ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 23:11

Zvicra siguron kualifikimin për Botërorin

Zvicra e përforcuar me gjashtë shqiptarë, e ka siguruar kualifikimin për Botërorin, Brazili 2014. Helvetët kanë arritur që të mposhtin Shqipërinë në stadiumin “Qemal Stafa” me rezultat 2:1.
Ilirida | 11-Oct-2013 22:41

Shqipëria u mposht nga bijtë e saj (Video)
Zvicra ka kaluar në epërsi kundër Shqipërisë me rezultatin 1:0 në minutën e 47-të me golin që shënoi kosovari Xherdan Shaqiri. Shaqiri shënoi gol pas asistimit të Granit Xhakës megjithëse ...
Republika | 11-Oct-2013 22:31