ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:23

Mavraj kërkon ndjesë: Përgjegjësia nuk gjendet te individi

Mavraj kërkon ndjesë: Përgjegjësia nuk gjendet te individi
Mërgim Mavrajn ishim mësuar ta shihnim shumë herë në rolin e “shpëtimtarit” aty në repartin e mbrojtjes, por sot kapitenin e “tradhtuan” nervat dhe u ndëshkua me një karton të kuq të panevojshëm që në minutën e 24-t, ...
Gazeta Shqip | 17-Nov-2018 23:30
Mërgim Mavrajn ishim mësuar ta shihnim shumë herë në rolin e “shpëtimtarit” aty në repartin e mbrojtjes, por sot kapitenin e “tradhtuan” nervat dhe u ndëshkua me një karton të kuq të panevojshëm që në minutën e 24-t, ...

Katastrofë! Skocia “shkërmoq” kuqezinjtë, ‘yjet’ e Panuccit pësojnë 4 gola
Ndër vite Kombëtarja shqiptare është përballur me kundërshtarë të ndryshëm, nga ato më të dobëtat, deri të ato elitaret, që i kanë dhënë tonin futbollit botëror, por vështirë të gjesh në histori, një “makth” si ky që ...
Gazeta Shqip | 17-Nov-2018 22:49
Ndër vite Kombëtarja shqiptare është përballur me kundërshtarë të ndryshëm, nga ato më të dobëtat, deri të ato elitaret, që i kanë dhënë tonin futbollit botëror, por vështirë të gjesh në histori, një “makth” si ky që ...

Mavraj kATrkon falje
Mërgim Mavrajn ishim mësuar ta shihnim shumë herë në rolin e “shpëtimtarit” aty në repartin e mbrojtjes, por sot kapitenin e “tradhtuan” nervat dhe u ndëshkua me një karton të kuq të panevojshëm që në minutën e 24-t, ...
Kosova Sot | 17-Nov-2018 23:44
Mërgim Mavrajn ishim mësuar ta shihnim shumë herë në rolin e “shpëtimtarit” aty në repartin e mbrojtjes, por sot kapitenin e “tradhtuan” nervat dhe u ndëshkua me një karton të kuq të panevojshëm që në minutën e 24-t, ...

Kuqezinjtë shohin makthe në Shkodër, Skocia “na deh me qytetarinë” dhe na shënon 4 gola
Ndër vite Kombëtarja shqiptare është përballur me kundërshtarë të ndryshëm, nga ato më të dobëtat, deri të ato elitaret, që i kanë dhënë tonin futbollit botëror, por vështirë të gjesh në histori, një “makth” si ky që ...
Lajm Press | 17-Nov-2018 23:13
Ndër vite Kombëtarja shqiptare është përballur me kundërshtarë të ndryshëm, nga ato më të dobëtat, deri të ato elitaret, që i kanë dhënë tonin futbollit botëror, por vështirë të gjesh në histori, një “makth” si ky që ...

Mavraj: Kërkoj falje, por kundërshtari më provokoi
Mbrojtësi Mërgim Mavraj ka kërkuar falje për kartonin e kuq në ndeshjen ndaj Skocisë duke shpjeguar edhe episodin. “I kërkoj falje tifozëve dhe skuadrës, pasi nuk kisha qëllim të tillë, por më provokoi ai futbollisti. ...
Koha Jone | 17-Nov-2018 23:13
Mbrojtësi Mërgim Mavraj ka kërkuar falje për kartonin e kuq në ndeshjen ndaj Skocisë duke shpjeguar edhe episodin. “I kërkoj falje tifozëve dhe skuadrës, pasi nuk kisha qëllim të tillë, por më provokoi ai futbollisti. ...

Shqipëria shkatërrohet nga Skocia, tifozët duan largimin e Panuccit
Shqipëria ka pësuar një ndër humbjet më të thella në histori, pasi u mposht 4:0 nga Skocia në ‘Loro Boriçi’. Mysafirët e nisën mirë takimin, pasi në minutën e 14-të shënuan nëpërmjet Ryan Fraser. Për ta bërë edhe më ...
Shenja | 17-Nov-2018 22:50
Shqipëria ka pësuar një ndër humbjet më të thella në histori, pasi u mposht 4:0 nga Skocia në ‘Loro Boriçi’. Mysafirët e nisën mirë takimin, pasi në minutën e 14-të shënuan nëpërmjet Ryan Fraser. Për ta bërë edhe më ...

Skocia leksione Shqipërisë, Panucci rrezikon shkarkimin
Shqipërinë e Christian Panuccit, është mposhtur nga Skocia me rezultatin e thellë 4-0. Takimi nisi në malore për tanët, me Fraser që zhbllokoi takimin pas 14 minutash lojë. Për t’ia bërë më të vështirë përballjen, ...
Gazeta Dita | 17-Nov-2018 22:49
Shqipërinë e Christian Panuccit, është mposhtur nga Skocia me rezultatin e thellë 4-0. Takimi nisi në malore për tanët, me Fraser që zhbllokoi takimin pas 14 minutash lojë. Për t’ia bërë më të vështirë përballjen, ...

Panucci ndjen 'tërmetin', Shqipëria shpartallohet nga Skocia
Shqipëria ka regjistruar humbje të thellë kundër Skocisë, me rezultatin 0:4. Që nga fillimi, asgjë nuk shkoi mirë për kombëtaren “kuq e zi”. Fillimisht ishte Ryan Fraser që në minutën e 14’ realizoi për 0:1, shkruan ...
Zeri | 17-Nov-2018 22:45
Shqipëria ka regjistruar humbje të thellë kundër Skocisë, me rezultatin 0:4. Që nga fillimi, asgjë nuk shkoi mirë për kombëtaren “kuq e zi”. Fillimisht ishte Ryan Fraser që në minutën e 14’ realizoi për 0:1, shkruan ...

Skocia turpëron 4-0 Shqipërinë në Shkodër, Panucci drejt shkarkimit
Kombëtarja shqiptare e mbyll me turp pjesëmarrjen e parë në Ligën e Kombeve. Kuqezinjtë e drejtuar nga Christian Panucci janë turpëruar 0-4 nga Skocia në sfidën e luajtur në stadiumin “Loro Borici”. Atmosfera ishte ...
Koha Jone | 17-Nov-2018 22:41
Kombëtarja shqiptare e mbyll me turp pjesëmarrjen e parë në Ligën e Kombeve. Kuqezinjtë e drejtuar nga Christian Panucci janë turpëruar 0-4 nga Skocia në sfidën e luajtur në stadiumin “Loro Borici”. Atmosfera ishte ...

Shqipëri-Skoci 0:4
Përsëri shënon Skocia. Golin e radhës e shënon përsëri James Forrest në minutën e 67 të. Ai shënoi pas asistimit të Ryan Fraser, njofton Klan Kosova.
Flaka | 17-Nov-2018 22:40
Përsëri shënon Skocia. Golin e radhës e shënon përsëri James Forrest në minutën e 67 të. Ai shënoi pas asistimit të Ryan Fraser, njofton Klan Kosova.

Panucci ndjen “tërmetin”, Shqipëria shpartallohet nga Skocia
Që nga fillimi, asgjë nuk shkoi mirë për kombëtaren “kuq e zi”. Fillimisht ishte Ryan Fraser që në minutën e 14’ realizoi për 0:1, shkruan . 8 minuta më vonë, Mavraj, shkaku i një veprimi të pamenduar mirë, u ndëshkua ...
Lajminet | 17-Nov-2018 22:40
Që nga fillimi, asgjë nuk shkoi mirë për kombëtaren “kuq e zi”. Fillimisht ishte Ryan Fraser që në minutën e 14’ realizoi për 0:1, shkruan . 8 minuta më vonë, Mavraj, shkaku i një veprimi të pamenduar mirë, u ndëshkua ...

Ky është momenti kur Mavraj 'imiton' Zidanin dhe ndëshkohet me të kuq
Mërgim Mavraj ka vepruar si Zinedine Zidane, duke u ndëshkuar me të kuq pasi goditi me kokë një kundërshtar. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, njëherit kapiteni i kuqezinjve, u përjashtua nga loja në pjesën e parë, ...
Zeri | 17-Nov-2018 22:36
Mërgim Mavraj ka vepruar si Zinedine Zidane, duke u ndëshkuar me të kuq pasi goditi me kokë një kundërshtar. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, njëherit kapiteni i kuqezinjve, u përjashtua nga loja në pjesën e parë, ...

Skocia realizon edhe golin e katërt; Acarohen tifozët, fyejnë Panuccin
Skocia ka realizuar edhe golin e katërt në udhëtimin në Shqipëri. Ishte përsëri James Forrest ai i cili ndëshkoi kombëtaren “kuq e zi”, shkruan lajmi.net. Ky gol erdhi në minutën e 67’ për t’i acaruar tifozët kuq e zi. ...
Zeri | 17-Nov-2018 22:30
Skocia ka realizuar edhe golin e katërt në udhëtimin në Shqipëri. Ishte përsëri James Forrest ai i cili ndëshkoi kombëtaren “kuq e zi”, shkruan lajmi.net. Ky gol erdhi në minutën e 67’ për t’i acaruar tifozët kuq e zi. ...

Shqipëri-Skoci 0:4
Përsëri shënon Skocia. Golin e radhës e shënon përsëri James Forrest në minutën e 67 të. Ai shënoi pas asistimit të Ryan Fraser
Shenja | 17-Nov-2018 22:25
Përsëri shënon Skocia. Golin e radhës e shënon përsëri James Forrest në minutën e 67 të. Ai shënoi pas asistimit të Ryan Fraser

Mundet rënd Kombëtarja e Panuçit, skocezët shënojnë golin e katërt
Të lodhur dhe tej mase të mërzitur, kuqezinjtë siç duket nuk po rezistojnë deri në fund të lojës. Tanimë me 3 pikë në avantazh skuadra kundërshtare e ka pasur më të thjeshtë të luante e qetë në fushë, çka i ka bërë ...
Dritare.net | 17-Nov-2018 22:24
Të lodhur dhe tej mase të mërzitur, kuqezinjtë siç duket nuk po rezistojnë deri në fund të lojës. Tanimë me 3 pikë në avantazh skuadra kundërshtare e ka pasur më të thjeshtë të luante e qetë në fushë, çka i ka bërë ...

Përfundon pjesa e parë, kuqezinjtë “shohin tmerr me sy”
Duhej të ishte lideri që do të udhëhiqte Kombëtaren kuqezi drejt suksesit, por Mërgim Mavraj “katranosi” gjithçka pasi la skuadrën me 10 futbollistë pas vetëm 23 minutash lojë. Që nuk do të ishte mbrëmja e kapitenit u ...
Gazeta Shqip | 17-Nov-2018 22:13
Duhej të ishte lideri që do të udhëhiqte Kombëtaren kuqezi drejt suksesit, por Mërgim Mavraj “katranosi” gjithçka pasi la skuadrën me 10 futbollistë pas vetëm 23 minutash lojë. Që nuk do të ishte mbrëmja e kapitenit u ...

Skocia realizon edhe golin e katërt; Acarohen tifozët, fyejnë Panuccin
Ishte përsëri James Forrest ai i cili ndëshkoi kombëtaren “kuq e zi”, shkruan . Ky gol erdhi në minutën e 67’ për t’i acaruar tifozët kuq e zi. Thirrje “Panucci vafsh në djall “ janë dëgjuar nga tribunat. Situata nuk ...
Lajminet | 17-Nov-2018 22:24
Ishte përsëri James Forrest ai i cili ndëshkoi kombëtaren “kuq e zi”, shkruan . Ky gol erdhi në minutën e 67’ për t’i acaruar tifozët kuq e zi. Thirrje “Panucci vafsh në djall “ janë dëgjuar nga tribunat. Situata nuk ...

Skocia e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Shqipërisë
Shqipëria e ka mbyllur në disavantazh 0-2 pjesën e parë ndaj Skocisë në duelin që po zhvillohet në Shkodër, ndërkohë që nga minuta e 20-të luajmë me një futbollist më pak pas ndëshkimit të Mavrajt me karton të kuq. ...
Koha Jone | 17-Nov-2018 22:22
Shqipëria e ka mbyllur në disavantazh 0-2 pjesën e parë ndaj Skocisë në duelin që po zhvillohet në Shkodër, ndërkohë që nga minuta e 20-të luajmë me një futbollist më pak pas ndëshkimit të Mavrajt me karton të kuq. ...

Shqipëri-Skoci 0:4
Përsëri shënon Skocia. Golin e radhës e shënon përsëri James Forrest në minutën e 67 të. Ai shënoi pas asistimit të Ryan Fraser, njofton Klan Kosova. klankosova.tv
Klan Kosova | 17-Nov-2018 22:19
Përsëri shënon Skocia. Golin e radhës e shënon përsëri James Forrest në minutën e 67 të. Ai shënoi pas asistimit të Ryan Fraser, njofton Klan Kosova. klankosova.tv

?Keq për Shqipërinë, pëson golin e katërt
Shqipëria është duke pësuar debakël nga Skocia, pasi është në disavantazh prej katër golash.
Kosova Press | 17-Nov-2018 22:18
Shqipëria është duke pësuar debakël nga Skocia, pasi është në disavantazh prej katër golash.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved