Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vlorë, aksidentohet makina e maturantëve në Radhimë, katër të plagosur rëndë
Vlorë, aksidentohet makina e maturantëve në Radhimë, katër të plagosur rëndë
 - 18-May-2012 13:37
Një grup maturantësh janë përfshirë në një aksident rrugor në Radhimë ndërsa mësohet se dhjete persona janë plagosur. Sipas informacioneve paraprake, në aksident është përfshirë një furoistradë me targa AA 258, e cila ka bllokuar trafikun ...
Vlorë, aksidenti në Radhimë, dy prej maturantëve në gjendje të rëndë
 - 18-May-2012 22:17
Dy nga dhjetë maturantët e plagosur në aksidentin e ndodhur sot në Radhimë të Vlorës, janë në gjendje të rëndë për jetën. Lajmi është bërë i ditur nga policia e Vlorës, e cila theksoi se katër të rinj kanë mbetur të plagosur rëndë gjatë ...
Aksident në Radhimë të Vlorës, plagosen 4 maturantë
OraNews - 18-May-2012 13:27
Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e 4 të rinjve ka ndodhur mesditën e sotme në Vlorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Radhimë ku makina tip fuoristradë me targa AA 258 AY me të cilën udhëtonin katër maturantë ka dalë nga rruga dhe për ...
Aksident rrugor në Vlorë, plagosen 4 maturantë
 - 18-May-2012 13:37
Aksident rrugor në Vlorë, plagosen 4 maturantë Katër të rinj kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik të ndodhur në Radhimë të Vlorës.
Vlorë : Katër të rinj plagosen në nje aksident
 - 18-May-2012 14:37
Arkiv Katër të rinj kanë mbetur sot të lënduar në një aksident automobilistik që ka ndodhur përpara rreth 40 minutash në rrethin e Vlorës. Burime nga policia bënë të ditur se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë-Orikum, ndërsa të ...
Vlorë, aksidentohen 10 maturantë
Bota Sot - 19-May-2012 10:17
10 të rinj maturantë, në ditën e festës së përfundimit të shkollës së mesme në qytetin e Vlorës janë plagosur rëndë në një aksident rrugor. Ata pasi kane dale nga dita e fundit e shkolles dhe festimeve te organizuara nga maturantet kane ...
Vlorë, aksidentohen 10 maturantë
 - 18-May-2012 14:57
10 të rinj maturantë, në ditën e festës së përfundimit të shkollës së mesme në qytetin e Vlorës janë plagosur rëndë në një aksident rrugor. Ata pasi kane dale nga dita e fundit e shkolles dhe festimeve te organizuara nga maturantet kane ...
Vlorë, plagosen në aksident 4 maturantë
BalkanWeb - 18-May-2012 13:27
VLORË- Katër të rinj kanë mbetur të plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur sot rreth orës 13:00 në Radhimë të Vlorës. Maturantët udhëtonin me mjetin tip fuoristradë AA 258, ndërsa në ecje e sipër mjeti ka goditur traversën e rrugës.
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE