Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Breçani: Sindikata nuk po mbron policët e shkarkuar
Breçani: Sindikata nuk po mbron policët e shkarkuar
 - 27-Nov-2013 17:34
Ish-zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës Erzen Breçani ka deklaruar se policët e liruar nga detyra janë të indinjuar për mos reagimin e sindikatës lidhur me ankesat e tyre në gjykatë.
Breçani: Aktet e lirimit të policëve të paligjshme, të reagojë sindikata
BalkanWeb - 27-Nov-2013 13:44
TIRANË - Policët e liruar nga detyra kohet e fundit kanë bërë ankesa personale në gjykatë si dhe në Sindikatën e Policëve. Ish-zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës Erzen Breçani ka deklaruar se ...
Oficerët e liruar nga Tahiri, ankesë në Sindikatë
Mapo - 28-Nov-2013 12:44
Tiranë Një grup oficerësh të liruar apo të nxjerrë në dispozicion ankohen në Sindikatën e Policisë së Shtetit, duke pretenduar se masat ndaj tyre janë të paligjshme.
Tani Erzen Breçani ka nevojë për Sindikatën
 - 27-Nov-2013 16:34
Policët e liruar nga detyra kohet e fundit kanë bërë ankesa personale në gjykatë si dhe në Sindikatën e Policëve. Ish-zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës Erzen Breçani ka deklaruar se policët e ...
“Rikthehet” Erzen Breçani, kritika sindikatës: Nuk po mbron policët e shkarkuar
OraNews - 27-Nov-2013 17:24
Ish-numri dy i policisë së Tiranës Erzen Breçani, i pari në listën e të shkarkuarve nga radhët e uniformave blu nga qeveria e re ka kritikuar sot ashpër sindikatën e policisë.
Breçani: Sindikata nuk po mbron policët e shkarkuar
 - 27-Nov-2013 17:44
Ish-numri dy i policisë së Tiranës Erzen Breçani kriktikoi sot ashpër sindikatën e policisë. Në një deklaratë për mediat Breçani i bëri apel këtij organizmi mbrojtës që të dalë në krah të policëve që ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE