ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:48

“Problemi i vërtetë i Shqipërisë që u pasqyrua dje në PE”

“Problemi i vërtetë i Shqipërisë që u pasqyrua dje në PE”
Nga Flogert Muça Ditën e djeshme në Parlamentin Europian nuk ka ndodhur asnjë suprizë. Lulzim Basha bëri atë që që ka bërë përherë dhe që e ka strategji të qartë, sulmoi Shqipërinë duke akuzuar kundërshtarët e Tiranës ...
GazetaTema | 16-Oct-2018 16:24
Nga Flogert Muça Ditën e djeshme në Parlamentin Europian nuk ka ndodhur asnjë suprizë. Lulzim Basha bëri atë që që ka bërë përherë dhe që e ka strategji të qartë, sulmoi Shqipërinë duke akuzuar kundërshtarët e Tiranës ...

Debati në PE, Rama si Berisha publikon mesazhin e një miku të Shqipërisë
TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për debatin që ndodhi në Bruksel, ku përfaqësues të opozitës braktisën mbledhjen e PE-së pasi kërkonin përjashtimin e Taulant Ballës si bashkëkryetar i Komisionit të ...
BalkanWeb | 16-Oct-2018 11:12
TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për debatin që ndodhi në Bruksel, ku përfaqësues të opozitës braktisën mbledhjen e PE-së pasi kërkonin përjashtimin e Taulant Ballës si bashkëkryetar i Komisionit të ...

Skandali i PD në Bruksel, Rama tregon se çfarë i tha një mik i Shqipërisë në PE: Është e tmerrshme
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për incidentit që bëri dje opozita në Parlamentin Europian duke kërkuar largimin e Ballës nga mbLedhja. Në një shënin në tëitter Rama tregon se çfarë I ka thënë një mik i Shqipërisë në ...
GazetaTema | 16-Oct-2018 11:22
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për incidentit që bëri dje opozita në Parlamentin Europian duke kërkuar largimin e Ballës nga mbLedhja. Në një shënin në tëitter Rama tregon se çfarë I ka thënë një mik i Shqipërisë në ...

Debati në Bruksel, ironia e Ramës: Ai moment kur të vjen zor për komshiun
TIRANE – Debati maxhorancë-opozitë, i cili u ‘transferua’ në Parlamentin Europian në Bruksel, shkaktoi reagime të mëdha. E mes këtyre reagimeve nuk mund të mungonte edhe komenti i kryeministrit Edi Rama, i cili ka ...
BalkanWeb | 16-Oct-2018 09:46
TIRANE – Debati maxhorancë-opozitë, i cili u ‘transferua’ në Parlamentin Europian në Bruksel, shkaktoi reagime të mëdha. E mes këtyre reagimeve nuk mund të mungonte edhe komenti i kryeministrit Edi Rama, i cili ka ...

Rama zbulon letrën nga Brukseli: Sjellja e politikanëve shqiptarë, e tmerrshme
Përplasja brenda delegacionit shqiptar në Parlamentin Europian duket se ka ngjallur dhe pakënaqësi në radhët e ndërkombëtarëve. Madje shumë prej përfaqësuesve ndërkombëtarë kanë shprehur indinjata mbi sjelljen e ...
VizionPlus | 16-Oct-2018 12:16
Përplasja brenda delegacionit shqiptar në Parlamentin Europian duket se ka ngjallur dhe pakënaqësi në radhët e ndërkombëtarëve. Madje shumë prej përfaqësuesve ndërkombëtarë kanë shprehur indinjata mbi sjelljen e ...

Sherri i Tiranës, në Bruksel. Përplasjet për Ballën, opozita braktis sallën e PE
Me të marrë fjalën Taulant Balla, në mbledhjen e Komitetit ndërparlamentar të Stabilizim-Asociimit mes Shqipërisë dhe Parlamentit Europian, demokratët e ndërprenë duke kërkuar fjalën për procedurë. Pas një këmbënguljeje ...
Top Channel | 15-Oct-2018 19:43
Me të marrë fjalën Taulant Balla, në mbledhjen e Komitetit ndërparlamentar të Stabilizim-Asociimit mes Shqipërisë dhe Parlamentit Europian, demokratët e ndërprenë duke kërkuar fjalën për procedurë. Pas një këmbënguljeje ...

FOTOT/ Deputetët e PD-së hëngrën drekën në Bruksel (edhe pse Balla mbajti fjalim) dhe kërcitën e ikën në mbledhje: I kishte këputur uria
“Ata erdhën në këtë takim me paratë e shqiptarëve për të ngrenë një drekë dhe më pas ikën dhe ne këtu flasim për të ardhmen e shqiptarëve.” Kështu u shpreh eurodeputetja e Parlamentit Europian, Monica Macovei, e ...
GazetaTema | 15-Oct-2018 20:11
“Ata erdhën në këtë takim me paratë e shqiptarëve për të ngrenë një drekë dhe më pas ikën dhe ne këtu flasim për të ardhmen e shqiptarëve.” Kështu u shpreh eurodeputetja e Parlamentit Europian, Monica Macovei, e ...

Incidenti në PE, Rama publikon sms-në e eurodeputetit: E tmerrshme!
Kryeministri Edi Rama në një postim në Twitter, ka zbuluar mesazhin e një miku të tij në Parlamentin Europian, i cili ka komentuar situatën e djeshme mes partive shqiptare. Sipas mesazhit të publikuar në “Twitter” nga ...
Gazeta Shqip | 16-Oct-2018 12:44
Kryeministri Edi Rama në një postim në Twitter, ka zbuluar mesazhin e një miku të tij në Parlamentin Europian, i cili ka komentuar situatën e djeshme mes partive shqiptare. Sipas mesazhit të publikuar në “Twitter” nga ...

Përplasjet në Bruksel për Taulant Ballën, reagon Genc Pollo
TIRANE -Deputeti Genc Pollo ka reaguar përmes një deklarate pas përplasjeve që ndodhën në mbledhjen e Komisionit të Përbashkët të Stabilizim Asocimit, ku opozita bojkotoi punimet dhe kërkoi përjashtimin e Taulant ...
BalkanWeb | 15-Oct-2018 18:25
TIRANE -Deputeti Genc Pollo ka reaguar përmes një deklarate pas përplasjeve që ndodhën në mbledhjen e Komisionit të Përbashkët të Stabilizim Asocimit, ku opozita bojkotoi punimet dhe kërkoi përjashtimin e Taulant ...

Parlamenti Europian sfidon PD-në, miratohet deklarata Shqipëri-BE: Të hapen negociatat! Balla: I keqardhur për teatrin e radhës së opozitës edhe këtu
Kreu i Grupit Parlamentar të PS dhe njëherësh bashkëdrejtues i delegacionit Shqipëri-BE në Parlamentin Evropian, Taulant Balla, ka bërë me dije se sot është miratuar Deklaratës Përfundimtare të Komitetit të ...
GazetaTema | 15-Oct-2018 18:30
Kreu i Grupit Parlamentar të PS dhe njëherësh bashkëdrejtues i delegacionit Shqipëri-BE në Parlamentin Evropian, Taulant Balla, ka bërë me dije se sot është miratuar Deklaratës Përfundimtare të Komitetit të ...

Lulzim Basha niset me urgjencë në Bruksel, pas dështimit të Genc Pollos
Partia Demokratike u përpoq ta transferonte në Bruksel këtë të hënë, betejën e saj kundër mazhorancës, dhe veçanërisht Taulant Ballës. Por, pas “dushit të ftohtë” që i kanë bërë Genc Pollos drejtuesit e Parlamentit ...
GazetaTema | 15-Oct-2018 18:25
Partia Demokratike u përpoq ta transferonte në Bruksel këtë të hënë, betejën e saj kundër mazhorancës, dhe veçanërisht Taulant Ballës. Por, pas “dushit të ftohtë” që i kanë bërë Genc Pollos drejtuesit e Parlamentit ...

Sherri në seancë, drejtuesja e Parlamentit Europian mesazh deputetëve të PD: Erdhët me paratë e shqiptarëve sa për të ngrenë drekë dhe ikët kur folëm për të ardhmen e Shqipërisë
Sherri mes mazhorancës dhe opozitës këtë herë u zhvendos në Parlamentin Europian ku deputeti Genc Pollo ka sulmuar deputetin Taulant Balla duke kërkuar largimin e tij nga drejtimi i komisionit. Pas akuzave, deputetët e ...
GazetaTema | 15-Oct-2018 18:25
Sherri mes mazhorancës dhe opozitës këtë herë u zhvendos në Parlamentin Europian ku deputeti Genc Pollo ka sulmuar deputetin Taulant Balla duke kërkuar largimin e tij nga drejtimi i komisionit. Pas akuzave, deputetët e ...

PS-PD përplasen në Bruksel, opozita braktis mbledhjen
Beteja e opozitës kundër numrit dy të Partise Socialiste Taulant Balla është transferuar në Bruksel. Ajo ka qëndruar vetëm pak minuta në mbledhjen e komitetit parlamentar të stabilizim asocimit sa për të qartësuar ...
VizionPlus | 15-Oct-2018 19:29
Beteja e opozitës kundër numrit dy të Partise Socialiste Taulant Balla është transferuar në Bruksel. Ajo ka qëndruar vetëm pak minuta në mbledhjen e komitetit parlamentar të stabilizim asocimit sa për të qartësuar ...

Balla: PE mbështet hapjen e negociatave në qershor 2019
Parlamenti Europian ka miratuar deklaratën Përfundimtare të Komitetit të Stabilizim-Asocijimit BE-Shqipëri. Përmes një statusi në profilin e tij në rrjetin social Facebook, Taulant Balla shkruan se Brukseli shpreh ...
VizionPlus | 15-Oct-2018 18:59
Parlamenti Europian ka miratuar deklaratën Përfundimtare të Komitetit të Stabilizim-Asocijimit BE-Shqipëri. Përmes një statusi në profilin e tij në rrjetin social Facebook, Taulant Balla shkruan se Brukseli shpreh ...

Debati në Bruksel, Rama publikon mesazhin e zyrtarit të PE
Bojkoti i opozitës ditën e hënë në takimin e komitetit të 13 të MSA-së mes BE-së dhe Shqipërisë në Bruksel nuk është pritur mirë nga ndërkombëtarët. Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një mesazh që i ka dërguar një ...
TV Klan | 16-Oct-2018 11:14
Bojkoti i opozitës ditën e hënë në takimin e komitetit të 13 të MSA-së mes BE-së dhe Shqipërisë në Bruksel nuk është pritur mirë nga ndërkombëtarët. Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një mesazh që i ka dërguar një ...

Problemi i vërtetë i Shqipërisë që u pasqyrua dje në PE
Nga Flogert Muça/ Ditën e djeshme në Parlamentin Europian nuk ka ndodhur asnjë suprizë. Lulzim Basha bëri atë që që ka bërë përherë dhe që e ka strategji të qartë, sulmoi Shqipërinë duke akuzuar kundërshtarët e Tiranës ...
Java News | 16-Oct-2018 16:42
Nga Flogert Muça/ Ditën e djeshme në Parlamentin Europian nuk ka ndodhur asnjë suprizë. Lulzim Basha bëri atë që që ka bërë përherë dhe që e ka strategji të qartë, sulmoi Shqipërinë duke akuzuar kundërshtarët e Tiranës ...

Sulmi i Pollos ndaj Ballës, eurodeputeti Kukan qorton PD-në: Këto çështje zgjidhini në Parlamentin shqiptar dhe jo në Parlamentin Europian. Ju kujtoj detyrat tuaja
Eurodeputeti Eduart Kukan ka qortuar Partinë Demokratike lidhur me sjelljen e shfaqur në mbledhjen e radhës të Komitetit Parlamentar të Stabilizim-Asociimit, BE-Shqipëri. Pas deklaratave të deputetit Genc Pollo që ...
GazetaTema | 15-Oct-2018 18:17
Eurodeputeti Eduart Kukan ka qortuar Partinë Demokratike lidhur me sjelljen e shfaqur në mbledhjen e radhës të Komitetit Parlamentar të Stabilizim-Asociimit, BE-Shqipëri. Pas deklaratave të deputetit Genc Pollo që ...

PE miraton deklaratën e Stabilizim Asociimit. Balla: Keqardhje për teatrin e opozitës
Parlamentit Europian miraton Deklaratën Përfundimtare të Komitetit të Stabilizim-Asocijimit BE-Shqipëri. Lajmi është njoftuar nga deputeti socialist Taulant Balla i pranishëm sot në mbledhjen e PE-së. Përmes një postimi ...
BalkanWeb | 15-Oct-2018 18:09
Parlamentit Europian miraton Deklaratën Përfundimtare të Komitetit të Stabilizim-Asocijimit BE-Shqipëri. Lajmi është njoftuar nga deputeti socialist Taulant Balla i pranishëm sot në mbledhjen e PE-së. Përmes një postimi ...

Problemi i vërtetë i Shqipërisë që u pasqyrua dje në PE
Nga Flogert Muça Ditën e djeshme në Parlamentin Europian nuk ka ndodhur asnjë suprizë. Lulzim Basha bëri atë që që ka bërë përherë dhe që e ka strategji të qartë, sulmoi Shqipërinë duke akuzuar kundërshtarët e Tiranës ...
Dritare.net | 16-Oct-2018 16:31
Nga Flogert Muça Ditën e djeshme në Parlamentin Europian nuk ka ndodhur asnjë suprizë. Lulzim Basha bëri atë që që ka bërë përherë dhe që e ka strategji të qartë, sulmoi Shqipërinë duke akuzuar kundërshtarët e Tiranës ...

Magjistari që i shpëtoi vdekjes për 1 sekondë
Magjistari 23-vjeçar, Darcy Ouk, në edicionin britanik “Unë kam talent” në performancën e tij kishte në disponim 53 sekonda të largoj “Këmishën e fortë” ku ai arriti të shpëtojë nga vdekja vetëm për 1 sekondë. Gjithë ...
Republika | 16-Oct-2018 14:36
Magjistari 23-vjeçar, Darcy Ouk, në edicionin britanik “Unë kam talent” në performancën e tij kishte në disponim 53 sekonda të largoj “Këmishën e fortë” ku ai arriti të shpëtojë nga vdekja vetëm për 1 sekondë. Gjithë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved