Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Durrës, pranga 9 kontrollorëve teknikë
Durrës, pranga 9 kontrollorëve teknikë
 - 28-May-2012 19:09
Një operacion policor i organizuar nga Task Forca pranë prokurorisë së Durrësit ka çuar në ndalimin e 9 shtetasve, të gjithë punonjës të Kontrollit Teknik të Automjeteve.
Durrës, pranga 9 kontrollorëve teknik për korrupsion
 - 29-May-2012 08:49
Durrës – Nëntë punonjës të Drejtorisë Rajonale të Shërbimit të Transportit Rrugor, të kompanisë së kontrollit teknik të automjeteve “SGS AUTOMOTIVE ALBANIA, si dhe agjentë të kompanive të sigurimeve u arrestuan nga policia e Durrësit në ...
Durrës, 13 arrestime për korrupsion tek kolaudimi i automjeteve
 - 28-May-2012 19:29
Durres – UPDATE – Tre punonjës të kolaudimit të makinave, shtatë agjentë të kompanive të sigurimit, si dhe tre zyrtarë të kontrollit teknik të automjeteve, janë vënë në pranga sot nga një aksion i njësisë Task Force në prokurorinë e ...
Durrës, prangosen 9 kontrollorë teknikë
 - 29-May-2012 09:39
Durrës, prangosen 9 kontrollorë teknikë Nëntë persona kanë përfunduar në pranga për marrje ryshfeti ne kembim te kolaudimeve fiktive te automjeteve.
Kolaudimi, pranga kontrollorëve teknik e punonjësve për korrupsion
OraNews - 28-May-2012 21:59
9 persona kanë përfunduar në pranga për marrje ryshfeti ne kembim te kolaudimeve fiktive te automjeteve. Drejtoria Kundër Krimit Financiar, në bashkëpunim me Drejtorinë e Policisë së Qarkut Durrës dhe Njësinë e Përbashkët Hetimore Kundër ...
Durrës, ja emrat e 9 personave të arrestuar për korrupsion tek kolaudimi i makinave
 - 28-May-2012 21:49
Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit shpërndau një deklarate në lidhje me arrestimet e ndodhura sot tek drejtoria e kontrollit teknik të automjeteve në Durrës.
Korrupsioni, pranga kontrollorëve teknik e punonjësve të sigurimeve
BalkanWeb - 28-May-2012 20:49
DURRËS- 9 punonjës të kontrollit teknik të automjeteve, si dhe punonjës të agjencive private të sigurimeve janë arrestuar sot në Durrës dhe Tiranë. 10 prej të arrestuarve ushtronin aktivitetin e tyre në Durrës, ndërsa 8 prej tyre në Tiranë.
Korrupsioni: Kolaudimi i makinave, arrestohen 9 zyrtarë
Panorama - 29-May-2012 11:29
Në pranga përfaqësues të Drejtorisë së Shërbimit të Transportit Rrugor, kontrollit teknik e agjentë të kompanive të sigurimit. Policia: Merrnin nga 3 mijë lekë deri në 1 mijë euro. Pezullohet një tjetër . Bum arrestimesh në Durrës.
Durrës, pranga 9 kontrollorëve teknikë
 - 29-May-2012 10:00
Një operacion policor i organizuar nga Task Forca pranë prokurorisë së Durrësit ka cuar në ndalimin e 9 shtetasve, të gjithë punonjës të kontrollit teknik të automjeteve në Durrës.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE