ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 20:12

Gazeta Ekonomia
Kapacitetet e IBK-së, mundësi për zhvillimin e bujqësisë sipas standardeve evropiane [Video]
Instituti i Pejës, vendi ku analizohet cilësia e produkteve ushqimore e bimore në Kosovë. Fermerët kosovarë kanë një adresë ku mund të kontrollojnë produktet ushqimore. Në Institutin Bujqësor të Kosovës në Pejë, i cili ...
Gazeta Ekonomia | para 4 ore | 18 artikuj te ndërlidhur »

Ziviq merr pjesë në Konferencën Ndërkombëtare Ministrore për bujqësi në Slloveni
Ministrja në detyrë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Ziviq po merr pjesë në Konferencën Ndërkombëtare Ministrore me temën ‘Forcimi i gjeneratës dhe transferimi i njohurive për zhvillimin e bujqësisë ...
Gazeta Ekonomia | 23-Aug-2019 16:38 | 18 artikuj te ndërlidhur »

Tarifa 100 për qind rrit importin e mallrave përmes transportit hekurudhor
Bizneset në Kosovë po e shfrytëzojnë gjithnjë e më tepër infrastrukturën hekurudhore për transportin e mallrave nga vende e Bashkimit Evropian. Për gjashtë muajit e parë të këtij viti, sipas Agjencisë se Statistikave të ...
Gazeta Ekonomia | 22-Aug-2019 15:10 | 14 artikuj te ndërlidhur »

Ministrja Ziviq takoi kryetarin e Komunës së Klinës, Zenun Elezaj
Aug 22, 2019 Ministrja në detyrë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Ziviq, ka pritur sot në takim kryetarin e Komunës së Klinës, Zenun Elezaj, me të cilin kanë biseduar lidhur me zhvillimet në sektorin ...
Gazeta Ekonomia | 22-Aug-2019 14:09 | 18 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved