ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 01:17

Tragjedia në Paris, Bushati mesazh ngushëllimi Francës

Tragjedia në Paris, Bushati mesazh ngushëllimi Francës
Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bushati shpreh ...
Telegraf | 12-Jan-2019 19:11
Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bushati shpreh ...

Katër të vdekur nga shpërthimi në një furrë buke të Parisit
Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së gazit në një furrë buke. Siç raportojë mediat vendase të cilat citojnë burime nga policia, një pallat ...
Lajminet | 12-Jan-2019 19:04
Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së gazit në një furrë buke. Siç raportojë mediat vendase të cilat citojnë burime nga policia, një pallat ...

Tre të vdekur nga shpërthimi në qendër të Parisit (VIDEO)
Dy zjarrfikës dhe një grua spanjolle kanë humbur jetën si pasojë e një shpërthimi të madh zjarri që ndodhi në një furrë buke në qendër të Parisit. Dyshohet se shpërthimi u shkaktua nga një rrjedhje gazi, shkruan ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 17:53
Dy zjarrfikës dhe një grua spanjolle kanë humbur jetën si pasojë e një shpërthimi të madh zjarri që ndodhi në një furrë buke në qendër të Parisit. Dyshohet se shpërthimi u shkaktua nga një rrjedhje gazi, shkruan ...

Incidenti në Paris, Bushati: Trishtim dhe solidaritet i shqiptarëve me parizianët
Ministri i Europës dhe Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati, ka reaguar për katër jetët e humbura këtë të premte në Francë pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit. Përmes një postimi në rrjetin ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 16:23
Ministri i Europës dhe Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati, ka reaguar për katër jetët e humbura këtë të premte në Francë pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit. Përmes një postimi në rrjetin ...

Incidenti në Paris, Bushati mesazh ngushëllimi Francës
Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bushati shpreh ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 16:24
Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bushati shpreh ...

4 të vdekur dhe mbi 30 të plagosur, pamjet e shpërthimit që tronditi Parisin (FOTO & VIDEO)
Katër persona kanë humbur jetën pas një shpërthimi në një pastiçeri në Paris. Dy nga viktimat janë zjarrfikës, që po hetonin për rrjedhjen e gazit që solli shpërthimin e fuqishëm. Në momentin kur ndodhi shpërthimi, ...
Lapsi | 12-Jan-2019 15:58
Katër persona kanë humbur jetën pas një shpërthimi në një pastiçeri në Paris. Dy nga viktimat janë zjarrfikës, që po hetonin për rrjedhjen e gazit që solli shpërthimin e fuqishëm. Në momentin kur ndodhi shpërthimi, ...

Incidenti në Paris, Bushati mesazh ngushëllimi Francës
TIRANE Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bushati ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 15:29
TIRANE Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bushati ...

Shpërthim në qendër të Parisit, 2 viktima dhe 34 të plagosur
Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise. Si pasojë e kësaj është shkaktuar zjarr dhe ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 15:57
Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise. Si pasojë e kësaj është shkaktuar zjarr dhe ...

Dy persona e humbën jetën gjatë shpërthimit në Paris
Prokuroria në Francë njoftoi se numri i të vdekurve si pasojë e një shpërthimi në një furrë në kryeqytetin Paris, është 2 përkundër deklaratës së mëparshme të ministrit të Brendshëm, Christophe Castaner, se ky numër ...
Shenja | 12-Jan-2019 15:42
Prokuroria në Francë njoftoi se numri i të vdekurve si pasojë e një shpërthimi në një furrë në kryeqytetin Paris, është 2 përkundër deklaratës së mëparshme të ministrit të Brendshëm, Christophe Castaner, se ky numër ...

Tragjedia në Paris/ Në mesin e viktimave dy zjarrëfikës, dhjetëra të plagosur
Bilanc tragjik nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi Parisin mëngjesin e kësaj të shtune në katin e parë të një pallati. Të paktën katër persona kanë humbur jetën, 36 të tjerë kanë mbetur të plagosur, prej tyre 12 ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 14:39
Bilanc tragjik nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi Parisin mëngjesin e kësaj të shtune në katin e parë të një pallati. Të paktën katër persona kanë humbur jetën, 36 të tjerë kanë mbetur të plagosur, prej tyre 12 ...

Shpërthimi në Paris, Bushati mesazh ngushëllimi Francës
Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bushati shpreh ...
Java News | 12-Jan-2019 15:35
Pas shpërthimit të një furre buke në qendër të Parisit, ku katër persona humbën jetën ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashme në detyrë, Ditmir Bushati. Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Bushati shpreh ...

Shpërthim në qendër të Parisit, 4 të vdekur (Foto+Video)
PARIS Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së gazit në një ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 09:48
PARIS Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së gazit në një ...

FOTOT: Kryeqyteti i dashurisë në gjendje “lufte”, jelekëverdhët i vendosin “zjarrin” Parisit
Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Mendohet se shpërthimi të ketë pasur lidhje me protestuesit që vijojnë revoltën e tyre. Shpërthimi ndodhi në Rue de ...
GazetaTema | 12-Jan-2019 10:28
Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Mendohet se shpërthimi të ketë pasur lidhje me protestuesit që vijojnë revoltën e tyre. Shpërthimi ndodhi në Rue de ...

Francë/ Shpërthim në mes të Parisit, 20 të plagosur
Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke. Siç raportojë mediat vendase një ...
Telegraf | 12-Jan-2019 12:56
Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke. Siç raportojë mediat vendase një ...

20 të plagosur, shumica rëndë nga shpërthimi që tronditi Parisin/ FOTO+VIDEO
Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Parisin mëngjesin e kësaj të shtunë. Nga shpërthimi fatmirësisht nuk ka viktimi, por kanë mbetur të plagosur të paktën 20 persona. Nëntë prej të cilëve janë në gjendje të rëndë. ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 12:43
Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Parisin mëngjesin e kësaj të shtunë. Nga shpërthimi fatmirësisht nuk ka viktimi, por kanë mbetur të plagosur të paktën 20 persona. Nëntë prej të cilëve janë në gjendje të rëndë. ...

Shpërtimi aksidental në Paris, dy të vdekur e 10 të plagosur rëndë
Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë. Shpërthimi, sipas ...
Lajm Press | 12-Jan-2019 14:54
Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë. Shpërthimi, sipas ...

BILANCI/ Katër të vdekur nga shpërthimi në qendër të Parisit
Zyrtarët kanë njoftuar se katër persona, përfshirë dy zjarrfikës, kanë ndërruar jetë pasi një shpërthim shkaktoi zjarr të madh në një furrë buke në Paris. Disa makina janë rrotulluar dhe shumë ndërtesa janë dëmtuar nga ...
Java News | 12-Jan-2019 14:51
Zyrtarët kanë njoftuar se katër persona, përfshirë dy zjarrfikës, kanë ndërruar jetë pasi një shpërthim shkaktoi zjarr të madh në një furrë buke në Paris. Disa makina janë rrotulluar dhe shumë ndërtesa janë dëmtuar nga ...

Të paktën 4 viktima: Pamjet e tmerrshme nga shpërthimi në Paris
Katër persona kanë humbur jetën pas një shpërthimi në një pastiçeri në Paris. Dy nga viktimat janë zjarrfikës, që po hetonin për rrjedhjen e gazit që solli shpërthimin e fuqishëm. Në momentin kur ndodhi shpërthimi, ...
Mapo | 12-Jan-2019 14:08
Katër persona kanë humbur jetën pas një shpërthimi në një pastiçeri në Paris. Dy nga viktimat janë zjarrfikës, që po hetonin për rrjedhjen e gazit që solli shpërthimin e fuqishëm. Në momentin kur ndodhi shpërthimi, ...

Shpërtimi aksidental në Paris, dy të vdekur e 10 të plagosur rëndë
Shpërthimi, sipas policisë është shkaktuar nga një rrjedhje gazi. Ngjarja ndodhi rreth orës 9 të mëngjesit, në një ndërtesë të lagjes turistike “Grands Boulevards”, afër muzeut “Grevin”, ku zjarrfikësit kishin ndërhyrë ...
Lajminet | 12-Jan-2019 14:50
Shpërthimi, sipas policisë është shkaktuar nga një rrjedhje gazi. Ngjarja ndodhi rreth orës 9 të mëngjesit, në një ndërtesë të lagjes turistike “Grands Boulevards”, afër muzeut “Grevin”, ku zjarrfikësit kishin ndërhyrë ...

Shpërthim i fuqishëm në Paris, 4 viktima
Katër viktima dhe me dhjetëra të plagosur si pasojë i një shpërthimi në një furrë buke në Paris mëngjesin e të shtunës. 10 prej tyre janë në gjendje kritike për jetën. Policia dhe mediat franceze konfirmuan se shkaku ...
ABCNews | 12-Jan-2019 14:07
Katër viktima dhe me dhjetëra të plagosur si pasojë i një shpërthimi në një furrë buke në Paris mëngjesin e të shtunës. 10 prej tyre janë në gjendje kritike për jetën. Policia dhe mediat franceze konfirmuan se shkaku ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved