ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 07:09

“Të veshur policë”/ Maskat lidhin familjen, grabisin 10 mijë euro

“Të veshur policë”/ Maskat lidhin familjen, grabisin 10 mijë euro
SHKOZET Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot banorët e lagjes 14 në Shkozet të Durrësit teksa tre persona të veshur me uniformë policie i zunë pritë një biznesmeni dhe më pas i grabitën me armë 10 mijë euro. Ngjarja ka ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 22:59
SHKOZET Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot banorët e lagjes 14 në Shkozet të Durrësit teksa tre persona të veshur me uniformë policie i zunë pritë një biznesmeni dhe më pas i grabitën me armë 10 mijë euro. Ngjarja ka ...

Fushë-Krujë/ E zbritën me forcë shoferin, si u grabit makina…
Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani. “BalkanWeb” ka mësuar se dy persona me maska ...
Mapo | 12-Jan-2019 22:40
Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani. “BalkanWeb” ka mësuar se dy persona me maska ...

Detajet/ 33-vjeçarit i grabitin makinën, autorët e maskuar dhe të armatosur
Një tjetër grabitje nga persona të maskuar dhe të armatosur u raportua mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Burime nga policia lokale thanë se rreth orës 21.30, dy persona ndaluan një automjet tip Benz në zonën e Thumanës. ...
Lapsi | 12-Jan-2019 23:41
Një tjetër grabitje nga persona të maskuar dhe të armatosur u raportua mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Burime nga policia lokale thanë se rreth orës 21.30, dy persona ndaluan një automjet tip Benz në zonën e Thumanës. ...

Terror në Durrës, maskat grabisin dhe lidhin familjen e biznesmenit
Një grabitje me dhunë është regjistruar mbrëmjen e sotme në banesën e një biznesmeni transporti në Shkozet të Durrësit. Paraprakisht deklarohet se tre persona të armatosur e të maskuar, pasi kanë ndjekur lëvizjet e një ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 22:59
Një grabitje me dhunë është regjistruar mbrëmjen e sotme në banesën e një biznesmeni transporti në Shkozet të Durrësit. Paraprakisht deklarohet se tre persona të armatosur e të maskuar, pasi kanë ndjekur lëvizjet e një ...

Tjetër grabitje, dy persona me maska e armë i rrëmbejnë ‘Benz’-in kuksianit në Krujë
Një automjet tip Benz është grabitur në Krujë. Mësohet se makina është grabitur nën kërcënimin e armës. Disa persona të armatosur i kanë dalë përpara drejtuesit të mjetit në Thumanë. Dyshohet se mjeti mund të jetë ...
Gazeta Shqip | 12-Jan-2019 22:59
Një automjet tip Benz është grabitur në Krujë. Mësohet se makina është grabitur nën kërcënimin e armës. Disa persona të armatosur i kanë dalë përpara drejtuesit të mjetit në Thumanë. Dyshohet se mjeti mund të jetë ...

Tjetër grabitje/ Në pronësinë e kuksianit, maskat rrëmbejnë makinën në Fushë-Krujë
Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani. VIJON…
Mapo | 12-Jan-2019 22:36
Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani. VIJON…

Tjetër grabitje, dy persona me maska vjedhin një makinë në Fushë-Krujë
Pas grabitjes në Durrës një tjetër grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Fushë-Krujë, ku maskat kanë vjedhur një makinë. Informacionet paraprake bëjnë me dije se dy persona të maskuar dhe të armatosur i kanë ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 22:36
Pas grabitjes në Durrës një tjetër grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Fushë-Krujë, ku maskat kanë vjedhur një makinë. Informacionet paraprake bëjnë me dije se dy persona të maskuar dhe të armatosur i kanë ...

Maskat i marrin me forcë makinën shoferit
Dy persona të maskuar kanë grabitur një automjet në Thumanë të Fushë-Krujës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:30. Sipas ABC News, autorët i dolën përpara makinës dhe detyruan shoferin të ndalonte. Ata zbritën me forcë ...
TV Klan | 12-Jan-2019 22:50
Dy persona të maskuar kanë grabitur një automjet në Thumanë të Fushë-Krujës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:30. Sipas ABC News, autorët i dolën përpara makinës dhe detyruan shoferin të ndalonte. Ata zbritën me forcë ...

Durrës, autorët që morën 10 mijë euro ishin të veshur si policë
Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot banorët e lagjes 14 në Shkozet të Durrësit teksa tre persona të veshur me uniformë policie i zunë pritë një biznesmeni dhe më pas i grabitën me armë 10 mijë euro. Ngjarja ka ndodhur ...
Lajmi i Fundit | 12-Jan-2019 23:06
Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot banorët e lagjes 14 në Shkozet të Durrësit teksa tre persona të veshur me uniformë policie i zunë pritë një biznesmeni dhe më pas i grabitën me armë 10 mijë euro. Ngjarja ka ndodhur ...

Fushë-Krujë/ E zbritën me forcë shoferin, si u grabit makina
FUSHË-KRUJË Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani. “BalkanWeb” ka mësuar se dy ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 22:29
FUSHË-KRUJË Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani. “BalkanWeb” ka mësuar se dy ...

Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë
Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës. Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi dhe i kanë rrëmbyer ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 22:59
Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës. Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi dhe i kanë rrëmbyer ...

Durrës/ Terror në familjen e biznesmenit, i rrëmbejnë djalin dhe 10 mijë €
mësohet se e kanë pritur në hyrje të shtëpisë biznesmenin që operonte prej vitesh në fushën e inerteve. Autorët kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e ...
Telegraf | 12-Jan-2019 22:29
mësohet se e kanë pritur në hyrje të shtëpisë biznesmenin që operonte prej vitesh në fushën e inerteve. Autorët kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e ...

Fushë-Krujë/ E zbritën me forcë shoferin, si u grabit makina
FUSHË-KRUJË Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani. “BalkanWeb” ka mësuar se dy ...
Medial | 12-Jan-2019 22:50
FUSHË-KRUJË Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani. “BalkanWeb” ka mësuar se dy ...

Si në filma! Detaje të reja për grabitjen e biznesmenit në Durrës
Grabitësit nën presionin e armëve mësohet se kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe prej aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e sipër, grabitësit kanë marrë edhe djalin e familjes, por e kanë ...
Medial | 12-Jan-2019 22:50
Grabitësit nën presionin e armëve mësohet se kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe prej aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e sipër, grabitësit kanë marrë edhe djalin e familjes, por e kanë ...

Maskat grabisin familjen e biznesmenit në Durrës
Një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ka rënë pre e grabitjes së maskave, ku paraprakisht dyshohet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro. Informacionet bëjnë me dije se grabitësit nën presionin e armëve kanë ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 22:04
Një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ka rënë pre e grabitjes së maskave, ku paraprakisht dyshohet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro. Informacionet bëjnë me dije se grabitësit nën presionin e armëve kanë ...

Tjetër grabitje, dy persona me maska e armë i rrëmbejnë ‘Benz’-in kuksianit në Krujë
Një tjetër grabitje është regjistruar mbrëmjen e sotme. Pas grabitjes në Durrës, po rreth orës 20:30 dy persona të maskuar dhe të armatosur i kanë zënë pritë duke grabitur një makinë në Thumanë. Pronari i makinës tip ...
Gazeta Dita | 12-Jan-2019 22:36
Një tjetër grabitje është regjistruar mbrëmjen e sotme. Pas grabitjes në Durrës, po rreth orës 20:30 dy persona të maskuar dhe të armatosur i kanë zënë pritë duke grabitur një makinë në Thumanë. Pronari i makinës tip ...

FOTO NGA VENDNGJARJA/ Si u grabit familja e biznesmenit, autorët i mbajtën peng djalin
Tre persona të armatosur dhe maskuar kanë hyre në banesën e një biznesmeni në lagjen nr 14 shkozet Durrës. Pasi kane lidhur dy bashkëshortët autorët kanë grabitur shumën prej afro 10 eurosh, ndërsa në ikje kanë marë ...
Lapsi | 12-Jan-2019 22:29
Tre persona të armatosur dhe maskuar kanë hyre në banesën e një biznesmeni në lagjen nr 14 shkozet Durrës. Pasi kane lidhur dy bashkëshortët autorët kanë grabitur shumën prej afro 10 eurosh, ndërsa në ikje kanë marë ...

Maskat grabisin familjen e biznesmenit
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkozet, në lagjen 14 të qytetit të Durrësit. Paraprakisht deklarohet se tre persona të armatosur e të maskuar, pasi kanë ndjekur lëvizjet e një biznesmeni që ka aktivitet në fushën e ...
Zeri | 12-Jan-2019 22:33
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkozet, në lagjen 14 të qytetit të Durrësit. Paraprakisht deklarohet se tre persona të armatosur e të maskuar, pasi kanë ndjekur lëvizjet e një biznesmeni që ka aktivitet në fushën e ...

Detajet/ I zunë pritë, të veshur me uniforma policie, si e lidhën familjen e biznesmenit
Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë e të veshur me uniformë policie kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro. ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 22:00
Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë e të veshur me uniformë policie kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro. ...

Vjedhja në shtëpinë e biznesmenit/ I morën 10 mijë euro dhe djalin por…
Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro. Grabitësit nën presionin e armëve ...
Mapo | 12-Jan-2019 21:41
Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro. Grabitësit nën presionin e armëve ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved