09:50 Rifreskuar në
Korrupsioni, pranga kontrollorëve teknik e punonjësve të sigurimeve
Durrës, ja emrat e 9 personave të arrestuar për korrupsion tek kolaudimi i makinave
 - 28-May-2012 21:49
Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit shpërndau një deklarate në lidhje me arrestimet e ndodhura sot tek drejtoria e kontrollit teknik të automjeteve në Durrës.
Durrës, prangosen 9 kontrollorë teknikë
 - 29-May-2012 09:39
Durrës, prangosen 9 kontrollorë teknikë Nëntë persona kanë përfunduar në pranga për marrje ryshfeti ne kembim te kolaudimeve fiktive te automjeteve.
Durrës, 13 arrestime për korrupsion tek kolaudimi i automjeteve
 - 28-May-2012 19:29
Durres – UPDATE – Tre punonjës të kolaudimit të makinave, shtatë agjentë të kompanive të sigurimit, si dhe tre zyrtarë të kontrollit teknik të automjeteve, janë vënë në pranga sot nga një aksion i njësisë Task Force në prokurorinë e ...
Durrës, pranga 9 kontrollorëve teknikë
 - 29-May-2012 10:00
Një operacion policor i organizuar nga Task Forca pranë prokurorisë së Durrësit ka cuar në ndalimin e 9 shtetasve, të gjithë punonjës të kontrollit teknik të automjeteve në Durrës.
Korrupsioni: Kolaudimi i makinave, arrestohen 9 zyrtarë
Panorama - 29-May-2012 11:29
Në pranga përfaqësues të Drejtorisë së Shërbimit të Transportit Rrugor, kontrollit teknik e agjentë të kompanive të sigurimit. Policia: Merrnin nga 3 mijë lekë deri në 1 mijë euro. Pezullohet një tjetër . Bum arrestimesh në Durrës.
Kolaudimi, pranga kontrollorëve teknik e punonjësve për korrupsion
OraNews - 28-May-2012 21:59
9 persona kanë përfunduar në pranga për marrje ryshfeti ne kembim te kolaudimeve fiktive te automjeteve. Drejtoria Kundër Krimit Financiar, në bashkëpunim me Drejtorinë e Policisë së Qarkut Durrës dhe Njësinë e Përbashkët Hetimore Kundër ...
Durrës, pranga 9 kontrollorëve teknik për korrupsion
 - 29-May-2012 08:49
Durrës – Nëntë punonjës të Drejtorisë Rajonale të Shërbimit të Transportit Rrugor, të kompanisë së kontrollit teknik të automjeteve “SGS AUTOMOTIVE ALBANIA, si dhe agjentë të kompanive të sigurimeve u arrestuan nga policia e Durrësit në ...
Durrës, pranga 9 kontrollorëve teknikë
 - 28-May-2012 19:09
Një operacion policor i organizuar nga Task Forca pranë prokurorisë së Durrësit ka çuar në ndalimin e 9 shtetasve, të gjithë punonjës të Kontrollit Teknik të Automjeteve.
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit