ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:25

Pas Jose Mourinhos, United i beson stolin Solskjaer

Pas Jose Mourinhos, United i beson stolin Solskjaer
Pas shkarkimit të Jose Mourinho që u festua nga disa lojtarë me Pogba në krye, Manchester United zgjodhi trajnerin që do ta drejtojë deri në fund të sezonit dhe bëhet fjalë për Ole Gunnar Solskjaer, gjë që bëri që të ...
Top Channel | 19-Dec-2018 13:11
Pas shkarkimit të Jose Mourinho që u festua nga disa lojtarë me Pogba në krye, Manchester United zgjodhi trajnerin që do ta drejtojë deri në fund të sezonit dhe bëhet fjalë për Ole Gunnar Solskjaer, gjë që bëri që të ...

3 trofe në 144 ndeshje, ja çfarë lë pas Mourinho te Man. United
Epoka e José Mourinhos te Manchester United ka mbaruar sot, me shkarkimin e tij. Humbja e fundit kundër Liverpool-it ka qenë përcaktuese për klubin anglez, që të marrë vendimin për ta larguar trajnerin portugez për ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 10:12
Epoka e José Mourinhos te Manchester United ka mbaruar sot, me shkarkimin e tij. Humbja e fundit kundër Liverpool-it ka qenë përcaktuese për klubin anglez, që të marrë vendimin për ta larguar trajnerin portugez për ...

Zyrtare, ja kush do të jetë trajneri i ri i United pas shkarkimit të Jose Mourinohs
Manchester United ka gjetur pasuesin e Jose Mourinho-s, vetëm 24 orë pas largimit të trajnerit portugez. Do të jetë Ole Gunnar Solskjaer trajneri i ri, edhe pse do të ketë rolin e trajnerit të përkohshëm, që do të thotë ...
GazetaTema | 19-Dec-2018 11:09
Manchester United ka gjetur pasuesin e Jose Mourinho-s, vetëm 24 orë pas largimit të trajnerit portugez. Do të jetë Ole Gunnar Solskjaer trajneri i ri, edhe pse do të ketë rolin e trajnerit të përkohshëm, që do të thotë ...

Shkarkimi i Mourinhos, vjen reagimi epik i Jurgen Klopp
Trajneri portugez, Jose Mourinho nga sot nuk do të jetë më trajneri i Manchetser United. Ai u shkarkua nga stoli i “Djajve të Kuq” për mungesë rezultatesh dhe pas kësaj nuk kishte se si të mungonte edhe një koment nga ...
BalkanWeb | 18-Dec-2018 18:48
Trajneri portugez, Jose Mourinho nga sot nuk do të jetë më trajneri i Manchetser United. Ai u shkarkua nga stoli i “Djajve të Kuq” për mungesë rezultatesh dhe pas kësaj nuk kishte se si të mungonte edhe një koment nga ...

Shkarkimi i Mourinhos, vjen reagimi epik i Jurgen Klopp
Trajneri portugez, Jose Mourinho nga sot nuk do të jetë më trajneri i Manchetser United. Ai u shkarkua nga stoli i “Djajve të Kuq” për mungesë rezultatesh dhe pas kësaj nuk kishte se si të mungonte edhe një koment nga ...
Mapo | 18-Dec-2018 18:53
Trajneri portugez, Jose Mourinho nga sot nuk do të jetë më trajneri i Manchetser United. Ai u shkarkua nga stoli i “Djajve të Kuq” për mungesë rezultatesh dhe pas kësaj nuk kishte se si të mungonte edhe një koment nga ...

Zidane, Pochettino dhe Conte, kandidatët për të zëvendësuar José Mourinho tek Man United
Zinedine Zidane, Mauricio Pochettino dhe Antonio Conte janë kandidatë të mundshëm për të qenë pasardhësi afatgjatë i José Mourinho Këtë të martë klubi i Manchester United vendosi që të shkarkojë nga detyra trajnerin ...
GazetaTema | 18-Dec-2018 16:51
Zinedine Zidane, Mauricio Pochettino dhe Antonio Conte janë kandidatë të mundshëm për të qenë pasardhësi afatgjatë i José Mourinho Këtë të martë klubi i Manchester United vendosi që të shkarkojë nga detyra trajnerin ...

Mourinho nga tri shkarkimet në karrierë, fitoi 57 milionë euro
Ish-trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka fituar miliona euro pas shkarkimit nga klubi anglez. Periudha e portugezit në Old Trafford u ndal në të martën në mëngjes pas dy sezone e gjysmë. Ai do të paguhet ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 12:53
Ish-trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka fituar miliona euro pas shkarkimit nga klubi anglez. Periudha e portugezit në Old Trafford u ndal në të martën në mëngjes pas dy sezone e gjysmë. Ai do të paguhet ...

United kërkon shërbimet e Douglas Costas
Shefi i Manchester Unitedit, Ed Woodward ka nisur një ofertë për sulmuesin e Juventusit, Douglas Costa. The Suni shkruan sot se Djajtë e Kuq po e kërkojnë brazilianin, pavarësisht faktit se janë pa trajner. Pretendohet ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 12:38
Shefi i Manchester Unitedit, Ed Woodward ka nisur një ofertë për sulmuesin e Juventusit, Douglas Costa. The Suni shkruan sot se Djajtë e Kuq po e kërkojnë brazilianin, pavarësisht faktit se janë pa trajner. Pretendohet ...

Moratti: E dua Simeonen, por preferoj Mourinhon te Interi
Massimo Moratti ka pranuar se do të dëshironte që Jose Mourinho të kthehej në Inter. Portugezi udhëhoqi Interin në fitimin e tri titujve brenda vitit 2010 dhe u shkarkua gjatë ditës së djeshme nga Manchester United. ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 11:40
Massimo Moratti ka pranuar se do të dëshironte që Jose Mourinho të kthehej në Inter. Portugezi udhëhoqi Interin në fitimin e tri titujve brenda vitit 2010 dhe u shkarkua gjatë ditës së djeshme nga Manchester United. ...

Manchester United zgjedh pasuesin e Mourinhos, është një norvegjez
Mungon ende zyrtarizimi por edhe ai do të vijë në orët në vazhdim. Te Manchester United kanë vendosur, do të jetë norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer, pasuesi i Jose Mourinhos në stolin e Djajve të Kuq. 45-vjeçari skandinav ...
Gazeta Shqip | 19-Dec-2018 10:47
Mungon ende zyrtarizimi por edhe ai do të vijë në orët në vazhdim. Te Manchester United kanë vendosur, do të jetë norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer, pasuesi i Jose Mourinhos në stolin e Djajve të Kuq. 45-vjeçari skandinav ...

Zyrtare: Solskjaer trajner i Unitedit
Manchester United ka emëruar trajnerin e ri pas shkarkimit të Jose Mourinhos. Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar ofertën e ish-skuadrës për ta drejtuar deri në fund të sezonit. Kështu ka bërë të ditur ueb-faqja e klubit ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 10:47
Manchester United ka emëruar trajnerin e ri pas shkarkimit të Jose Mourinhos. Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar ofertën e ish-skuadrës për ta drejtuar deri në fund të sezonit. Kështu ka bërë të ditur ueb-faqja e klubit ...

Julen Lopetegui i vetofrohet Manchester Unitedit
Ish-trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui i është vetofruar Manchester Unitedit. Brenda disa orë pasi Jose Mourinho u shkarkua, përfaqësuesit e trajnerit spanjoll ishin në kontakt me ndërmjetësit e Djajve të Kuq. ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 10:34
Ish-trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui i është vetofruar Manchester Unitedit. Brenda disa orë pasi Jose Mourinho u shkarkua, përfaqësuesit e trajnerit spanjoll ishin në kontakt me ndërmjetësit e Djajve të Kuq. ...

Sipas bastoreve sportive, Mourinho më afër Realit dhe Interit
Jose Mourinho është i papunë, por për sa kohë? Cili do të jetë destinacioni i ardhshëm i trajnerit portugez? Pas largimit nga Manchester United, dy ekipe paraqiten si kandidatë të mëdhenj për t’i dhënë atij një punë të ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 09:17
Jose Mourinho është i papunë, por për sa kohë? Cili do të jetë destinacioni i ardhshëm i trajnerit portugez? Pas largimit nga Manchester United, dy ekipe paraqiten si kandidatë të mëdhenj për t’i dhënë atij një punë të ...

Martial pëlqen videon tallëse rreth Mourinhos pas shkarkimit nga Unitedi
Jose Mourinho u shkarkua nga detyra e trajnerit të Manchester Unitedit dhe menjëherë pas kësaj postimi i Paul Pogbas në rrjetet sociale u shndërrua në temë diskutimi. Fillimisht u mendua që francezi ia dedikoi Special ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 02:57
Jose Mourinho u shkarkua nga detyra e trajnerit të Manchester Unitedit dhe menjëherë pas kësaj postimi i Paul Pogbas në rrjetet sociale u shndërrua në temë diskutimi. Fillimisht u mendua që francezi ia dedikoi Special ...

Unitedi zbulon aksidentalisht se Solskjaer do ta zëvendësojë Mourinhon
Lajmi i ditës së martë ishte padyshim shkarkimi i Jose Mourinhos nga detyra e trajnerit të Manchester Unitedit. Largimi i tij nga posti në fjalë erdhi pas rezultateve jo të mira këtë sezon dhe së fundmi pas humbjes nga ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 01:32
Lajmi i ditës së martë ishte padyshim shkarkimi i Jose Mourinhos nga detyra e trajnerit të Manchester Unitedit. Largimi i tij nga posti në fjalë erdhi pas rezultateve jo të mira këtë sezon dhe së fundmi pas humbjes nga ...

PSG fiton ndaj Orleans dhe vazhdon garën në Kupën e Ligës
Paris Saint-Germaini është kualifikuar në raundin tjetër të Kupës së Ligës në Francë pas fitores ndaj Orleans. Kundërshtari i kryeqytetasve bën gara në Ligue 2, ashtu që kampioni i Ligue 1 ishte favorit për të vazhduar ...
Telegrafi | 18-Dec-2018 23:18
Paris Saint-Germaini është kualifikuar në raundin tjetër të Kupës së Ligës në Francë pas fitores ndaj Orleans. Kundërshtari i kryeqytetasve bën gara në Ligue 2, ashtu që kampioni i Ligue 1 ishte favorit për të vazhduar ...

Formacionet bazë: PSG favorit ndaj Orleansit në ndeshjen e Kupës
Paris Saint-Germaini është mysafir i Orleans në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Ligës në Francë. Ekipi kundërshtar i kampionit francez bën gara në Ligue 2, prandaj kryeqytetasit janë favoritë për t’u kualifikuar në ...
Telegrafi | 18-Dec-2018 20:36
Paris Saint-Germaini është mysafir i Orleans në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Ligës në Francë. Ekipi kundërshtar i kampionit francez bën gara në Ligue 2, prandaj kryeqytetasit janë favoritë për t’u kualifikuar në ...

“Special One” s’është më i tillë, Man.United e shkarkon menjëherë
Trajneri i Mançester United, Jose Mourinho ka dhënë dorëheqjen. Largimi i Mourinhos u komunikua nga klubi anglez . Manchester United njofton se trajneri Jose Mourinho është larguar nga ky klub me efekt të menjëhershëm. ...
BalkanWeb | 18-Dec-2018 11:07
Trajneri i Mançester United, Jose Mourinho ka dhënë dorëheqjen. Largimi i Mourinhos u komunikua nga klubi anglez . Manchester United njofton se trajneri Jose Mourinho është larguar nga ky klub me efekt të menjëhershëm. ...

Pas shkarkimit nga Unitedi, Mourinho u largua nga hoteli ku qëndroi 895 ditë dhe shpenzoi mbi 597 mijë euro
Jose Mourinho i ka thënë lamtumira stafit të hotelit Lowry, pasi u shkarkua nga pozita e trajnerit të Manchester Unitedit ditën e martë. Strategu portugez ua ka zgjatur dorën punonjësve të hotelit dhe fotografëve, para ...
Telegrafi | 18-Dec-2018 17:59
Jose Mourinho i ka thënë lamtumira stafit të hotelit Lowry, pasi u shkarkua nga pozita e trajnerit të Manchester Unitedit ditën e martë. Strategu portugez ua ka zgjatur dorën punonjësve të hotelit dhe fotografëve, para ...

Zyrtare: José Mourinho pushohet nga puna!
Manchester United ka pushuar nga puna trajnerin José Mourinho, pas humbjes pësuar të dielën në Liverpool, duke i dhënë fund marrëdhënies me portugezin, nisur në maj 2016, shkruan TeleSport. Sezoni aktual ka ecur shumë ...
Mapo | 18-Dec-2018 11:14
Manchester United ka pushuar nga puna trajnerin José Mourinho, pas humbjes pësuar të dielën në Liverpool, duke i dhënë fund marrëdhënies me portugezin, nisur në maj 2016, shkruan TeleSport. Sezoni aktual ka ecur shumë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved