ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:56

Rama në Universitetin e Vlorës, deputetja e PD: Nëse s’je me FRESH s’të lënë të hysh

Rama në Universitetin e Vlorës, deputetja e PD: Nëse s’je me FRESH s’të lënë të hysh
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por, pak para takimit, në hyrje te ambienteve ka patur edhe një situatë të paqartë ku disa studentë kanë bllokuar ...
Mapo | 19-Dec-2018 12:02
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por, pak para takimit, në hyrje te ambienteve ka patur edhe një situatë të paqartë ku disa studentë kanë bllokuar ...

Rama-studentes: Sot nuk ka emërime në bazë të partisë, apliko në portal
Një studente e “Universitetit të Vlorës” ka pyetur kryeministrin Rama nëse do të ketë mundësinë të punësohet në Shqipëri pasi të mbaroj studimet, pasi ajo nuk dëshiron të largohet nga vendi. “Kemi portalin dhe do ...
Lapsi | 19-Dec-2018 13:27
Një studente e “Universitetit të Vlorës” ka pyetur kryeministrin Rama nëse do të ketë mundësinë të punësohet në Shqipëri pasi të mbaroj studimet, pasi ajo nuk dëshiron të largohet nga vendi. “Kemi portalin dhe do ...

Studentët e presin Ramën me protestë në Vlorë: Turp! Ti ke qejf monologun
Premtimi i djeshëm i kryeministrit Edi Rama nga UBT, ku tha se nga janari studentët e ciklit Bachelor do të paguajnë 50 % më pak tarifë studimi, duket se nuk i ka “ngrohur” zemrat e studentëve protestues, të cilët do të ...
Gazeta Shqip | 19-Dec-2018 12:46
Premtimi i djeshëm i kryeministrit Edi Rama nga UBT, ku tha se nga janari studentët e ciklit Bachelor do të paguajnë 50 % më pak tarifë studimi, duket se nuk i ka “ngrohur” zemrat e studentëve protestues, të cilët do të ...

Studenti i del kundër të tjerëve: Nuk mund të ankoheni kur nuk keni zgjidhje
Një student i “Universitetit të Vlorës” i është drejtuar kolegëve të tij, duke i thënë se nuk mund të ankohen në momentin që nuk kanë zgjidhje. “Për çdo problem që shihni, sillni edhe zgjidhjen se si mund të bëhet. ...
Lapsi | 19-Dec-2018 12:52
Një student i “Universitetit të Vlorës” i është drejtuar kolegëve të tij, duke i thënë se nuk mund të ankohen në momentin që nuk kanë zgjidhje. “Për çdo problem që shihni, sillni edhe zgjidhjen se si mund të bëhet. ...

Rama takim në Vlorë, deputetja e PD: Nëse s’je me FRESH s’të lënë të hysh!
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por, pak para takimit, në hyrje te ambienteve ka patur edhe një situatë të paqartë ku disa studentë kanë bllokuar ...
Gazeta Shqip | 19-Dec-2018 12:45
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por, pak para takimit, në hyrje te ambienteve ka patur edhe një situatë të paqartë ku disa studentë kanë bllokuar ...

Rama ”arratiset” në Vlorë, kërkon të takojë studentët
Kryeministri Edi Rama do të jetë në Vlorë, pasi në Tiranë prej 15 ditësh studentët nuk pranojnë të dialogojnë. Rama ka vendosur që diskutimin me studentët ta bëjë në Vlorë në Universitetin “Ismail Qemali”. Prej dy ...
Koha Jone | 19-Dec-2018 12:39
Kryeministri Edi Rama do të jetë në Vlorë, pasi në Tiranë prej 15 ditësh studentët nuk pranojnë të dialogojnë. Rama ka vendosur që diskutimin me studentët ta bëjë në Vlorë në Universitetin “Ismail Qemali”. Prej dy ...

Rama në Vlorë, studentët bllokojnë hyrjen e Universitetit (Video)
Kryeministri Edi Rama ka shkuar në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por studentët e kanë pritur me protesta duke bllokuar edhe hyrjen para Rektoratit të këtij universiteti. Por kur ka ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 11:54
Kryeministri Edi Rama ka shkuar në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por studentët e kanë pritur me protesta duke bllokuar edhe hyrjen para Rektoratit të këtij universiteti. Por kur ka ...

VIDEO/ Pa koment, pritja e studentëve të Vlorës për Kryeministrin
Kjo është pritja që i rezervuan studentët e Vlorës, kryeministrit Edi Rama, sot, në ditën e 16 të protestës së tyre.
Koha Jone | 19-Dec-2018 12:39
Kjo është pritja që i rezervuan studentët e Vlorës, kryeministrit Edi Rama, sot, në ditën e 16 të protestës së tyre.

“Përgjysmimi i tarifës vetëm për këtë vit”, Rama në Vlorë: Vitin tjetër, tarifa në bazë të notës
Kryeministri Edi Rama ndodhen në Vlorë në universitetin “Ismail Qemali” për të vazhduar “turin” për të dialoguar me pedagogët dhe studentët, pasi këta të fundit në rang vendi ndodhen prej 15 ditësh në protestë. Takimi ...
ScanTv | 19-Dec-2018 12:23
Kryeministri Edi Rama ndodhen në Vlorë në universitetin “Ismail Qemali” për të vazhduar “turin” për të dialoguar me pedagogët dhe studentët, pasi këta të fundit në rang vendi ndodhen prej 15 ditësh në protestë. Takimi ...

Rama në Vlorë, debaton me studentët para hyrjes në Universitet
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në ambientet e Universitetit të Vlorës, ka ndalur tek studentët, të cilët i kanë kërkuar që të bëjnë dialog për kërkesat e tyre.
Top Channel | 19-Dec-2018 11:24
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në ambientet e Universitetit të Vlorës, ka ndalur tek studentët, të cilët i kanë kërkuar që të bëjnë dialog për kërkesat e tyre.

Revoltohen studentët në Vlorë. Kemi marr kërcënime që të mos jemi pjesë e protestës, pasi në të kundërt…
Janë pritur më fishkëllima dhe revoltë një pjesë e studentëve që do të hyjnë në takim me kryeministrin Edi Rama në Universitetin Ismail Qemali në qytetin e Vlorës. ‘’Turp, Turp, turp, servila!”, janë disa nga thirrjet e ...
Standard | 19-Dec-2018 11:54
Janë pritur më fishkëllima dhe revoltë një pjesë e studentëve që do të hyjnë në takim me kryeministrin Edi Rama në Universitetin Ismail Qemali në qytetin e Vlorës. ‘’Turp, Turp, turp, servila!”, janë disa nga thirrjet e ...

“S’ke ardhë për psikolog ktu”, shihni përballjen e studentëve me Ramën në Vlorë (VIDEO)
Edi Rama në Vlorë, duke shkuar drejt Universitetit “Ismail Qemali” u përball me një grup studentësh protestues. Nga fishkëllimat dhe thirrjet në kor “Turp, turp”, Rama ndaloi për t’i bindur disa prej tyre të futeshin në ...
Lapsi | 19-Dec-2018 11:53
Edi Rama në Vlorë, duke shkuar drejt Universitetit “Ismail Qemali” u përball me një grup studentësh protestues. Nga fishkëllimat dhe thirrjet në kor “Turp, turp”, Rama ndaloi për t’i bindur disa prej tyre të futeshin në ...

Rama në panik nga studentët në Vlorë, takon vetëm FRESSH, s’lejohen studentët! Ja organizatori ….
Ndërkohë që shumë studentë po protestojnë para dyerve të universitetit “Ismail Qemali” duke refuzuar të dialogojnë me kryeministrin, është zbuluar se kush dhe një prej organizatorëve të takimit. Sipas raportimeve të Fax ...
Standard | 19-Dec-2018 11:54
Ndërkohë që shumë studentë po protestojnë para dyerve të universitetit “Ismail Qemali” duke refuzuar të dialogojnë me kryeministrin, është zbuluar se kush dhe një prej organizatorëve të takimit. Sipas raportimeve të Fax ...

LIVE/ Rama vijon turin në Vlorë, një pjesë e studentëve braktisin takimin
Kryeministri Edi Rama sot ka vendosur që diskutimin me studentët ta bëjë në Vlorë, me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por studentët e kanë pritur me protesta duke bllokuar edhe hyrjen para Rektoratit. ...
Java News | 19-Dec-2018 11:32
Kryeministri Edi Rama sot ka vendosur që diskutimin me studentët ta bëjë në Vlorë, me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por studentët e kanë pritur me protesta duke bllokuar edhe hyrjen para Rektoratit. ...

VIDEO/ “Turp, turp, turp”, Rama pritet me fishkëllima dhe protesta në takimin me studentët e Vlorës
Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot në Vlorë, për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por, ai është pritur me fishkëllima dhe protestën e studentëve. Këta të fundit janë revoltuar edhe me ata ...
GazetaTema | 19-Dec-2018 11:17
Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot në Vlorë, për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por, ai është pritur me fishkëllima dhe protestën e studentëve. Këta të fundit janë revoltuar edhe me ata ...

Edi Rama në Vlorë, studentët bllokojnë hyrjen e Universitetit (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por studentët e kanë pritur me protesta duke bllokuar edhe hyrjen para Rektoratit, shkruan Top Channel.
Klan Kosova | 19-Dec-2018 11:25
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por studentët e kanë pritur me protesta duke bllokuar edhe hyrjen para Rektoratit, shkruan Top Channel.

LIVE/ Turi në auditorë, Rama takim me studentë e pedagogë në Vlorë
Kryeministri Edi Rama sot ka vendosur që diskutimin me studentët ta bëjë në Vlorë, me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por nuk është pritur mirë nga studentët të cilët e kanë pritur me protesta. Megjithatë, ...
Java News | 19-Dec-2018 11:25
Kryeministri Edi Rama sot ka vendosur që diskutimin me studentët ta bëjë në Vlorë, me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por nuk është pritur mirë nga studentët të cilët e kanë pritur me protesta. Megjithatë, ...

Rama në Vlorë, studentët bllokojnë hyrjen e Universitetit
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit "Ismail Qemali".
Top Channel | 19-Dec-2018 11:09
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit "Ismail Qemali".

LIVE/ Turi në auditorë, Rama përballet me rezistencën e studentëve në Vlorë
Kryeministri Edi Rama sot ka vendosur që diskutimin me studentët ta bëjë në Vlorë, me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por nuk është pritur mirë nga studentët të cilët e kanë pritur me protesta. Megjithatë, ...
Java News | 19-Dec-2018 11:17
Kryeministri Edi Rama sot ka vendosur që diskutimin me studentët ta bëjë në Vlorë, me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”. Por nuk është pritur mirë nga studentët të cilët e kanë pritur me protesta. Megjithatë, ...

“Turp turp”, shikoni si u prit Rama në Vlorë (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama shkoi në Vlorë, pasi në Tiranë prej 15 ditësh studentët nuk pranojnë të dialogojnë. Rama po diskuton me studentët në Vlorë në Universitetin “Ismail Qemali”. Por, ardhja e tij u prit me thirrje ...
Lapsi | 19-Dec-2018 11:16
Kryeministri Edi Rama shkoi në Vlorë, pasi në Tiranë prej 15 ditësh studentët nuk pranojnë të dialogojnë. Rama po diskuton me studentët në Vlorë në Universitetin “Ismail Qemali”. Por, ardhja e tij u prit me thirrje ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved