ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 19:04

Lajmi i Fundit
Infermierja shqiptare që po lufton me COVID-19 në spitalin e Cremonës
Infermierja shqiptare që po lufton me COVID-19 në spitalin e Cremonës
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Infermierja shqiptare që po lufton me COVID-19 në spitalin e Cremonës Katër gra nga katër shtete të ndryshme, në një front të vetën. Të gjitha pjesë e punës dhe fluksit të ...
Lajmi i Fundit | para 41 min | 5 artikuj te ndërlidhur »

Deputetin shqiptar e zuri koronavirusi, e shkarkojnë nga detyra ne Parlament
Deputetin shqiptar e zuri koronavirusi, e shkarkojnë nga detyra ne Parlament
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Deputetin shqiptar e zuri koronavirusi, e shkarkojnë nga detyra ne Parlament Koroanvirus, ja si është gjendja e Deputetit Alimadhi, çfarë thonë mjekët te Infektivi Deputeti ...
Lajmi i Fundit | para 51 min | 7 artikuj te ndërlidhur »

“Miliona dollare ne re”, virusi mbylli muzeun, vidhet piktura e Vincent van Goghut
“Miliona dollare ne re”, virusi mbylli muzeun, vidhet piktura e Vincent van Goghut
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia “Miliona dollare ne re”, virusi mbylli muzeun, vidhet piktura e Vincent van Goghut Hajdutët vodhën një pikturë të Vincent van Goghut nga një muze në Holandë. Muzeu ishte i ...
Lajmi i Fundit | para 64 min | 16 artikuj te ndërlidhur »

Pëllumb Pipero jep një lajm të mirë: Ja kur nis ulja e numrit të të infektuarve me koronavirus
Pëllumb Pipero jep një lajm të mirë: Ja kur nis ulja e numrit të të infektuarve me koronavirus
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Pëllumb Pipero jep një lajm të mirë: Ja kur nis ulja e numrit të të infektuarve me koronavirus Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero ka dhënë një lajm të mirë gjatë një bisede ...
Lajmi i Fundit | para 84 min | 4 artikuj te ndërlidhur »

CoVid-19/ “Jemi për të mos u marrë mësysh”, Rama: Prilli, prova e zjarrit…
CoVid-19/ “Jemi për të mos u marrë mësysh”, Rama: Prilli, prova e zjarrit…
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia CoVid-19/ “Jemi për të mos u marrë mësysh”, Rama: Prilli, prova e zjarrit… “Veçanërisht dy javët e para të prillit që do na tregojnë më tepër, duke ndjekur krahasimisht me ...
Lajmi i Fundit | para 98 min | 8 artikuj te ndërlidhur »

Të mbuluara nga koka te këmbët, njihuni me dy infermieret e reanimacionit që po luftojnë kundër COVID-19
Të mbuluara nga koka te këmbët, njihuni me dy infermieret e reanimacionit që po luftojnë kundër COVID-19
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Të mbuluara nga koka te këmbët, njihuni me dy infermieret e reanimacionit që po luftojnë kundër COVID-19 Mjekët dhe infermierët shqiptarë vijojnë luftën me koronavirusin te ...
Lajmi i Fundit | para 110 min | 311 artikuj te ndërlidhur »

Basha: Shqipëria ka mundësinë të bëjë 3 herë më shumë sesa ka bërë deri tani me paketën e ndihmës
Basha: Shqipëria ka mundësinë të bëjë 3 herë më shumë sesa ka bërë deri tani me paketën e ndihmës
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Basha: Shqipëria ka mundësinë të bëjë 3 herë më shumë sesa ka bërë deri tani me paketën e ndihmës Në një intervistë për Vizion Plus, kreu i PD Lulim Basha tha se Shqipëria ...
Lajmi i Fundit | para 2 ore | 24 artikuj te ndërlidhur »

Ekipi mjekësor shqiptar në Itali, Manastirliu: Akt solidariteti, e përqafuan menjëherë nismën
Ekipi mjekësor shqiptar në Itali, Manastirliu: Akt solidariteti, e përqafuan menjëherë nismën
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Ekipi mjekësor shqiptar në Itali, Manastirliu: Akt solidariteti, e përqafuan menjëherë nismën Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu e konsideroi ...
Lajmi i Fundit | para 2 ore | 373 artikuj te ndërlidhur »

E moshuara nga Farka dhuron pensionin për të ndihmuar me ushqime 20 familje
E moshuara nga Farka dhuron pensionin për të ndihmuar me ushqime 20 familje
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia E moshuara nga Farka dhuron pensionin për të ndihmuar me ushqime 20 familje Solidariteti tregohet në ditë të vështira dhe këtë gjë e di mirë një e moshuar nga Farka, e cila ...
Lajmi i Fundit | para 3 ore |

“Po manipulon të dhënat e koronavirusit”, Berisha sarkazmë me Ramën, ja 5 këshillat që i jep
“Po manipulon të dhënat e koronavirusit”, Berisha sarkazmë me Ramën, ja 5 këshillat që i jep
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia “Po manipulon të dhënat e koronavirusit”, Berisha sarkazmë me Ramën, ja 5 këshillat që i jep Ish-kryeministri Sali Berisha sulmon kryeministrin Edi Rama, teksa përmes ...
Lajmi i Fundit | para 3 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Ministrja Shahini publikon udhëzuesin e përditësuar për mësimin në kushtet e shtëpisë
Ministrja Shahini publikon udhëzuesin e përditësuar për mësimin në kushtet e shtëpisë
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Ministrja Shahini publikon udhëzuesin e përditësuar për mësimin në kushtet e shtëpisë Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Besa Shahini ka publikuar së fundmi një ...
Lajmi i Fundit | para 3 ore | 20 artikuj te ndërlidhur »

Mjekët shqiptarë shkojnë në Brescia/ Do shërbejnë në spitalin e një prej zonave më të goditura
Mjekët shqiptarë shkojnë në Brescia/ Do shërbejnë në spitalin e një prej zonave më të goditura
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Mjekët shqiptarë shkojnë në Brescia/ Do shërbejnë në spitalin e një prej zonave më të goditura 10 mjekët dhe 20 infermierët shqiptarë kanë nisur punën sot në spitalin e ...
Lajmi i Fundit | para 3 ore | 373 artikuj te ndërlidhur »

Aplikimi për pagën e luftës/ Në prill do jepen 26 mijë lekë për çdo të punësuar apo vetëpunësuar
Aplikimi për pagën e luftës/ Në prill do jepen 26 mijë lekë për çdo të punësuar apo vetëpunësuar
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Aplikimi për pagën e luftës/ Në prill do jepen 26 mijë lekë për çdo të punësuar apo vetëpunësuar Javën e parë të prillit do nisë shpërndarja e asaj, e cila njihet si paga e ...
Lajmi i Fundit | para 3 ore | 20 artikuj te ndërlidhur »

I infektuar me COVID-19, kryeministri Boris Johnson qeveris i izoluar në shtëpi
I infektuar me COVID-19, kryeministri Boris Johnson qeveris i izoluar në shtëpi
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia I infektuar me COVID-19, kryeministri Boris Johnson qeveris i izoluar në shtëpi BRITANI E MADHE Boris Johnson u ka bërë thirrje shtetasve britanikë të qëndrojnë në shtëpi ...
Lajmi i Fundit | para 4 ore | 37 artikuj te ndërlidhur »

Delegacioni Europian në Shqipëri thirrje shqiptarëve: Në 20:00 dilni në ballkone e duartrokisni
Delegacioni Europian në Shqipëri thirrje shqiptarëve: Në 20:00 dilni në ballkone e duartrokisni
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Delegacioni Europian në Shqipëri thirrje shqiptarëve: Në 20:00 dilni në ballkone e duartrokisni Delegacioni Europian në Shqipëri, me anë të një postimi në rrjetin social ...
Lajmi i Fundit | para 4 ore | 9 artikuj te ndërlidhur »

Riatdhesimi i shqiptarëve të bllokuar jashtë, ministrja Balluku: S’do ketë lista të reja
Riatdhesimi i shqiptarëve të bllokuar jashtë, ministrja Balluku: S’do ketë lista të reja
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Riatdhesimi i shqiptarëve të bllokuar jashtë, ministrja Balluku: S’do ketë lista të reja Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka dhënë detaje se si po ...
Lajmi i Fundit | para 4 ore | 83 artikuj te ndërlidhur »

Plani B i qeverisë/ Ushtria në terren për të furnizuar me ushqime të gjithë ‘ngujuarit’ nga koronavirusi
Plani B i qeverisë/ Ushtria në terren për të furnizuar me ushqime të gjithë ‘ngujuarit’ nga koronavirusi
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Plani B i qeverisë/ Ushtria në terren për të furnizuar me ushqime të gjithë ‘ngujuarit’ nga koronavirusi TIRANË – Ushtria shqiptare do të angazhohet për blerjen e ...
Lajmi i Fundit | para 6 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

COVID-19 mbledh online Komisionin e Shëndetësisë, miratohen 3 Akte Normative
COVID-19 mbledh online Komisionin e Shëndetësisë, miratohen 3 Akte Normative
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia COVID-19 mbledh online Komisionin e Shëndetësisë, miratohen 3 Akte Normative Komisioni për Punën, Çështjet Sociale dhe Shëndetësinë, nën drejtimin e kryetarit Enver Roshi u ...
Lajmi i Fundit | para 6 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Kurba e COVID-19 në Shqipëri/ Rama: Sa më fort të rezistojmë sot, aq më e butë do jetë ngjitja
Kurba e COVID-19 në Shqipëri/ Rama: Sa më fort të rezistojmë sot, aq më e butë do jetë ngjitja
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Kurba e COVID-19 në Shqipëri/ Rama: Sa më fort të rezistojmë sot, aq më e butë do jetë ngjitja Kryeministri Edi Rama publikoi sot një grafik që tregon ritmin e përhapjes së ...
Lajmi i Fundit | para 6 ore | 22 artikuj te ndërlidhur »

Pas “Shefqet Ndroqit”, nis përgatitja e spitalit COVID 3
Pas “Shefqet Ndroqit”, nis përgatitja e spitalit COVID 3
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Pas “Shefqet Ndroqit”, nis përgatitja e spitalit COVID 3 Urgjenca Qëndrore në Tiranë do të kthehet në karantinë, ku thuhet se ka nisur edhe dezinfektimi i ambjenteve dhe se ...
Lajmi i Fundit | para 6 ore | 311 artikuj te ndërlidhur »

Detaje, dy rastet e reja në Korçë, çifti i të moshuarve. Mister se si u infektuan nga koronavirusi
Detaje, dy rastet e reja në Korçë, çifti i të moshuarve. Mister se si u infektuan nga koronavirusi
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Detaje, dy rastet e reja në Korçë, çifti i të moshuarve. Mister se si u infektuan nga koronavirusi Dy raste të reja me kornavirus janë shfaqur sërish në qytetin e Korçës, ...
Lajmi i Fundit | para 7 ore | 311 artikuj te ndërlidhur »

‘Po shkel rregullin nga e keqja’, pensionistët në Korçë: Unë nuk kam lekë në telefon
‘Po shkel rregullin nga e keqja’, pensionistët në Korçë: Unë nuk kam lekë në telefon
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia ‘Po shkel rregullin nga e keqja’, pensionistët në Korçë: Unë nuk kam lekë në telefon Sot qytetarët e Korçës janë përballur me masat e reja kufizuese, por jo të gjithë i ...
Lajmi i Fundit | para 7 ore | 87 artikuj te ndërlidhur »

Beratasit dynden në markete e rrugë: Nuk na hapet faqja për të marrë lejen
Beratasit dynden në markete e rrugë: Nuk na hapet faqja për të marrë lejen
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Beratasit dynden në markete e rrugë: Nuk na hapet faqja për të marrë lejen Pas 2 ditësh karantinë qytetarët në Berat dolën herët në mëngjes në rrugët e qytetit. Ata që ...
Lajmi i Fundit | para 8 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

‘Nuk më ka zënë gripi që 5 vjeç’, pensionistët në Gjirokastër nuk respektojnë aspak rregullat
‘Nuk më ka zënë gripi që 5 vjeç’, pensionistët në Gjirokastër nuk respektojnë aspak rregullat
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia ‘Nuk më ka zënë gripi që 5 vjeç’, pensionistët në Gjirokastër nuk respektojnë aspak rregullat Edhe në Gjirokastër nuk është respektuar rregulli që pensionistët të mos dalin ...
Lajmi i Fundit | para 8 ore | 87 artikuj te ndërlidhur »

Rama për “La Stampa”: Duhet të bëjmë si Milan i Arrigo Sacchi-t. Ja si Shqipëria e ndihmoi Italinë
Rama për “La Stampa”: Duhet të bëjmë si Milan i Arrigo Sacchi-t. Ja si Shqipëria e ndihmoi Italinë
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Rama për “La Stampa”: Duhet të bëjmë si Milan i Arrigo Sacchi-t. Ja si Shqipëria e ndihmoi Italinë Unë kurrë nuk kam parë që një luftë të fitohet duke u mbrojtur, duhet të ...
Lajmi i Fundit | para 8 ore | 373 artikuj te ndërlidhur »

Ambasada e SHBA njoftim për amerikanët në Shqipëri: Nëse doni të largoheni këta ditë, ja ku duhet të aplikoni
Ambasada e SHBA njoftim për amerikanët në Shqipëri: Nëse doni të largoheni këta ditë, ja ku duhet të aplikoni
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Ambasada e SHBA njoftim për amerikanët në Shqipëri: Nëse doni të largoheni këta ditë, ja ku duhet të aplikoni Ambasada e SHBA-ve me anë të një njoftimi bën me dije se ka ...
Lajmi i Fundit | para 8 ore | 17 artikuj te ndërlidhur »

Huawei sjell P40, i pari për lidhje të qëndrueshme në 5G
Huawei sjell P40, i pari për lidhje të qëndrueshme në 5G
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Huawei sjell P40, i pari për lidhje të qëndrueshme në 5G Huawei P40 ka sensor më të madh për fotografi me rezolucion shumë të lartë e kamera të fuqishme. Aparati ofron ...
Lajmi i Fundit | para 9 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

I vdes vjehrri, Sidrit Beljeri anulon ceremoninë mortore dhe jep mesazhin prekës
I vdes vjehrri, Sidrit Beljeri anulon ceremoninë mortore dhe jep mesazhin prekës
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia I vdes vjehrri, Sidrit Beljeri anulon ceremoninë mortore dhe jep mesazhin prekës Vjehrri i këngëtarit të njohur Sidrit Bejleri është ndarë nga jeta ditën e sotme. Lajmin e ...
Lajmi i Fundit | para 10 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Parashikimi, ja si do të jetë moti për ditën e sotme
Parashikimi, ja si do të jetë moti për ditën e sotme
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Parashikimi, ja si do të jetë moti për ditën e sotme Gadishulli i ballkanit në fillimin e javës do të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqëdrueshme të cilat do të ...
Lajmi i Fundit | para 10 ore | 73 artikuj te ndërlidhur »

“Bashkimi bën fuqinë!”, Rama mesazh për mjekët që ndodhen në Itali: Ja si do ta fitojmë betejën me COVID-19
“Bashkimi bën fuqinë!”, Rama mesazh për mjekët që ndodhen në Itali: Ja si do ta fitojmë betejën me COVID-19
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia “Bashkimi bën fuqinë!”, Rama mesazh për mjekët që ndodhen në Itali: Ja si do ta fitojmë betejën me COVID-19 Kryeministri Edi Rama shpreh mirënjohje për 30 mjekët dhe ...
Lajmi i Fundit | para 20 ore | 373 artikuj te ndërlidhur »

Bukuroshja thyen karantinen per te… shetitur qenin
Bukuroshja thyen karantinen per te… shetitur qenin
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Bukuroshja thyen karantinen per te… shetitur qenin Yazmin Oukhellou e ka shfrytëzuar orën e daljes nga karantina për të shëtitur qenin e saj. Ndërkohë që njerëzit kanë ...
Lajmi i Fundit | para 20 ore | 7 artikuj te ndërlidhur »

Akuza e PD: “Klodian Zoto paguhet 18 milionë euro nga Rama për inceneratorë që nuk ekzistojnë”
Akuza e PD: “Klodian Zoto paguhet 18 milionë euro nga Rama për inceneratorë që nuk ekzistojnë”
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Akuza e PD: “Klodian Zoto paguhet 18 milionë euro nga Rama për inceneratorë që nuk ekzistojnë” Klodian Zoto do paguhet këtë vit nga Rama plot 18 milionë euro, për ...
Lajmi i Fundit | para 21 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Ndihma e mjekëve shqiptarë në Itali, Di Maio mesazh BE-së: Mësim nga Shqipëria mbi solidaritetin
Ndihma e mjekëve shqiptarë në Itali, Di Maio mesazh BE-së: Mësim nga Shqipëria mbi solidaritetin
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Ndihma e mjekëve shqiptarë në Itali, Di Maio mesazh BE-së: Mësim nga Shqipëria mbi solidaritetin Ministri i Jashtëm Italian, Luigi Di Maio ka dhënë një mesazh për BE-në në ...
Lajmi i Fundit | para 21 ore | 373 artikuj te ndërlidhur »

Ndërron jetë në moshën 53-vjeçare pjesëtari i forcave të Reneas nga një infarkt i papritur
Ndërron jetë në moshën 53-vjeçare pjesëtari i forcave të Reneas nga një infarkt i papritur
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Ndërron jetë në moshën 53-vjeçare pjesëtari i forcave të Reneas nga një infarkt i papritur Ka ndërruar jetë Mustafa Hoxha, pjesë e forcave speciale të Reneas për shkak të ...
Lajmi i Fundit | para 22 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do sjellim 200 000 maska për mjekët
Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do sjellim 200 000 maska për mjekët
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do sjellim 200 000 maska për mjekët Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka njoftuar nëpërmjet një statusi në Facebook se ai dhe ...
Lajmi i Fundit | para 22 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Shpetim nga korona virusi, një infermier i lutet Jeruzalimit, tjetri Mekës: Fotografia përlot rrjetin
Shpetim nga korona virusi, një infermier i lutet Jeruzalimit, tjetri Mekës: Fotografia përlot rrjetin
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Shpetim nga korona virusi, një infermier i lutet Jeruzalimit, tjetri Mekës: Fotografia përlot rrjetin Punojnë së bashku, në frontin e parë kundër koronavirusit, por këta ...
Lajmi i Fundit | para 23 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Zjarrfikësi italian që ndihmoi pas tërmetit: Faleminderit vëllezër shqiptarë, nuk do ta harrojmë
Zjarrfikësi italian që ndihmoi pas tërmetit: Faleminderit vëllezër shqiptarë, nuk do ta harrojmë
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Zjarrfikësi italian që ndihmoi pas tërmetit: Faleminderit vëllezër shqiptarë, nuk do ta harrojmë Në nëntor udhëhoqi një ndër ekipet e kërkim-shpëtimit për viktimat e ...
Lajmi i Fundit | para 24 ore | 373 artikuj te ndërlidhur »

Luks ne kohe krize, PD: Qeveria shpenzoi 400 milione leke per zyra
Luks ne kohe krize, PD: Qeveria shpenzoi 400 milione leke per zyra
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Luks ne kohe krize, PD: Qeveria shpenzoi 400 milione leke per zyra Ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj ka akuzuar qeverinë se po bën shpenzime të kota në këto ditë krize. ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 18:02 | 20 artikuj te ndërlidhur »

“1000 maska falas për policët”, rrobaqepësja që po bën gjestin human kundër CoVid-19
“1000 maska falas për policët”, rrobaqepësja që po bën gjestin human kundër CoVid-19
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia “1000 maska falas për policët”, rrobaqepësja që po bën gjestin human kundër CoVid-19 Anila Lici rrobaqepësja 30-vjeçare në këtë situatë emergjente që po kalon Shqipëria me ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 17:42 | 17 artikuj te ndërlidhur »

Mjeket shqiptare ne Itali, Salvini telefonon Ramën: “Nuk do ta harrojmë”!
Mjeket shqiptare ne Itali, Salvini telefonon Ramën: “Nuk do ta harrojmë”!
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia Mjeket shqiptare ne Itali, Salvini telefonon Ramën: “Nuk do ta harrojmë”! Ish-ministri i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini, ka shprehur mirënjohje ndaj qeverisë dhe ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 17:05 | 373 artikuj te ndërlidhur »

Brataj mesazh prekës për mjekët që shkuan në Itali: Ikët në luftë me vetëdije! Emocion si ditën e tërmetit
Brataj mesazh prekës për mjekët që shkuan në Itali: Ikët në luftë me vetëdije! Emocion si ditën e tërmetit
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Brataj mesazh prekës për mjekët që shkuan në Itali: Ikët në luftë me vetëdije! Emocion si ditën e tërmetit Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili është ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 16:48 | 42 artikuj te ndërlidhur »

“Nuk dal dot ne ferme se me bllokojne traktorin”, fermeri i shkruan Dukes: Rama te gjeje zgjidhje
“Nuk dal dot ne ferme se me bllokojne traktorin”, fermeri i shkruan Dukes: Rama te gjeje zgjidhje
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia “Nuk dal dot ne ferme se me bllokojne traktorin”, fermeri i shkruan Dukes: Rama te gjeje zgjidhje Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, publikon inë “Facebook” ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 16:38 | 3 artikuj te ndërlidhur »

Gratë ushtare në patrullim/ Në “luftë me virusin e rrezikshëm
Gratë ushtare në patrullim/ Në “luftë me virusin e rrezikshëm
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Gratë ushtare në patrullim/ Në “luftë me virusin e rrezikshëm Prej shumë kohësh vajzat dhe gratë janë pjesë e rëndësishme e forcave ushtarake shqiptare.Kështu është ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 16:00 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Vokshi denoncon rastin e mjekes së prekur: Të shpërndahen mjetet mbrojtëse
Vokshi denoncon rastin e mjekes së prekur: Të shpërndahen mjetet mbrojtëse
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Vokshi denoncon rastin e mjekes së prekur: Të shpërndahen mjetet mbrojtëse Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 15:57 | 311 artikuj te ndërlidhur »

Ambasada e SHBA: Shumë e rëndësishme të respektohen masat
Ambasada e SHBA: Shumë e rëndësishme të respektohen masat
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Ambasada e SHBA: Shumë e rëndësishme të respektohen masat Ambasada e SHBA në Tiranë thekson se java që po lëmë pas ka qenë e vështirë, por lajmi i mirë është se nuk po ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 15:42 | 23 artikuj te ndërlidhur »

COVID-19 mbyll kufijtë, ambasada e SHBA thirrje qytetarëve të saj: Po punojmë fort për t’ju larguar nga Shqipëria
COVID-19 mbyll kufijtë, ambasada e SHBA thirrje qytetarëve të saj: Po punojmë fort për t’ju larguar nga Shqipëria
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione COVID-19 mbyll kufijtë, ambasada e SHBA thirrje qytetarëve të saj: Po punojmë fort për t’ju larguar nga Shqipëria Në një kohë kur thuajse të gjithë vendet e botës po ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 15:29 | 17 artikuj te ndërlidhur »

Paketa ekonomike, Bardhi: Në buxhet lekë ka, por Rama i ka për miqtë
Paketa ekonomike, Bardhi: Në buxhet lekë ka, por Rama i ka për miqtë
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Paketa ekonomike, Bardhi: Në buxhet lekë ka, por Rama i ka për miqtë TIRANE-Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi thotë se buxheti i shtetit lekë ka ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 15:26 | 11 artikuj te ndërlidhur »

Qyteti që fatmirësisht nuk është prekur nga COVID-19, shihni si dezinfektohen rrugët e Gjirokastrës
Qyteti që fatmirësisht nuk është prekur nga COVID-19, shihni si dezinfektohen rrugët e Gjirokastrës
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Qyteti që fatmirësisht nuk është prekur nga COVID-19, shihni si dezinfektohen rrugët e Gjirokastrës Pamjet që shihni vijnë nga Gjirokastra, qyteti që deri më tani ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 15:03 | 17 artikuj te ndërlidhur »

S’ka turizëm deri në qershor/ Anulohet gjithçka në Korçë dhe Pogradec, të rinjtë apel në rrjetet sociale
S’ka turizëm deri në qershor/ Anulohet gjithçka në Korçë dhe Pogradec, të rinjtë apel në rrjetet sociale
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione S’ka turizëm deri në qershor/ Anulohet gjithçka në Korçë dhe Pogradec, të rinjtë apel në rrjetet sociale Ashtu si edhe për shumë qytete shqiptare turizmi është një ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 14:40 | 4 artikuj te ndërlidhur »

Vijon ardhja e shqiptarëve nga Kapshtica, 89 persona ikën drejt Greqisë
Vijon ardhja e shqiptarëve nga Kapshtica, 89 persona ikën drejt Greqisë
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, Informacione Vijon ardhja e shqiptarëve nga Kapshtica, 89 persona ikën drejt Greqisë Në pikën doganore të kapshticës ditën e djeshme, me 28 mars, kanë hyrë 153 persona ndërsa kanë ...
Lajmi i Fundit | 29-Mar-2020 14:07 | 10 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved