ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:52

VeqSport
Edhe Lazio në garë për Welbeck
Edhe skuadra e famshme italiane, Lazio i ka hyrë garës për transferimin e sulmuesit anglez, Danny Welbeck. Kontrata e Welbeck me Arsenalin ka përfunduar dhe [...]
Veqsport | para 13 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Formacionet e mundshme: Inter-Empoli
Luciano Spalletti pritet të startoj me Matteo Politanon, Stefan de Vrij dhe Mauro Icardin në ndeshjen e fundit dhe vendimtare ndaj Empolit. Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De [...]
Veqsport | para 13 ore | 126 artikuj te ndërlidhur »

Presidenti i Barcelonës konfirmon se do të ketë largime
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka konfirmuar se do të ketë largime nga skuadra. ”Çdo vit lojtar të ri bashkohen me ne. Deri më [...]
Veqsport | para 13 ore |

West Ham me ofertë për Gomes
West Ham United raportohet se ka bërë një ofertë zyrtare për transferimin e Andre Gomes nga Barcelona. Londinezët janë impresionuar me paraqitjet e 25 vjeçarit [...]
Veqsport | para 13 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Silva mund të ketë luajtur ndeshjen e fundit me Cityn
David Silva ka shumë mundësi të ketë luajtur ndeshjen e fundit si lojtar i Manchester City. Silva, 33 vjeçar raportohet se ka pranuar një ofertë [...]
Veqsport | para 13 ore | 21 artikuj te ndërlidhur »

Liverpooli fiton 100 milionë nëse mposhtë Tottenhamin
Liverpooli do të përfitojë çmim rekord nëse arrinë ta mposhtë Tottenhamin në finalen e Champions League. The Reds do të përfitojnë plotë 100 milionë funte [...]
Veqsport | para 13 ore | 20 artikuj te ndërlidhur »

FOTO: Arsenali niset për Baku
Skuadra e Arsenalit është nisur sot drejt Azerbajxhanit ku pas 4 ditëve do të luaj në finalen e Europa League ndaj Chelseat. Të mërkurën e [...]
Veqsport | 25-May-2019 12:40 | 20 artikuj te ndërlidhur »

Claude-Maurice drejtë Arsenalit
Skuadra franceze, Lorient ka refuzuar ofertën e parë të Arsenalit për Alexis Claude-Maurice. Gunners kanë foruar 7 milionë euro për shërbimet e sulmuesit 20 vjeçar, [...]
Veqsport | 25-May-2019 12:34 | 2 artikuj te ndërlidhur »

‘Fekir mund të largohet nga Lyon’
Presidenti i Lyon, Jean-Michel Aulas ka konfirmuar se Nabil Fekir mund të largohet nga skuadra gjatë verës. ”Nabil mund të shkoj” ”Falenderoj atë për atë çfarë [...]
Veqsport | 25-May-2019 12:29 | 4 artikuj te ndërlidhur »

Tottenhami gati 80 milionë për dyshen e Bournemouth
Tottenham Hotspur ka gati plotë 80 milionë funte për transferimin e dy lojtarëve të Bournemouth. Siq raportojnë mediat angleze bëhet fjalë për sulmuesin, Callum Wilson [...]
Veqsport | 25-May-2019 12:25 |

Everton kryeson garën për Welbeck
Everton është skuadra që aktualisht kryeson garën për transferimin e sulmuesit anglez, Danny Welbeck. 28 vjeçari është kthyer në stërvitje pas operimit të cilit iu [...]
Veqsport | 25-May-2019 12:25 | 6 artikuj te ndërlidhur »

City i ofron kontratë të re Sane
Manchester City do të i ofroj një kontratë të re Leroy Sane për ta bllokuar largimin drejtë Bayern Munchen. Kontrata aktuale e gjermanit përfundon më [...]
Veqsport | 25-May-2019 12:22 | 15 artikuj te ndërlidhur »

Zyrtare: Jonas Lossl te Everton
Evertoni zyrtarisht ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje për transferimin e portierit Jonas Lossl nga Huddersfield. Danezi ka nënshkruar kontratë tre vjeçare në Goodison Park ku [...]
Veqsport | 24-May-2019 14:05 | 12 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved