ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 15:43

Aaksidenti në Durrës, vdesin vjerrë e nuse

Aaksidenti në Durrës, vdesin vjerrë e nuse
Pakujdesia në timon merr serish dy jetë njerëzish. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së shtunë në zonën e ish-këndëtës në Durrës, ku dy gra, vjehrrë dhe nuse janë përplasur për vdekje nga një automjet. Viktimat janë ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 22:16
Pakujdesia në timon merr serish dy jetë njerëzish. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së shtunë në zonën e ish-këndëtës në Durrës, ku dy gra, vjehrrë dhe nuse janë përplasur për vdekje nga një automjet. Viktimat janë ...

Identifikohen viktimat e aksidentit në Durrës
Policia ka identifikuar dy viktimat e askidentit të mbrëmjes së kësaj të shtune të ndodhur në Durrës. Sipas informacineve janë aksidentuar shtetasja me iniciale Bukurie dhe Sabie 56 dhe 38 vjeç. Ndër të tjera bëhet me ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 21:55
Policia ka identifikuar dy viktimat e askidentit të mbrëmjes së kësaj të shtune të ndodhur në Durrës. Sipas informacineve janë aksidentuar shtetasja me iniciale Bukurie dhe Sabie 56 dhe 38 vjeç. Ndër të tjera bëhet me ...

Makina përplas këmbësoret, dy gra humbasin jetën në Durrës
Dy gra kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat ishin këmbësore dhe u përplasën nga një makinë tip BMW me ...
Medial | 12-Jan-2019 21:55
Dy gra kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat ishin këmbësore dhe u përplasën nga një makinë tip BMW me ...

Aksident në Durrës, dy persona humbin jetën
Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e sotme në rrugën e ish-kënetës në Durrës, transmeton Klan Kosova. Një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar për vdekje dy këmbësore. ...
Klan Kosova | 12-Jan-2019 21:44
Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e sotme në rrugën e ish-kënetës në Durrës, transmeton Klan Kosova. Një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar për vdekje dy këmbësore. ...

Durrës/ Aksidenti, ndërrojnë jetë vjehrrë e nuse
Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur. Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar me mjetin e ...
Telegraf | 12-Jan-2019 21:02
Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur. Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar me mjetin e ...

Burrë e grua goditen për vdekje nga vetura
Dy këmbësorë janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në lagjen nr. 17/1. Sipas policisë “një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy shtetas ...
Zeri | 12-Jan-2019 20:55
Dy këmbësorë janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në lagjen nr. 17/1. Sipas policisë “një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy shtetas ...

Durrës/ Aksident tragjik, 2 të vdekur
Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte në Durrës. Dy persona, këmbësorë, të moshës 30 dhe 45 vjeç, janë përplasur për vdekje nga një makinë tip BMW me targa AA 835 BD. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr. 17, te rruga e ...
Telegraf | 12-Jan-2019 20:43
Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte në Durrës. Dy persona, këmbësorë, të moshës 30 dhe 45 vjeç, janë përplasur për vdekje nga një makinë tip BMW me targa AA 835 BD. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr. 17, te rruga e ...

Detajet/ U përplasën nga një makinë, humbën jetën nusja dhe vjehrra
Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e së shtunës në Durrës. Një automjet i drejtuar nga një 22-vjeçar përplasi 2 këmbësorë të cilët humbën jetën në vend. Ngjarja ndodhi në rrugën e ish-kënetës ndërsa viktimat janë ...
Lapsi | 12-Jan-2019 20:48
Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e së shtunës në Durrës. Një automjet i drejtuar nga një 22-vjeçar përplasi 2 këmbësorë të cilët humbën jetën në vend. Ngjarja ndodhi në rrugën e ish-kënetës ndërsa viktimat janë ...

Detaje/ Viktimat e aksidentit në Durrës, vjehrrë dhe nuse
Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti tragjik në Durrës ku dy gra këmbësore janë përplasur për vdekje nga një makinë. Sipas oranews, viktimat janë identifikuar si Bukurie Cufaj 56 vjeçe dhe Sabije Cufaj 38 vjeçe, ...
Java News | 12-Jan-2019 20:53
Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti tragjik në Durrës ku dy gra këmbësore janë përplasur për vdekje nga një makinë. Sipas oranews, viktimat janë identifikuar si Bukurie Cufaj 56 vjeçe dhe Sabije Cufaj 38 vjeçe, ...

Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën
Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës.
Top Channel | 12-Jan-2019 19:46
Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës.

VIDEO/ Përplasje fatale, çifti humb jetën në Durrës
Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës në lagjen nr.17. “BalkanWeb ” ka siguruar edhe pamje nga vendi i aksidentit ku si pasojë e ...
BalkanWeb | 12-Jan-2019 19:40
Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës në lagjen nr.17. “BalkanWeb ” ka siguruar edhe pamje nga vendi i aksidentit ku si pasojë e ...

Aksident në Durrës, humbin jetën dy persona
Dy persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në Durrës, pasi janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën e ish-Kënetës, në Durrës ndërkohë nuk dihen akoma identiteti i viktimave. Sipas ...
VizionPlus | 12-Jan-2019 19:54
Dy persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në Durrës, pasi janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën e ish-Kënetës, në Durrës ndërkohë nuk dihen akoma identiteti i viktimave. Sipas ...

Makina del nga rruga në Tepelenë, shoferi pëson gjendje shoku
Një aksident ka ndodhur pasditen e së enjtes në aksin rrugor që lidh Tepelenën me fshatin Dukaj, pranë ish SMT-së.
Top Channel | 10-Jan-2019 17:25
Një aksident ka ndodhur pasditen e së enjtes në aksin rrugor që lidh Tepelenën me fshatin Dukaj, pranë ish SMT-së.

Gjirokastër/ Makina del nga rruga, shoferi në gjendje shoku
GJIROKASTËR Një automjet tip benz si pasojë e ngricave dhe dëborës ka dalë nga rruga dhe shoferi është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Gjirokastër. Raportohet se gjendja e shoferit është e rëndë. Gazetarja e ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 14:45
GJIROKASTËR Një automjet tip benz si pasojë e ngricave dhe dëborës ka dalë nga rruga dhe shoferi është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Gjirokastër. Raportohet se gjendja e shoferit është e rëndë. Gazetarja e ...

Aksident tragjik në Durrës, makina përplas për vdekje dy gra
Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy gra, kanë mbetur të vdekura. Sipas informacioneve, një automjet tip “BMW” ka shtypur për vdekje dy grate teksa po ecnin në rrugë. Sipas ...
Java News | 12-Jan-2019 20:28
Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy gra, kanë mbetur të vdekura. Sipas informacioneve, një automjet tip “BMW” ka shtypur për vdekje dy grate teksa po ecnin në rrugë. Sipas ...

Digjet makina në Durrës, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme
DURRËS Një automjet është djegur gjatë natës në Durrës. Ngjarja ndodhi në lagjen 18 të qytetit bregdetar. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se mjeti tip ‘Benz’ me targa të huaja “H 2645 R”, në pronësi ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 12:26
DURRËS Një automjet është djegur gjatë natës në Durrës. Ngjarja ndodhi në lagjen 18 të qytetit bregdetar. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se mjeti tip ‘Benz’ me targa të huaja “H 2645 R”, në pronësi ...

Përplasje fatale, çifti humb jetën në Durrës…
Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës. “BalkanWeb ” ka siguruar edhe pamje nga vendi i aksidentit ku si pasojë e ...
Mapo | 12-Jan-2019 20:10
Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës. “BalkanWeb ” ka siguruar edhe pamje nga vendi i aksidentit ku si pasojë e ...

Aksidenti në Durrës, Policia jep detajet: Ja kush janë viktimat
Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur. Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar me mjetin e ...
Koha Jone | 12-Jan-2019 20:23
Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur. Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar me mjetin e ...

Aksidenti i rëndë në Durrës, dalin fotot, makina u mori jetën dy grave
Një aksident i rëndë ndodhi ne Durres mbrëmjen e sotme kur një automjet u mori jetën dy personave. Automjeti qe shkaktoi aksidentin i përket llojit ‘BMW’ siç duket dhe nga pamjet e mëposhtme. Ne lidhje me personat që ...
Lajmi i Fundit | 12-Jan-2019 20:14
Një aksident i rëndë ndodhi ne Durres mbrëmjen e sotme kur një automjet u mori jetën dy personave. Automjeti qe shkaktoi aksidentin i përket llojit ‘BMW’ siç duket dhe nga pamjet e mëposhtme. Ne lidhje me personat që ...

Makina përplas për vdekje dy këmbësorë
Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e Kënetës. “BalkanWeb”raporton se viktimë e këtij aksidenti janë burrë e grua dhe po punohet për ...
Mapo | 12-Jan-2019 19:54
Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e Kënetës. “BalkanWeb”raporton se viktimë e këtij aksidenti janë burrë e grua dhe po punohet për ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved