ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:19

(Fotolajm) Vetura e goditur nga treni në Shkup

(Fotolajm) Vetura e goditur nga treni në Shkup
Janë publikuar fotografitë e aksidentit që ndodhi sot në mëngjes ku humbi jetën 34-vjeçari Ali Bekteshi, i cili ishte polic në Gazi Babë. Shihet se gjatë aksidentit është dëmtuar vetura Volkswagen Vento. /SHENJA/
Shenja | 19-Dec-2018 13:36
Janë publikuar fotografitë e aksidentit që ndodhi sot në mëngjes ku humbi jetën 34-vjeçari Ali Bekteshi, i cili ishte polic në Gazi Babë. Shihet se gjatë aksidentit është dëmtuar vetura Volkswagen Vento. /SHENJA/

Ky është polici shqiptar i cili humbi jetën sot në Shkup, pas përplasjes nga treni (FOTO)
Ky është identiteti i policit të ri shqiptar që humbi jetën në aksidentin që në orët e hershme të mëngjesit të sotëm ndodhi në lagjen Maxhari të Shkupit. Bëhet fjalë për të riun Ali Bekteshi nga Shkupi, i cili ...
Republika | 19-Dec-2018 13:35
Ky është identiteti i policit të ri shqiptar që humbi jetën në aksidentin që në orët e hershme të mëngjesit të sotëm ndodhi në lagjen Maxhari të Shkupit. Bëhet fjalë për të riun Ali Bekteshi nga Shkupi, i cili ...

Mësohet identiteti i policit që humbi jetën në aksidentin në Maxhari (FOTO)
Punonjësi i policisë Ali Bekteshi nga stacioni policor i Gazi Babës është personi i vdekur në aksidentin e sotëm në hekurudhën afër Maxharit të Shkupit. Një tren i mallrave që udhëtonte nga Tabanovci në Shkup këtë ...
Medial | 19-Dec-2018 12:01
Punonjësi i policisë Ali Bekteshi nga stacioni policor i Gazi Babës është personi i vdekur në aksidentin e sotëm në hekurudhën afër Maxharit të Shkupit. Një tren i mallrave që udhëtonte nga Tabanovci në Shkup këtë ...

Ky është shqiptarit që ndërroi jetë në aksidentin hekurudhor në Shkup
Mediat në Maqedoni kanë zbuluar identitetin e shqiptarit që ndërroi jatë në aksidentin e sotëm hekurudhor në Shkup. Punonjësi i Policisë Ali Bekteshi nga stacioni policor i Gazi Babës është personi i vdekur në ...
Arbresh | 19-Dec-2018 11:53
Mediat në Maqedoni kanë zbuluar identitetin e shqiptarit që ndërroi jatë në aksidentin e sotëm hekurudhor në Shkup. Punonjësi i Policisë Ali Bekteshi nga stacioni policor i Gazi Babës është personi i vdekur në ...

Ky është polici shqiptar i cili humbi jetën sot në Shkup, pas përplasjes nga treni (FOTO)
Ky është identiteti i policit të ri shqiptar që humbi jetën në aksidentin që në orët e hershme të mëngjesit të sotëm ndodhi në lagjen Maxhari të Shkupit. Bëhet fjalë për të riun Ali Bekteshi nga Shkupi, i cili ...
Flaka | 19-Dec-2018 11:40
Ky është identiteti i policit të ri shqiptar që humbi jetën në aksidentin që në orët e hershme të mëngjesit të sotëm ndodhi në lagjen Maxhari të Shkupit. Bëhet fjalë për të riun Ali Bekteshi nga Shkupi, i cili ...

Aksident në Shkup, një person humb jetën nga goditja e trenit
Aksident i rëndë me fatalitet në Shkup. Ka humbur jetën një person në një aksident mes një treni dhe një makine në kalimin hekurudhor Maxhari-Shkup, mëngjesin e sotëm rreth orës 05:50. Sipas informatave të para, siç ...
Arbresh | 19-Dec-2018 11:25
Aksident i rëndë me fatalitet në Shkup. Ka humbur jetën një person në një aksident mes një treni dhe një makine në kalimin hekurudhor Maxhari-Shkup, mëngjesin e sotëm rreth orës 05:50. Sipas informatave të para, siç ...

Polici që humbi jetën në Shkup është shqiptar, ja emri i tij!
Lajmin për aksidentin me pasojë vdekje e punonjësit të MPB-së, që disa minuta më herët Gazeta Lajm e plasoi nëpërmes adresës elektronike, lajpress.com, është konfirmuar nga ana e Ministrisë së Punëve të Brendshme, ...
Lajm Press | 19-Dec-2018 11:11
Lajmin për aksidentin me pasojë vdekje e punonjësit të MPB-së, që disa minuta më herët Gazeta Lajm e plasoi nëpërmes adresës elektronike, lajpress.com, është konfirmuar nga ana e Ministrisë së Punëve të Brendshme, ...

Polici shqiptar është personi që humbi jetën në aksidentin e sotëm hekurudhor
Efektivi i i policisë A.B. nga rajoni i policisë Gazi Babë është personi që ka vdekur në aksidentin hekurudhor që mëngjesin e sotëm ka ndodhur në kalimin Maxhari në Shkup, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. ...
Flaka | 19-Dec-2018 11:10
Efektivi i i policisë A.B. nga rajoni i policisë Gazi Babë është personi që ka vdekur në aksidentin hekurudhor që mëngjesin e sotëm ka ndodhur në kalimin Maxhari në Shkup, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. ...

?Aksident në Shkup, një person vdes nga goditja e trenit
Ka humbur jetën një person në një aksident mes një treni dhe një makine në kalimin hekurudhor Maxhari-Shkup, mëngjesin e sotëm rreth orës 05:50. Sipas informatave të para, siç mëson Alsat M një tren i cili ishte i ...
Klan Kosova | 19-Dec-2018 11:02
Ka humbur jetën një person në një aksident mes një treni dhe një makine në kalimin hekurudhor Maxhari-Shkup, mëngjesin e sotëm rreth orës 05:50. Sipas informatave të para, siç mëson Alsat M një tren i cili ishte i ...

Shkup, treni godet automjetin në Maxhar, humb jetën një person
Një person ka ndërruar nga goditja e trenit ndaj automjetit te kalimi hekurudhor në Maxhar të Shkupit sot në mëngjes në ora 5:50. Sipas njoftimit MPB-së, treni që ka lëvizur nga Tabanoci drejt Shkupit ka goditur ...
Republika | 19-Dec-2018 11:01
Një person ka ndërruar nga goditja e trenit ndaj automjetit te kalimi hekurudhor në Maxhar të Shkupit sot në mëngjes në ora 5:50. Sipas njoftimit MPB-së, treni që ka lëvizur nga Tabanoci drejt Shkupit ka goditur ...

Shkup treni godet automjetin, humb jetën polici shqiptar (FOTO)
Një person ka ndërruar nga goditja e trenit ndaj automjetit te kalimi hekurudhor në Maxhar të Shkupit sot në mëngjes në ora 5:50. Sipas njoftimit MPB-së, treni që ka lëvizur nga Tabanoci drejt Shkupit ka goditur ...
Ina-Online | 19-Dec-2018 10:53
Një person ka ndërruar nga goditja e trenit ndaj automjetit te kalimi hekurudhor në Maxhar të Shkupit sot në mëngjes në ora 5:50. Sipas njoftimit MPB-së, treni që ka lëvizur nga Tabanoci drejt Shkupit ka goditur ...

MPB konfirmon vdekjen e pjestarit të policisë
Lajmin për aksidentin me pasojë vdekje e punonjësit të MPB-së, që disa minuta më herët Gazeta Lajm e plasoi nëpërmes adresës elektronike, lajpress.com, është konfirmuar nga ana e Ministrisë së Punëve të Brendshme, ...
Lajm Press | 19-Dec-2018 10:20
Lajmin për aksidentin me pasojë vdekje e punonjësit të MPB-së, që disa minuta më herët Gazeta Lajm e plasoi nëpërmes adresës elektronike, lajpress.com, është konfirmuar nga ana e Ministrisë së Punëve të Brendshme, ...

Aksident i rëndë në Shkup, një person vdes nga goditja e trenit
Ka humbur jetën një person në një aksident mes një treni dhe një makine në kalimin hekurudhor Maxhari-Shkup, mëngjesin e sotëm rreth orës 05:50.
Kosova Press | 19-Dec-2018 10:02
Ka humbur jetën një person në një aksident mes një treni dhe një makine në kalimin hekurudhor Maxhari-Shkup, mëngjesin e sotëm rreth orës 05:50.

Treni godet automjetin në Shkup, një person ndërron jetë
Sot në mëngjes, një person ka ndërruar nga goditja e trenit ndaj automjetit te kalimi hekurudhor në Maxhar të Shkupit. Aksidenti ka ndodhur në orën 5:50. Policia ka njoftuar se treni që ka lëvizur nga Tabanoci drejt ...
Shenja | 19-Dec-2018 09:55
Sot në mëngjes, një person ka ndërruar nga goditja e trenit ndaj automjetit te kalimi hekurudhor në Maxhar të Shkupit. Aksidenti ka ndodhur në orën 5:50. Policia ka njoftuar se treni që ka lëvizur nga Tabanoci drejt ...

Polici humb jetën në Maxhari, pasi që u godit nga treni
Një person ka ndërruar jetë pasi treni e ka goditur veturën e tij në hekurudhën në Maxhari të Shkupit në orën 5:50, transmeton Portalb.mk. Sipas informatave të para, treni i mallrave nga Tabanovca në Shkup e ka goditur ...
Ina-Online | 19-Dec-2018 09:54
Një person ka ndërruar jetë pasi treni e ka goditur veturën e tij në hekurudhën në Maxhari të Shkupit në orën 5:50, transmeton Portalb.mk. Sipas informatave të para, treni i mallrave nga Tabanovca në Shkup e ka goditur ...

Shkup, treni godet automjetin në Maxhar, humb jetën një person
Një person ka ndërruar nga goditja e trenit ndaj automjetit te kalimi hekurudhor në Maxhar të Shkupit sot në mëngjes në ora 5:50. Sipas njoftimit MPB-së, treni që ka lëvizur nga Tabanoci drejt Shkupit ka goditur ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 09:17
Një person ka ndërruar nga goditja e trenit ndaj automjetit te kalimi hekurudhor në Maxhar të Shkupit sot në mëngjes në ora 5:50. Sipas njoftimit MPB-së, treni që ka lëvizur nga Tabanoci drejt Shkupit ka goditur ...

Tragjedi në Maxhari: Një burrë ndërroi jetë në veturë pasi u godit nga treni
Një person ka ndërruar jetë pasi treni e ka goditur veturën e tij në hekurudhën në Maxhari të Shkupit në orën 5:50, transmeton Portalb.mk. Sipas informatave të para, treni i mallrave nga Tabanovca në Shkup e ka goditur ...
Flaka | 19-Dec-2018 09:47
Një person ka ndërruar jetë pasi treni e ka goditur veturën e tij në hekurudhën në Maxhari të Shkupit në orën 5:50, transmeton Portalb.mk. Sipas informatave të para, treni i mallrave nga Tabanovca në Shkup e ka goditur ...

Një pjesëtar i MPB-së në automjet zyrtar është personi që e ka humbur jetën në aksidentin hekurudhor
Efektivi i i policisë A.B. nga rajoni i policisë Gazi Babë është personi që ka vdekur në aksidentin hekurudhor që mëngjesin e sotëm ka ndodhur në kalimin Maxhari në Shkup, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. ...
Medial | 19-Dec-2018 09:19
Efektivi i i policisë A.B. nga rajoni i policisë Gazi Babë është personi që ka vdekur në aksidentin hekurudhor që mëngjesin e sotëm ka ndodhur në kalimin Maxhari në Shkup, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. ...

Mëngjesin e sotëm treni ka përplasur një makinë në Maxhari, një person ka humbur jetën
Një person humbi jetën në kalimin hekurudhor në Maxhari të Shkupit në orën 5:50 të mëngjesit të sotëm. Sipas informacioneve fillestare, një tren i mallrave që qarkullonte nga Tabanoci drejtë Shkupit ka përplasur ...
Medial | 19-Dec-2018 09:00
Një person humbi jetën në kalimin hekurudhor në Maxhari të Shkupit në orën 5:50 të mëngjesit të sotëm. Sipas informacioneve fillestare, një tren i mallrave që qarkullonte nga Tabanoci drejtë Shkupit ka përplasur ...

Rashkovski: Kemi siguruar transport për kthimin e të lënduarve nga tragjedia në Leskovac
Edhe pse që në mëngjes u njoftua se ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe do të vizitojë të lënduarit në spitalin e Nishit dhe Leskovac, ai ende nuk ka mbërritur në vendin e ngjarjes ku u përmbys autobusi me targa të ...
Telegrafi | 16-Dec-2018 20:26
Edhe pse që në mëngjes u njoftua se ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe do të vizitojë të lënduarit në spitalin e Nishit dhe Leskovac, ai ende nuk ka mbërritur në vendin e ngjarjes ku u përmbys autobusi me targa të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved