ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:42

Prive
Dua Lipa arrin 30 milionë ndjekës, ka një falënderim publik (FOTO)
Dua Lipa arrin 30 milionë ndjekës, ka një falënderim publik (FOTO)
Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, ka arritur 30 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram. Pas këtij lajmi të mirë, artistja pati një falënderim publik për të gjithë ata që e ndjekin. “30 milionë. ...
Prive | para 100 min | 130 artikuj te ndërlidhur »

Këngëtari i njohur në botë pëlqen postimin e Tayna’s (FOTO)
Këngëtari i njohur në botë pëlqen postimin e Tayna’s (FOTO)
Përveç publikut shqiptar, Tayna ka rënë në sy edhe jashtë trojeve. Rep-artistja që arriti famë vitin e kaluar me këngën “Columbiana”, ka postuar dje një video duke kërcyer e ku dukej goxha seksi. Këtë postim që ka ...
Prive | para 2 ore | 23 artikuj te ndërlidhur »

Stresi flet sërish nga burgu…
Ka kohë që është prapa grilave. Stresi po vazhdon të qëndrojë në burg për shkak të drogës dhe armëve që iu gjetën vitin e kaluar në një hotel në Tiranë. Mirëpo reperi, sa herë që ka mundësi flet nga burgu. Ai bën ...
Prive | para 5 ore | 130 artikuj te ndërlidhur »

Bebe Rexha: E dua trupin dhe të pasmet e mia…
Bebe Rexha: E dua trupin dhe të pasmet e mia…
Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka thënë se nuk preferon të përdorë Photoshop-in për editimin e fotografive të saj. Rexha në një intervistë për TMZ ka thënë se e do trupin e vet ashtu si është. ...
Prive | para 5 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Capital T ka menduar ta lë muzikën (FOTO)
Capital T ka menduar ta lë muzikën (FOTO)
Reperi i njohur Capital T, ka menduar ta lë muzikën. Kështu ka treguar vet ai përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram. Dikush e pyeti atë se nëse ka menduar ndonjëherë ta lë muzikën. Dhe ai tha PO. ‘Po, shpesh ...
Prive | para 6 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Sërish këngë nga Gold Ag, ja me cilin artist të njohur
Sërish këngë nga Gold Ag, ja me cilin artist të njohur
Gold Ag pothuajse çdo dy ditë po sjellë këngë. Pak pas ‘Mirupafshim oj Medine’, artisti publikoi edhe një projekt të ri muzikor. Kësaj radhe, ai bbashkoi forcat me këngëtarin e njohur të muzikës shqiptare, Hysni ...
Prive | para 7 ore | 45 artikuj te ndërlidhur »

Capital T me projekt të ri në duet me reperin francez
Reperi i njohur kosovar, Capital T, me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur që do të publikojë këngë të re, njofton Klan Kosova. Capital T ka bërë të ditur që kënga e tij është bashkëpunim me ...
Prive | para 8 ore | 45 artikuj te ndërlidhur »

Butrinti dhe KIara dalin hapur krah njëri-tjetrit
Ka tash e një kohë që përfliten për lidhje të cilën nuk e kanë pranuar asnjëherë. Por duket se Butrint Imeri dhe Kiara Tito kanë vendosur që më në fund të dalin hapur krah njëri-tjetrit. Dyshja do jenë bashkë në klipin ...
Prive | para 9 ore | 130 artikuj te ndërlidhur »

Si rrallëherë, Arbana me fjalë zemre për regjisorin e programit
Mbrëmjen që lamë pas, emisioni ‘Dua të të bëj të lumtur’ nga Arbana Osmani mbaroi sezonin e tretë. Ky sezon ishte i komentuar jo vetëm për historitë por thashethemet në portale mbi vazhdimin në ekran dhe ngjarjet në ...
Prive | para 12 ore | 130 artikuj te ndërlidhur »

Dalin fotot nga ceremonia: Martohen Albani dhe Miriami (FOTO)
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar! Propozimi pas 12 viteve ka ndodhur përgjatë pushimeve të çiftit në Maldive me vajzën e tyre Ameli. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja Cani përmes një postimi të gjatë në ...
Prive | para 13 ore | 25 artikuj te ndërlidhur »

Kënga e re e Mozzik ka më në fund një datë
Kënga e re e Mozzik ka më në fund një datë
Mozzik shumë shpejt do të sjellë projektin e tij më të ri. Pas një periudhë të trazuar në jetën private shkaku i zhvillimeve tashmë të njohura gjerësisht për rastin e Loredanës, reperi i njohur është gati për këngën e ...
Prive | para 13 ore | 130 artikuj te ndërlidhur »

Bebe Rexha e thotë: I dua të pasmet e mia
Bebe Rexha e thotë: I dua të pasmet e mia
Para ca dite Prive transmetoi postimin e Bebe Rexhës në Instagram, ku tregon trupin e saj në bikini dhe pa fotoshop. Ajo këtu e bën të qartë… femrat që kërkojnë vëmendje dhe pranim nga rrjetet sociale duke postuar foto ...
Prive | 25-May-2019 22:37 | 16 artikuj te ndërlidhur »

‘La Reina’ projekti më i ri i Dafina Zeqirit
‘La Reina’ projekti më i ri i Dafina Zeqirit
AShtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar sonte projektin e ri. ‘La Reina’ mban emrin kënga e cila ka vulën e MoneyZ Entertainment. Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. ...
Prive | 25-May-2019 22:27 | 45 artikuj te ndërlidhur »

Para se të mbushni buzët, duhet ta dini këtë
Para se të mbushni buzët, duhet ta dini këtë
Mbushësit e buzëve…Të gjithë kemi dëgjuar këtë, shumë e kanë bërë këtë procedurë; mbi të gjitha kjo është një nga procedurat më të famshme në botë tani. Edhe kjo kuptohet pse: bëhet shpejtë, dhimbje minimale edhe ...
Prive | 25-May-2019 22:08 |

Kana na mësoi çfarë grimi duhet të vendosim në dasma sivjet
Sapo mbaroi bukuria fascinuese e Met Gala, erdhi Festivali i Filmit në Kanë. Ky festival i filmit që mbahet çdo vit, na mrekulloi jo vetëm nga veshjet, po edhe nga grimi që yjet e bukura kishin vendosur. Nëse një gjë e ...
Prive | 25-May-2019 21:23 | 130 artikuj te ndërlidhur »

Ja çfarë po përgatit Blero për fansat e tij
Ja çfarë po përgatit Blero për fansat e tij
Në edicionin e fundit të kësaj të shtune për Prive, në “Të pathënat e javës” u zbulua se cfarë po përgatit Blero, e që është shumë e veçantë për tregun tonë. Kur vie puna të lancimi sa më i mirë i këngëve, padyshim që ...
Prive | 25-May-2019 21:09 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Geti dhe Fero bëhen bashkë? Del fotografia…
Geti dhe Fero bëhen bashkë? Del fotografia…
Fero, që prej debutimit në karrierë në vazhdimësi ka pasur përplasje me reperë të tjerë. AI madje nuk ka përtuar as të tallet me shumë prej veteranëve të skenës mirëpo për njërin prej tyre ai ka bërë gjithmonë ...
Prive | 25-May-2019 21:02 | 130 artikuj te ndërlidhur »

Pas “Hajde” me Muharrem Ahmetin, Enca zbulon sekretet e verës (VIDEO)
Pas “Hajde” me Muharrem Ahmetin, Enca zbulon sekretet e verës (VIDEO)
Pak ditë më parë, Enca befasoi të gjithë me bashkëpunimin e saj. Këngëtarja bashkoi forcat për herë të parë me Muharrem Ahmetin dhe sollën këngën me titull “Hajde” që arriti miliona klikime në youtube për pak ditë. ...
Prive | 25-May-2019 20:44 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Enca tregon pse vendosi të bashkëpunojë me Muharrem Ahmetin
Enca tregon pse vendosi të bashkëpunojë me Muharrem Ahmetin
Enca eksperimentoi me të gjitha zhanret e muzikës duke korrur sukses, mirëpo bashkëpunimin e saj të fundit me Muharrem Ahmetin askush nga ne nuk e priti. E ftuar në Prive, ajo pyetet se si u krijua kënga dhe pse ...
Prive | 25-May-2019 20:42 | 2 artikuj te ndërlidhur »

A ka blerë ndjekës Vjollca Haxhiu? – Këngëtarja tregon të vërtetën (VIDEO)
A ka blerë ndjekës Vjollca Haxhiu? – Këngëtarja tregon të vërtetën (VIDEO)
Pyetjeve provokative të emisionit PRIVE, këtë të shtunë, iu përgjigj këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu. Ajo tregoi a ka blerë ndjekës në rrjete sociale, cili ka qenë momenti i sikletshëm për të, a ...
Prive | 25-May-2019 20:20 | 3 artikuj te ndërlidhur »

Modele të bukura flokësh për ditët përvëluese të verës
Modele të bukura flokësh për ditët përvëluese të verës
Askush më mirë se vajzat me flokë të gjata nuk e din sa bezdisëse janë flokët në ditët e nxehta të verës. Është e thjeshtë vetëm t’i kapim shpejtë e shpejtë flokët, topuz ose bisht, mirëpo dukemi sikur nuk i japim aspak ...
Prive | 25-May-2019 20:14 | 130 artikuj te ndërlidhur »

5 ushqime mrekullibërëse që do ju bëjnë më të bukura
Sa do qe i pëlqejmë ushqimet e shpejta, ne e dimë që ato nuk janë të mira për kilogramët, lëkurën dhe flokët tona. Është e kotë të shpenzoni qindra euro në produkte nëse nuk kujdeseni më parë se çka futni në trupin ...
Prive | 25-May-2019 19:59 | 10 artikuj te ndërlidhur »

Yjet shqiptarë me dosje në polici (VIDEO)
Yjet shqiptarë me dosje në polici (VIDEO)
Jo gjithmonë artistët kanë pasur periudha të mira gjatë jetës. Disa prej tyre, kanë kaluar probleme me policinë pasi kanë pasur dosje aty. Edhe pse jo për krime të mëdha, emra të mëdhenj të muzikës shqiptare, janë ...
Prive | 25-May-2019 19:37 | 3 artikuj te ndërlidhur »

Mc Kresha zbulon sikletin më të madh që i ndodhi në skenë (VIDEO)
Mc Kresha zbulon sikletin më të madh që i ndodhi në skenë (VIDEO)
Këtë të shtunë, 25 pyetjeve të PRIVE, iu përgjigj reperi i njohur Mc Kresha. Artisti rrëfei shumë gjëra për veten gjatë kësaj rubrike, edhe pse shkurtimisht. Sidoqoftë, ai tregoi cili ka qenë sikleti i tij më i madh në ...
Prive | 25-May-2019 19:29 | 3 artikuj te ndërlidhur »

Të gjitha veshjet nga linja Fenty e Rihannës (FOTO)
Të gjitha veshjet nga linja Fenty e Rihannës (FOTO)
Rihanna më në fund e ka zbuluar linjën e saj të veshjeve luksoze Fenty në një sfilatë shumë private në Paris. E veshur me një fustan si setër me ngjyrë të bardhë dhe sandale me rripa nga koleksioni i saj i parë ...
Prive | 25-May-2019 18:19 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Babë e bir po sjellin këngë? – Ja çka thotë Albatrit Muqiqi
Babë e bir po sjellin këngë? – Ja çka thotë Albatrit Muqiqi
Një këngë po vjen së shpejti nga Nysret dhe Albatrit Muqiqi? Kështu të paktën ka lënë të kuptohet një postim i Albatriti i bërë në Instagram, pak orë më parë. Ai u fotografua me babanë e tij të famshëm, dhe pati një ...
Prive | 25-May-2019 17:54 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Jonida në Prishtinë jo vetëm për Besnikun (FOTO)
Jonida në Prishtinë jo vetëm për Besnikun (FOTO)
Një javë më parë, u zbulua lajmi se aktorët Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi po shijojnë tash e një kohë romancën e përbashkët e cila shumë shpejt do të kurorëzohet me martesë. View this post on Instagram Pasi mbajtën ...
Prive | 25-May-2019 17:40 | 130 artikuj te ndërlidhur »

Tre motrat Ismaili pozojnë bashkë por i katërti merr gjithë vëmendjen (FOTO)
Këtë pasdite, motrat Ismaili janë bërë bashkë për një drekë. Siç nuk i shohim shpesh në rrjete sociale, Adelina, Ema dhe Zanfina kanë pozuar krah njëra-tjetrës por një i katërt ka qenë ai që ka marrë vëmendjen. Fjala ...
Prive | 25-May-2019 17:23 | 130 artikuj te ndërlidhur »

Kështu duket libri i parë me poezi i reperit të njohur shqiptar (FOTO)
Kështu duket libri i parë me poezi i reperit të njohur shqiptar (FOTO)
Prive ka raportuar vitin e kaluar, se reperi i njohur shqiptar, përveç muzikës iu përkushtua edhe një fushe tjetër. BimBimma, ka vendosur që të sjellë një libër me poezi dhe tashmë ju mund ta shihni atë si duket. Ka ...
Prive | 25-May-2019 17:17 | 130 artikuj te ndërlidhur »

Rita Ora: Të jesh nga Kosova, është e vështirë të bëhen ëndrrat realitet…
Rita Ora aktualisht është në turne. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, mbrëmë performoi aty ku u rrit, ku studio dhe ku arriti të jetë këtu ku është sot, në Londër. Rita dhuroi një performancë jashtëzakonisht magjike ...
Prive | 25-May-2019 16:37 | 130 artikuj te ndërlidhur »

Ava Max arrin edhe një sukses të madh (FOTO)
Ava Max arrin edhe një sukses të madh (FOTO)
Ava Max është këngëtarja tjetër e famshme shqiptare. Këngët e saja janë pëlqyer dhe dëgjuar jashtëzakonisht shumë. Dy këngët e Max, “Sweet but psycho”, edhe “So am I” kanë kaluar shifrën e mbi 100 milionë klikimeve në ...
Prive | 25-May-2019 16:30 | 29 artikuj te ndërlidhur »

Tayna u kritikua për publikimin e bamirësive nga Olti Curri, Fifi i del në mbrojtje!
Tayna u kritikua për publikimin e bamirësive nga Olti Curri, Fifi i del në mbrojtje!
Pasditen e djeshme, reperja kosovare Tayna, publikoi një fotografi nga bagazhi i automjetit të saj, të cilin e kishte mbushur përplot me ushqime, për t’ua dërguar familjeve në nevojë, në shenjë solidarizimi për muajin e ...
Prive | 25-May-2019 15:40 | 23 artikuj te ndërlidhur »

Prive sjellë: Të famshmet shqiptare që u veshën më së bukuri këtë javë
Prive sjellë: Të famshmet shqiptare që u veshën më së bukuri këtë javë
Nga pasarelat e modës, drejt në dollapët e tyre. Vajzat shqiptare gjithmonë kanë qenë në hap me trendët e fundit botërore dhe po që kanë stil e shije për modën. Prive sjellë pesë vajzat shqiptare që u veshën më së ...
Prive | 25-May-2019 15:26 | 30 artikuj te ndërlidhur »

Enca Haxhia revoltohet me shqiptarët – “Vajzat me gjoks të madh i quajnë pornstar”
Enca Haxhia revoltohet me shqiptarët – “Vajzat me gjoks të madh i quajnë pornstar”
Këngëtarja e famshme Enca Haxhia, është revoltuar në profilin e saj në Instagram. Arsye për deklaratat e saj, janë sipas Encës, komentimet e shumta të opinionit publik, për gjoksin e madh. Haxhia e cila ka forma të ...
Prive | 25-May-2019 15:03 | 9 artikuj te ndërlidhur »

Dafina Zeqiri sot publikon këngën e re, klipi duket të jetë diçka interesante!
Dafina Zeqiri sot publikon këngën e re, klipi duket të jetë diçka interesante!
Një veturë “old timer” e mbushur me vajza! Kjo është skena e parë që këngëtarja Dafina Zeqiri ka zbuluar nga klipi i saj më i ri. View this post on Instagram
Prive | 25-May-2019 13:56 | 45 artikuj te ndërlidhur »

Taylor Swift kapet mat me të dashurin dhe duken tejet simpatik bashkë
Taylor Swift kapet mat me të dashurin dhe duken tejet simpatik bashkë
Taylor Swift dhe Joe Alwyn po shijojnë një mëngjes romantik në Qytetin e Dritave, në Paris, Francë. Çifti që janë bashkë që një kohë të gjatë janë parë duke shëtitur rrugët e qytetit dhe duke ngrënë mëngjes në “Cafe de ...
Prive | 25-May-2019 11:40 | 6 artikuj te ndërlidhur »

I dha 46 milionë për shtëpinë e tyre, Ellen blen shtëpinë e burrit më seksi në botë
I dha 46 milionë për shtëpinë e tyre, Ellen blen shtëpinë e burrit më seksi në botë
Adam Levine, këngëtari i grupit Maroon 5 dhe gruaja e tij Behati Prinsloo po shpërngulen! Këngëtari e njëkohësisht “Burri më seksi në botë 2013” dhe gruaja e tij modele shitën shtëpinë e tyre në Beverly Hills për 45 ...
Prive | 25-May-2019 11:21 | 5 artikuj te ndërlidhur »

Ariana Grandes ia bëjnë statujën prej dyllit në Madame Tussaud’s, por fansat revoltohen
Ariana Grandes ia bëjnë statujën prej dyllit në Madame Tussaud’s, por fansat revoltohen
Fansat nuk janë aspak të lumtur me figurën prej dylli të këngëtares Ariana Grande në muzeun Madame Tussaud’s, e cila është vendosur në Londër. Kompania i ka bërë publike imazhe e figurës, ndërsa fansave nuk u ka pëlqyer ...
Prive | 25-May-2019 10:42 | 5 artikuj te ndërlidhur »

Tayna bën këtë gjest human në muajin e Ramazanit
Tayna bën këtë gjest human në muajin e Ramazanit
Ka një vit që ajo është shndërruar në senzacion në industrinë e muzikë e në media. Tash një vit, Tayna debutoi në treg me këngën “Columbiana”, dhe që nga ai moment, databaza e fansave të saj vetëm është rritur. ...
Prive | 25-May-2019 10:26 | 23 artikuj te ndërlidhur »

Me kë nga djemtë e famshëm shqiptarë ka flirtuar Ronela Hajati?
Me kë nga djemtë e famshëm shqiptarë ka flirtuar Ronela Hajati?
Ajo është përfolur për një kohë të gjatë për një lidhje dashurie me reperin e famshëm Young Zerka. Megjithatë, siç thotë populli “qile guri gojën”, Ronela Hajati kurrë nuk e konfirmoi e as mohoi lidhjen e saj. Ndërsa në ...
Prive | 25-May-2019 10:07 |

Sonte Prive, live edhe në Youtube
Sonte Prive, live edhe në Youtube
Këtë të shtune në Prive, sikurse çdo herë tjetër, materiale ekskluzive vijnë nga Artan Telaku e Vlorijan Halili. Me Liberta Spahiun, të shtunën në ora 19:00-të në Klan Kosova, ju mund të ndiqni: Kur do ta lë muzikën MD ...
Prive | 25-May-2019 09:57 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Albërie Hadërgjonaj e ka ndarë mendjen që…
Ajo përflitet vazhdimisht për jetën e saj private dhe gjithçka që lidhet me emrin Albërie. Këngëtarja e njohur shpesh di të krijojë lajm me deklaratat pa komplekse e zhveshjen. Por,duket se këngëtarja ka risi. Ajo është ...
Prive | 24-May-2019 23:11 | 130 artikuj te ndërlidhur »

Të famshmet shqiptare në bikini
Të famshmet shqiptare në bikini
Edhe pak vie sezona e verës! Dita e parë e verës është me 21 qershor dhe teksa moti ngrohet e vitit shkollor i vie fundi, të gjithë ne përgatitemi për një sezon të mrekullueshëm. Nga pishinat e plazhet e kristalta, ka ...
Prive | 24-May-2019 22:27 |

Truqe të çuditshme të bukurisë, që na i mësuan të famshmet
Truqe të çuditshme të bukurisë, që na i mësuan të famshmet
Është bukur kur të famshmet ndajnë me ne sekretet e tyre për grim perfekt dhe që nuk përfshin ndonjë produkt qindra eurosh. Këto truqe mund të tingëllojnë paksa të çuditshme po janë super të thjeshta dhe që të gjitha ...
Prive | 24-May-2019 20:19 |

Rita Orës për pak sa nuk i humbasin bizhuteri që vlejnë miliona
Rita Orës për pak sa nuk i humbasin bizhuteri që vlejnë miliona
Rita Ora e mësoi në mënyrën e vështirë që t’i mos besojë askujt me gjërat e saja personale. Bizhuteri që vlejnë gati 4 milionë dollarë, po transportoheshin me aeroplan, dhe një grua e paidentifikuar ishte udhëzuar që ...
Prive | 24-May-2019 19:56 | 7 artikuj te ndërlidhur »

Pasuria e Selena Gomez do ju çmend
Pasuria e Selena Gomez do ju çmend
Pasi morri pak pushim nga vëmendja publike për shkaqe shëndetësore, Selena Gomez u rikthye me projekte të reja. Selena ka fillur që e vogël të ishte prezente në botën e showbizit. Me këngë dhe filma ajo arriti këtu ku ...
Prive | 24-May-2019 19:52 | 3 artikuj te ndërlidhur »

Kim Kardashian tregon se si për pak i dështoi dita e madhe
Kim Kardashian ka reflektuar pas në ditën e dasmës me Kanye West, ku dhe zbuloi se dita saj për pak dështoi sepse asaj i duhej të bëhej gati shumë shpejtë. Kim kujtoi ditët e dasmës në përvjetorin 5të të martesës duke ...
Prive | 24-May-2019 19:49 | 12 artikuj te ndërlidhur »

Lajme të trishta për Princin William dhe Princin Harry
Afrika është vend shumë i dashur për Princin William dhe Princin Harry dhe është vendi ku Princi Charles i dërgoi të dy, pak pas vdekjes së nënës së tyre Princeshës Diana në vitin 1997, në mënyrë që t’i ndihmonte të dy ...
Prive | 24-May-2019 19:29 |

Këto janë veshjet më të bukura të çiftit të famshëm
Këto janë veshjet më të bukura të çiftit të famshëm
Në botën e të famshmëve, ka shumë ikona që lënë gjurmë me veshjet e tyra. Mirëpo kur dy ikona bëhen bashkë aty ndodh histori. David Beckham dhe Victoria janë ndër çiftet më ikonikë të të gjitha kohërave. Dyshja, heroi i ...
Prive | 24-May-2019 19:18 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Ja sa orë duhet të flini që të humbisni peshë
Ja sa orë duhet të flini që të humbisni peshë
Nganjëherë të gjithë na ofrojnë këshilla se cila është mënyra më e mirë për të humbur peshë (i pyetëm ose jo). Zakonisht është kombinim i të ngrënit me rregull dhe dietë e moderuar e proteinave, perimeve dhe ...
Prive | 24-May-2019 19:00 | 13 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved