ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 04:28

Klan Kosova
Kushtrim Sheremeti: Kosova matematikisht ka mundësi dhe shanse për kualifikim
Kushtrim Sheremeti: Kosova matematikisht ka mundësi dhe shanse për kualifikim
Aktori futbolldashës Kushtrim Sheremeti tha se është një gjest i mirë i liderit të Vetëvendosjes Albin Kurtit pjesëmarrja për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri” për të parë ndeshjen Kosovë-Mali i Zi. “Është hera e ...
Klan Kosova | para 5 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Velija: Suksesi i djemve të Kombëtares ia përmirëson imazhin Kosovës (VIDEO)
Velija: Suksesi i djemve të Kombëtares ia përmirëson imazhin Kosovës (VIDEO)
Analisti politik, Dardan Velija, ka komentuar edhe pjesëmarrjen e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti, që ka dalë i parë nga zgjedhjet e 6 tetorit sipas rezultateve preliminare, në lojën e Kombëtares së Kosovës ndaj ...
Klan Kosova | para 6 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Muhaxhiri: Albin Kurti në “Fadil Vokrri” – pamje e mrekullueshme për ata që e duan realizmin në politikë (VIDEO)
Muhaxhiri: Albin Kurti në “Fadil Vokrri” – pamje e mrekullueshme për ata që e duan realizmin në politikë (VIDEO)
Sociologu Artan Muhaxhiri ka thënë se shkuarja e Albin Kurtit në Stadiumin “Fadil Vokrri” për herë të parë në mbështetje të “Dardanëve” në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi ishte diçka që mund të konsiderohet sa normale, aq ...
Klan Kosova | para 6 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Dy persona gjuajnë nëntë herë me armë në Prishtinë, s’ka të lënduar
Dy persona gjuajnë nëntë herë me armë në Prishtinë, s’ka të lënduar
Dy persona kanë gjuajtur me armë zjarri nëntë herë në drejtim të disa personave të tjerë që ishin duke shkuar në lokalin e tyre në rrugën “Nazim Gafurri” në Prishtinë, por asnjëri prej tyre nuk ka mbetur i lënduar. ...
Klan Kosova | para 7 ore | 26 artikuj te ndërlidhur »

Tovërlani: Lëvdata selektorit që nga një ekip inferior e bëri Kosovën favorite
Tovërlani: Lëvdata selektorit që nga një ekip inferior e bëri Kosovën favorite
Trajner Afrim Tovërlani ka komentuar fitoren e Kombëtares së Kosovës ndaj Malit të Zi, me rezultat 2:0 mbrëmë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Ai tha se ky ekip ka arritur mjaft, gjatë rrugëtimit të tij. “Nuk ...
Klan Kosova | para 7 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Bylbyl Sokoli: Kosova një ekip i disiplinuar, do të ketë ngritje
Bylbyl Sokoli: Kosova një ekip i disiplinuar, do të ketë ngritje
Trajner Bylbyl Sokoli ka komentuar fitoren e Kombëtares se Kosovës ndaj Malit të Zi, me rezultat 2:0 mbrëmë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Sokoli theksoi se është krijuar një ekip mjaft i mirë me shumë ...
Klan Kosova | para 7 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Vjosa Osmani pritet në Këshillin për Siguri Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë
Vjosa Osmani pritet në Këshillin për Siguri Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë
Kandidatja për kryeministre nga LDK-ja, Vjosa Osmani, gjatë vizitës së saj në SHBA është pritur sot në Këshillin për Siguri Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë. “Kënaqësi të pritem sot në Këshillin për Siguri Kombëtare të ...
Klan Kosova | para 7 ore | 15 artikuj te ndërlidhur »

Anton Quni falënderon Adelina Ismailin që e mbështeti LDK-në gjatë fushatës zgjedhore
Anton Quni falënderon Adelina Ismailin që e mbështeti LDK-në gjatë fushatës zgjedhore
Kandidati për deputet nga LDK-ja, Anton Quni, ka shprehur mirënjohje për këngëtaren e njohur Adelina Ismaili për mbështetjen që i ka dhënë kësaj partie gjatë fushatës zgjedhore. Quni, që është edhe kryetar i Degës së ...
Klan Kosova | para 7 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

U21 Shqipëria mposht Kosovën në ‘Elbasan Arena’
U21 Shqipëria mposht Kosovën në ‘Elbasan Arena’
Ekipi kombëtar U21 i Kosovës ka bërë një hap prapa në përpjekje për ta siguruar pjesëmarrjen në Kampionatin Evropian të vitit 2021, pas humbjes 2:1 kundër kombëtares motër U21 të Shqipërisë. Goli i vonshëm i ...
Klan Kosova | para 7 ore | 90 artikuj te ndërlidhur »

Haradinaj: Ulësen time në Kuvend do t’ia lë kolegëve të mi
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, duke i falënderuar 100 mijë votuesit e tij si kandidat për kryeministër tha se ulësen e tij do t’ia lëshojë kolegëve të tij. Ai këtë njoftim e bëri përmes një postimi në ...
Klan Kosova | para 7 ore | 50 artikuj te ndërlidhur »

Humbja e peshës – preferohet ushqimi në mëngjes, jo në mbrëmje
Të gjitha kaloritë konsiderohen “të barabarta” kur bëhet fjalë për humbjen e peshës. Dikur koha e ditës që ushqeheni nuk kishte rëndësi për aq kohë sa ju merrni sasinë e duhur të kalorive për qëllimet tuaja. Por, ndërsa ...
Klan Kosova | para 7 ore |

Hahn flet për negociatat: Shqipërisë i mungojnë dy “PO” nga vendet e BE-së
Komisioneri Europian për Zgjerimin, Johannes Hahn, thotë se Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut i kanë plotësuar kushtet nga Komisioni dhe Këshilli për hapjen e negociatave me BE. Në një konferencë nga Luksemburgu, Hahn ...
Klan Kosova | para 7 ore | 311 artikuj te ndërlidhur »

Quni falënderon Adelina Ismailin për mbështetjen e LDK-së gjatë fushatës zgjedhore
Kandidati për deputet nga LDK-ja, Anton Quni, ka shprehur mirënjohje për këngëtaren e njohur Adelina Ismaili për mbështetjen që i ka dhënë kësaj partia fjatë fushatës zgjedhore. Quni, që edhe kryetar i Degës së LDK-së ...
Klan Kosova | para 8 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

Makolli i AKR-së: Shpresojmë pas rinumërimit të 305 kutive të kalojmë pragun
Sekretari i Përgjithshëm i AKR-së, Vesel Makolli, për lajmin se koalicioni Nisma-AKR-PD ka kaluar pragun, ka thënë se shpreson të jetë i vërtetë por që ende nuk kanë një informatë të tillë. “Kisha dashur me qenë ashtu, ...
Klan Kosova | para 8 ore | 127 artikuj te ndërlidhur »

UEFA do të dënojë Bullgarinë për tifozët racistë, por edhe Anglinë
Bullgaria u dënua nga UEFA për racizmin e shfaqur nga tifozët, ndërkohë që Anglia do të ndëshkohet pasi ndërpreu himnin e vendit mikpritës dhe nuk solli mjaftueshëm staf. Ndeshja midis Bullgarisë dhe Anglisë u ndërpre ...
Klan Kosova | para 8 ore | 92 artikuj te ndërlidhur »

Psikologët specialistë kundër konkursit  (VIDEO)
Psikologët specialistë kundër konkursit (VIDEO)
Kosova po del se ka kuadro të diplomuar në psikologji. Por, për ta nuk ka punë. Madje, dyshohet se edhe kur hapen vendet e punës, merren ata që nuk janë më adekuatit. Andaj për ta kundërshtuar një praktikë të tillë, sot ...
Klan Kosova | para 8 ore | 17 artikuj te ndërlidhur »

Hera shtrihet edhe në Kosovë, ndihmon fëmijët (VIDEO)
Hera shtrihet edhe në Kosovë, ndihmon fëmijët (VIDEO)
Fëmijët e SOS fshatit, u ftuan në hapjen e një biznesi që pritet të merret me organizime festive. Aty u premtua se të gjithë do të fotografohen falas e për ta do të ketë mbështetje edhe në forma tjera, njofton Klan ...
Klan Kosova | para 8 ore | 17 artikuj te ndërlidhur »

Vërbovcasit në hall me ujërat e zeza (VIDEO)
Vërbovcasit në hall me ujërat e zeza (VIDEO)
Përgjegjësi në Drenas po kërkohet edhe për lënien në gjysmë të punimeve për hapjen e një lumi. Në fshatin Verbovc si pasojë e ngecjeve po thuhet se uji që shërbente për shërim është përzier me kanalizim, njofton Klan ...
Klan Kosova | para 8 ore | 17 artikuj te ndërlidhur »

Kuvendi bëhet gati për deputetin me karrocë (VIDEO)
Kuvendi bëhet gati për deputetin me karrocë (VIDEO)
Fetah Rudi, i cili shfrytëzon karrocën për të lëvizur, shumë shpejt do të zë vend si deputet në Kuvendin e Kosovës. Me gjendjen e tij aktuale fizike, ky veprimtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës do të jetë personi i ...
Klan Kosova | para 8 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Handke, Rama kritikon Nobelin (VIDEO)
Handke, Rama kritikon Nobelin (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një tekst autorial tregoi pse është kundër që Çmimi Nobel për Letërsi ti ndahet shkrimtarit austriak, Piter Handke. Sipas Ramës, puna e Handkes nuk mund të veçohet nga shërbimi i ...
Klan Kosova | para 8 ore | 53 artikuj te ndërlidhur »

Maskë me lëng portokalli për një fytyrë që rrezaton nga mirëqienia
Kur mendojmë për portokallet dhe vitaminën C, automatikisht mendojmë edhe për bukurinë. Në këtë artikull do të mësoni si të përgatisni një maskë për fytyrat në moshë me portokall. I jep fytyrës shkëlqim dhe jo vetëm. ...
Klan Kosova | para 8 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Vjosa Osmani takime në FMN dhe State Departament (VIDEO)
Vjosa Osmani takime në FMN dhe State Departament (VIDEO)
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, gjatë ditës së hënë priti mysafirë të huaj në selinë e partisë. Por, krah tij nuk u pa Vjosa Osmani. Mungesa e saj në këto takime ka një arsye. Kandidatja për kryeministre nga LDK-ja ka ...
Klan Kosova | para 8 ore | 15 artikuj te ndërlidhur »

IKSHP, nuk ka infeksion te zyrtarët e QNR (VIDEO)
IKSHP, nuk ka infeksion te zyrtarët e QNR (VIDEO)
12 verifikuesit që i hapën zarfet me fletvotimev nga Serbia nesër pritet të lirohen nga Klinika Infektive. Rezultatet e mostrave të analizave laboratorike të punuara nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, ...
Klan Kosova | para 8 ore | 137 artikuj te ndërlidhur »

Interpol, Kosova tërheq kandidaturën (VIDEO)
Interpol, Kosova tërheq kandidaturën (VIDEO)
Pak para se të fillonte mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të Interpolit, Kosova tërhoqi aplikacionin për anëtarësim në organizatën policore botërore. Këtë vendim zyrtarët e Serbisë po e konsiderojnë si fitore të tyre.
Klan Kosova | para 8 ore | 98 artikuj te ndërlidhur »

Fituesit e garave republikane të klasave VI-IX mbajnë kampe kreative
Fituesit e garave republikane të klasave VI-IX mbajnë kampe kreative
Nën organizimin e Koordinatorit Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, në Qeverinë e Kosovës, nga dje kanë filluar kampet kreative për nxënësit fitues të nivelit republikan. Janë 204 nxënës fitues të këtyre ...
Klan Kosova | para 9 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Rusia zotohet të parandalojë përleshjet midis forcave turke dhe siriane
Rusia ka thënë se nuk do të lejojë përleshje midis forcave turke dhe siriane, përderisa ofensiva e Turqisë në veri të Sirisë po vazhdon. “Kjo thjeshtë do të ishte e papranueshme dhe për këtë arsye ne nuk do ta lejojmë ...
Klan Kosova | para 9 ore | 229 artikuj te ndërlidhur »

Analiza Zgjedhore: Efekti “Dardanët”
Sonte, në Analizën Zgjedhore të Klan Kosovës, do të diskutohet për Kombëtaren e Kosovës dhe efektin “Dardanët”. Në studio do të jenë të ftuar trajnerët Afrim Tovërlani dhe Bylbyl Sokoli, tifozët Fisnik Ismaili dhe ...
Klan Kosova | para 9 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Ndryshimet klimatike rrisin rrezikun për më shumë shpërthime të Ebolas
Ndryshimet klimatike mund të rrisin rrezikun që Ebola të përhapet më larg dhe të arrijë në zona të paprekur nga virusi, sipas një studimi të botuar të martën në revistën Nature Communications. Studimi zbuloi se kriza ...
Klan Kosova | para 9 ore |

Besian Mustafa: Nuk ka asnjë dallim të madh që e pamundëson koalicionin LDK-VV (VIDEO)
Besian Mustafa: Nuk ka asnjë dallim të madh që e pamundëson koalicionin LDK-VV (VIDEO)
Zëdhënësi i LDK-së dhe kandidati për deputet, Besian Mustafa, ka thënë se nëse arrihet të jetë pjesë e Kuvendit do të fokusohet më shumë në zhvillimin ekonomik pasi edhe i takon kësaj fushe. Mirëpo ai për përbërjen e ...
Klan Kosova | para 10 ore | 47 artikuj te ndërlidhur »

Bernard Challandes: Kualifikimi dikur ishte ëndërr, tani është i mundshëm (VIDEO)
Bernard Challandes: Kualifikimi dikur ishte ëndërr, tani është i mundshëm (VIDEO)
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Berndard Challandes, u shpreh i lumtur me fitoren e mbrëmshme të ekipit që e drejton ai ndaj Malit të Zi. Challandes foli për rezultatin e mbrëmshëm në një intervistë për Klan Kosova. ...
Klan Kosova | para 10 ore | 552 artikuj te ndërlidhur »

Ndeshje vëllazërore: Shqipëria U21 përballet me Kosovën U21 (VIDEO)
Ndeshje vëllazërore: Shqipëria U21 përballet me Kosovën U21 (VIDEO)
Sonte do të zhvillohet një ndeshje mjaft interesante në “Elbasan Arena” në Shqipëri. Shqipëria U21 do të jetë përballë Kosovës U21. Kjo është ndeshja e katërt e Kosovës e U21, pas dy fitoresh dhe një humbje. Kosova ...
Klan Kosova | para 10 ore | 90 artikuj te ndërlidhur »

Arrestohet drejtori i Infrastrukturës në Drenas
Policia e Kosovës ka arrestuar drejtorin e Infrastrukturës në komunën e Drenasit, Idriz Hysenaj. Sipas policisë ai kishte keqpërdorur pozitën e tij zyrtare për interesa personale dhe të kompanisë së tij që merret me ...
Klan Kosova | para 10 ore | 26 artikuj te ndërlidhur »

Ekspertja e sigurisë për Interpolin: Më mirë tërheqja sesa dështimi (VIDEO)
Ekspertja e sigurisë për Interpolin: Më mirë tërheqja sesa dështimi (VIDEO)
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka tërhequr kërkesën e Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë – Interpol. Ekspertja e sigurisë, Besa Kabashi-Ramaj, ka thënë për Klan ...
Klan Kosova | para 10 ore | 98 artikuj te ndërlidhur »

Përfundon takimi i ministrave të Jashtëm të BE-së, s’ka vendim për Shqipërinë për hapjen e negociatave
Ka përfunduar pa asnjë vendim takimi i Këshillit të Ministrave të Jashtëm të Bashkimit Evropian në lidhje me çeljen ose jo të negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë dhe për Maqedoninë së Veriut. Lajmi është bërë i ...
Klan Kosova | para 10 ore | 311 artikuj te ndërlidhur »

Ekspertja e sigurisë për Interpolin: Më mirë tërheqja se sa dështimi (VIDEO)
Ekspertja e sigurisë për Interpolin: Më mirë tërheqja se sa dështimi (VIDEO)
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka tërhequr kërkesën e Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë – Interpol. Ekspertja e sigurisë, Besa Kabashi-Ramaj, ka thënë për Klan ...
Klan Kosova | para 11 ore | 98 artikuj te ndërlidhur »

Humanisti francez për Handke: Të jesh mik i Serbisë nuk falet as pas 20 vjetësh
Humanisti francez Arno Gujon ka komentuar së fundmi lidhur me reagimet qe pasuan pas ndarjes se Çmimit Nobel për Letërsi për Peter Handke. Përmes një shkrimi ne Twitter ai tha se “t’i duash serbët e Kosovës ende nuk ...
Klan Kosova | para 11 ore | 53 artikuj te ndërlidhur »

Turqia: Rreth 400 të dyshuar për terrorizëm janë arrestuar për tri ditë
Rreth 245 të dyshuar u arrestuan në Turqi për shkak të dyshimit se janë të lidhur me organizatat që njihen si terroriste, PKK / KCK dhe 146 të tjerë që dyshohet se janë të lidhuar me organizatën Daesh. “Gjithsej 391 të ...
Klan Kosova | para 11 ore | 229 artikuj te ndërlidhur »

Rama: Nuk po kërkojmë dhuratë, por atë që na takon
Nga konferenca për shtyp që Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai Italian, Giuseppe Conte po mbajnë, Rama është shprehu se nuk po kërkojmë lëmoshë nga BE-ja, por atë që na takon. Pjesë nga fjala e Ramës: “Më duket e ...
Klan Kosova | para 11 ore | 95 artikuj te ndërlidhur »

Kryeministri italian: Mazhoranca t’i ofrojë platformë opozitës, dialogu të zhvillohet pa kushte
Për Italinë, kriza politike në Shqipëri duhet të zgjidhet nga akterët e brendshëm. Në konferencën e përbashkët me homologun Edi Rama në Tiranë, kryeministri Guiseppe Conte kërkoi nga mazhoranca që t’i ofrojë opozitës ...
Klan Kosova | para 11 ore | 95 artikuj te ndërlidhur »

Italia kërkon nga UEFA anulimin e finales së Ligës së Kampionëve në Stamboll, shkak lufta në Siri
Vincenzo Spadafora, ministri italian për Sport, i ka dërguar një letër presidentit të UEFA-s, Alexander Ceferin, të hënën, për të pyetur nëse finalja e Ligës së Kampionëve për 2020 e planifikuar për t’u mbajtur në ...
Klan Kosova | para 11 ore | 13 artikuj te ndërlidhur »

Bahtiri viziton nxënësit e Shkollës Teknike që dyshohet se u helmuan
Kryetari i Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri, së bashku me Drejtorin e Arsimit Egzon Jashari, pasi kanë marrë lajmin se dyshohet për helmimin e disa nxënësve në Shkollën Teknike “Arkitekt Sinani”, menjëherë i kanë ...
Klan Kosova | para 11 ore | 21 artikuj te ndërlidhur »

Drafti i ri nga Finlanda: Maqedonia e Veriut të ndahet nga Shqipëria dhe t’i hapen negociatat
Presidenca finlandeze e Bashkimit Evropian propozoi zyrtarisht që të veçohet vendimi për Maqedoninë e Veriut, nga ai për Shqipërinë, lidhur me hapjen e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian, bëjnë të ditur ...
Klan Kosova | para 11 ore | 311 artikuj te ndërlidhur »

Info Magazine: Besian Mustafa
Në Info Magazine të Klan Kosovës i ftuar sot do të jetë, Besian Mustafa, zëdhënës i Lidhjes Demokratike të Kosovës i cili sipas rezultateve të deritanishme ka arritur të marrë votat për deputet në legjislaturën e shtatë ...
Klan Kosova | para 12 ore | 47 artikuj te ndërlidhur »

Ambasada e Gjermanisë i ofron mbështetje eksportit të prodhimeve vendore në Evropë
Ambasada e Gjermanisë i ofron mbështetje eksportit të prodhimeve vendore në Evropë
Ambasadori gjerman për Kosovë, Christian Held, gjatë një vizite të cilën ia ka bërë Istogut dhe fermave të vogla aty ka treguar se edhe Gjermania ofron mbështetje mbi 10 vjeçare për të ndihmuar në organizmin dhe ...
Klan Kosova | para 12 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Fillojeni ditën me një gotë ujë dhe mjaltë: Kombinim që ua rigjeneron krejtësisht trupin
A e keni ditur se kombinimi i ujit të vaktë me mjaltë ka efekte të shumta fitimprurëse për shëndetin? Me siguri se e dini që mjalta është e mahnitshme për shëndetin dhe se rekomandohet nga të gjithë doktorët, por, kur ...
Klan Kosova | para 12 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Mustafa e njofton Abbot për takimet e grupeve punuese të LDK-së dhe LVV-së
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa gjatë ditës së sotme është takuar me ambasadorin britanik, Nicholas Abbott i shoqëruar nga Samuel Paice, Kryesues i Departamentit Politik në Ambasadën e MB-së. Abbott uroi Mustafën për ...
Klan Kosova | para 12 ore | 47 artikuj te ndërlidhur »

Konfirmohet: Haradinaj ka tërhequr kërkesën për anëtarësim të Kosovës në Interpol
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka tërhequr kërkesën për anëtarësim të Kosovës në organizatën Ndërkombëtare të Policisë – Interpol. Për Klan Kosova këtë e ka konfirmuar zëvendësministri në detyrë, ...
Klan Kosova | para 12 ore | 98 artikuj te ndërlidhur »

Rama pret në takim homologun italian
Kryeministri italian, Giuseppe Conte, mbërriti pasditen e sotme në Tiranë, për një vizitë zyrtare në Shqipëri Ai u prit me ceremoni shtetërore në Pallatin e Brigadave nga kryeministri Edi Rama, me të cilin do të ketë ...
Klan Kosova | para 12 ore | 95 artikuj te ndërlidhur »

Arrestohet në Mitrovicë nxënësi që hodhi sprej në një klasë
Arrestohet në Mitrovicë nxënësi që hodhi sprej në një klasë
Policia e Kosovës në Mitrovicë ka arrestuar një person i cili dyshohet për veprën “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”. I dyshuari është nxënës i një shkolle në këtë qytet. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar ...
Klan Kosova | para 12 ore | 21 artikuj te ndërlidhur »

Mediat serbe: Ramush Haradinaj tërhoqi kërkesën për Kosovën në Interpol
Mediat serbe: Ramush Haradinaj tërhoqi kërkesën për Kosovën në Interpol
Ministri i Jashtëm serb, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se autoritetet kosovare kanë tërhequr kërkesën për anëtarësim në Interpol. Sipas mediave beogradase, kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj i dërgoi një letër ...
Klan Kosova | para 12 ore | 98 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved