Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Lushnjë, burri xheloz vret gruan
VizionPlus - 19-Aug-2017 14:52
Një konflikt për motive xhelozie solli krimin e radhës në familje. Një grua u qëllua për vdekje nga bashkëshorti pasditen e së premtes. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Plug të Lushnjës, ku Tajar Kazanxhi goditi me ...
Burri xheloz masakron gruan, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes
Zeri - 19-Aug-2017 14:20
Krimi i rëndë i të premtes në Lushnje, ku Tajar Kazanxhi vrau bashkëshorten Natasha Kazanxhi me sqepar, dyshohet se ka ndodhur për shkak të xhelozisë së çiftit. Një fakt i tillë konfirmohet nga burime të policisë së ...
Zbardhen detajet se si lushnjari i dehur masakroi pr vdekje gruan e tij
Bota Sot - 19-Aug-2017 14:07
Policia ka zbardhur detaje rreth krimit të rëndë që tronditi një ditë më parë qytetin e Lushnjës. Bëhet e ditur se shkak për masakrimin deri në vdekje të 51-vjeçares Natasha Kazanxhi është bërë xhelozia dhe konfliktet e ...
Tmerr në Lushnje/ Burri masakron gruan me sende te forta, vdes në spital (Emrat)
Lexo - 19-Aug-2017 14:00
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Plug të Lushnjës, ku një burrë ka masakruar me sende të forta bashkëshorten e tij. Bëhet fjalë për Tajar Kazanxhi 55 vjeç, që ka goditur me sende të forta ...
Pamje të rënda, lushnjari xheloz masakron gruan me sqepar (VIDEO)
Shprehja - 19-Aug-2017 13:34
Krimi i rëndë i të premtes në Lushnje, ku Tajar Kazanxhi vrau bashkëshorten Natasha Kazanxhi me sqepar, dyshohet se ka ndodhur për shkak të xhelozisë së çiftit. Një fakt i tillë konfirmohet nga burime të policisë së ...
Zbardhen detajet se si lushnjari i dehur masakroi për vdekje gruan e tij (Video)
Telegrafi - 19-Aug-2017 13:26
Policia ka zbardhur detaje rreth krimit të rëndë që tronditi një ditë më parë qytetin e Lushnjës. Bëhet e ditur se shkak për masakrimin deri në vdekje të 51-vjeçares Natasha Kazanxhi është bërë xhelozia dhe konfliktet e ...
Deputetja e PD reagon për dhunën ndaj grave
Indeks Online - 19-Aug-2017 12:40
Pas ngjarjeve të rënda të një dite më parë që tronditën mbarë opinionin publik, kur një grua u masakrua për vdekje me sqepar nga bashkëshorti i saj në Lushnje dhe një tjetër grua u kërcënua nga ish-bashkëjetuesi ...
Deputetja e PD reagon për dhunën ndaj grave: Është kthyer në një epidemi në shoqëri
Lapsi - 19-Aug-2017 12:35
Pas ngjarjeve të rënda të një dite më parë që tronditën mbarë opinionin publik, kur një grua u masakrua për vdekje me sqepar nga bashkëshorti i saj në Lushnje dhe një tjetër grua u kërcënua nga ish-bashkëjetuesi ...
Zbardhen detaje të reja, si e masakroi burri bashkëshorten 51-vjeçare në Lushnje. Ja shkaqet e krimit!
Mapo - 19-Aug-2017 12:17
Zbardhen arsyet e krimit të rëndë që tronditi dje qytetin e Lushnjes, ku një burrë qëlloi me sqepara në kokë bashkëshorten e tij të dytë. Shkak për masakrimin deri në vdekje të 51-vjeçares Natasha Kazanxhi është bërë ...
Detaje nga krimi në Lushnje, zbulohet pse burri vrau gruan me çekiç
InFokusi - 19-Aug-2017 12:03
Konflikti për një pronë është shkaku i vrasjes së 51 vjeçares Natasha Kazanxhi nga bashkëjetuesi i saj, Tajar Kazanxhi, ngjarje e ndodhur pasditen e së premtes në fshatin Plug të Lushnjës. Gruaja humbi jetën në spital ...
Vrasja e gruas me sqepar, policia e Lushnjes jep detajet dhe shkakun e krimit të rëndë
Lapsi - 19-Aug-2017 11:58
Ditën e djeshme qyteti i Lushnjes u trondit nga një krim që ndodhi në familje, ku u vra një 51-vjeçare nga bashkëjetuesi i saj. Ngjarja ndodhi në fshatin Plug të Lushnjes, ndërsa 51-vjeçarja humbi jetën në spital si ...
Dhuna ndaj grave, reagimi i fortë e deputetes demokrate
BalkanWeb - 19-Aug-2017 11:51
TIRANE- Pas ngjarjeve të rënda të një dite më parë që tronditën mbarë opinionin publik, kur një grua u masakrua për vdekje me sqepar nga bashkëshorti i saj në Lushnje dhe një tjetër grua u kërcënua nga ish-bashkëjetuesi ...
Konflikti nga xhelozia në Lushnjë
Ina-Online - 19-Aug-2017 11:48
Burri vret me sqepar gruan e tij brenda në shtëpi Një xhelozi kishte shkaktuar sherr të vazhdueshme mes çiftit Kazanxhiu të cilët kishin vetëm një vit martuar. Ata ishin duke rregulluar një dritare në shtëpinë e njërës ...
Zbardhen detajet makabre, si lushnjari i dehur masakroi për vdekje gruan
Gazeta Dita - 19-Aug-2017 11:47
Burri i dehur masakron gruan me sqeparin që ajo po prashiste perimet. Ngjarja e rëndë ndodhi dje në fshatin Plug të Lushnjës. Policia bëri të ditur se ka arrestuar autorin që masakroi me sende të forta bashkëshorten e ...
Konflikti nga xhelozia në Lushnjë
ABCNews - 19-Aug-2017 11:27
Konflikti nga xhelozia në Lushnjë Burri vret me sqepar gruan e tij brenda në shtëpi 19 gusht 2017 11:25 Një xhelozi kishte shkaktuar sherr të vazhdueshme mes çiftit Kazanxhiu të cilët kishin vetëm një vit martuar. Ata ...
Detaje nga krimi në Lushnje, burri vrau gruan me sqepar për pronën
Koha Jone - 19-Aug-2017 11:16
Konflikti për një pronë është shkaku i vrasjes së 51 vjeçares Natasha Kazanxhi nga bashkëjetuesi i saj, Tajar Kazanxhi, ngjarje e ndodhur pasditen e së premtes në fshatin Plug të Lushnjës. Gruaja humbi jetën në spital ...
Zbardhen detaje të reja, si e masakroi dje burri gruan në Lushnje. Ja shkaqet e krimit
Koha Jone - 19-Aug-2017 11:16
Zbardhen arsyet e krimit të rëndë që tronditi dje qytetin e Lushnjes, ku një burrë qëlloi me sqepara në kokë bashkëshorten e tij të dytë. Shkak për masakrimin deri në vdekje të 51-vjeçares Natasha Kazanxhi është bërë ...
Ngjarja e trisht/ Pse e masakroi gruan me sqepar burri i dehur. Dshmia n polici: S’mbaj mend gj
Bota Sot - 19-Aug-2017 11:13
Burri i dehur masakron gruan me sqeparin që ajo po prashiste perimet. Ngjarja e rëndë ndodhi dje në fshatin Plug të Lushnjës. Policia bëri të ditur se ka arrestuar autorin që masakroi me sende të forta bashkëshorten e ...
Zbardhen detaje të reja, si e masakroi burri bashkëshorten 51-vjeçare në Lushnje. Ja shkaqet e krimit!
Dritare.net - 19-Aug-2017 11:04
Zbardhen arsyet e krimit të rëndë që tronditi dje qytetin e Lushnjes, ku një burrë qëlloi me sqepara në kokë bashkëshorten e tij të dytë. Shkak për masakrimin deri në vdekje të 51-vjeçares Natasha Kazanxhi është bërë ...
Vrau me sëpatë bashkëshorten, reagon politikania demokrate: Makabre! Trishtim për mua si nënë, mjeke e deputete!
News Bomb - 19-Aug-2017 10:53
Pas ngjarjes tragjike në Lushnje, ku bashkëshorti vrau gruan me sëpatë ka reaguar deputetja demokrate Albina Deda. “Makabre! Trishtim për mua si nënë, mjeke e deputete!”, shprehet ndër të tjera Deda, e cila shton më tej ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore