Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 13:20
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
albportali 13:18 Rifreskuar në
Çmendet klubi londinez, kërkon të bëjë Skriniar mbrojtësin më të shtrenjtë në histori
Çmendet klubi londinez, kërkon të bëjë Skriniar mbrojtësin më të shtrenjtë në histori
Albportali -  I sapobotuar
Chelsi po mendon që të transferojë yllin më të ri të Interit, Milan Skriniar, për shifrën e 70 milion eurove, trasferim që do ta bënte atë mbrojtësin më të shtrenjtë në histori. Skriniar i ka kushtuar Interit 23 milion ...
8 artikuj te ndërlidhur »

Forcat izraelite këtë vit kanë vrarë 14 fëmijë palestinezë
Forcat izraelite këtë vit kanë vrarë 14 fëmijë palestinezë
Albportali -  I sapobotuar
Instituti Palestinez i Statistikave (PCBS) ka njoftuar se forcat izraelite të sigurisë këtë vit kanë vrarë të paktën 14 fëmijë në Bregun Perëndimor dhe Gaza, raporton Anadolu Agency (AA). Me rastin e Ditës Ndërkombëtare ...
13 artikuj te ndërlidhur »

Nesër, Gruevski e Zaev paraqiten në gjykatën Penale
Nesër, Gruevski e Zaev paraqiten në gjykatën Penale
Albportali -  I sapobotuar
Shkup, 19 nëntor – Nesër në Gjykatën Penale në Shkup duhet të paraqiten dy krerët e partive më të mëdha në vend. Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është i akuzuar për marrje ryshfetit, ndërsa kryetari i VMRO-së, Nikolla ...
20 artikuj te ndërlidhur »

Nisma: PDK po i bën presion kryetarit të KKZ-së, Zogaj e mohon
Nisma: PDK po i bën presion kryetarit të KKZ-së, Zogaj e mohon
Albportali -  I sapobotuar
Nisma për Kosovën, dega në Malishevë nëpërmjet një komunikate thotë se kryetari i Komisioni Komunal Zgjedhor ka presion nga PDK-ja ku sipas Nismës ka për qëllim që të shkaktojë incidente në qendrën e votimit në fshatin ...
10 artikuj te ndërlidhur »

Deri në orën 11:00 votuan 6.90% e qytetarëve
Deri në orën 11:00 votuan 6.90% e qytetarëve
Albportali -  para 61 min
Në bazë të të dhënave të KQZ-ë, nga 96% të vendvotimeve në 19 komuna, përfshirë edhe komunën e Parteshit, deri në orën 11 kanë pjesëmarrja e qytetarëve ka qenë 6.90%, njofton Klan Kosova. Në zgjedhjet e 22 tetorit, në ...
250 artikuj te ndërlidhur »

Peterle vlerëson pozitivisht procesin zgjedhor
Peterle vlerëson pozitivisht procesin zgjedhor
Albportali -  para 111 min
Shefi i misionit vëzhgues të BE-së, Alojz Peterle, ka vëzhguar procesin zgjedhor në Qendrën e Votimit në Fakultetin Teknik në Prishtinë, i cili pati vërejtje për mungesë të qasjes së qendrave të votimit për qytetarët me ...
91 artikuj te ndërlidhur »

“Në vend të zgjedhjeve, zgjidhni problemet”
“Në vend të zgjedhjeve, zgjidhni problemet”
Albportali -  para 111 min
Vendimi për të mos shkuar në zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare do të ketë kuptim nëse Serbia do ta shfrytëzojë për të marrë pjesë në zgjidhjen e atyre problemeve, të cilat janë vendimtare për të ardhmen e këtij ...
2 artikuj te ndërlidhur »

Aksion i koordinuar i policisë dhe DAP-it në disa objekte hoteliere
Aksion i koordinuar i policisë dhe DAP-it në disa objekte hoteliere
Albportali -  para 2 ore
Ministria e Punëve të Brendshme në koordinim me Drejtorinë e të Ardhurave Publike, kreu kontroll mbi disa objekte hotelierike në Prilep dhe Manastir, por edhe në disa vende të tjera. Detajet e veprimit do të shpallen në ...
13 artikuj te ndërlidhur »

Pjesëmarrje dukshëm e zvogëluar e votuesve krahas zgjedhjeve të 22 tetorit
Pjesëmarrje dukshëm e zvogëluar e votuesve krahas zgjedhjeve të 22 tetorit
Albportali -  para 2 ore
Vetëm katër javë i ndajnë zgjedhjet lokale nga ato të balotazhit në Kosovë. Nga ajo që është raportuar nga Komisioni Qendror Zgjedhor, në zgjedhjet e 22 tetorit kishte një pjesëmarrje të konsiderueshme të votuesve ...
250 artikuj te ndërlidhur »

Flora Gashi – Inati
Flora Gashi – Inati
Albportali -  para 2 ore
Flora Gashi – Inati (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur DualVox, kurse Videoklipi eshte realizuar nga VideoArt, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te G-Music. AlbPortali:
15 artikuj te ndërlidhur »

Këto janë të gjitha komunat që votojnë në balotazh
Këto janë të gjitha komunat që votojnë në balotazh
Albportali -  para 2 ore
Sot 19 komuna të Kosovës po votojnë në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale. Harta (me ngjyrë të verdhë) e Raundit të Dytë të Zgjedhjeve për Kryetarë të Komunave dhe e rivotimit për Kryetar në komunën e Parteshit. Raundi ...
250 artikuj te ndërlidhur »

Votimi i Isa Mustafës (Drejtpërdrejt)
Votimi i Isa Mustafës (Drejtpërdrejt)
Albportali -  para 2 ore
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa po voton në qendrën e votimit e cila gjendet në shkollën fillore “Emin Duraku”, në Prishtinë. Partia që ai drejton është në balotazh me subjektet tjera në ...
163 artikuj te ndërlidhur »

PSG dhe Juventus në garë për ish-lojtarin e Realit
PSG dhe Juventus në garë për ish-lojtarin e Realit
Albportali -  para 3 ore
Paris Saint-Germain dhe Juventus pritet ta sfidojnë njëri-tjetrin për të siguruar nënshkrimin me Fabinho në janar. Të dy skuadrat e kanë përcjellë brazilianin përgjatë gjithë verës, por nuk arritën ta joshin të largohet ...
36 artikuj te ndërlidhur »

I pari i vendit nuk do ta kryejë obligimin qytetar!
I pari i vendit nuk do ta kryejë obligimin qytetar!
Albportali -  para 4 ore
Sot mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve në Kosovë, mirëpo presidenti i vendit Hashim Thaçi nuk do të kryej obligimin e tij qytetar. Presidenti Thaçi nuk do të votojë për arsyen se akoma gjendet në një vizitë zyrtare në ...
24 artikuj te ndërlidhur »

Neymar tek Reali? Ja si përgjigjet trajneri i PSG-së
Neymar tek Reali? Ja si përgjigjet trajneri i PSG-së
Albportali -  para 11 ore
Trajneri i PSG-së, Unay Emery i ka dhënë fund zërave për një rikthim të mundshëm të Neymarit drejt Spanjës, konkretisht te Reali i Madridit. Emery theksoi se blerja e Neymarit u bë për t’i hapur rrugë një projekti të ...
36 artikuj te ndërlidhur »

Prekëse: Nëna e këtij ushtari donte ta befasonte djalin duke shkuar te ai, por shikoni ç’ndodhi
Prekëse: Nëna e këtij ushtari donte ta befasonte djalin duke shkuar te ai, por shikoni ç’ndodhi
Albportali -  para 11 ore
Dashuria e nënave për fëmijët është dashuria më e madhe, dhe e pakushtëzuar, prandaj kur ndahen rrugët mes tyre jeta bëhet shumë e vështirë, edhe atëherë kur bëhet për pak kohë. Kështu, Rekitta Lee një nënë nga Florida ...
5 artikuj te ndërlidhur »

Presidentja kroate: “Shumë ujë do të rrjedhë përgjatë Danubit para se të jemi miq me Serbinë”
Presidentja kroate: “Shumë ujë do të rrjedhë përgjatë Danubit para se të jemi miq me Serbinë”
Albportali -  para 12 ore
Vukovari shënon 26 vjetorin që kur kishte rënë në duart e agresorit serb pas betejës së përgjakshme të Luftës Atdhetare dhe rrethimit tre mujor. Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitarovic, duke folur për ndërtimin e ...
10 artikuj te ndërlidhur »

Mësimdhënësit shqiptarë në Maqedoni janë për ndryshim të librave të historisë
Mësimdhënësit shqiptarë në Maqedoni janë për ndryshim të librave të historisë
Albportali -  para 12 ore
Shkup, 18 nëntor – Këshilli i mësimdhënësve shqiptarë në Maqedoni kërkonë formim të komisionit që do të bëhet ndryshimi i përmbajtjes së librave të historisë, Nuhi Dardhishta kryetar i këtij këshilli kërkon strategji ...
27 artikuj te ndërlidhur »

Bleona arsyetohet! “Më mirë e ngrijë beben se sa e bëj me baba legen”
Bleona arsyetohet! “Më mirë e ngrijë beben se sa e bëj me baba legen”
Albportali -  para 14 ore
Bleona Qereti ishte e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ dhe ashtu siq pritje theu çdo rekord shikueshmërie. Ajo rrëfeu pa dorëza shumë gjëra nga jeta e saj e mes tyre edhe videot e shumë përfolura së fundmi për ...
111 artikuj te ndërlidhur »

​Thaçi: Kosova i është përjetësisht mirënjohëse Kanadasë
​Thaçi: Kosova i është përjetësisht mirënjohëse Kanadasë
Albportali -  para 14 ore
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se sot në bazën ushtarake të forcave kanadeze “Halifax”, ka takuar disa prej kosovarëve të dëbuar nga Kosova, që kishin emigruar si refugjatë në vitin 1999. Postimi i ...
77 artikuj te ndërlidhur »

Zajmina publikon foton më të bukur me barkun e fryrë (FOTO)
Zajmina publikon foton më të bukur me barkun e fryrë (FOTO)
Albportali -  para 14 ore
Ndonëse këto javët e fundit, Zajmina Vasjari ka postuar foto të shumta në rrjetet sociale duke treguar eksperiencën e bukur të shtatëzanisë, ajo vetëm tani sjellë një foto komplet me barkun e fryrë. Ajo ka publikuar ...
13 artikuj te ndërlidhur »

Ekskluzive: Granit Xhaka flet për veten, familjen dhe futbollin
Ekskluzive: Granit Xhaka flet për veten, familjen dhe futbollin
Albportali -  para 14 ore
Mesfushori i Arsenal flet për derbin e së shtunës ndaj Tottenham, ndërsa tregon pse tregu i Camden i kujton fëmijërinë dhe pse beson se fuqia e tij mendore vjen nga ditët e burgut të babait të tij në ish-Jugosllavi ...
30 artikuj te ndërlidhur »

VIDEO/ Napoli mposht Milanin, Montella drejt shkarkimit
VIDEO/ Napoli mposht Milanin, Montella drejt shkarkimit
Albportali -  para 14 ore
Napoli e ka mposhtur me lehtësi skuadrën e Milanit në “San Paolo”. Të besuarit e Sarrit fituan me rezultatin 2-1, ndërsa golat për napolitanët i shënuan Zielinski dhe Insigne. Për kuqezinjtë shkurtoi diferencën ...
214 artikuj te ndërlidhur »

Roma e mund Lazion në derbin e qytetit
Roma e mund Lazion në derbin e qytetit
Albportali -  para 14 ore
Roma ka shënuar fitore me rezultat 2-1 në ndeshjen deri ndaj rivalit të qytetit, Lazios, në kuadër të xhiros së 13-të të Serie A. Roma kaloi në epërsi përmes penaltisë së konvertuar në gol nga Perotti në minutën e ...
61 artikuj te ndërlidhur »

Kështu u arratis shqiptari nga burgu i vdekjes
Kështu u arratis shqiptari nga burgu i vdekjes
Albportali -  para 15 ore
Qendra persona janë mbledhur në shenjë proteste dhe kanë bërë thirrje për mbylljen e menjëhershme një qendrës së paraburgimit Dungavel në Skoci. Qendra e paraburgimit është etiketuar nga protestuesit si “burg racist”, ...
5 artikuj te ndërlidhur »

Zeqiri “shuplakë” Mulla Sulës: Nëse të pëlqen Ahmeti, dil nga BFI shko në BDI!
Zeqiri “shuplakë” Mulla Sulës: Nëse të pëlqen Ahmeti, dil nga BFI shko në BDI!
Albportali -  para 15 ore
BFI eshte institucion fetar dhe Ju takon te gjithe besimtareve pavarsishte bindjeve te tyre politike, vlerëson deputeti i LSDM-së, Muhamet Zeqiri duke komentuar kolumnen e kryetarit të BFI-së, Sulejman Rexhepi, ku Ali ...
3 artikuj te ndërlidhur »

Kisha serbe kërkon që emri “Kosovë e Metohi” të zëvendësohet me “Serbia e Vjetër”
Kisha serbe kërkon që emri “Kosovë e Metohi” të zëvendësohet me “Serbia e Vjetër”
Albportali -  para 15 ore
Në Matica Srpska (Amëza Serbe) në kryeqytetin e Vojvodinës është mbajtur tryeza e rrumbullakët “Kosova e Metohia: dje, sot, nesër”, përmes së cilës ky institucion, më i moçmi letrar, shkencor e kulturor ndër serbë, u ...
4 artikuj te ndërlidhur »

Nga Nishi tek Molla e Kuqe dikur kufiri shqiptar. Si u zbrazën këto territore? (Video)
Nga Nishi tek Molla e Kuqe dikur kufiri shqiptar. Si u zbrazën këto territore? (Video)
Albportali -  para 15 ore
Një udhëtim i dhimbshëm mes të shkuarës e të tashmes, që risjell një prej masakrave më të tmerrshme mbi popullsinë civile shqiptare. Nga Nishi tek Molla e Kuqe! Ku ka qenë dikur kufiri shqiptar? Si u zbrazën këto ...
9 artikuj te ndërlidhur »

Sulm me sëpatë në kokë, në Kabash të Vitisë
Sulm me sëpatë në kokë, në Kabash të Vitisë
Albportali -  para 15 ore
Sulm me sëpatë në kokë, në Kabash të Vitisë Një person është sulmuar me sëpatë në kokë në fshatin Kabash të Vitisë, duke iu shkaktuar lëndime trupore. I dëmtuari me iniciale N.A nga Gjilani ka deklaruar se njëherë është ...
15 artikuj te ndërlidhur »

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s i kërkon falje presidentit Erdoğan
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s i kërkon falje presidentit Erdoğan
Albportali -  para 15 ore
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, duke telefonuar presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, i ka kërkuar falje për skandalin e “armiqësisë ndaj Ataturkut dhe Erdoğanit”, në stërvitjen e NATO-s, ...
45 artikuj te ndërlidhur »

Basketboll, KB Shkupi fiton Karposh Sokolin
Basketboll, KB Shkupi fiton Karposh Sokolin
Albportali -  para 16 ore
Klubi i basketbollit Shkupi shkruan historinë, pasi sot ka shënuar fitoren e parë në elitën e basketbollit vendor, duke mundur Karposh Sokolin në Çair me rezultatin 86:77. Djemtë e trajnerit Miftari treguan dhëmbët që ...
8 artikuj te ndërlidhur »

Kujdes kur visheni kështu, kjo mund t’ju ndodhë edhe juve (Foto)
Kujdes kur visheni kështu, kjo mund t’ju ndodhë edhe juve (Foto)
Albportali -  para 16 ore
Prezantuesja spanjolle Adriana Abenia është tmerruar kur kuptoi se gjiri i saj ishte ekspozuar gjatë ndarjes së shpërblimeve të GQ në tepihun e kuq, në Madrid. Derisa pozonte për media, papritmas është shfaqur njëri ...
7 artikuj te ndërlidhur »

Bahtiri reagon pas dënimit të aktivistëve të VV-së, beson se Apeli do ta vërtetoj pafajësinë e tyre
Bahtiri reagon pas dënimit të aktivistëve të VV-së, beson se Apeli do ta vërtetoj pafajësinë e tyre
Albportali -  para 16 ore
Pas dënimit të katër aktivistëve të VV-së me 21 vite burgim, ka reaguar edhe Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili ka thënë se ky është dënim politik. Bahtiri thotë se beson që Gjykata e Apelit do të ...
230 artikuj te ndërlidhur »

​Kim tregon arsyet pse refuzoi në aheng nënën surrogate
​Kim tregon arsyet pse refuzoi në aheng nënën surrogate
Albportali -  para 16 ore
Kim Kardashian ka zbuluar arsyen pse nuk kishte ftuar nënën surrogate në një organizim për nder të pritjes së fëmijës së saj të tretë. Duke shpjeguar vendimin e saj, ylli 37-vjeçar i realitetit ka thënë për media se ...
11 artikuj te ndërlidhur »

Vitet e humbura me demarkacionin
Vitet e humbura me demarkacionin
Albportali -  para 16 ore
Çështja e shënjimit të vijës kufitare me Malin e Zi i ka marrë Kosovës rreth 6 vjet kohë dhe mospërmbyllja e këtij problemi, ka krijuar përplasje jo vetëm brenda skenës politike dhe institucionale në vend, por edhe ...
24 artikuj te ndërlidhur »

Operacioni ‘forca e ligjit’ arrestohen shtatë persona (VIDEO)
Operacioni ‘forca e ligjit’ arrestohen shtatë persona (VIDEO)
Albportali -  para 16 ore
Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër Gjovalin Loka dhe Zv/Prokurori i Rrethit Shkodër Albert Murçaj në deklaratë për median për operacionin “Balerina”. Përshëndetje: Jam këtu me përfaqësuesin e Prokurorisë ...
29 artikuj te ndërlidhur »

Premierë: Blero dhe Kolë Oroshi sjellin këngën “Një Ditë” (VIDEO)
Premierë: Blero dhe Kolë Oroshi sjellin këngën “Një Ditë” (VIDEO)
Albportali -  para 16 ore
Është publikuar si premierë kënga më e re e realizuar nga dyshja Blero dhe Kolë Oroshi. Ky bashkëpunim ka rezultuar fantastik pasi përshtaten shumë në zhanrin e muzikës që kultivojnë të dy. Muzika e këngës është ...
23 artikuj te ndërlidhur »

Stoltenberg për herë të dytë i kërkon falje Turqisë
Stoltenberg për herë të dytë i kërkon falje Turqisë
Albportali -  para 16 ore
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, është takuar me shefin e Shtabit të Përgjithshëm të Turqisë, Gjeneral Hulusi Akar, ku “në mënyrë të qartë” i ka kërkuar falje gjeneralit Akar, raporton Anadolu Agency ...
45 artikuj te ndërlidhur »

VMRO-DPMNE: Nuk do ta mbështesim ligjin për avancimin e shqipes
VMRO-DPMNE: Nuk do ta mbështesim ligjin për avancimin e shqipes
Albportali -  para 17 ore
VMRO-DPMNE ka dalur sërish kundër ndryshimeve në ligjin për gjuhët i cili parasheh avancimin e përdorimit zyrtar të gjuhës shqipe. Sipas VMRO-së ndryshimet e propozuara janë tërësisht jo kushtetuese. “Ligji për ...
31 artikuj te ndërlidhur »

​Izraeli paralajmëron Sirinë
​Izraeli paralajmëron Sirinë
Albportali -  para 17 ore
Ushtria izraelite njoftoi sot se ka qëlluar me tanke ndaj territorit të Sirisë, në shenjë paralajmërimi, pasi ushtria siriane kishte filluar punimet ndërtimore përgjatë kufirit me Izraelin. Ushtria e Izraelit pretendon ...
6 artikuj te ndërlidhur »

Gruaja e Ermalit befason me stilin (FOTO)
Gruaja e Ermalit befason me stilin (FOTO)
Albportali -  para 17 ore
Ariana Fejzullahu ka krijuar tashmë fansat e saj në rrjetet sociale të cilët ndjekin çdo lëvizje të saj. E njohur për stilin e saj të veqantë Ariana bëhet caku i shumë femrave të cilat inspirohen nga ajo. Në të gjitha ...
8 artikuj te ndërlidhur »

Meksikë, në kamionin e shërbimit social konfiskohen mbi 350 kilogramë kokainë
Meksikë, në kamionin e shërbimit social konfiskohen mbi 350 kilogramë kokainë
Albportali -  para 18 ore
Autoritetet meksikane kanë konfiskuar 371 kilogramë kokainë në një kamion me logo të Institutit për Siguri Sociale të Meksikës, i cili ishte nisur drejt kufirit me Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), transmeton ...
8 artikuj te ndërlidhur »

Barin që e hasim kudo, dhe e kemi nënvlerësuar duke mos e ditur se shëron shumë sëmundje
Barin që e hasim kudo, dhe e kemi nënvlerësuar duke mos e ditur se shëron shumë sëmundje
Albportali -  para 18 ore
Laboti i egër është njohur më parë si bar i keq, por mund të konsiderohet si një barishte e nënvlerësuar, pikërisht prej faktit se në të vërtetë, ai përmban shumë vlera shëndetësore. Konsumatori shqiptar mund të thuhet ...
4 artikuj te ndërlidhur »

Ushqimet që do t'ju rinojnë
Ushqimet që do t'ju rinojnë
Albportali -  para 18 ore
Bukuria dhe dëshira për t’u rinuar dhe sa më gjatë të mbani një pamje rinore mund t’ju kushtojnë shtrenjtë, nëse ju përmbahemi produkteve të rekomanduara nga industria kozmetike, por sekretet më të mira për lëkurë të ...
5 artikuj te ndërlidhur »

Intensifikimi i politikës së jashtme, analistët: Do ti sjell dobi vendit
Intensifikimi i politikës së jashtme, analistët: Do ti sjell dobi vendit
Albportali -  para 18 ore
Qeveria aktualisht po zhvillon ofenzivë diplomatike në kuptim të përmirësimit të imazhit të vendit në qarqet ndërkombëtare, dhe këtu në rend të parë në komunikim me BE por edhe me fqinjët. Një avaz i njëjtë do ti sjell ...
7 artikuj te ndërlidhur »

PSG shënon fitore të thellë ndaj Nantes
PSG shënon fitore të thellë ndaj Nantes
Albportali -  para 18 ore
Paris Saint-Germain ka shënuar fitore të thellë ndaj Nantes në kuadër të xhiros së 13-të të Ligë 1. Edinson Cavani përsëri shkëlqeu duke i shënuar dy nga katër golat e parisienëve, shkruan Express. PSG e thelloi ...
214 artikuj te ndërlidhur »

Dhurata ndryshon, nuk do ta njihni (FOTO)
Dhurata ndryshon, nuk do ta njihni (FOTO)
Albportali -  para 18 ore
Dhurata Dora është një nga këngëtaret që publiku e pëlqen ë së shumti. Ajo shfaqet gjithmonë e veqantë dhe me shumë stil. Por me fotot e fundit Dhurata ka befasuar fansat pasi duket shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta ...
8 artikuj te ndërlidhur »

Doktori rus zbulon recetën e fuqishme kundër kancerit?
Doktori rus zbulon recetën e fuqishme kundër kancerit?
Albportali -  para 18 ore
Ky mjekim mund të nxjerr toksinat nga trupi juaj, e përmirëson funksionin e zemrës, forcon sistemin imunitar si dhe mund të kuroj të gjitha llojet e kancerit. Receta e fuqishme e Dr. Mermerski për trajtimin e kancerit ...
4 artikuj te ndërlidhur »

Kivi: Fruti i shëndetit, aleat i zemrës dhe tretjes
Kivi: Fruti i shëndetit, aleat i zemrës dhe tretjes
Albportali -  para 18 ore
Kivi përmban sasi të lartë të fibrave të cilat përmirësojnë sëmundje të tilla, si: diabeti, zvogëlon nivelin e kolesterolit, përmirëson kushtet e pacientëve me sëmundje kardiovaskulare dhe ul probabilitetin e sulmeve të ...
9 artikuj te ndërlidhur »

Vdes ish trajneri gjerman, Friedel Rausch
Vdes ish trajneri gjerman, Friedel Rausch
Albportali -  para 18 ore
Vdes ish trajneri gjerman, Friedel Rausch Ish trajneri i famshëm gjerman, Friedel Rausch ka vdekur në moshën 77 vjeçare. Ish legjendari gjerman njihet për punën e suksesshme që ka bërë në shumë skuadra gjermane dhe më ...
6 artikuj te ndërlidhur »