Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 09:44
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Policia e Shtetit: Ja masat e marra për sezonin turistik
TIRANE- Policia e Shtetit nëpërmjet një deklarate për media bën me dije masat që ky institucion ka marrë për të sezonin turistik. Zëdhënësja Klejda Plagngarica njofton se këto masa janë ndërmarrë për garantimin e rendit dhe të sigurisë ...
Policia e Shtetit: Ja masat e marra për sezonin turistik
BalkanWeb - 07-May-2012 11:33
TIRANE- Policia e Shtetit nëpërmjet një deklarate për media bën me dije masat që ky institucion ka marrë për të sezonin turistik. Zëdhënësja Klejda Plagngarica njofton se këto masa janë ndërmarrë për garantimin e rendit dhe të sigurisë ...
Sezoni turistik, Policia e shtetit merr masa
 - 07-May-2012 15:53
Në prag të sezonit turistik policia e shtetit ka marrë një sërë masash, jo vetëm për garantimin e rendit e të sigurisë publike, por dhe për krijimin e lehtësirave të nevojshme për qytetarët e huaj që udhëtojnë drejt Shqipërisë për qëllime ...
Gjobat e makinave, tani verifikim online
Bota Sot - 08-May-2012 10:53
Gjobat e automjetit mund te shihen online në faqen zyrtare të Policisë së Shtetit në internet. Drejtoria e Qarkullimit Rrugor, e mbështetur nga ICITAP, pas ankesave të shumta për gjoba të vendosura pa dijeninë e qytetarëve ka vendosur ...
Policia e Shqipërisë njofton masat për sezonin turistik
Koha.net - 07-May-2012 11:23
Tiranë, 7 maj - Policia e Shtetit nëpërmjet një deklarate për media bën me dije masat që ky institucion ka marrë për të sezonin turistik. Zëdhënësja Klejda Plagngarica njofton se këto masa janë ndërmarrë për garantimin e rendit dhe të ...
Gjobat e makinave, tani verifikim online
 - 07-May-2012 13:53
Gjobat e automjetit mund te shihen online në faqen zyrtare të Policisë së Shtetit në internet. Drejtoria e Qarkullimit Rrugor e mbështetur nga ICITAP pas ankesave të shumta për gjoba të vendosura pa dijeninë e qytetarëve dhe një sërë ...
Gjobat e makinave, tashmë verifikim online
 - 07-May-2012 19:13
Gjobat e makinave, tashmë verifikim online Gjobat e automjetit mund te shihen online në faqen zyrtare të Policisë së Shtetit në internet. Drejtoria e Qarkullimit Rrugor, e mbështetur nga ICITAP, pas ankesave të shumta për gjoba të ...
Sezoni turistik, Policia e shtetit merr masa
OraNews - 07-May-2012 11:03
Në prag të sezonit turistik policia e shtetit ka marrë një sërë masash, jo vetëm për garantimin e rendit e të sigurisë publike, por dhe për krijimin e lehtësirave të nevojshme për qytetarët e huaj që udhëtojnë drejt Shqipërisë për qëllime ...
Sezoni veror, Policia merr masa
 - 07-May-2012 11:23
Sezoni veror, Policia merr masa Në prag të sezonit turistik policia e shtetit ka marrë një sërë masash, jo vetëm për garantimin e rendit e të sigurisë publike, por dhe për krijimin e lehtësirave të nevojshme për qytetarët e huaj që ...
Sezoni veror, Policia këshillon turistët
 - 07-May-2012 11:33
Tiranë – Policia e Shtetit, në prag të sezonit turistik, ka marrë një sërë masash, jo vetëm për garantimin e rendit e të sigurisë publike, por dhe për krijimin e lehtësirave të nevojshme për qytetarët e huaj që udhëtojnë drejt Shqipërisë ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Sherr mes dy vëllezërve në Ndroq, 50 vjeçari vret me çifte gruan dhe plagos rëndë kunatën
Ja çfarë thotë Allegri pas humbjes nga Milani
Shaqiri i pari në Ligën Premier me gola nga distanca, lë mbrapa shumë yje
Irak, e shpëtuan nga ISIS, 10 vjeçarja- ushtarëve: Më lejoni t’ju puth këmbët
Leo Mesi jep spektakël në “Mestaja”, Barça mposht Valencian 3-2
Kapen 30 kg drogë në një makinë në Tiranë, ja emrat e të arrestuarve
Mustafa: A do të ndryshonte mendje për demarkacionin, nëse ndonjëra parti opozitare bëhet pjesë e pushtetit?
Humb jetën turisti francez pasi bie në humnerë në Llogara
Agron Duka: Nuk lëvizim nga një krah në tjetër, PAA do të përfaqësohet me grupin e saj parlamentar
Formula 1, Hamilton në Pole Position, Rosberg niset pas tij