ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 18:23

PreshevaJone
Shkrirja e akullnajave nxjerr në sipërfaqe pesë ishuj të rinj në Rusi
Forcat detare ruse kanë njoftuar se i kanë zbuluar pesë ishuj të rinj, të cilët besohet se kanë dalë në sipërfaqe pas shkrirjes së akullnajave në Arktik. Pas ekspeditës së zhvilluar në gusht dhe shtator në ujërat ...
PreshevaJone | para 8 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Lojtarët kryesorë të Realit s’e duan Mourinhon
Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në “Santiago Bernabeu”, nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho mund të rikthehet në Real Madrid në ditët apo javët në vazhdim, shkruan Gazeta Express. Trajneri ...
PreshevaJone | 22-Oct-2019 16:06 | 75 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved