Kryeministrit. Bazuar në Rregulloren e Kuvendit, ...
Telegrafi | 15-Jan-2019 13:42
Kuvendi i Shqipërisë do të zhvillojë nesër në orën 17:00 një seancë të jashtëzakonshme ku do të votohen dekretet e Presidentit për lirim dhe emërimit të Ministrave dhe zv/Kryeministrit. Bazuar në Rregulloren e Kuvendit, ...

Rama, vendos që Kuvendi të mblidhet në një seancë të jashtëzakonshme
Kuvendi do të mblidhet në seancë të jashtëzakonshme të mërkurën në orën 17.00, me kërkesë të Kryeministrit, në mënyrë që të shqyrtohen dhe miratohen dekretet e Presidentit për lirimin dhe emërimin e zv/kryeministrit dhe ...
RTSH | 15-Jan-2019 17:39
Kuvendi do të mblidhet në seancë të jashtëzakonshme të mërkurën në orën 17.00, me kërkesë të Kryeministrit, në mënyrë që të shqyrtohen dhe miratohen dekretet e Presidentit për lirimin dhe emërimin e zv/kryeministrit dhe ...

Kuvendi seancë e jashtëzakonshme, Spaho: Është antikushtetuese!
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho në një dalje për mediat komentoi thirrjen e bërë nga kryeministrit Rama për të mbledhur nesër Kuvendin në një seancë të jashtëzakonshme me qëllim votimin e ...
BalkanWeb | 15-Jan-2019 12:31
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho në një dalje për mediat komentoi thirrjen e bërë nga kryeministrit Rama për të mbledhur nesër Kuvendin në një seancë të jashtëzakonshme me qëllim votimin e ...

Kuvendi mblidhet nesër. Seancë e jashtëzakonshme për dekretet e ministrave
Tiranë, 15 janar - Me kërkesë të kryeministrit Edi Rama, kryeparlamenti Gramoz Ruçi vendosi thirrjen e Kuvendit në sesion dhe seancë të jashtëzakonshme pasditen e së mërkurës, në orën 17:00, për të votuar dekretet e ...
Zhurnal | 15-Jan-2019 16:23
Tiranë, 15 janar - Me kërkesë të kryeministrit Edi Rama, kryeparlamenti Gramoz Ruçi vendosi thirrjen e Kuvendit në sesion dhe seancë të jashtëzakonshme pasditen e së mërkurës, në orën 17:00, për të votuar dekretet e ...

Kuvendi seanca e jashtëzakonshme, Spaho: Është antikushtetuese!
Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho në një dalje për mediat komentoi thirrjen e bërë nga kryeministrit Rama për të mbledhur nesër Kuvendin në një seancë të Jashtëzakonshme me qëllim votimin e ministrave të ...
BalkanWeb | 15-Jan-2019 12:27
Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho në një dalje për mediat komentoi thirrjen e bërë nga kryeministrit Rama për të mbledhur nesër Kuvendin në një seancë të Jashtëzakonshme me qëllim votimin e ministrave të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved