ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:59

Juventusi fiton me lehtësi ndaj Bolognas, kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë

Juventusi fiton me lehtësi ndaj Bolognas, kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë
Juventusi fitoi në transfertë kundër Bolognas me rezultatin 2-0 duke kaluar kështu në çerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri vazhdon formën e mirë dhe fitoret edhe në Kupën e ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 23:29
Juventusi fitoi në transfertë kundër Bolognas me rezultatin 2-0 duke kaluar kështu në çerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri vazhdon formën e mirë dhe fitoret edhe në Kupën e ...

Cutrone, heroi i Milanit
Milani ka arritur të kualifikohet me vështirësi vetëm pas 120 minutash lojë përballë Sampdorias në çerekfinale të Kupës së Italisë.
Top Channel | 12-Jan-2019 21:26
Milani ka arritur të kualifikohet me vështirësi vetëm pas 120 minutash lojë përballë Sampdorias në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Juventusi fiton me lehtësi ndaj Bolognas, kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë
Juventusi fitoi në transfertë kundër Bolognas me rezultatin 2-0 duke kaluar kështu në çerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri vazhdon formën e mirë dhe fitoret edhe në Kupën e ...
Medial | 13-Jan-2019 00:12
Juventusi fitoi në transfertë kundër Bolognas me rezultatin 2-0 duke kaluar kështu në çerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri vazhdon formën e mirë dhe fitoret edhe në Kupën e ...

Juve pa shumë probleme u kualifikua në çerekfinale, eliminoi Bolonjën (VIDEO)
Bartësi i trofeut të Kupës, Juventusi pa shumë probleme ka mundur Bolonjën me rezultatin 2:0 në ndeshjen e 1/8 së finales. Golat për ‘biankonerët’, të cilët do të tentojnë edhe trofeun e pestë me rradhë në kuadër të ...
InfoSport.mk | 13-Jan-2019 00:00
Bartësi i trofeut të Kupës, Juventusi pa shumë probleme ka mundur Bolonjën me rezultatin 2:0 në ndeshjen e 1/8 së finales. Golat për ‘biankonerët’, të cilët do të tentojnë edhe trofeun e pestë me rradhë në kuadër të ...

Juventusi fiton me lehtësi ndaj Bolognas, kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë
Juventusi ka fituar në udhëtim te Bologna me rezultat 2-0 dhe kështu ka kaluar në cerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri ka vazhduar formën e mirë dhe fitoret edhe në Kupën e ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 23:41
Juventusi ka fituar në udhëtim te Bologna me rezultat 2-0 dhe kështu ka kaluar në cerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri ka vazhduar formën e mirë dhe fitoret edhe në Kupën e ...

Juventusi fiton me lehtësi ndaj Bolognas, kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë
Juventusi ka fituar në udhëtim te Bologna me rezultat 2-0 dhe kështu ka kaluar në cerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri ka vazhduar formën e mirë dhe fitoret edhe në Kupën e ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 22:40
Juventusi ka fituar në udhëtim te Bologna me rezultat 2-0 dhe kështu ka kaluar në cerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri ka vazhduar formën e mirë dhe fitoret edhe në Kupën e ...

Dy herë Cutrone, Milanit iu deshën 120 minuta për të eliminuar Sampdorian
Milani ka arritur të kualifikohet me vështirësi vetëm pas 120 minutash lojë përballë Sampdorias në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë fituan 2-0 në “San Siro”, por nuk iste sukses i lehtë, pasi të dy golat e ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 21:59
Milani ka arritur të kualifikohet me vështirësi vetëm pas 120 minutash lojë përballë Sampdorias në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë fituan 2-0 në “San Siro”, por nuk iste sukses i lehtë, pasi të dy golat e ...

Juve nuk dhuron asgjë, shpërthen edhe talenti Moise Kin
Juventusi nuk u lë as thërrimet rivalëve në Itali, sepse ka aq shumë lojtarë cilësorë dhe të uritur, saqë edhe Kupa e Italisë është një objektiv i rëndësishëm dhe me shumë gjasa trofeu do të përfundojë sërish në Torino. ...
Shprehja | 12-Jan-2019 22:59
Juventusi nuk u lë as thërrimet rivalëve në Itali, sepse ka aq shumë lojtarë cilësorë dhe të uritur, saqë edhe Kupa e Italisë është një objektiv i rëndësishëm dhe me shumë gjasa trofeu do të përfundojë sërish në Torino. ...

Juventusi mposht Bolognan
Juventusi ka shënuar fitore ndaj Bolognas në ndeshjen e zhvilluar sonte në Kupën e Italisë.
Kosova Press | 12-Jan-2019 22:50
Juventusi ka shënuar fitore ndaj Bolognas në ndeshjen e zhvilluar sonte në Kupën e Italisë.

Juve prek çerekfinalen në Kupën e Italisë
‘Zonja e Vjetër’ edhe pse startoi pa Cristiano Ronaldon dhe disa lojtarë tjerë të skuadrës së parë, nuk e vuri asnjëherë në diskutim fitoren në ‘Renato Dall’Ara’. Pas vetëm 9’-të minutave lojë, Bernardeschi shënoi golin ...
Lajminet | 12-Jan-2019 22:42
‘Zonja e Vjetër’ edhe pse startoi pa Cristiano Ronaldon dhe disa lojtarë tjerë të skuadrës së parë, nuk e vuri asnjëherë në diskutim fitoren në ‘Renato Dall’Ara’. Pas vetëm 9’-të minutave lojë, Bernardeschi shënoi golin ...

Juventus mund me lehtësi Bolognën dhe kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë (VIDEO)
Juventus e nis në mënyrën më të mirë vitin 2019, duke siguruar kalimin për në çerekfinale të Kupës së Italisë pas fitores së thjeshtë 2-0 në transfertën ndaj Bolognës. Bardhezinjtë e nisën ndeshjen me gol duke kaluar në ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 22:41
Juventus e nis në mënyrën më të mirë vitin 2019, duke siguruar kalimin për në çerekfinale të Kupës së Italisë pas fitores së thjeshtë 2-0 në transfertën ndaj Bolognës. Bardhezinjtë e nisën ndeshjen me gol duke kaluar në ...

Milani kalon në çerekfinalen e Kupës së Italisë
Sulmuesi italian Patrick Cutrone e ka dërguar Milanin në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi si zëvendësues shënoi dy herë në triumfin 2-0 ndaj Sampdorias.
Kosova Press | 12-Jan-2019 21:55
Sulmuesi italian Patrick Cutrone e ka dërguar Milanin në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi si zëvendësues shënoi dy herë në triumfin 2-0 ndaj Sampdorias.

Gafë qesharake e portierit të Bolognës, Juve kalon në avantazh (VIDEO)
Juventus e ka nisur në mënyrën më të mirë ndeshjen e Kupës së Italisë ndaj Bolognës. Në minutën e 9-të, portieri i vendasve da Costa bën një gafë të pabesueshme duke u përplasur me mbrojtësin e tij, duke i dhënë ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 21:09
Juventus e ka nisur në mënyrën më të mirë ndeshjen e Kupës së Italisë ndaj Bolognës. Në minutën e 9-të, portieri i vendasve da Costa bën një gafë të pabesueshme duke u përplasur me mbrojtësin e tij, duke i dhënë ...

Cutrone i jep kualifikimin Milanit në shtesë ndaj Sampdorias (VIDEO)
Milani është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi ka triumfuar në kohën shtesë 2-0 ndaj Sampdorias. Skuadra e Gattusos e nisi ndeshjen me brazilianin Pasquetta, i cili ishte një ndër më të mirët e ...
Shenja | 12-Jan-2019 20:56
Milani është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi ka triumfuar në kohën shtesë 2-0 ndaj Sampdorias. Skuadra e Gattusos e nisi ndeshjen me brazilianin Pasquetta, i cili ishte një ndër më të mirët e ...

Milani falë Kutrones eliminon Sampdorian (VIDEO)
Milani ka siguruar një vend për në ndeshjet çerekfinale të Kupës së Italisë, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra ‘kuqezi’ në 1/8 e finales eliminoi Sampdorian, pasi në kohën shtesë prej dy herë nga 15 minutua shënoi fitore ...
InfoSport.mk | 12-Jan-2019 20:51
Milani ka siguruar një vend për në ndeshjet çerekfinale të Kupës së Italisë, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra ‘kuqezi’ në 1/8 e finales eliminoi Sampdorian, pasi në kohën shtesë prej dy herë nga 15 minutua shënoi fitore ...

Milan pas vazhdimeve kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë
Pas Lazios, është skuadra e Milanit që ka arritur të kualifikohet tutje në Kupën e Italisë. Rossonerët, kanë mposhtur Sampdorian me rezultat 0-2 në ‘Luigi Ferraris’, në një ndeshje që u vendos pas vazhdimeve. Koha e ...
Lajminet | 12-Jan-2019 20:48
Pas Lazios, është skuadra e Milanit që ka arritur të kualifikohet tutje në Kupën e Italisë. Rossonerët, kanë mposhtur Sampdorian me rezultat 0-2 në ‘Luigi Ferraris’, në një ndeshje që u vendos pas vazhdimeve. Koha e ...

Milani fiton në vazhdime ndaj Sampdorias dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë
Milani fitoi me rezultat 0-2 si mysafir i Sampdorias në 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Kuqezinjtë ishin më të mirë dhe vazhdimi në çerekfinale ishte i merituar për skuadrën nga qyteti i Milanos. I pari që rrezikoi ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 20:40
Milani fitoi me rezultat 0-2 si mysafir i Sampdorias në 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Kuqezinjtë ishin më të mirë dhe vazhdimi në çerekfinale ishte i merituar për skuadrën nga qyteti i Milanos. I pari që rrezikoi ...

‘Kutrone Shou”, Milani në çerekfinale (video)
Milan ka siguruar një vend mes tetë më të mirave të Kupës së Italisë pasi ka mundur 2-0 Sampdoria-n në transfertë. Cutrone's goal pic.twitter.com/zWs1CkoQ09 — #2021 (@semo33x) January 12, 2019 Heroi i takimit ka qenë ...
Alsat-M | 12-Jan-2019 20:48
Milan ka siguruar një vend mes tetë më të mirave të Kupës së Italisë pasi ka mundur 2-0 Sampdoria-n në transfertë. Cutrone's goal pic.twitter.com/zWs1CkoQ09 — #2021 (@semo33x) January 12, 2019 Heroi i takimit ka qenë ...

Super Cutrone i jep kualifikimin Milanit në shtesë ndaj Sampdorias (VIDEO)
Milani është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi ka triumfuar në kohën shtesë 2-0 ndaj Sampdorias. Skuadra e Gattusos e nisi ndeshjen me brazilianin Pasquetta, i cili ishte një ndër më të mirët e ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 20:48
Milani është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi ka triumfuar në kohën shtesë 2-0 ndaj Sampdorias. Skuadra e Gattusos e nisi ndeshjen me brazilianin Pasquetta, i cili ishte një ndër më të mirët e ...

Milani fiton në vazhdime ndaj Sampdorias dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë
Milani fitoi me rezultat 0-2 si mysafir i Sampdorias në 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Kuqezinjtë ishin më të mirë dhe vazhdimi në çerekfinale ishte i merituar për skuadrën nga qyteti i Milanos. I pari që rrezikoi ...
E Dua Sportin | 12-Jan-2019 20:40
Milani fitoi me rezultat 0-2 si mysafir i Sampdorias në 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Kuqezinjtë ishin më të mirë dhe vazhdimi në çerekfinale ishte i merituar për skuadrën nga qyteti i Milanos. I pari që rrezikoi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved