ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:29

Plumb pas koke: Si u vra Ardi Boduri aksidentalisht gjatë gjahut

Plumb pas koke: Si u vra Ardi Boduri aksidentalisht gjatë gjahut
Policia e Elbasanit ka zbuluar detaje të reja nga ngjarja tragjike që i mori jetën 37-vjeçarit Ardi Boduri teksa kishte dalë me shokët për gjah. Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Drejtorine e Policisë Elbasan u ...
Mapo | 19-Dec-2018 10:34
Policia e Elbasanit ka zbuluar detaje të reja nga ngjarja tragjike që i mori jetën 37-vjeçarit Ardi Boduri teksa kishte dalë me shokët për gjah. Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Drejtorine e Policisë Elbasan u ...

DETAJE/ Për gjah në Elbasan, si u qëllua i riu me plumb pas koke
ELBASAN Policia e Elbasanit ka zbuluar detaje të reja nga ngjarja tragjike që i mori jetën 37-vjeçarit Ardi Boduri teksa kishte dalë me shokët për gjah. Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Drejtorine e Policisë ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 10:19
ELBASAN Policia e Elbasanit ka zbuluar detaje të reja nga ngjarja tragjike që i mori jetën 37-vjeçarit Ardi Boduri teksa kishte dalë me shokët për gjah. Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Drejtorine e Policisë ...

Elbasan, vritet gjuetari i dhelprave të kuqe në Mjekës
Një punonjës i pyjores u vra aksidentalisht në Elbasan. Për ngjarjen u arrestua shoku i tij, me të cilin kishte shkuar për të kapur dheplra të kuqe. Një gjuetar i gjelprave të kuqe u vra në Mjekës të Elbasanit. Viktima ...
ABCNews | 19-Dec-2018 13:04
Një punonjës i pyjores u vra aksidentalisht në Elbasan. Për ngjarjen u arrestua shoku i tij, me të cilin kishte shkuar për të kapur dheplra të kuqe. Një gjuetar i gjelprave të kuqe u vra në Mjekës të Elbasanit. Viktima ...

Po gjuante gjahun, por qëlloi mikun e tij…
Disa orë pas ngjarjes së rëndë, ku mbeti aksidentalisht i vrarë një 37-vjeçar, autoritetet policore në Elbasan kanë vënë në pranga autorin e dyshuar të këtij krimi. Ai është Preni Zavalina, një 27-vjeçar banues në Shals ...
TV Klan | 19-Dec-2018 11:24
Disa orë pas ngjarjes së rëndë, ku mbeti aksidentalisht i vrarë një 37-vjeçar, autoritetet policore në Elbasan kanë vënë në pranga autorin e dyshuar të këtij krimi. Ai është Preni Zavalina, një 27-vjeçar banues në Shals ...

Po gjuante gjahun, por plumbi kapi mikun e tij…
Disa orë pas ngjarjes së rëndë, ku mbeti aksidentalisht i vrarë një 36-vjeçar, autoritetet policore në Elbasan kanë vënë në pranga autorin e dyshuar të këtij krimi. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Shelçan ...
TV Klan | 19-Dec-2018 11:16
Disa orë pas ngjarjes së rëndë, ku mbeti aksidentalisht i vrarë një 36-vjeçar, autoritetet policore në Elbasan kanë vënë në pranga autorin e dyshuar të këtij krimi. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Shelçan ...

Vëllai vret aksidentalisht motrën 6-vjeçare…
Një vajzë 6-vjeçare nga Missouri është qëlluar dhe vrarë aksidentalisht nga vëllai i saj më i madh në shtëpi. Autoritetet kanë njoftuar se prindërit nuk ndodheshin në shtëpi. Ata kishin dalë për të festuar ...
Standard | 19-Dec-2018 11:54
Një vajzë 6-vjeçare nga Missouri është qëlluar dhe vrarë aksidentalisht nga vëllai i saj më i madh në shtëpi. Autoritetet kanë njoftuar se prindërit nuk ndodheshin në shtëpi. Ata kishin dalë për të festuar ...

Elbasan, vritet me armë zjarri punonjësi i Shërbimit Pyjor
Një i ri është vrarë me plumb pas koke në Mjekës të Elbasanit. Viktima është Ardi Bodurri 36-vjeç me detyrë punonjës i Shërbimit Pyjor në Elbasan dhe policia ka arrestuar njërin nga shokët e tij. Sipas policisë, ngjarja ...
ABCNews | 19-Dec-2018 11:01
Një i ri është vrarë me plumb pas koke në Mjekës të Elbasanit. Viktima është Ardi Bodurri 36-vjeç me detyrë punonjës i Shërbimit Pyjor në Elbasan dhe policia ka arrestuar njërin nga shokët e tij. Sipas policisë, ngjarja ...

Ngjarje tragjike në Elbasan. Qëllohet për vdekje…
Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur në Elbasan. Një 36-vjeçar është qëlluar me armë dhe për pasojë ka humbur jetën. Mësohet se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ...
Standard | 19-Dec-2018 11:54
Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur në Elbasan. Një 36-vjeçar është qëlluar me armë dhe për pasojë ka humbur jetën. Mësohet se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ...

Doli për gjah në Elbasan, shoku e vret pa dashje me armë
Një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu gjatë mesnatës. Ngjarja ka ndodhur në Elbasan, në fshatin Mjekës ndërsa viktima është Ardi Bodurri, punonjës I shërbimit pyjor në Elbasan. Sipas policisë dyshohet se Bodurri ...
VizionPlus | 19-Dec-2018 08:46
Një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu gjatë mesnatës. Ngjarja ka ndodhur në Elbasan, në fshatin Mjekës ndërsa viktima është Ardi Bodurri, punonjës I shërbimit pyjor në Elbasan. Sipas policisë dyshohet se Bodurri ...

ELBASAN/ Vrasja aksidentale në gjueti, policia prangos të dyshuarin, emri
Policia e Elbasanit ka zbuluar detaje të reja nga ngjarja tragjike që i mori jetën 37-vjeçarit Ardi Boduri teksa kishte dalë me shokët për gjah. Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Drejtorine e Policisë Elbasan u ...
Java News | 19-Dec-2018 10:53
Policia e Elbasanit ka zbuluar detaje të reja nga ngjarja tragjike që i mori jetën 37-vjeçarit Ardi Boduri teksa kishte dalë me shokët për gjah. Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Drejtorine e Policisë Elbasan u ...

Elbasan, vritet me armë zjarri një shtetas
Vritet me armë zjarri një shtetas në Elbasan. Ngjarja ndodhi gjatë natës në fshatin Mjekës. Viktima është Ardi Bodurri 36-vjeç me detyrë punonjës i Shërbimit Pyjor në Elbasan, informon infoelbasani.al. Sipas të dhënave ...
ABCNews | 19-Dec-2018 08:53
Vritet me armë zjarri një shtetas në Elbasan. Ngjarja ndodhi gjatë natës në fshatin Mjekës. Viktima është Ardi Bodurri 36-vjeç me detyrë punonjës i Shërbimit Pyjor në Elbasan, informon infoelbasani.al. Sipas të dhënave ...

Elbasan/ Kishin dalë për gjah, shokët vrasin aksidentalisht 36-vjeçarin
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu aksidentalisht nga shokët e tij gjatë mesnatës, teksa kishin dalë për gjah. Policia bën me dije se viktima është Ardi ...
Gazeta Dita | 19-Dec-2018 09:16
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu aksidentalisht nga shokët e tij gjatë mesnatës, teksa kishin dalë për gjah. Policia bën me dije se viktima është Ardi ...

Babai i dy fëmijëve qëllohet aksidentalisht nga shokët
Një 36-vjeçar ka mbetur i vrarë gjatë orëve të natës në fshatin Mjekës të Elbasanit. Viktima është Ardi Bodurri, baba i dy fëmijëve, i cili punonte pranë Shërbimit Pyjor të këtij qyteti. Sipas të dhënave paraprake, ...
TV Klan | 19-Dec-2018 08:46
Një 36-vjeçar ka mbetur i vrarë gjatë orëve të natës në fshatin Mjekës të Elbasanit. Viktima është Ardi Bodurri, baba i dy fëmijëve, i cili punonte pranë Shërbimit Pyjor të këtij qyteti. Sipas të dhënave paraprake, ...

Tragjike në Elbasan, shokët qëllojnë me armë punonjësin e pyjeve
Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur në Elbasan. Një 36-vjeçar është qëlluar me armë dhe për pasojë ka humbur jetën. Mësohet se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ...
Medial | 19-Dec-2018 08:46
Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur në Elbasan. Një 36-vjeçar është qëlluar me armë dhe për pasojë ka humbur jetën. Mësohet se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ...

Elbasan, kishin dalë për gjah, shokët vrasin aksidentalisht 36-vjeçarin
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu aksidentalisht nga shokët e tij gjatë mesnatës, teksa kishin dalë për gjah. Policia bën me dije se viktima është Ardi ...
Gazeta Shqip | 19-Dec-2018 08:46
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu aksidentalisht nga shokët e tij gjatë mesnatës, teksa kishin dalë për gjah. Policia bën me dije se viktima është Ardi ...

Aksidenti në gjah në Elbasan: E vrasin shokët, ja detajet
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu gjatë mesnatës. Si pasojë ka humbur jetën. Policia bën me dije se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në ...
Mapo | 19-Dec-2018 08:38
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu gjatë mesnatës. Si pasojë ka humbur jetën. Policia bën me dije se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në ...

Vrasje gjatë natës, shokët qëllojnë me armë punonjësin e pyjeve
Policia bën me dije se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mjekës. Nga hetimet paraprake dyshohet se Bodurri është qëlluar aksidentalisht nga shokët e tij. I ...
Koha Jone | 19-Dec-2018 08:46
Policia bën me dije se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mjekës. Nga hetimet paraprake dyshohet se Bodurri është qëlluar aksidentalisht nga shokët e tij. I ...

Elbasan: Dolën për gjah, vranë aksidentalisht shokun
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu aksidentalisht nga shokët e tij gjatë mesnatës, teksa kishin dalë për gjah. Policia bën me dije se viktima është Ardi ...
Klan Kosova | 19-Dec-2018 08:39
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu aksidentalisht nga shokët e tij gjatë mesnatës, teksa kishin dalë për gjah. Policia bën me dije se viktima është Ardi ...

Shokët qëllojnë me armë punonjësin e pyjeve
Një 36-vjeçar është qëlluar me armë dhe për pasojë ka humbur jetën. Mësohet se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në mesnatë në fshatin Mjekës dhe dyshohet se Bodurri ...
Shenja | 19-Dec-2018 08:39
Një 36-vjeçar është qëlluar me armë dhe për pasojë ka humbur jetën. Mësohet se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në mesnatë në fshatin Mjekës dhe dyshohet se Bodurri ...

Tragjike në Elbasan, shokët qëllojnë me armë punonjësin e pyjeve
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu gjatë mesnatës. Si pasojë ka humbur jetën. Policia bën me dije se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në ...
Telegrafi | 19-Dec-2018 08:31
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu gjatë mesnatës. Si pasojë ka humbur jetën. Policia bën me dije se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved