Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Sulmi në Barcelonë, policia në kërkim të marokenit Younes Abouyaaqoub
RTM - 19-Aug-2017 15:42
Drejtuesi i automjetit që shkaktoi 14 viktima e mbi 100 të plagosur në bulevardin e famshëm të Barcelonës, Las Ramblas, mund të jetë ende i gjallë dhe në arrati. Policia spanjolle bëri të ditur se është vënë në kërkim ...
Vazhdojnë kërkimet për sulmuesin e Barcelonës
TetovaSot - 19-Aug-2017 14:29
Drejtuesi i furgonit që vrau 13 veta në një zonë turistike në Barcelona është në arrati. Policia është vënë në kërkim të tij, prej së enjtes dhe se besohet që ai është ende gjallë dhe në ikje e sipër, shkruan BBC. Ata ...
Policia në kërkim të shoferit që vrau 13 persona në Barcelonë
Koha.net - 19-Aug-2017 13:53
Policia spanjolle ka njoftuar se është në kërkim të shoferit të furgonit me të cilin vrau 13 persona në një shesh të Barcelonës. Autoritetet spanjolle janë në kërkim të marokenit, Younes Abouyaaqoub, i cili tani është i ...
Policia spanjolle vazhdon kërkimet për autorin e dyshuar të sulmit në Barcelonë
Tesheshi - 19-Aug-2017 13:23
Drejtuesi i furgonit që vrau 14 vetë në një zonë turistike në Barcelona është në arrati. Policia është vënë në kërkim të tij, prej së enjtes dhe se besohet që ai është ende gjallë, shkruan BBC. Ata po kërkojnë të ...
“Gjuetia” ndaj terroristëve, vritet Moussa Oukabir
VizionPlus - 19-Aug-2017 12:54
Autoritetet spanjolle kanë ekzekutuar të dyshuarin kryesor për sulmin me furgon në bulevardin e njohur të Barcelonës, Las Ramblas, ku humbën jetën 14 persona dhe mbi 100 të tjerë mbetën të plagosur. Moussa Oukabir 18 ...
Sulmi në Barcelonë, policia kërkon drejtuesin e makinës
Gazeta Dita - 19-Aug-2017 12:43
Drejtuesi i automjetit që shkaktoi 13 viktima e mbi 100 të plagosur në bulevardin e famshëm të Barcelonës, Las Ramblas, mund të jetë ende i gjallë dhe në arrati. Policia spanjolle bëri të ditur se është vënë në kërkim ...
Barcelonë, terroristët kërkuan me qira një furgon më të madh
Gazeta Shqip - 19-Aug-2017 12:30
Policia spanjolle është në ndjekje të Younes Abouyaaqoub, i cili sipaas hetuesve ishte në timonin e furgonit që përplasi 13 kalimtarë në Rambla të Barcelonës. 22-vjeçari, i cili fillimisht u fol se kishte vdekur, ...
Sulmi në Barcelonë, policia kërkon drejtuesin e makinës
Lajminet - 19-Aug-2017 12:09
Policia spanjolle bëri të ditur se është vënë në kërkim të marokenit Younes Abouyaaqoub, i cili, sipas mediave spanjolle, është shoferi i furgonit. 22-vjeçari jetonte në qytetin e vogël të Ripoll në veri të Barcelonës, ...
Ende në arrati terroristi i Ramblas
ABCNews - 19-Aug-2017 11:50
Ende në arrati terroristi i Ramblas Policia spanjolle jep detaje të reja për organizatorët e sulmit 19 gusht 2017 11:50 Sipas mediave spanjolle grupi i të rinjve që organizuan sulmin dëshironin të merrnin një automjet ...
Sulmi në Barcelonë, policia kërkon drejtuesin e makinës
InFokusi - 19-Aug-2017 11:07
Drejtuesi i automjetit që shkaktoi 13 viktima e mbi 100 të plagosur në bulevardin e famshëm të Barcelonës, Las Ramblas, mund të jetë ende i gjallë dhe në arrati. Policia spanjolle bëri të ditur se është vënë në kërkim ...
Sulmi në Barcelonë, policia kërkon drejtuesin e makinës
Flaka - 19-Aug-2017 10:53
Drejtuesi i automjetit që shkaktoi 13 viktima e mbi 100 të plagosur në bulevardin e famshëm të Barcelonës, Las Ramblas, mund të jetë ende i gjallë dhe në arrati. Policia spanjolle bëri të ditur se është vënë në kërkim ...
Sulmi në Barcelonë, policia ende në kërkim të drejtuesit të furgonit
Alsat-M - 19-Aug-2017 10:52
Drejtuesi i automjetit që shkaktoi 13 viktima e mbi 100 të plagosur në bulevardin e famshëm të Barcelonës, Las Ramblas, mund të jetë ende i gjallë dhe në arrati. Policia spanjolle bëri të ditur se është vënë në kërkim ...
Sulmi në Barcelonë, policia kërkon drejtuesin e makinës
Top Channel - 19-Aug-2017 10:48
Drejtuesi i automjetit që shkaktoi 13 viktima e mbi 100 të plagosur në bulevardin e famshëm të Barcelonës, Las Ramblas, mund të jetë ende i gjallë dhe në arrati. Policia spanjolle bëri të ditur se është vënë në kërkim ...
Xhihadisti final: A vrasin terroristët në emër të dashurisë?
Mapo - 19-Aug-2017 10:29
Shoferi i sulmit me furgon në Barcelonë, ku mbetën të vdekur 13 persona, mund të jetë sërish i gjallë dhe në arrati. Kështu bëri të ditur policia spanjolle, e cila theksoi se është në kërkim të marokenit Younes ...
Vazhdojnë kërkimet për sulmuesin e Barcelonës
Albportali - 19-Aug-2017 10:21
Drejtuesi i furgonit që vrau 13 veta në një zonë turistike në Barcelona është në arrati. Policia është vënë në kërkim të tij, prej së enjtes dhe se besohet që ai është ende gjallë dhe në ikje e sipër, shkruan BBC. Ata ...
Terroristët e Spanjës dhe të gjithë botës vrasin në emër të dashurisë
Mapo - 19-Aug-2017 10:18
Nga Arjan Çuri Sa herë që dëgjojmë për një sulm terrorist, dhe meqë këto kohët e fundit, lajme për të tilla goditje vdekjeprurëse janë bërë aq të shpeshta, na është krijuar një lloj imuniteti që vjen nga të bërit zakon ...
Vazhdojnë kërkimet për sulmuesin e Barcelonës
AlMaKos - 19-Aug-2017 10:17
Drejtuesi i furgonit që vrau 13 veta në një zonë turistike në Barcelona është në arrati.Policia është vënë në kërkim të tij, prej së enjtes dhe se besohet që ai është ende gjallë dhe në ikje e sipër, shkruan BBC.Ata po ...
Vazhdojnë kërkimet për sulmuesin e Barcelonës
Shenja - 19-Aug-2017 10:15
Drejtuesi i furgonit që vrau 13 veta në një zonë turistike në Barcelona është në arrati. Policia është vënë në kërkim të tij, prej së enjtes dhe se besohet që ai është ende gjallë dhe në ikje e sipër, shkruan BBC. Ata ...
Policia spanjolle vret të dyshuarin kryesor për sulmin terrorist në Barcelonë ku vdiqen 14 persona
Standard - 19-Aug-2017 09:52
Vritet nga policia spanjolle i dyshuari kryesor për sulmin në sheshin e Barcelonës, ku u shtypën për vdekje me furgon 14 persona, ndërsa dhjetëra të tjerë u plagosën. Moussa Oukabir 18 vjeç me origjinë nga Maroku është ...
Policia spanjolle vret të dyshuarin kryesor për sulmin terrorist në Barcelonë ku vdiqen 14 persona
Lapsi - 19-Aug-2017 09:40
Vritet nga policia spanjolle i dyshuari kryesor për sulmin në sheshin e Barcelonës, ku u shtypën për vdekje me furgon 14 persona, ndërsa dhjetëra të tjerë u plagosën. Moussa Oukabir 18 vjeç me origjinë nga Maroku është ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore