ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 19:15

PreshevaJone
Koronavirusi: 11 të pavërtetat që nuk duhet t’i pranoni
Koronavirusi: 11 të pavërtetat që nuk duhet t’i pranoni
Prof. Dr. Kim M. Drasa Mitet rreth Covid-19 në disa raste duket se po përhapen më shpejt edhe se sa vetë virusi. Alarmet false dhe rekomandime të pabazuara që po qarkullojnë në masë, nëse nuk vlerësohen me kujdes, ...
PreshevaJone | para 7 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

Pse nuk bindi intervista e Grenellit
Pse nuk bindi intervista e Grenellit
Dëgjova me vëmendje mbrëmjen e së premtes intervistën e Grenellit në T7 me gazetarin Berat Buzhala ku ai shpjegoi dorën amerikane në rrëzimin e qeverisë Kurti. Sipas Grenellit shkaku ishte mos heqja e taksës pa kushte ...
PreshevaJone | 29-Mar-2020 13:59 | 6 artikuj te ndërlidhur »

Pse është kaq e rrezikshme korona për njerëzit me sëmundje?
Sëmundja e rrugëve të frymëmarrjes që shkakton Corona rrezikon më shumë njerëzit e moshuar dhe ata me sëmundje të ndryshme. Por çfarë do të thotë konkretisht sëmundja në rastin e Coronës? Sistemi ynë imunitar është një ...
PreshevaJone | 29-Mar-2020 13:35 | 12 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved