ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 19:04

AlbInfo
Aldi dhe Lidl u paguajnë punëtorëve bonuse speciale për rrezikun në punë
Aldi dhe Lidl u paguajnë punëtorëve bonuse speciale për rrezikun në punë
Ata janë duke punuar në ndërrime speciale dhe gjithë kohën i ekspozohen rrezikut të infeksionit: Për këtë arsye, punonjësit e kompanive të shitjes me pakicë “Lidl Schweiz” dhe “Aldi Suisse” do të shpërblehen për ...
AlbInfo | para 33 min |

Zvicrës i nevojiten 300 milionë maska!
Zvicrës i nevojiten 300 milionë maska!
Sa maska ​​do të nevojiteshin për të furnizuar tërë popullatën zvicerane? Kjo ishte njëra nga pyetjet që iu drejtuan sot në konferencën për media në Bernë, përfaqësuesit të BAG, Faniel Koch. Ai u përgjigj se nuk ka ...
AlbInfo | para 49 min | 6 artikuj te ndërlidhur »

Lojërat Olimpike do të mbahen nga 23 korrik deri më 8 gusht 2021
Lojërat Olimpike do të mbahen nga 23 korrik deri më 8 gusht 2021
Tashmë është zyrtare. Lojërat Olimpike Tokio 2020 të cilat e shtynë për në verën tjetër do të zhvillohen nga data 23 korrik deri në 8 gusht të vitit të ardhshëm. Zyrtarizimi ka ardhur nga Komiteti Olimpik Ndërkombëtar, ...
AlbInfo | para 65 min | 34 artikuj te ndërlidhur »

Çmimi i naftës bie si kurrë më parë
Çmimi i naftës bie si kurrë më parë
Çmimi i naftës së papërpunuar Brent, e cila përdoret si pikë ndërkombëtare e referimit, ka rënë në 23.03 dollarë për fuçi të hënën, gjë që paraqet nivelin më të ulët qysh në nëntor të vitit 2002. Çmimi ka rënë më shumë ...
AlbInfo | para 82 min | 14 artikuj te ndërlidhur »

COVID 19 dhe modeli italian i krizës
COVID 19 dhe modeli italian i krizës
Gëzim Muçolli Kujdes dhe pa Panik. Respektoni rregullat dhe zbatoni urdhrat që dalin nga dekreti i Kryeministrit- janë parullat më të shpeshta dhe më të fuqishme që ka javë që po mbizotërojnë faqet e jetës, fizike, ...
AlbInfo | para 92 min | 6 artikuj te ndërlidhur »

Mbi 1 mijë persona kanë kërkuar të kthehen nga Evropa gjatë këtij muaji
Mbi 1 mijë persona kanë kërkuar të kthehen nga Evropa gjatë këtij muaji
Shtetasit kosovarë që gjenden jashtë vendit po duan të kthehen në Kosovë, pas situatës së krijuar në gjithë botën nga koronavirusi. Një numër i madh i tyre tashmë u janë drejtuar autoriteteve kosovare me kërkesa për ...
AlbInfo | para 2 ore | 120 artikuj te ndërlidhur »

Shkon në 285 numri i të prekurve me koronavirus në Maqedoni
Shkon në 285 numri i të prekurve me koronavirus në Maqedoni
Bëhet fjalë për një 79-vjeçar nga Dibra që po trajtohej në Klinikën Infektive në Shkup. Pacienti, tashmë i ndjerë, ishte diagnostikuar me Covid-19 më 23 mars, kurse pas përkeqësimit të gjendjes ishte shtruar në Klinikën ...
AlbInfo | para 2 ore | 110 artikuj te ndërlidhur »

Një aeroplan nga Kina sjell në Zvicër 92 tonë me pajisje mbrojtëse
Një aeroplan nga Kina sjell në Zvicër 92 tonë me pajisje mbrojtëse
Një aeroplan nga Kina me 92 tonelata pajisje mbrojtëse mjekësore është planifikuar të vijë në Gjenevë javën e ardhshme, shkruan srf.ch. Kjo nismë private ka për qëllim të mbështesë spitalet në Zvicrën perëndimore dhe ...
AlbInfo | para 3 ore |

Përleshje në Prishtinë, plagoset me thikë një shtetas i huaj
Përleshje në Prishtinë, plagoset me thikë një shtetas i huaj
Një përleshje në mes të disa personave në Prishtinë ka eskaluar deri në përdorimin e armës së ftohtë, ku si pasojë një person është plagosur. Rasti ka ndodhur në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, mesditën e sotme. ...
AlbInfo | para 3 ore | 9 artikuj te ndërlidhur »

Niset nga Gjeneva për në Tiranë aeroplani me 120 shqiptarë të bllokuar në Zvicër
Niset nga Gjeneva për në Tiranë aeroplani me 120 shqiptarë të bllokuar në Zvicër
Sot është realizuar fluturimi i parë në kuadrin e aktiviteteve që Qeveria e Shqipërisë ka ndërmarrë për të kthyer në Shqipëri shtetasit shqiptarë të bllokuar jashtë vendit. I pyetur nga albinfo.ch, z. Ilir Gjoni, ...
AlbInfo | para 3 ore | 83 artikuj te ndërlidhur »

Qyteti i Cyrihut: Si të mbrohemi nga Koronavirusi në gjuhën shqipe
Qyteti i Cyrihut: Si të mbrohemi nga Koronavirusi në gjuhën shqipe
Qyteti i Cyrihut ka ofruar një faqe të internetit ku do të gjeni një përmbledhje të informacioneve të rëndësishme, këshillave dhe rekomandimeve në gjuhën shqipe në lidhje me situatën e krijuar me koronavirusi. Më shumë ...
AlbInfo | para 4 ore |

360 persona vijnë nga Vjena dhe Baseli, dërgohen në karantinë
360 persona vijnë nga Vjena dhe Baseli, dërgohen në karantinë
Me fluturime të organizuara humanitare nga Vjena dhe Baseli sot pritet të arrijnë në Maqedoninë Veriore gjithsej 360 shtetas, të cilët më pas me autobusë do të dërgohen në hotelet e caktuara për karantinë shtetërore, ...
AlbInfo | para 4 ore | 60 artikuj te ndërlidhur »

Masa të reja në Austri: Në supërmarkete vetëm me maska mbrojtëse
Masa të reja në Austri: Në supërmarkete vetëm me maska mbrojtëse
Qeveria po shtrëngon masat kundër virusit korona. Një nga këto masa është që maskat mbrojtëse të janë të obliguara gjatë blerjes nëpër supermarkete. Masat pritet të merren nga e mërkure, datë 1 prill, njofton ...
AlbInfo | para 4 ore |

Olimpiada e Tokios zhvillohet në 2021-ën nga 23 korriku deri më 8 gusht
Lojërat Olimpike të Tokios, të cilat u shtynë për shkak të pandemisë globale të koronavirusit, do të mbahen nga 23 korriku deri më 8 gusht në 2021. Lojërat Olimpike të vitit 2020 ishin planifikuar të zhvilloheshin nga ...
AlbInfo | para 4 ore | 34 artikuj te ndërlidhur »

BAG: 295 të vdekur dhe 15.475 të infektuar nga koronavirusi në Zvicër
BAG: 295 të vdekur dhe 15.475 të infektuar nga koronavirusi në Zvicër
Në konferencën për shtyp që po mbahet edhe në këto çaste në Qendrën Mediale të Federatës në Bernë, Daniel Koch nga BAG ka dhënë informatat më të reja lidhur me zhvillimet rreth koronavirusit në Zvicër, Ai thotë se ...
AlbInfo | para 4 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

42 viktima në Greqi, 1.156 të infektuar
42 viktima në Greqi, 1.156 të infektuar
Një tjetër 65-vjeçar nga Xanthi me një sëmundje të mëparshme dhe një burrë 56-vjeçar nga Kastoria humbën jetën këtë mëngjes në Greqi, duke e çuar numrin e viktimave në 42. Nga viktimat, 33 janë burra dhe 9 janë gra, ...
AlbInfo | para 4 ore | 16 artikuj te ndërlidhur »

Shkencëtarët: Testet e gjakut mund të ndihmojnë në luftimin e COVID-19
Federata e Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës, ka njoftuar se pas kërkesës së tyre që punëtorët shëndetësor të pajisen me materiale mbrojtëse personale, ajo pritet të realizohet që nga dita e nesërme, transmeton ...
AlbInfo | para 5 ore | 17 artikuj te ndërlidhur »

Shkencëtarët: Testet e gjakut mund të ndihmojnë në luftimin e COVID-19
Shkencëtarët: Testet e gjakut mund të ndihmojnë në luftimin e COVID-19
Me një furnizim të kufizuar të testeve COVID-19 në Shtetet e Bashkuara, njerëzit me simptoma të buta kanë më pak të ngjarë të testohen, duke lënë në ankth për dy javë për të kkuptuar nëse kanë pasur thjesht një të ...
AlbInfo | para 5 ore | 18 artikuj te ndërlidhur »

Nazmiu me shitoren e tij lëvizëse, shpëtim për të moshuarit në kohë të koronavirusit
Nazmiu me shitoren e tij lëvizëse, shpëtim për të moshuarit në kohë të koronavirusit
Koha e krizës së koronavirusit ka dhe fituesit e saj: Njëri prej tyre është Nazmi Buchs me dyqanin e tij ushqimor mbi katër rrota,”Milchexpress”, shkruan Oltner Tagblatt. Ai me makinën e tij ofron rreth 400 artikuj të ...
AlbInfo | para 5 ore |

Spanjë/ 812 viktima nga koronavirusi vetëm në një ditë
Spanjë/ 812 viktima nga koronavirusi vetëm në një ditë
Pas Italisë, Spanja renditet vendi i dytë në botë për numrin më të lartë të viktimave nga koronavirusi. Në 24 orët e fundit, Spanja regjistron 812 persona që kanë ndërruar jetë nga COVID-19. Deri më tani, janë shënuar ...
AlbInfo | para 6 ore | 272 artikuj te ndërlidhur »

Reali punon për rinovimin me Ramos, por palët duken ende larg
Reali punon për rinovimin me Ramos, por palët duken ende larg
Sergio Ramos po luan sezonin e tij të 15 me fanellën e Realit të Madridit, kohë gjatë të cilës ia ka dalë të ngrejë lart trofe të shumtë, ndërsa me meritë prej disa sezonesh i është dhënë edhe shiriti i kapitenit, ...
AlbInfo | para 6 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Dieta sa jeni në karantinë
Dieta sa jeni në karantinë
Nga ngrënia e më shumë frutave dhe perimeve deri tek shmangia e ushqimeve të pasura me yndyrë, sheqer dhe kripë, Programi Botëror i Ushqimit (OBU) jep 7 këshilla për të ngrënë më mirë gjatë përballjes së koronavirusit. ...
AlbInfo | para 6 ore | 23 artikuj te ndërlidhur »

Kosovë: 120 mijë punëtorë mund të mos paguhen këtë muaj ose të marrin gjysmë page
Kosovë: 120 mijë punëtorë mund të mos paguhen këtë muaj ose të marrin gjysmë page
Përhapja e koronavirusit në Kosovë ka nisur që t’i tregojë efektet e para edhe në ekonominë e vendit. Mbi 10 milionë euro në ditë është bërë e ditur se humb ekonomia e Kosovës, raporton Gazeta Express. Kreu i OEK-ut, ...
AlbInfo | para 6 ore | 43 artikuj te ndërlidhur »

Tre skenarët e studiuesit zviceran rreth numrit të viktimave nga koronavirusi
Tre skenarët e studiuesit zviceran rreth numrit të viktimave nga koronavirusi
Në Zvicër tashmë po zhvillohet me të masdhe një debat politik për një rikthim të mundshëm të shoqërisë në normalitet. Kjo po ndodh përkundër faktit se ende nuk është e qartë se çfarë e pret vendin në ditët dhe javët e ...
AlbInfo | para 7 ore | 6 artikuj te ndërlidhur »

Shkon në 11 numri i viktimave nga Coronavirusi në Shqipëri
Shkon në 11 numri i viktimave nga Coronavirusi në Shqipëri
Një 79-vjeçar ka humbur jetën në Shqipëri si pasojë e Coronavriusit, duke e çuar në 11 numrin e viktimave. Ndërkohë Ministria e Shëndetësisë në një deklaratë për mediat, tha se janë 11 raste të reja. Në total janë 223 ...
AlbInfo | para 7 ore | 311 artikuj te ndërlidhur »

Gjermani: Mjeku shqiptar tregon situatën e krijuar nga Covid-19
Gjermani: Mjeku shqiptar tregon situatën e krijuar nga Covid-19
Mjeku shqiptar Arjan Mullahi, Shefi i Klinikës së Kirurgjisë, Ortopedisë dhe Traumatologjisë në spitalin St. Josef – Krankenhaus në Linnich të Gjermanisë, flet për situatën e krijuar nga Covid-19, trajtimin e pacientëve ...
AlbInfo | para 7 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Sa ndikon virusi tek personat që kanë sëmundje të ndryshme
Sa ndikon virusi tek personat që kanë sëmundje të ndryshme
Sistemi ynë imunitar është një mrekulli. Përditë ai është në veprim dhe ne as që e vëmë re. Ai është përgjegjës për mbrojtjen e trupit tonë nga « të paftuar » të rrezikshëm si për shembull viruset. Për njerëzit me ...
AlbInfo | para 8 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

Pranvera e bukur arriti në Kosovë, pavarësisht pandemisë
Pranvera e bukur arriti në Kosovë, pavarësisht pandemisë
Pranvera është stina e veçantë, simbol i gjallërisë për një fillim viti të mbarë. Për nga natyra bën ndarjen mes acarit të dimrit dhe ngrohtësisë së verës, mes borës e ngricës dhe luleve e ngrohtësisë, shkruan ...
AlbInfo | para 8 ore |

Kosova shembull për menaxhim të suksesshëm përballë pandemisë në botë
Kosova shembull për menaxhim të suksesshëm përballë pandemisë në botë
Coronavirusi dhe menaxhimi i situatës përballë kësaj pandemie vdekjeprurëse ka qenë temë qendrore e diskutimit edhe në Parlamentin e Federatës australiane e po ashtu edhe në shumë vende evropiane Opozita në Australi ...
AlbInfo | para 9 ore |

A ka njerëz imunë ndaj COVID-19?
A ka njerëz imunë ndaj COVID-19?
Studiuesit thonë se personat që cilët kanë fituar imunitet ndaj sëmundjes, mund të jenë ndër të parët që mund t’i kthehen jetës normale. Aktualisht nuk dihet numri i saktë i njerzve që kanë arritur ta mposhtin virusin, ...
AlbInfo | para 9 ore | 18 artikuj te ndërlidhur »

Koronavirusi mund të jetojë edhe në sipërfaqe të pemëve dhe perimeve
Koronavirusi mund të jetojë edhe në sipërfaqe të pemëve dhe perimeve
Hulumtimet kanë konstatuar që koronavirusi mund të mbijetojë në sipërfaqe të forta, siç janë plastika dhe çeliku me orë të tëra, në disa raste edhe me ditë. Tani ka rezultuar që edhe pemët dhe perimet mund të jenë ...
AlbInfo | para 9 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Autoritetet zvicerane thirrje mjekëve të rinjë t’i bashkohen sektorit të kujdesit shëndetësor
Autoritetet zvicerane thirrje mjekëve të rinjë t’i bashkohen sektorit të kujdesit shëndetësor
Autoritetet shëndetësore në kantonin jugor zviceran të Ticino i kanë bërë thirrje kujtdo që është në kanton me trajnime mjekësore që të bashkohen me sektorin e kujdesit shëndetësor. Deklarata vjen ndërsa numri i ...
AlbInfo | para 10 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

80-vjeçarja në Shqipëri fiton luftën ndaj koronavirusit
80-vjeçarja në Shqipëri fiton luftën ndaj koronavirusit
Në Shqipëri një 80-vjeçare nga Durrësi është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. “Lajm i mirë: nënë Haxhireja nga Durrësi, plot 80 vjeçe, u shërua”, shkruan Rama në ...
AlbInfo | para 10 ore | 311 artikuj te ndërlidhur »

Vijon mësimi-online në Kosovë, ky është orari për këtë javë
Vijon mësimi-online në Kosovë, ky është orari për këtë javë
Është bërë e ditur se gjatë kësaj jave, çdo ditë nga e hëna në të premte, do të ketë transmetim të video-ligjëratave si vijon: Shqip: Prej orës 11:15 në RTK 1 dhe në RTK 4 do të ketë video-ligjërata për lëndët Gjuhë ...
AlbInfo | para 11 ore | 42 artikuj te ndërlidhur »

Kryeministri italian Conte: Faleminderit Shqipëri!
Kryeministri italian Conte: Faleminderit Shqipëri!
Së fundmi, kryeministri italian Giuseppe Conte ka reaguar për mbërritjen në Itali të skuadrës prej 30 mjekësh e infermierësh për t’ju bashkuar bluzave të bardha në vijën e parë të luftës kundër COVID-19. Conte përmes ...
AlbInfo | para 11 ore | 373 artikuj te ndërlidhur »

Kurti: Kjo është situata më serioze që kemi pasur që nga lufta
Kurti: Kjo është situata më serioze që kemi pasur që nga lufta
Së fundmi, kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, përmes një videoje ka kërkuar nga qytetarët që të përgatiten për atë që e pret shtetin dhe qytetarët në përballjen me virusin Covid-19. “Sot jemi në ditën e 16 ...
AlbInfo | para 20 ore | 24 artikuj te ndërlidhur »

Rastet për 1 milion banorë: Ku renditet Zvicra
Rastet për 1 milion banorë: Ku renditet Zvicra
Zvicra është një nga vendet më të prekura në botë nga koronavirusi, shkruan albinfo.ch. Madje, sipas statistikave për 1 milion banorë, Zvicra ndodhet në vendin e parë në botë sa i përket rasteve. Zvicra numëron 1713 ...
AlbInfo | para 20 ore | 7 artikuj te ndërlidhur »

Mjeku shqiptar nga diaspora: Pse vdekshmëria nga Covid-19 është më e ulët në Gjermani
Mjeku shqiptar nga diaspora: Pse vdekshmëria nga Covid-19 është më e ulët në Gjermani
Redi Llubani është një ndër mjekët e shumtë të Diasporës që sot janë angazhuar në luftën kundër koronavirusit. Mjeku shqiptar, i cili punon në Dusseldorf të Gjermanisë, tregon si paraqitet situata aktuale atje si dhe ...
AlbInfo | para 20 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Mbi 150 mijë të shëruar nga koronavirusi në gjithë botën
Mbi 150 mijë të shëruar nga koronavirusi në gjithë botën
Tashmë 150,889 njerëz të infektuar me koronavirus në vende të ndryshme janë rikuperuar, sipas faqes së internetit të Universitetit Johns Hopkins, shkruan albinfo.ch. Referuar faqes së universitetit pothuajse 75,448 mijë ...
AlbInfo | para 20 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Zvicra, prodhuesja kryesore e ventilatorëve në botë, në luftën kundër COVID19
Zvicra, prodhuesja kryesore e ventilatorëve në botë, në luftën kundër COVID19
Sipas informacioneve të fundit, Hamilton Bonaduz AG ka ngritur normën e prodhimit në mënyrë që së shpejti mund të sigurojë 900 ventilatorë për Zvicrën. Po ashtu, kjo kompani ka bërë të ditur se është duke prodhuar ...
AlbInfo | para 21 ore | 10 artikuj te ndërlidhur »

Italiania u shkruan evropianëve: Kjo ju pret në të ardhmen
Italiania u shkruan evropianëve: Kjo ju pret në të ardhmen
‘Po ju shkruaj nga Italia, që do të thotë se po shkruaj nga e ardhmja juaj. Tani jemi në vendin ku do të jeni brenda disa ditësh. Grafikët e epidemisë na tregojnë të gjithë të gërshetuar në një valle paralele. Ne jemi ...
AlbInfo | para 21 ore | 4 artikuj te ndërlidhur »

Spitali i Greqisë i kërkoi 600 maska shqiptares, gjesti i saj human i lë pa fjalë
Spitali i Greqisë i kërkoi 600 maska shqiptares, gjesti i saj human i lë pa fjalë
Është bërë e ditur se një shqiptare në Greqi ka bërë një veprim tepër human në vendin ku ajo jeton, Grevena. Ajo është Elona Agolli, një emigrante nga Korça, prej 21 vjetësh jeton në këtë qytet dhe spitali i ka kërkuar ...
AlbInfo | para 22 ore | 7 artikuj te ndërlidhur »

Ndihma e mjekëve shqiptarë, jehonë në mediat më prestigjioze në botë
Nisja e 30-të mjekëve dhe infermierëve shqiptarë drejt Italisë, një nga vendet më të prekura në botë nga pandemia e koronavirusit, ka tërhequr sot vëmendjen e mediave ndërkombëtare, transmeton albinfo.ch. AFP Shqipëria ...
AlbInfo | para 22 ore | 373 artikuj te ndërlidhur »

Shkencëtarët nga Zvicra: Vaksina antikoronavirus, në të ardhmen e afërt
Shkencëtarët nga Zvicra: Vaksina antikoronavirus, në të ardhmen e afërt
Së fundmi, shkencëtarët nga Bazeli, si ndër studiuesit më të njohur nga e gjithë bota, po punojnë për ilaçe të përshtatshme, transmeton albinfo.ch. Ajo çfarë duhet të theksohet është se këta mjekë të specializuar ...
AlbInfo | para 23 ore | 24 artikuj te ndërlidhur »

Statistikat: Zvicra një nga vendet më të prekura
Statistikat: Zvicra një nga vendet më të prekura
Në nivel global, nga data 31 dhjetor 2019 deri më 29 mars 2020 sipas Worldometers, janë raportuar gjithsej 702.368 raste të COVID-19 dhe 33.180 raste të vdekjes. Numri më madh i rasteve raportohet nga SHBA (131.403), ...
AlbInfo | para 23 ore | 12 artikuj te ndërlidhur »

Austri: Rreth 500 persona të shëruar nga koronavirusi
Austri: Rreth 500 persona të shëruar nga koronavirusi
Tashmë mbi 479 njerëz të infektuar me koronavirus në Austri janë shëruar plotësisht, sipas faqes së internetit të Universitetit Johns Hopkins. Në Austri deri më sot janë vërtetuar mbi 8 mijë raste të infektimeve me ...
AlbInfo | para 23 ore | 3 artikuj te ndërlidhur »

Trumpi thotë se New Yorku nuk ka nevojë të jetë në karantinë
Trumpi thotë se New Yorku nuk ka nevojë të jetë në karantinë
Vetëm pak orë pasi bëri thirrje për izolimin total të New Yorkut, presidenti Donald Trump, ka tërhequr thirrjet e tij, duke thënë se ky shtet nuk ka nevojë për një masë të tillë. New Yorku është shteti më i goditur nga ...
AlbInfo | 29-Mar-2020 19:01 | 86 artikuj te ndërlidhur »

Vitia: Pesë persona në gjendje të rëndë me Covid-19 – shmangni vizitat familjare
Vitia: Pesë persona në gjendje të rëndë me Covid-19 – shmangni vizitat familjare
Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Arben Vitia, nëpërmjet një videokonference ka njoftuar se momentalisht 36 persona janë duke u trajtuar në Klinikën Infektive ku pesë nga ta janë në gjendje të rëndë. Vitia ka folur ...
AlbInfo | 29-Mar-2020 18:49 | 59 artikuj te ndërlidhur »

Sa do të ndikojnë rënia e remitencave në ekonominë e Kosovës
Sa do të ndikojnë rënia e remitencave në ekonominë e Kosovës
Si pasojë e përhapjes së pandemisë së koronavirusit, rënia e remitencave nga diaspora do të jetë alarmante për Qeverinë e Kosovës sa i përket stabilitetit social dhe parashikimeve buxhetore për vitet në vijim. Për çdo ...
AlbInfo | 29-Mar-2020 18:35 | 43 artikuj te ndërlidhur »

Edhe një shqiptar humb jetën në Itali
Edhe një shqiptar humb jetën në Itali
Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij në Anila Husha në rrjetet sociale ku ka shkruar edhe një dedikim prekës për të. “Të dashur miq, të afërm dhe kolegë, me dhimbje të jashtëzakonshme ju komunikoj se Covid-19 ...
AlbInfo | 29-Mar-2020 18:20 | 11 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved