ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 12:46

Televizioni Koha
Mbrëmë Tetova përjetoi një spektakël të vërtetë,  në qendrën për kulturë u mbajtë edicioni i 25 i festivalit të këngës për fëmijë “Bletëzat 2019”.
Mbrëmë Tetova përjetoi një spektakël të vërtetë, në qendrën për kulturë u mbajtë edicioni i 25 i festivalit të këngës për fëmijë “Bletëzat 2019”.
Fituese e këtij edicioni ishte këngëtarja 6 vjeçare nga Tetova Tuana Bushi, me këngën e saj “Kukulla”, me tekst të Avni Qahilit dhe orekstrim të Sasho Pashos. Në këtë festival, performuan 17 fëmijë nga të gjitha trojet ...
Televizioni Koha | para 23 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

Orce dhe Ana Kamçev do të dëshmojnë për rastin “Reket”
Biznesmeni Orce Kamçev dhe bashkëshortja e tij Ana Kamçev sot duhet të paraqiten në Gjykatën penale në Shkup si dëshmitarë në Prokukorinë për rastin “Reket”, në të cilin janë të akuzuar ish-prokurorja speciale publike ...
Televizioni Koha | 06-Dec-2019 12:37 | 224 artikuj te ndërlidhur »

Tuana Bushi, fituese e festivalit për fëmijë ” Bletëzat 2019″
Tuana Bushi, fituese e festivalit për fëmijë ” Bletëzat 2019″
Mbrëmë Tetova përjetoi një spektakël të vërtetë, pasi që në qendrën për kulturë u mbajtë edicioni i 25 i festivalit të këngës për fëmijë “Bletëzat 2019”. Fituese e këtij edicioni ishte këngëtarja 6 vjeçare nga Tetova ...
Televizioni Koha | 06-Dec-2019 12:18 | 5 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved