ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:19

“Je mashtruesi më i madh”, Rama-studentit: Rrugaçëria s’është trimëri

“Je mashtruesi më i madh”, Rama-studentit: Rrugaçëria s’është trimëri
VLORE Në takimin e bërë me studentët ditën e sotme në Universitetin e Vlorës, kryeministri Edi Rama u përball me “mllefin” e disa prej të rinjve. Disa zgjodhën të largohen e disa qëndruan aty duke kritikuar kreun e ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 13:59
VLORE Në takimin e bërë me studentët ditën e sotme në Universitetin e Vlorës, kryeministri Edi Rama u përball me “mllefin” e disa prej të rinjve. Disa zgjodhën të largohen e disa qëndruan aty duke kritikuar kreun e ...

Rama: Po e çoni protestën për lesh, uluni në dialog se s’bëj magji
VLORE Kryeministri Edi Rama teksa në asnjë çast nuk i kurseu ironitë, pohoi se do t’i vinte keq që protesta e studentëve do të përfundonte sikur nuk ka ndodhur gjë. Gjatë një takimi me studentë të universitetit të ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 12:31
VLORE Kryeministri Edi Rama teksa në asnjë çast nuk i kurseu ironitë, pohoi se do t’i vinte keq që protesta e studentëve do të përfundonte sikur nuk ka ndodhur gjë. Gjatë një takimi me studentë të universitetit të ...

Studentët i këndojnë në sy Ramës: Lindita e shefit t’vet mesatarja 5.8!
Nuk ka qenë aspak e qetë hyrja e kryeministrit Edi Rama në universitetin “Ismail Qemali” të Vlorës, pasi përveçse është pritur me protesta dhe thirrje turp, studentët që kundërshtonin takimin me të kanë hyrë në sallë ...
Gazeta Shqip | 19-Dec-2018 12:46
Nuk ka qenë aspak e qetë hyrja e kryeministrit Edi Rama në universitetin “Ismail Qemali” të Vlorës, pasi përveçse është pritur me protesta dhe thirrje turp, studentët që kundërshtonin takimin me të kanë hyrë në sallë ...

Studentët e Vlorës braktisin takimin me Ramën: E duam Shqipërinë si Europa!
Kryeministri Edi Rama po zhvilloi një takim me studentët e Universitetit të Vlorës. Në fjalën e mbajtur, studentët i kanë kërkuar Ramës plotësimin e 8 kërkesave. Ata kanë refuzuar çdo dialog, deri në plotësimin e ...
Gazeta Shqip | 19-Dec-2018 12:46
Kryeministri Edi Rama po zhvilloi një takim me studentët e Universitetit të Vlorës. Në fjalën e mbajtur, studentët i kanë kërkuar Ramës plotësimin e 8 kërkesave. Ata kanë refuzuar çdo dialog, deri në plotësimin e ...

Studentë të Vlorës braktisin takimin me Ramën: E duam Shqipërinë si Europa!
Kryeministri Edi Rama po zhvilloi një takim me studentët e Universitetit të Vlorës. Në fjalën e mbajtur, studentët i kanë kërkuar Ramës plotësimin e 8 kërkesave.
Top Channel | 19-Dec-2018 12:01
Kryeministri Edi Rama po zhvilloi një takim me studentët e Universitetit të Vlorës. Në fjalën e mbajtur, studentët i kanë kërkuar Ramës plotësimin e 8 kërkesave.

Studenti: Po ta thëm në sy, je mashtruesi më i madh! Rama: Rrugaçëria…
Një student nga Vlora është përfshirë në një debat të ashpër me kryeminstrin Edi Rama, gjatë dëgjesës në Vlorë. “Po ta thëm në sy, je mashtruesi më i madh. Nuk mund të negociojmë për gjëra bazike, jetike. Takimet po ...
Java News | 19-Dec-2018 13:59
Një student nga Vlora është përfshirë në një debat të ashpër me kryeminstrin Edi Rama, gjatë dëgjesës në Vlorë. “Po ta thëm në sy, je mashtruesi më i madh. Nuk mund të negociojmë për gjëra bazike, jetike. Takimet po ...

Takimi me Ramën, një grup studentesh vlonjatë ikin nga salla
Disa studentë që ishin futur në takimin e kryeministrit Rama në Universitetin e Vlorës kanë qëndruar vetëm pak minuta më sallë. Ata i kanë shprehur kreut të qeverisë pakënaqësite e tyre dhe në shenjë proteste për faktin ...
VizionPlus | 19-Dec-2018 12:01
Disa studentë që ishin futur në takimin e kryeministrit Rama në Universitetin e Vlorës kanë qëndruar vetëm pak minuta më sallë. Ata i kanë shprehur kreut të qeverisë pakënaqësite e tyre dhe në shenjë proteste për faktin ...

Një grup studentësh largohen nga takimi me Ramën
Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe sot takimet me studentë dhe pedagogë për të diskutuar 8 kërkesat e parashtruara prej tyre. Mëngjesin e sotëm ai udhëtoi drejt Vlorës për të zhvilluar një takim në Universitetin ...
TV Klan | 19-Dec-2018 12:45
Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe sot takimet me studentë dhe pedagogë për të diskutuar 8 kërkesat e parashtruara prej tyre. Mëngjesin e sotëm ai udhëtoi drejt Vlorës për të zhvilluar një takim në Universitetin ...

Rama në Universitetin e Vlorës, një grup studentësh e presin me protesta
Rama është përballur me nje grup të rinjsh në hyrje të Universitetit të Vlorës të cilët kanë kërkuar që hyrja në takimin me kryeministrin të jetë e lirë dhe jo e përcaktuar më herët. Ky grup studentësh ka pretenduar se ...
VizionPlus | 19-Dec-2018 12:01
Rama është përballur me nje grup të rinjsh në hyrje të Universitetit të Vlorës të cilët kanë kërkuar që hyrja në takimin me kryeministrin të jetë e lirë dhe jo e përcaktuar më herët. Ky grup studentësh ka pretenduar se ...

VIDEO: “E duam Shqipërinë si gjithë Europa”, disa studentë largohen nga takimi me Ramën
Kryeministri Edi Rama po zhvillon ditën e sotme një takim me studentët e Universitetit të Vlorës. Pasi i drejtuan disa pyetje kryeministrit disa studentë u larguar nga salla. “E duam Shqipërinë si gjithë Europa”, nisen ...
GazetaTema | 19-Dec-2018 11:54
Kryeministri Edi Rama po zhvillon ditën e sotme një takim me studentët e Universitetit të Vlorës. Pasi i drejtuan disa pyetje kryeministrit disa studentë u larguar nga salla. “E duam Shqipërinë si gjithë Europa”, nisen ...

Rama e nis me debate takimin me studentët në Vlorë: Jeni në terezi apo jo, o Zot!
Ka nisur me kaos e debat takimi i kryeministrit Rama me studentët e Universitetit të Vlorës. Ndërkohë që Rama kishte zënë vend, shumë studentë kanë qenë të interesuar të hynin, por kjo është shoqëruar me kaos, pasi nuk ...
Koha Jone | 19-Dec-2018 12:39
Ka nisur me kaos e debat takimi i kryeministrit Rama me studentët e Universitetit të Vlorës. Ndërkohë që Rama kishte zënë vend, shumë studentë kanë qenë të interesuar të hynin, por kjo është shoqëruar me kaos, pasi nuk ...

Edhe Vlora kundër Ramës! Studentët dalin masivisht nga salla. Rama dorëzohet para të rinjve…
Kryeministri Edi Rama ka hyrë në një sallë në Universitetin e Vlorës për të dialoguar me studentët. Njeri prej tyre, student i ekselencës i ka drejtuar një pyetje “retorike” siç e quajti ai, kreut të qeverisë dhe i ka ...
Standard | 19-Dec-2018 11:54
Kryeministri Edi Rama ka hyrë në një sallë në Universitetin e Vlorës për të dialoguar me studentët. Njeri prej tyre, student i ekselencës i ka drejtuar një pyetje “retorike” siç e quajti ai, kreut të qeverisë dhe i ka ...

Dhjetra studentë i ngrihen Ramës nga salla: “S’ka dialog pa 8 pikat”
Një grup i madh prej dhjetra studentësh kanë braktisur takimin e kryeministrit Rama duke i thënë: “Nuk kemi c’te bisedojm, plotëso 8 pikat pastaj flasim”. Në takimin e Universitetit të Vlorës njeri prej tyre, student i ...
Lapsi | 19-Dec-2018 11:46
Një grup i madh prej dhjetra studentësh kanë braktisur takimin e kryeministrit Rama duke i thënë: “Nuk kemi c’te bisedojm, plotëso 8 pikat pastaj flasim”. Në takimin e Universitetit të Vlorës njeri prej tyre, student i ...

Disa studentë braktisin takimin me Ramën, studentja shpjegon ‘turpin’
Ka nisur krejt ndryshe takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Universitetin e Vlorës, ku të pranishëm janë studentë, ndërsa në fokus do jenë kërkesat e tyre. Pavarësisht rolit të tij si kryetar qeverie, Rama ...
Mapo | 19-Dec-2018 11:40
Ka nisur krejt ndryshe takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Universitetin e Vlorës, ku të pranishëm janë studentë, ndërsa në fokus do jenë kërkesat e tyre. Pavarësisht rolit të tij si kryetar qeverie, Rama ...

Rama Studentëve: Po përmbysni edukatën
Ka nisur krejt ndryshe takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Universitetin e Vlorës, ku të pranishëm janë studentë, ndërsa në fokus do jenë kërkesat e tyre. Pavarësisht rolit të tij si kryetar qeverie, Rama ...
Flaka | 19-Dec-2018 11:40
Ka nisur krejt ndryshe takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Universitetin e Vlorës, ku të pranishëm janë studentë, ndërsa në fokus do jenë kërkesat e tyre. Pavarësisht rolit të tij si kryetar qeverie, Rama ...

Studentët brohorasin, Rama: Për tifozllëk Flamurtari luan të dielën
VLORE Kryeministri Edi Rama është sot i pranishëm në Universitetin e Vlorës në vijim të takimeve me studentët në Universitete të ndryshme për të dialoguar rreth problematikave. Të shumtë ishin studentët që u larguan nga ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 11:33
VLORE Kryeministri Edi Rama është sot i pranishëm në Universitetin e Vlorës në vijim të takimeve me studentët në Universitete të ndryshme për të dialoguar rreth problematikave. Të shumtë ishin studentët që u larguan nga ...

Rama përplaset me studentët: Për tifozllëk, Flamurtari luan të dielën, shkoni atje
Kryeministri Edi Rama është sot i pranishëm në Universitetin e Vlorës në vijim të takimeve me studentët në Universitete të ndryshme për të dialoguar rreth problematikave. Të shumtë ishin studentët që u larguan nga salla ...
Java News | 19-Dec-2018 11:40
Kryeministri Edi Rama është sot i pranishëm në Universitetin e Vlorës në vijim të takimeve me studentët në Universitete të ndryshme për të dialoguar rreth problematikave. Të shumtë ishin studentët që u larguan nga salla ...

Rama merr surprizën e keqe nga studentët e Vlorës, braktisin takimin
Një student që mori fjalën i tha kreut të qeverisë se e ka mbushur sallën me gjimnazistë, dhe jo studentë. Kjo nervozoi kryeministrin, i cili dha këtë përgjigje: “Meqe më thatë është mbushur salla me gjimnazistë, nëse ...
Medial | 19-Dec-2018 11:40
Një student që mori fjalën i tha kreut të qeverisë se e ka mbushur sallën me gjimnazistë, dhe jo studentë. Kjo nervozoi kryeministrin, i cili dha këtë përgjigje: “Meqe më thatë është mbushur salla me gjimnazistë, nëse ...

Studentja Ramës: Sëmuremi se nuk kemi ngrohje në salla
Edi Rama ka shkuar ditën e sotme në një takim me studentët në Universitetin e Vlorës. Menjëherë Rama ia dha fjalën një studenteje që e kishte pritur me thirrje: “Turp, turp”, drejtuar tij. “Rama: Të flasi vajza që ...
Lapsi | 19-Dec-2018 11:31
Edi Rama ka shkuar ditën e sotme në një takim me studentët në Universitetin e Vlorës. Menjëherë Rama ia dha fjalën një studenteje që e kishte pritur me thirrje: “Turp, turp”, drejtuar tij. “Rama: Të flasi vajza që ...

‘Shqipërinë si gjithë Europa’, studentët largohen nga takimi me Ramën
VLORE Ka nisur krejt ndryshe takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Universitetin e Vlorës, ku të pranishëm janë studentë, ndërsa në fokus do jenë kërkesat e tyre. Pavarësisht rolit të tij si kryetar ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 11:26
VLORE Ka nisur krejt ndryshe takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Universitetin e Vlorës, ku të pranishëm janë studentë, ndërsa në fokus do jenë kërkesat e tyre. Pavarësisht rolit të tij si kryetar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved