ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 17:52

GazetaBlic
Era Istrefi për një tjetër hit në Greqi, bashkëpunon me Claydee
Era Istrefi për një tjetër hit në Greqi, bashkëpunon me Claydee
Fansat mendojnë se kënga e re “Lose you to love me” e Selena Gomez i dedikohet krejtësisht ish të dashurit të saj, Justin Bieber, dhe ka pasur shumë spekulime që nga momenti kur u paralajmërua si projekt, shkruan ...
GazetaBlic | I sapobotuar | 14 artikuj te ndërlidhur »

Rio Ferdinand: Sterling, njëri nga pesë futbollistët më të mirë në botë
Milani vazhdon të mbetet goxha aktiv në secilën merkato, por asesi të këndellet në arritjen e rezultateve dhe synimeve kryesore që i ka. Së fundi, po përflitet për një zbarkim tjetër në San Siro, përcjellë GazetaBlic . ...
GazetaBlic | para 40 min |

10 familjet mbretërore më të pasura në Europë
10 familjet mbretërore më të pasura në Europë
Dua Lipa mbrëmë i është rikthyer sërish rrjeteve sociale, pas 10 ditësh largimi nga to, duke qenë se është duke punuar për këngët e albumit të dytë, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja e hitit “One Kiss” ka mbajtur një ...
GazetaBlic | para 54 min | 165 artikuj te ndërlidhur »

Mbappe thyen një nga rekordet e Messi në Ligën e Kampionëve
Gjilani ka triumfuar përballë Llapit në njërën ndër ndeshjet më interesante të javës së njëmbëdhjetë në Superligën e Kosovës në futboll me rezultat bindës 3-0. Por, përfundimi i ndeshjes nuk ka shkuar edhe aq qetë ashtu ...
GazetaBlic | para 61 min | 27 artikuj te ndërlidhur »

Ylli i River Plates i vetofrohet Milanit
Kryetrajneri i Llapit, Tahir Batatina është ndarë i pakënaqur me humbjen e skuadrës së tij në duel me SC Gjilanin (3-0), teksa ka ‘kërcënuar’ se kampionati edhe mund të ndërpritet. Numri një i Llapit këto deklarata i ka ...
GazetaBlic | para 70 min | 27 artikuj te ndërlidhur »

Sulmohen gjyqtarët e ndeshjes Gjilani – Llapi
Sulmohen gjyqtarët e ndeshjes Gjilani – Llapi
Kanë përfunduar para pak çastesh duelet e ditës së sotme në IPKO Superligë. Gjilani ka mposhtur bindshëm Llapin me rezultat 3-0, për të qëndruar edhe më tutje në krye të renditjes tabelare, shkruan GazetaBlic . Në anën ...
GazetaBlic | para 93 min | 55 artikuj te ndërlidhur »

Hailey Bieber reagon pas këngës së Selena Gomez që dyshohet se i dedikohet ish-it, Justin Bieber
Hailey Bieber reagon pas këngës së Selena Gomez që dyshohet se i dedikohet ish-it, Justin Bieber
Reperja e njohur, po punon për të sjellë në për audiencën projektet më të reja. Loredana, për projektin e saj të fundit po punon në Gjermani e Zvicër. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram rreperja bën me dije ...
GazetaBlic | para 96 min | 26 artikuj te ndërlidhur »

“Shpërthen” Batatina: Kampionati rrezikon të ndërpritet, FFK duhet ta dijë se në Superligë s’janë veç Gjilani dhe Drita!
“Shpërthen” Batatina: Kampionati rrezikon të ndërpritet, FFK duhet ta dijë se në Superligë s’janë veç Gjilani dhe Drita!
Para pak çastesh kanë përfunduar takimet e xhiros së 11’të në Superligën e Kosovës në Futboll. Skuadrat favoritet sot shënuan fitore për tu renditur më mirë në tabelën e Superligës, shkruan GazetaBlic. Gjilani arriti që ...
GazetaBlic | para 99 min | 55 artikuj te ndërlidhur »

Kjo është renditja tabelare në Superligë pas ndeshjeve të sotme
Kjo është renditja tabelare në Superligë pas ndeshjeve të sotme
Vjen edhe goli i tretë në takimin e xhiros së 11’të në Superligën e Kosovës, ndërmjet Gjilanit dhe Llapit. Golin e tretë për gjilanasit e ka shënuar, Gerhard progni në minutën e 84’të të takimit, shkruan GazetaBlic. ...
GazetaBlic | para 102 min | 55 artikuj te ndërlidhur »

Gjilani i ‘fortë’ për Llapin, Drenica me qetësi e mposht Dukagjinin edhe Trepça ’89 ia del kundër Ferizajt
Gjilani i ‘fortë’ për Llapin, Drenica me qetësi e mposht Dukagjinin edhe Trepça ’89 ia del kundër Ferizajt
Vjen edhe goli i dytë në takimin e xhiros së 11’të në Superligën e Kosovës, ndërmjet Gjilanit dhe Llapit. Golin e dytë për gjilanasit e ka shënuar, Bedri Greca në minutën e 72’të të takimit, shkruan GazetaBlic. ...
GazetaBlic | para 114 min | 55 artikuj te ndërlidhur »

Gjilani edhe golin e qetësisë – Gerhard Progni e gjen portën e Llapit
Gjilani edhe golin e qetësisë – Gerhard Progni e gjen portën e Llapit
Vjen goli i dytë në takimin e xhiros së 11’të në Superligën e Kosovës në Futboll ndërmjet, Drenicës dhe Dukagjinit. Golin e dytë për skuadrën e Drenicës e ka shënuar, Diar Mustafa në minutën e 56’të të takimit, shkruan ...
GazetaBlic | para 2 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Gjilani dyfishon epërsinë – Greca shënon me shumë qetësi në portën e Llapit
Gjilani dyfishon epërsinë – Greca shënon me shumë qetësi në portën e Llapit
Grand Slami “Abu Dhabi 2019″, stacioni i radhës i xhudos në rrugën drejt LO Tokyo 2020. Grand Slami i Abu Dhabit të Emirateve të Bashkuara Arabe është stacioni i radhës në rrugën e gjatë drejt Lojërave Olimpike Tokio ...
GazetaBlic | para 2 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Drenica nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e radhës kundër Dukagjinit
Drenica nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e radhës kundër Dukagjinit
Para pak çastesh kanë përfunduar pjesët e para në takimet e xhiros së 11’të në Superligën e Kosovës në futboll. Drenica shkon me një gol epërsi në pushim, Dukagjini duhet të këndellet dhe të tregoj kualitetet e tyre në ...
GazetaBlic | para 2 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Xhudistët kosovarë në Grand Slamin e ‘Abu Dhabi 2019’, Majlinda Kelemndi kërkon medaljen e artë
Xhudistët kosovarë në Grand Slamin e ‘Abu Dhabi 2019’, Majlinda Kelemndi kërkon medaljen e artë
Vjen goli i parë në takimin e xhiros së 11’të në Superligë, ndërmjet Gjilanit dhe Llapit. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Gjilanit e ka shënuar, Tomislav Busic në minutën e 43’të të takimit, shkruan ...
GazetaBlic | para 3 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Dua Lipa mban ligjëratë në Universistetin e Kembrixhit
Dua Lipa mban ligjëratë në Universistetin e Kembrixhit
Aktorja e mirënjohur kosovare, Adriana Matoshi, ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit në T7. Matoshi ndër tjera foli edhe për prezencën e udhëheqësve të shtetit në premierat e filmit. “Albin Kurtin në krejt premierat ...
GazetaBlic | para 3 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Loredanën e shoqeron në studion e punës një person special
Loredanën e shoqeron në studion e punës një person special
Të bësh një film të mirë duhet të kesh një ekip të kualifikuar të njerëzve profesionistë. Regjisori dhe ekipi i producentëve janë ata që historitë e dhimbshme i bëjnë realitet në ekrane. Megjithatë, ka disa filma ku ...
GazetaBlic | para 3 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Mbyllen pjesët e para në takimet e Superligës, Gjilani shkon i qetë në pushim
Mbyllen pjesët e para në takimet e Superligës, Gjilani shkon i qetë në pushim
Vjen goli i parë në takimin e xhiros së 11’të në Superligën e Kosovës në Futboll, ndërmjet Drenicës dhe Dukagjinit. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Drenicës e ka shënuar Harom në minutën e 25’të të takimit, ...
GazetaBlic | para 3 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Zhbllokohet edhe super-sfida Gjilani – Llapi, Busic fantastik
Zhbllokohet edhe super-sfida Gjilani – Llapi, Busic fantastik
vjen goli i parë në takimin e xhiros së 11’të në Superligën e Kosovës në Futboll. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Trepçës e ka shënuar, Leart Emini në minutën e 17’të të takimit, shkruan GazetaBlic. ...
GazetaBlic | para 3 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Aktorja e njohur shqiptare: Ky është politikani i vetëm që e kam parë në premierat e filmave
Aktorja e njohur shqiptare: Ky është politikani i vetëm që e kam parë në premierat e filmave
Agnesa Vuthaj sërish ka postuar fotografi të në Instagramin e saj, me të cilat ka mahnitur. Ajo është shfaqur e veshur në veshje me ngjyrë të kuqe, ku i ka theksuar asetet e saj, shkruan GazetaBlic . Flokët i ka kapur ...
GazetaBlic | para 3 ore | 20 artikuj te ndërlidhur »

Drenica në epërsi ndaj Dukagjinit, Harmon shënon gol të bukur
Drenica në epërsi ndaj Dukagjinit, Harmon shënon gol të bukur
Prokuroria e Shtetit i ka nisur hetimet rreth dyshimeve për kurdisje në futbollin kosovar. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i prokurorisë, Ekrem Lutfiu, për Gazetën Express. “Prokurori i Shtetit njoftojn opinionin ...
GazetaBlic | para 3 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Trepça ’89 në epërsi ndaj skuadrës së Ferizaj
Trepça ’89 në epërsi ndaj skuadrës së Ferizaj
Matthijs de Ligt thotë se po injoron kritikat për shfaqjet e tij tek Juventusin kundër Lokomotiv Moskës. Mediat italian nuk janë impresionuar me shfaqjet e De Ligt për Juve, aq më shumë duke pasur parasysh statusin e ...
GazetaBlic | para 3 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Prokuroria e shtetit nis hetimet për kurdisje në futbollin kosovar
Prokuroria e shtetit nis hetimet për kurdisje në futbollin kosovar
Sonte me fillim nga ora 18:55 do të zhvillohet takimi i tretë i fazës së grupeve në Ligën e kampionëve ndërmjet Ajaxit dhe Chelseas. Lampard ka një sfidë të vështirë sot para vetit, pasi do të takohen me ...
GazetaBlic | para 3 ore | 165 artikuj te ndërlidhur »

Fakte për aktorin e Joker, që po mahnitin gjithë botën
Fakte për aktorin e Joker, që po mahnitin gjithë botën
Këngëtarja e njohur 26-vjeçare duket se e ka përjetuar rëndë ndarjen e saj të fundit. Miley Cyrus ka thënë se ka ‘meshkuj të mirë, por se ata vetëm duhet gjetur’. “Mos u dorëzo. Ju nuk duhet të jeni homoseksual, ka ...
GazetaBlic | para 3 ore | 5 artikuj te ndërlidhur »

De Ligt: Nuk lexojë shumë në media dhe nuk më interesojnë kritikat e askujt
De Ligt: Nuk lexojë shumë në media dhe nuk më interesojnë kritikat e askujt
Sot me fillim nga ora 14:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Drenicës dhe Dukagjinit. Takimi do të zhvillohet në kuadër të xhiros së njëmbëdhjetë në Superligën e Kosovës në Futboll, shkruan GazetaBlic. Do të jetë një ...
GazetaBlic | para 4 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Agnesa Vuthaj nuk i ndal fotosesionet, ‘zjarr’ në fustanin me ngjyrë të kuqe
Agnesa Vuthaj nuk i ndal fotosesionet, ‘zjarr’ në fustanin me ngjyrë të kuqe
Këngëtarja Shkurte Gashi, si rrallëherë ka publikuar një fotosesion . Ajo është shfaqur me veshje ngjyrë të gjelbër të mbyllur, me makijazh, flokët të bëra me dredha, shkruan GazetaBlic . Artistja, ka pozuar para ...
GazetaBlic | para 4 ore | 20 artikuj te ndërlidhur »

Gazetari: Pse jeni kaq i frikësuar nga Ajaxi? Shikoni reagimin e Lampardit
Gazetari: Pse jeni kaq i frikësuar nga Ajaxi? Shikoni reagimin e Lampardit
Sot me fillim nga ora 14:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Trepça ’89 – Ferizaj. Takimi do të zhvillohet në kuadër të xhiros së njëmbëdhjetë në Superligën e Kosovës në Futboll, shkruan GazetaBlic. Skuadra e Trepçës ...
GazetaBlic | para 4 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Formacionet zyrtare: Drenica – Dukagjini
Formacionet zyrtare: Drenica – Dukagjini
Sot me fillim nga ora 14:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Gjilanit dhe Llapit. Takimi do të zhvillohet në kuadër të xhiros së njëmbëdhjetë në Superligën e Kosovës në Futboll, shkruan GazetaBlic. Llapjanët aktualisht ...
GazetaBlic | para 4 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Cyrus: Gjithmonë mendoja se duhet të isha homoseksuale pasi djemtë ishin të këqij
Cyrus: Gjithmonë mendoja se duhet të isha homoseksuale pasi djemtë ishin të këqij
Këngëtarja Leonora Jakupi është duke i kushtuar vetës shumë kohë, së fundi. Ajo pasi që publikoi videoklipin e ri ‘ A m’ke harru’ , ka zgjedhur të i kushtojë më shumë rendësi jetës personale, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | para 4 ore | 20 artikuj te ndërlidhur »

Shkurte Gashi realizon fotosesion, shfaqet atraktive
Shkurte Gashi realizon fotosesion, shfaqet atraktive
Adelina Tahiri, publikoi projektin e saj të ri dy ditë më parë me titull ‘ Hile hile’. Ajo tregoi stil me veshjen e saj në videoklipin e ri, ashtu siç jemi mësuar ta shohim edhe më parë këngëtaren, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | para 5 ore | 8 artikuj te ndërlidhur »

Formacionet zyrtare: SC Gjilani – KF Llapi
Formacionet zyrtare: SC Gjilani – KF Llapi
Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi i tretë në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra e Liverpoolit, duken të jenë të gatshëm për sfidën e radhës ndaj një skuadre më pak përvojë në këtë ...
GazetaBlic | para 5 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Test i vështirë për ‘vashat’ e KB Prishtinës
Test i vështirë për ‘vashat’ e KB Prishtinës
Federata e Futbollit e Kosovës ka reaguar ndaj presidentëve të Feronikelit, Ballkanit dhe Llapit, të cilët janë çuar në këmbë kundër gjyqtarëve dhe vet Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK). Naser Ramaj i Feronikelit, ...
GazetaBlic | para 5 ore | 25 artikuj te ndërlidhur »

Formacioni i mundshme i Liverpoolit kundër Genk-ut në Ligën e Kampionëve
Formacioni i mundshme i Liverpoolit kundër Genk-ut në Ligën e Kampionëve
Mohamed Salah humbi ndeshjen e fundit të Liverpoolit kundër Man United në Premierligë, për shkak të një dëmtimi, por a do të kthehet ai për ndeshjen e sotme në Ligën e Kampionëve kundër Genk? Egjiptiani pësoi një dëmtim ...
GazetaBlic | para 5 ore | 14 artikuj te ndërlidhur »

Leonora Jakupi publikon video nga palestra, në këtë pozitë nuk iu ka ra ta shihni
Leonora Jakupi publikon video nga palestra, në këtë pozitë nuk iu ka ra ta shihni
Aktorja Arta Nitaj, vazhdon të sjellë fotografi joshëse në rrjete sociale. Ajo në imazhet që i publikon shfaqet provokuese, ku pothuajse çdoherë zbulon paksa nga asetet e saj, shkruan GazetaBlic . Së fundi, ka publikuar ...
GazetaBlic | para 5 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Adelina Tahiri me veshje tejet të ngushtë e ‘rexh’ fotoshopin, sa nuk ‘eksplodon’!
Adelina Tahiri me veshje tejet të ngushtë e ‘rexh’ fotoshopin, sa nuk ‘eksplodon’!
Artistja Orhidea Latifi, vazhdon të sjellë fotosesione të reja. Së fundi, ka publikuar imazhe në ‘ Instagram ‘, e cila mori vëmendjen e fansave të saj, shkruan GazetaBlic . E veshur me ngjyra kuq e zi, Kida ka marrë ...
GazetaBlic | para 5 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

FFK: Prokuroria do të marr masa ndaj kryetarëve të klubeve që i akuzuan për korrupsion referët dhe federatën
FFK: Prokuroria do të marr masa ndaj kryetarëve të klubeve që i akuzuan për korrupsion referët dhe federatën
Komisioni Disiplinor i Federatës së Futbollit të Kosovës në mbledhjen e saj të sotëm ka sjellë disa vendime ku ka ndarë masa ndaj personave të padisiplinuar në ndeshjet e zhvilluara fundjavën e kaluar. Kështu trajneri i ...
GazetaBlic | para 5 ore | 9 artikuj te ndërlidhur »

Lëndimi i Salah: A do të rikthehet egjiptiani kundër Genk-ut në Ligën e Kampionëve?
Lëndimi i Salah: A do të rikthehet egjiptiani kundër Genk-ut në Ligën e Kampionëve?
Federata spanjolle e futbollit ka vendosur që Barcelona dhe Real Madridi do të luajnë më datë 18 dhjetor. Vendimi ka ardhur pasi u analizuan ditët e fundit propozimet e të dy klubeve, të cilat ai ftoi të bien dakord për ...
GazetaBlic | para 5 ore | 55 artikuj te ndërlidhur »

Komisioni Disiplinor i FFK-së merr vendim për Ismet Munishin, ky është dënimi për të
Komisioni Disiplinor i FFK-së merr vendim për Ismet Munishin, ky është dënimi për të
Ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë do të zhvillohet më 14 nëntor në Plzen të Republikës Çeke. Rezultati i këtij takimi ka shumë vlerë për të dyja kombëtaret që lidhet me kualifikimin në Kampionatin Evropian. Ndërsa, këto do ...
GazetaBlic | para 6 ore | 26 artikuj te ndërlidhur »

Anëtarja e re e PDK-së, nuk ka të ndalur me poza të reja para pasqyrës!
Anëtarja e re e PDK-së, nuk ka të ndalur me poza të reja para pasqyrës!
Këngëtarja Bebe Rexha ka provokuar me një video në Instagram. Ajo shihet në mes rrugës duke bërë twerk, dhe i shfaq të pasmet, shkruan GazetaBlic . Edhe pse ka një numër njerëzish në rrugë, nuk i ka penguar aspak ...
GazetaBlic | para 6 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

Zyrtare: Vendoset data se kur do të luhet ‘El Clasico’
Zyrtare: Vendoset data se kur do të luhet ‘El Clasico’
Liverpool thuhet se janë të interesuar të nënshkruajnë me yllin e Borussia Dortmund, Jadon Sancho verën e ardhshme, tregoi Dietmar Hamann. Kampionët e Evropës zbulojnë se kanë interesim të madh për talentin që ka ...
GazetaBlic | para 6 ore | 12 artikuj te ndërlidhur »

Këto janë çmimet e biletave për ndeshjen Çeki-Kosovë
Këto janë çmimet e biletave për ndeshjen Çeki-Kosovë
Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi i tretë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve ndërmjet Interit dhe Dortmundit. Conte sot ka një sfidë të vështirë përpara vetit, por që do të mundohet ta fitojë ...
GazetaBlic | para 6 ore | 44 artikuj te ndërlidhur »

Të dhëna të ndjeshme të ushtrisë dhe qeverisë amerikane u ekspozuan online
Një derr i egër ka shfrytëzuar mundësinë e tij për t’u çliruar nga kthetrat e një leopardi kur një hienë u shfaq papritmas. Bëhet fjalë për pamje të cilat tregojnë momentin kur derri i egër bllokohet pas një përleshje ...
GazetaBlic | para 6 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Liverpooli i gatshëm të shpenzojë milionat për talentin e Bundesligës
Liverpooli i gatshëm të shpenzojë milionat për talentin e Bundesligës
Roberto Martinez ka siguruar tifozët e Interit se ata kanë një numër 9-sh unik, i cili e di se si ta fitojë edhe ndeshjen. Lukaku u bë lojtari më i paguar i Interit që kur u transferua nga Man United në gusht dhe ka ...
GazetaBlic | para 6 ore | 2 artikuj te ndërlidhur »

Liga e Kampionëve, formacionet e mundshme: Inter – Dortmund
Liga e Kampionëve, formacionet e mundshme: Inter – Dortmund
Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic thuhet se ka ulur kërkesat e pagës së tij në rreth 170 mijë euro për të siguruar një transferim te Manchester United. Sipas ‘The Sun’, Mandzukic është gati të bashkohet me Unitedin ...
GazetaBlic | para 6 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Orhidea Latifi me imazhe të reja në Instagram, zgjedh veshjen me ngjyra kuq e zi!
Orhidea Latifi me imazhe të reja në Instagram, zgjedh veshjen me ngjyra kuq e zi!
Data e sotme është shumë e veçantë në kalendarin e Soni Malajt, kjo ngase këngëtarja me këtë datë feston ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes, ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa të saj. ...
GazetaBlic | para 6 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Martinez: Lukaku mund t’i bëjë të gjitha
Martinez: Lukaku mund t’i bëjë të gjitha
Kampioni në fuqi i Copa Libertadores, River Plate, do të jenë sërish në finalen e këtij turneu, përkundër që pësuan disfatë me rezultat 1:0 kundër rivalit të përjetshëm, Boca Juniors, në ndeshje përballje të tensionuar ...
GazetaBlic | para 7 ore | 11 artikuj te ndërlidhur »

E fejuara i vdes nga kanceri, ai i vesh vello gjatë funeralit për t’ia plotësuar ëndrrën asaj!
E fejuara i vdes nga kanceri, ai i vesh vello gjatë funeralit për t’ia plotësuar ëndrrën asaj!
Duke qenë një familje aq e madhe, ata janë të preferuarit e politikanëve të zonës, për shumë vota. Ziona jeton me gratë, fëmijët dhe nipërit, në shtetin Mizoram të Indisë, në zonën verilindore të vendit. Familja e tij ...
GazetaBlic | para 7 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Mandzukic një hap më afër United – pranon ulje çmimi
Mandzukic një hap më afër United – pranon ulje çmimi
Sigal Prishtina sonte në orën 19:00 do të përballet me Apoel Nicosian në ndeshjen e parë të grupeve për këtë edicion në FIBA Europe Cup. Bardhekaltrit janë përgatitur maksimalisht për këtë ndeshje, si dhe për edicionin ...
GazetaBlic | para 7 ore | 23 artikuj te ndërlidhur »

Bebe Rexha trondit kalimtaret, i dridh të pasmet në mes të rrugës!
Bebe Rexha trondit kalimtaret, i dridh të pasmet në mes të rrugës!
Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, me të cilën tregon se po fillon xhirimet për këngën e re. Këngëtarja solli pamje nga prapaskenat ku po përgatitej për xhirime, ndërsa bashkë me të ishin edhe ...
GazetaBlic | para 7 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

River Plate e arrin finalen e Copa Libertadores
River Plate e arrin finalen e Copa Libertadores
Intervistë me mesfushorin serb, Nemanja Matic, e ka shfaqur Kosovën pjesë të Serbisë gjatë ditës së djeshme. ‘Djajtë e Kuq’ përballen nesër me Partizanin e Beogradit në kuadër të Ligës së Evropës dhe kanë bërë një video ...
GazetaBlic | para 7 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Soni Malaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj
Soni Malaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj
Reagon menjëherë prezantuesja. Pasi që publikojnë foto shumë nga ta pendohen dhe i fshijnë ato me dëshirën e tyre. Mirëpo të paktë janë atë që i fshijnë fotografitë vetëm pse ndjekësit e tyre dëshirojnë këtë gjë. Me ...
GazetaBlic | para 7 ore | 165 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved