ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:19

Përplaset për vdekje një 12-vjeçar, drejtuesi i mjetit largohet nga vendi

Përplaset për vdekje një 12-vjeçar, drejtuesi i mjetit largohet nga vendi
Një automjet ka përplasur për vdekje një 12 vjeçar në Margegaj, të Tropojës. Bëhet e ditur se fëmija ka qenë duke dalë nga shkolla në momentin që është përplasur nga mjeti. Bëhet e ditur se drejtuesi i mjetit është ...
Mapo | 19-Dec-2018 12:46
Një automjet ka përplasur për vdekje një 12 vjeçar në Margegaj, të Tropojës. Bëhet e ditur se fëmija ka qenë duke dalë nga shkolla në momentin që është përplasur nga mjeti. Bëhet e ditur se drejtuesi i mjetit është ...

Vdekja e mësueses në aksident, KSSH: Këmbanë alarmi për arsimin!
Një mësuese ka humbur jetën sot, në një aksident automobilist, rrugës për në punë. Në lidhje me ngjarjen tragjike, ka reaguar edhe Konfederata e Sindikatave të Shqipërisë, ndërsa shkruan se vdekja e saj është një ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 11:47
Një mësuese ka humbur jetën sot, në një aksident automobilist, rrugës për në punë. Në lidhje me ngjarjen tragjike, ka reaguar edhe Konfederata e Sindikatave të Shqipërisë, ndërsa shkruan se vdekja e saj është një ...

Përplas për vdekje 12-vjeçarin në Tropojë, ikën nga vendngjarja
Një 12-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë këtë të mërkurë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Bajrram Curri-Shoshan, në fshatin Margegaj të Tropojës, ndërsa identiteti i 12 vjeçarit ende nuk është bërë I ...
VizionPlus | 19-Dec-2018 13:00
Një 12-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë këtë të mërkurë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Bajrram Curri-Shoshan, në fshatin Margegaj të Tropojës, ndërsa identiteti i 12 vjeçarit ende nuk është bërë I ...

Aksidentohen arsimtarët që shkonin të jepnin mësim në fshatin e largët të Korçës, një mësuese e vdekur
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Arrëz të Korçës, ndërsa një person ka humbur jetën. Burime bëjnë me dije se viktima është Luiza Dule, 48 vjeçe, mësuese. Raportohet se në aksident është përfshirë ...
GazetaTema | 19-Dec-2018 10:53
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Arrëz të Korçës, ndërsa një person ka humbur jetën. Burime bëjnë me dije se viktima është Luiza Dule, 48 vjeçe, mësuese. Raportohet se në aksident është përfshirë ...

Korçë/ Aksidentohet makina me mësues, një i vdekur
Një makinë tip “Range-Rover” me targë AA 112 CA, e cila transportonte mësues për në fshatin Arrëz, në Korçë, ka dalë nga rruga duke u aksidentuar.
Top Channel | 19-Dec-2018 10:38
Një makinë tip “Range-Rover” me targë AA 112 CA, e cila transportonte mësues për në fshatin Arrëz, në Korçë, ka dalë nga rruga duke u aksidentuar.

Makina me 5 mësues del nga rruga, humb jetën 48-vjeçarja: Ja emri
Një aksidet i rëndë ka ndodhur në aksin Miras- Arrëz në Devoll. Një makinë fuoristradë, e cila po transportonte disa mësues ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë. Për pasojë ka humbur jetën një mësuese, ...
Mapo | 19-Dec-2018 10:47
Një aksidet i rëndë ka ndodhur në aksin Miras- Arrëz në Devoll. Një makinë fuoristradë, e cila po transportonte disa mësues ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë. Për pasojë ka humbur jetën një mësuese, ...

Aksidenti në Korçë, identifikohet mësuesja që humbi jetën (Emri)
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Arrëz të Korçës, ndërsa një person ka humbur jetën. Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se viktima është Luiza Dule, 48 vjeçe, mësuese. Burime për “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 10:27
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Arrëz të Korçës, ndërsa një person ka humbur jetën. Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se viktima është Luiza Dule, 48 vjeçe, mësuese. Burime për “BalkanWeb” ...

Makina e mesuesve rrëshket nga ngrica, vdes 48 vjeçarja në Devoll
Një mjeti tip “Rang Rover” me të cilin udhëtonin 5 mësues nga Devolli për në shkollën e fshatit Arrës ka rrëshkitur si pasojë e ngricës në rrugë duke sjelle një ngjarje të rëndë. Burimet paraprake bëjnë të ditur se ga ...
VizionPlus | 19-Dec-2018 10:53
Një mjeti tip “Rang Rover” me të cilin udhëtonin 5 mësues nga Devolli për në shkollën e fshatit Arrës ka rrëshkitur si pasojë e ngricës në rrugë duke sjelle një ngjarje të rëndë. Burimet paraprake bëjnë të ditur se ga ...

Makina përplas për vdekje 12-vjeçarin, policia në ndjekje të shoferit
Një makinë ka përplasur për vdekje një 12 vjeçar në Margegaj, të Tropojës. Bëhet e ditur se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes pas aksidentit. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet i ditur, ndërkohë që ...
Lapsi | 19-Dec-2018 13:59
Një makinë ka përplasur për vdekje një 12 vjeçar në Margegaj, të Tropojës. Bëhet e ditur se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes pas aksidentit. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet i ditur, ndërkohë që ...

Makina përplas për vdekje 11-vjeçarin
Një aksident tragjik i ka marrë jetën një fëmije këtë të mërkurë në Bajram Curri. Bëhet fjalë për një 11-vjeçar me banim në fshatin Koçanaj, i cili humbi jetën pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja e rëndë ndodhi në ...
TV Klan | 19-Dec-2018 13:35
Një aksident tragjik i ka marrë jetën një fëmije këtë të mërkurë në Bajram Curri. Bëhet fjalë për një 11-vjeçar me banim në fshatin Koçanaj, i cili humbi jetën pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja e rëndë ndodhi në ...

Aksident në Bajram Curri, humb jetën fëmija
Një fëmijë 11 vjeç humbi jetën pasi u përplas nga një makinë e cila është larguar nga vendi i ngjarjes. Aksidenti tragjik ndodhi në rrugën Bajram Curri-Shoshan. Sipas policisë lokale, viktima është një fëmijë i mitur ...
ABCNews | 19-Dec-2018 13:35
Një fëmijë 11 vjeç humbi jetën pasi u përplas nga një makinë e cila është larguar nga vendi i ngjarjes. Aksidenti tragjik ndodhi në rrugën Bajram Curri-Shoshan. Sipas policisë lokale, viktima është një fëmijë i mitur ...

Aksident në Bajram Curri, humb jetë fëmija
Më datë 19.12.2018, në aksin rrugor Bajram Curri-Shoshan, ka humbur jetën fëmija i mitur F.P., vjeç 11, banues në fshatin Koçanaj, ku dyshohet të jetë aksidentuar nga një automjet, i cili është larguar nga vendi i ...
ABCNews | 19-Dec-2018 12:59
Më datë 19.12.2018, në aksin rrugor Bajram Curri-Shoshan, ka humbur jetën fëmija i mitur F.P., vjeç 11, banues në fshatin Koçanaj, ku dyshohet të jetë aksidentuar nga një automjet, i cili është larguar nga vendi i ...

Aksident në Korçë, ndërron jetë një mësuese
Një automjet që dërgonte çdo ditë mësues në shkollën e fshatit Arrëz, në Devoll të Korçës, është aksidentuar. Për pasojë, mësuesja Luiza.D, 48 vjeçare, ka ndërruar jetë. Në automjet kanë qënë 5 mësues, të cilët çdo ...
Lapsi | 19-Dec-2018 11:09
Një automjet që dërgonte çdo ditë mësues në shkollën e fshatit Arrëz, në Devoll të Korçës, është aksidentuar. Për pasojë, mësuesja Luiza.D, 48 vjeçare, ka ndërruar jetë. Në automjet kanë qënë 5 mësues, të cilët çdo ...

Burrel/ Makina bie në humnerë, humb jetën drejtuesi
Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin Burrel-Tiranë, në vendin e quajtur Shkopet. Ka qenë një automjet i cili ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Mësohet se nga aksidenti ka humbur ...
Mapo | 17-Dec-2018 20:10
Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin Burrel-Tiranë, në vendin e quajtur Shkopet. Ka qenë një automjet i cili ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Mësohet se nga aksidenti ka humbur ...

Aksidentohet makina me 5 mësues në Korçë, ndërron jetë 48-vjeçarja (EMRI)
Foto ilustruese Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Devoll të Korçës. Mësohet se një makinë tip “Jeep” ka dalë nga rruga në aksin Miras-Arrëz. Me mjetin e aksidentuar udhëtonin 5 arsimtarë, një prej të ...
Gazeta Shqip | 19-Dec-2018 10:38
Foto ilustruese Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Devoll të Korçës. Mësohet se një makinë tip “Jeep” ka dalë nga rruga në aksin Miras-Arrëz. Me mjetin e aksidentuar udhëtonin 5 arsimtarë, një prej të ...

Burrel-Milot rruga e vdekjes, mungon sinjalistika dhe barrierat mbrojtëse
“Ndodhemi në dalje të tunelit të Shkopetit, ku një natë më parë një 50 vjeçar humbi jetën si pasojë e daljes së makinës nga rruga ku përfundoi në humnerë. Por kjo nuk është viktima e vetme pikërisht në këtë vend. Pak ...
VizionPlus | 18-Dec-2018 16:01
“Ndodhemi në dalje të tunelit të Shkopetit, ku një natë më parë një 50 vjeçar humbi jetën si pasojë e daljes së makinës nga rruga ku përfundoi në humnerë. Por kjo nuk është viktima e vetme pikërisht në këtë vend. Pak ...

Identifikohet viktima e aksidentit të Shkopetit
Viktima e aksidentit të mbrëmjes së kësaj të hëne në aksin rrugor Burrel – Skuraj, është një 50-vjeçar banues në Ulëz. Aksidenti i ndodhur në dalje të tunelit të Shkopetit, i ka marrë jetën Kol Bruka, 50 vjeç. Sipas ...
VizionPlus | 17-Dec-2018 22:25
Viktima e aksidentit të mbrëmjes së kësaj të hëne në aksin rrugor Burrel – Skuraj, është një 50-vjeçar banues në Ulëz. Aksidenti i ndodhur në dalje të tunelit të Shkopetit, i ka marrë jetën Kol Bruka, 50 vjeç. Sipas ...

Makina përfundon në humnerë, ndërron jetë shoferi në Burrel
BURREL Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Burrel, në vendin e quajtur Shkopet. Një mjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Si pasojë e aksidentit ka ...
BalkanWeb | 17-Dec-2018 19:26
BURREL Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Burrel, në vendin e quajtur Shkopet. Një mjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Si pasojë e aksidentit ka ...

Aksident fatal në Tropojë, makina përplas për vdekje 12-vjeçarin
Një aksident tragjik ka ndodhur këtë të mërkurë në aksin Bajram Curri-Shoshan, në fshatin Margegaj të Tropojës. Një automjet ka përplasur për vdekje një 12-vjeçar. Viktima ende nuk është identifikuar, por mësohet se ...
Gazeta Dita | 19-Dec-2018 12:45
Një aksident tragjik ka ndodhur këtë të mërkurë në aksin Bajram Curri-Shoshan, në fshatin Margegaj të Tropojës. Një automjet ka përplasur për vdekje një 12-vjeçar. Viktima ende nuk është identifikuar, por mësohet se ...

Makina përplas për vdekje 12-vjeçarin, drejtuesi i mjetit largohet nga vendngjarja
Një automjet ka përplasur për vdekje një 12 vjeçar në Margegaj, të Tropojës. Bëhet e ditur se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendgjarja pas aksidentit. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet i ditur, ndërkohë që ...
Koha Jone | 19-Dec-2018 12:39
Një automjet ka përplasur për vdekje një 12 vjeçar në Margegaj, të Tropojës. Bëhet e ditur se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendgjarja pas aksidentit. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet i ditur, ndërkohë që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved