ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 22:49

Saranda Web
Saranda dridhet nga termeti
Nje termet eshte ndier ne Sarande ne oren 12:35 pas mesnate. Termeti ne Sarande eshte ndier i lehte, por epiqendra e termetit ka qene 12 km ne jug te Gjirokastres, prane Kakavijes dhe magnituta e termetit ka qene 4.0 ...
Saranda Web | para 22 ore | 40 artikuj te ndërlidhur »

“Bar-Lulishtja”, Prefekti urdhër Urgjent ndaj Bashkisë Sarandë
Prefekti i Qarkut Vlore, duke marre shkas nga publikimi ne Sarande per rastin e shpalljes se procedurave nga ana e Bashkise Sarande per dhenien me qera te Bar Lulishte Butrinti, nepermjet nje shkrese ka urdheruar ne ...
Saranda Web | 25-May-2019 13:12 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Saranda pjesë e turit çiklistik të 15 ekipeve nga 13 vende të Europës
Saranda pjesë e turit çiklistik të 15 ekipeve nga 13 vende të Europës
Është mbyllur sot turi i 76 çiklistik i Shqipërisë me etapën e pestë Sarandë-Fier të fituar nga shqiptari Eugert Zhupa. Një garë e fortë e gjatë 160 km e cila ishte e dyta që fitohej nga ekipi shqiptar. Në këtë tur ...
Saranda Web | 24-May-2019 22:53 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Gjenden këta celsa të humbur, kërkohet të njoftohet personi
Keta celsa jane gjetur diten e sotme ne lagjen Koder. Kushdo qe i ka humbur ose ka dijeni se kush i ka humbur lutet te kontaktoje ne Saranda Web
Saranda Web | 24-May-2019 21:00 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved