ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:52

10minuta.com
Ryva Kajtazi - Santorini
Ryva Kajtazi - Santorini
Ryva Kajtazi - Santorini (Official Video), kengetarja e njohur Ryva Kajtazi pas nje pauze te gjate ka vendosur qe te vije me projket te ri Muzikor, kenga e saj me e re titullohet "Santorini"kjo kenge vjen me Muzik dhe ...
10minuta.com | 24-May-2019 21:20 | 2 artikuj te ndërlidhur »

Gold AG & Kreshnik Avdiu - Mirupafshim oj Medine
Gold AG & Kreshnik Avdiu - Mirupafshim oj Medine
Gold AG & Kreshnik Avdiu - Mirupafshim oj Medine (Official Video), reperi Gold Ag ka publikuar kengen e tij me te re, kjo keng mban titullin "Mirupafshim oj Medine" dhe i dedikohet muajit te Ramazanit, per Tekstin e ...
10minuta.com | 24-May-2019 21:08 | 45 artikuj te ndërlidhur »

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved