21:56 Rifreskuar në
Oficerët e liruar nga Tahiri, ankesë në Sindikatë
“Rikthehet” Erzen Breçani, kritika sindikatës: Nuk po mbron policët e shkarkuar
OraNews - 27-Nov-2013 17:24
Ish-numri dy i policisë së Tiranës Erzen Breçani, i pari në listën e të shkarkuarve nga radhët e uniformave blu nga qeveria e re ka kritikuar sot ashpër sindikatën e policisë.
Breçani: Sindikata nuk po mbron policët e shkarkuar
 - 27-Nov-2013 17:34
Ish-zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës Erzen Breçani ka deklaruar se policët e liruar nga detyra janë të indinjuar për mos reagimin e sindikatës lidhur me ankesat e tyre në gjykatë.
Breçani: Sindikata nuk po mbron policët e shkarkuar
 - 27-Nov-2013 17:44
Ish-numri dy i policisë së Tiranës Erzen Breçani kriktikoi sot ashpër sindikatën e policisë. Në një deklaratë për mediat Breçani i bëri apel këtij organizmi mbrojtës që të dalë në krah të policëve që ...
Tani Erzen Breçani ka nevojë për Sindikatën
 - 27-Nov-2013 16:34
Policët e liruar nga detyra kohet e fundit kanë bërë ankesa personale në gjykatë si dhe në Sindikatën e Policëve. Ish-zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës Erzen Breçani ka deklaruar se policët e ...
Breçani: Aktet e lirimit të policëve të paligjshme, të reagojë sindikata
BalkanWeb - 27-Nov-2013 13:44
TIRANË - Policët e liruar nga detyra kohet e fundit kanë bërë ankesa personale në gjykatë si dhe në Sindikatën e Policëve. Ish-zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës Erzen Breçani ka deklaruar se ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit