Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
‘Chelsea favorit për titull’ Kosova Press - 19-Aug-2017 18:22
Manchester United fiton sërish bindshëm ndaj Swensea, dyshja Pogba-Lukaku funksionon më së miri (VIDEO)
Koha Jone - 19-Aug-2017 17:24
Manchester United nuk ndalet së fituari me rezultate bindëse. Edhe në javën e dytë të Premier League, djemtë e Jose Mourinho fituan me rezultatin 4-0 përballë Swansea. Goli i parë në ndeshje erdhi në minutën e fundit të ...
Video/ Man.Utd fiton sërish bindshëm, mposht Swansea-n
Lexo - 19-Aug-2017 17:21
Manchester United nuk ndalet së fituari me rezultate bindëse. Edhe në javën e dytë të Premier League, djemtë e Jose Mourinho fituan me rezultatin 4-0 përballë Swansea. Goli i parë në ndeshje erdhi në minutën e fundit të ...
Carvalho drejt transferimit në Ligën Premier
TetovaSot - 19-Aug-2017 17:03
Mesfushori portugez, William Carvalho nuk pritet të vazhdoj me Sportingun e Lisbonës. Sipas asaj që ka shkruar Sky Sports, portugezi është pranë transferimit në kampionatin anglez. West Ham United dhe Liverpool janë dy ...
Manchester United fiton sërish bindshëm ndaj Swensea, dyshja Pogba-Lukaku funksionon më së miri (VIDEO)
BalkanWeb - 19-Aug-2017 17:03
Manchester United nuk ndalet së fituari me rezultate bindëse. Edhe në javën e dytë të Premier League, djemtë e Jose Mourinho fituan me rezultatin 4-0 përballë Swansea. Goli i parë në ndeshje erdhi në minutën e fundit të ...
Mbappe një hap larg PSG për 180 mln Euro
GazetaBlic - 19-Aug-2017 16:59
Manchester United ka triumfuar në udhëtim te Swansea me rezultat të thellë 4-0. ‘Djajtë e Kuq’, treguan edhe në këtë takim se janë ndër pretendentët kryesor për titullin e kampionit. Eric Bailly, Romelu Lukaku, Paul ...
Sërish poker, United gjunjëzon edhe Swansea
Top Channel - 19-Aug-2017 16:53
Manchester United tregoi që fitorja 4-0 ndaj West Ham-it në javën hapëse të Premier Ligës nuk ishte një rastësi. “Djajtë e Kuq” të drejtuar nga Jose Mourinho siguruan një tjetër fitore me të njëjtin rezultat, këtë herë ...
Swansea – Man United, vlerësimi i lojtarëve (Foto)
TetovaSot - 19-Aug-2017 16:45
Henrik Mkhitaryan është vlerësuar si më i miri në ndeshjen Swansea – Manchester United. Manchester Unitedit ka shënuar fitore me lehtësi ndaj Sëansea Cityt në xhirone dytë në Premierligë, pasi e mposhti me rezultat të ...
United fiton në transfertë ndaj Swansea-s me rezultat të thellë
Java News - 19-Aug-2017 16:41
Skuadra e Manchester Unitedit ka shënuar fitore me lehtësi ndaj Swansea Cityt me rezultatin e thellë 4:0. Golat për ‘Djajtë e Kuq’ i shënuan: Eric Bailly (45), Romelu Lukakut (80), Paul Pogbas (81) dhe Anthony Martial ...
Man. United spektakolar, 4-0 me Swansean
SuperSport - 19-Aug-2017 16:37
Manchester United nuk përmbahet në këtë fillim sezoni. Skuadra e Jose Mourinhos regjistroi fitoren e 2-të rradhazi me shifrat 4-0, këtë herë në transfertë ndaj Sëansea-it, duke paralajmëruar rivalët se Djajtë e Kuq në ...
VIDEO/ United i frikshëm
Syri - 19-Aug-2017 16:37
Manchester United ka vazhduar me fitore edhe në javën e dytë të Ligës Premier. Gjiganti anglez ishte mysafir i skuadrës uellsiane, Swansea ku triumfoi me rezultat të lartë 4-0. Goli i parë në ndeshje erdhi në minutën e ...
Notat e lojtarëve, Swansea ? Manchester United (Foto)
Kosova Sot - 19-Aug-2017 16:23
Manchester United ka triumfuar në udhëtim te Swansea me rezultat të thellë 4-0. ‘Djajtë e Kuq’, treguan edhe në këtë takim se janë ndër pretendentët kryesor për titullin e kampionit. Eric Bailly, Romelu Lukaku, Paul ...
William Carvalho drejt transferimit në Ligën Premier
AlMaKos - 19-Aug-2017 16:19
Mesfushori portugez, William Carvalho nuk pritet të vazhdoj me Sportingun e Lisbonës. Sipas asaj që ka shkruar Sky Sports, portugezi është pranë transferimit në kampionatin anglez. West Ham United dhe Liverpool janë dy ...
Swansea – Man United, vlerësimi i lojtarëve (Foto)
Gazeta Express - 19-Aug-2017 16:15
Henrik Mkhitaryan është vlerësuar si më i miri në ndeshjen Swansea – Manchester United. Manchester Unitedit ka shënuar fitore me lehtësi ndaj Sëansea Cityt në xhirone dytë në Premierligë, pasi e mposhti me rezultat të ...
Swansea 0-4 Manchester United, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)
Lajminet - 19-Aug-2017 16:15
Manchester United ka shënuar edhe fitoren e dytë në po kaq ndeshje në Premierligë. ‘Djajtë e Kuq’ kanë mposhtur 0-4 Swansean në udhëtim, me golat e Bailly, Lukaku, Pogba dhe Martial. Paraqitje të mirë në këtë ndeshje, ...
William Carvalho drejt transferimit në Ligën Premier
InFokusi - 19-Aug-2017 16:09
Mesfushori portugez, William Carvalho nuk pritet të vazhdoj me Sportingun e Lisbonës. Sipas asaj që ka shkruar Sky Sports, portugezi është pranë transferimit në kampionatin anglez. West Ham United dhe Liverpool janë dy ...
Notat e lojtarëve, Swansea – Manchester United (Foto)
InFokusi - 19-Aug-2017 16:09
Manchester United ka triumfuar në udhëtim te Swansea me rezultat të thellë 4-0. ‘Djajtë e Kuq’, treguan edhe në këtë takim se janë ndër pretendentët kryesor për titullin e kampionit. Eric Bailly, Romelu Lukaku, Paul ...
Notat e lojtarëve, Swansea – Manchester United (Foto)
AlMaKos - 19-Aug-2017 16:04
Manchester United ka triumfuar në udhëtim te Swansea me rezultat të thellë 4-0. ‘Djajtë e Kuq’, treguan edhe në këtë takim se janë ndër pretendentët kryesor për titullin e kampionit. Eric Bailly, Romelu Lukaku, Paul ...
Lukaku? Jo, ky është futbollisti që po “çmendë” tifozët e Man Utd (FOTO)
InFokusi - 19-Aug-2017 16:03
Eric Bailly ka marrë lavdatat më të mëdha nga tifozët e Manchester United pas fitores ndaj Swanseas me rezultat 4:0.
Nëse dështojnë që t`i transferojnë yjet Coutinho e Dembele, Barcelona ka edhe planin B
GazetaBlic - 19-Aug-2017 15:45
Skuadra e Manchester United ka fituar pa problem përballë skuadrës Swansea Skuadra e trajnerit Jose Mourinho e ka mposhtur skuadrën uellesiane me rezultat 0-4 në stadiumin e tyre. Bailly ishte ai i cili shënoi i pari në ...
Shqiptari nga Maqedonia sfidon veten në garën botërore në bodybuilding (Foto)
GazetaBlic - 19-Aug-2017 15:36
Skuadra e Manchester United ka shënuar edhe 3 gola tjerë përballë Swansea. Yjet e Manchester United Romelu Lukaku, Paul Pogba dhe Anthony Martial kanë shënuar në minutat 80-82-84 për epërsinë 0-4 të skuadrës së Jose ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore